Jad Waszem - mniód naszem. Polska - katem narodów!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

W Instytucie Jad Waszem - יד ושם, z ang. Yad Vashem – szykowała się niezła impreza. Chciano ubić Polaka – jednak mord rytualny się nie udał, bo Polak Andrzej Duda nie zgłosi się sam do oprawców. Będzie oczywiście podjudzany (nomen omen), ale obecnie podejmuje dobrą decyzję. Cierpliwy Andrzej wreszcie się wkurzył.

Tymczasem niech sami jadą do Izraela, na tą hucpę organizowaną przez sowieckich Żydów, którzy chcą, aby Prezydent znalazł się w miejscu, gdzie będzie kopany i poniewierany.

Niech krytycy powiedzą konkretnie, co trzeba zrobić, a może niech pojadą sami na tę zaplanowaną egzekucję Polski i jej reprezentantów. Słyszymy od nich, że Polska prowadzi złą politykę zagraniczną. A jaką niby ma prowadzić? Niech napiszą, co to znaczy wg nich dobra polityka zagraniczna: czy jest nią „robienie łaski”, jak mawiał mistrz Radosław Sikorski i uśmiechanie się po pluciu w twarz? A za to wrogie nam państwa prowadzą dobrą politykę zagraniczną, tak?

Ludzie, którzy twierdzą, że polityka musi być makiaweliczna (zła, po trupach, zakłamana) są albo młodzi, albo głupi. Jak sami zostaną potraktowani wg zasad, w które obecnie wierzą, to im minie. No chyba, że są gotowym materiałem na kolaborantów, albo zdrajców. Przecież są makiawelistami/oportunistami wiedzącymi, jak się zachować w każdej sytuacji, prawda?

W Instytucie Jad Waszem odbędzie się zbrodnia na Polsce – dalszy ciąg II wojny światowej. Wszędzie mówi się o III wojnie światowej, a przecież jeszcze II wojna się nie skończyła. Pozostało mnóstwo niewyrównanych rachunków, w tym zrabowane Polsce dobra kultury. Tymczasem ofiara będzie posądzana, w tym przez sprawcę – pogrobowca ZSRR i wielbiciela Stalina – Putina), o zbrodnię. Zresztą, czy ktoś sobie wyobraża, że Andrzej Duda miałby podać rękę Wladimirowi Putinowi i ubrudzić sobie ją krwią Polaków z 10 kwietnia 2010 r. jakie Putin ma na rękach?

Ten człowiek razem Binjaminem Netanjahu będzie znieważał Polskę. Oni nie ustąpią. Nienawiść. Agencje PR-owskie i blogerzy już powinni przygotowywać się do krajowej, a przede wszystkim międzynarodowej reakcji. Powinni logować się na fora zagranicznych mediów, szczególnie tych atakujących Polskę, i komentować artykuły, choćby za pomocą Google Tłumacz. To bardzo dobre narzędzie, które ma coraz lepsze algorytmy. Już powinni nagrywać anglojęzyczne i nie tylko, filmy na YouTube. Do roboty!

Mamy do czynienia z sadystami, pełnymi nienawiści ludźmi. Im nie można ustąpić, chyba, że chcesz Czytelniku, aby Twoje dzieci cierpiały w związku z kolejną krzywdą, jaką się nam wyrządza i wciąż będzie wyrządzać. Nie chcesz, aby były niewolnikami, prawda?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)

Komentarze

 

Chyba na Czerskiej zrobili jakie badania opinii publicznej i wyszło, że Polacy nie lubią jak się ruskim wchodzi w dupę. Stad przełożenie wajchy

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1614716

rozumieć do czego ataki na Polskę zmierzają. No i co z tego, że kochają Żydów, są filosemiccy, jak za granicą będą obrażani i znieważani od morderców Żydów. Ale to, to jest nic.

Prawdziwym problemem jest to, co na szczęście coraz więcej osób rozumie, że polityka Rosji i Izraela oraz Niemiec zmierza do kolejnej wojny, a to już nie są żarty.    

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1614717

Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1614720

Putin - Binjamin

dwaj rycerze

jeden prostak,

drugi zwierzę

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1614723

Trzeba byc nowoczesnym. :-)

Najlepszego!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614725

Wprawdzie Prezydent Duda tam nie jedzie, ale jakas delegacja polska podobno jedzie. Po co?

Mam nadzieje, ze z sali ostentacyjnie wyjda, gdy ktokolwiek obrazi Polske

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1614728

polityków, pokaże w ten sposób temu szemranemu towarzystwu, co o nich się myśli. To jet właśnie język dyplomacji. Przecież świat, delikatnie mówiąc, coraz bardziej nienawidzi Rosji i Izraela. Przecież parę dni temu ONZ, już dobrze nie pamiętam, w każdy razie ruszyła sprawa izraelskich zbrodni wojennych popełnianych na Palestyńczykach.

Naprawdę, jeśli to dobrze rozegramy, opanujemy nerwy, to ataki Izraela (akt 447) i Rosji, tylko pomogą zbudować polska pozycję na świecie. Wiem, że Polacy, ja też, wkurzamy się, że rząd daje się okładać, ale milczenie jest złotem - krzyki Polski, nerwowe, np. że dobrze że Żydów w Polsce nie ma, byłyby stawiane przeciwko nam - jako zarzut. 

Pozrdawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1614736

szmondak mógł obrażać jak tylko chciał. Polska i Polacy się budzą, a tym samym wywierają presję na rządzących. Doczekamy czasów, że powstanie z prawdziwego zdarzenia urząd, którego zadaniem (jedynym) będzie gnoić szumowiny. Myśleli, że jak podpuszczą Amerykę to my padniemy na twarz i będziemy przez kilka pokoleń na nich harować z "mordą w kubeł", a tu taka śurpriza. Wątpię, aby w tym telawiwie, na balandze za rubelki, pyskowali na nasz kraj.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614742

Co to za semici, bez semickich rysów twarzy, za to rozmawiający po sowiecku. Dziwnie to wszystko wygląda :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1614743

 ...jak w anegdocie o wojnie w Wietnamie gdy amerykanie pojmali kilku żołnierzy wietkongu w hełmach spuszczonych na oczy. Gdy im te hełmy zdjęli usłyszeli ni mniej ni więcej słowa: (piszę fonetycznie) "no czto ty wietrnamczyka nie uwidieł?" Ta zaraza wszędzie się wepchnie - patrz zielone ludziki - i tylko się przepoczwarza i infekuje (patrz jedyny pOSEŁ Korwin Mikke, który ze stoickim spokojem na siedząco demonstracyjnie przyjął uchwałę polskiego sejmu protestującego przeciwko kłamstwom Putina.)

 Tak wygląda reakcja tych co krzyczą, że nasz Prezydent i Rząd niewłaściwie reagują na te potwarze.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1614759

 a wczoraj gdzieś na necie, w oko mi wpadła informacja, że Adolf Hitler, to po tatusiu pociotek jakiś był żyda bankstera Rotschilda....... Czego nie dotknąć  na tym łez padołku to wyłazi żyd. TO plemię żmijowe jak krwiożercza szarańcza obsiadło glob cały i żre, i niszczy, i łże o wszystkim. PRAWDĘ Mówią Słowa Księgi Ksiąg Wypowiedziane przez Jezusa - cyt: plemię żmijowe, dzieci Szatana. ojcem waszym Szatan diabeł, kłamca i ojciec kłamstwa koniec cytatu..........

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1614744

Hitler to dewiant, a skąd odziedziczył takie geny? Żeby oni chociaż Żydami byli. Straszne że Palestyńczycy, a często są to chrześcijanie (o czym zapominamy!), są bezpośrednimi potomkami Żydów z czasów Jezusa. Współcześni Żydzi to setki narodów i grup etnicznych zjednoczonych wiarą talmudyczną dająca im przekonanie, że są nadludźmi, czy też lepszą cząstką świata/wszechświata. Szatan to stwórca kłamstwa, prawda? A jeśli kłamstwo jest podstawa pewnego sposobu rozumowania i postępowania, to czego możemy oczekiwać... Chyba niczego dobrego.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1614747

pięknym za nadobne. Uczyć się od nich i bronić się atakując. Czy myślicie - Blogerzy - że oni nie czytają naszych postów. Czytają, czytają, więc niech wiedzą, że 50-letnie ogłupianie Polaków poszłooooo .... psu w d...ę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1614784

......nadludźmi są ? lepszą cząstką świata/wszechświata?......

Proponuję uważną lekturę tego co poniżej:

https://polskawalczaca.blogspot.com/2007/10/benjamin-franklin-o-najwiekszym.html

 Zwrócenie uwagi na słowa Mr. Benjamina Franklina, na jego opis żydów, jakim oni są zagrożeniem

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1614964

Nareszcie decyzja PAD-a która chyba wszyscy normalni ludzie akceptują oprócz zdradzieckiej judaszowskiej opozycji.
Dobrze ze prezydent A.Duda nie pojedzie do żydów , bo to zdradziecki naród który wielkiej cześć istnieje dzięki Polsce i Polakom , Polski rząd i prezydent powinni ograniczyć do minimum kontakty z żydami , za kłamstwa , fałsz jaki głoszą żydzi i ich poplecznicy .
Dosc obelg i obdzierania z godności i honoru przez żydów narodu Polskiego.
Żydzi trzymają bardziej z Niemcami , tymi co ich mordowali tysiącami i dzisiaj sa napady na synagogi i żydów w Niemczech , w Rosji jest nie lepiej .
Tysiące żydów uciekło z Rosji przed prześladowaniem .
Ruscy i żydzi chcieli obrazić Polskę zabraniając wypowiedzi prezydentowi Polski , żydzi i ruscy boja sie prawdy lecz prawda i tak się przebije podczas wypowiedzi prezydenta Polski w Auschwitz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1614757

 Pełna zgoda co do decyzji PAD !  

 Nazwanie narodu żydowskiego ogólnikowo zdradzieckim to już moim zdaniem przesada, to trochę tak jak byśmy Polskę osądzali po poprzednich rządach czasów socjalizmu, czy Wałęsowo - Kwaśnych - Komoruskich rządach z POlitykami - sprzedawczykami. Już dzisiaj wielu Żydów wypowiada się bardzo krytycznie o obecnej polityce Izraela wobec Polski, nawet były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss zabrał głos nazywając planowaną konferencję zdradą która nigdy nie powinna mieć miejsca. Może jeszcze kiedyś doczekamy się, że to właśnie ta nacja zrozumie, że nikt nie może i nie ma prawa poniżać innych ze względu na pochodzenie czy wyznanie, ale to wymaga znacznego wysiłku w edukacji, gdyż kilka nowych powojennych pokoleń Żydów wychowanych w całkowitej izolacji i w stałym permanentnym stanie wojny bez dostępnych źródeł prawdy o holokauście będzie stracone i skazane na nienawiść skierowaną pod niewłaściwym adresem w tym ukierunkowaną na Polskę i Polaków, bo to na naszej zniewolonej wtedy przez Niemców i Rosjan ziemi zginęło najwięcej Żydów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1614763

Masz calkowita racje, ze nie nalezy uogolniac. Istnieja Zydzi godni szacunku - szkoda ze wiekszosc Polskich Zydow, zwiazanych z Rzeczypospolita, wyginela i pozostaly juz tylko jednostki. Zauwaz, ze Polscy Zydzi jeszcze przed polskim rzadem wyrazili protest wobec zakneblowania polskiego glosu w Izraelu. Jednak nalezy dostrzegac klamliwa antypolska propagande uprawiana w naszym kraju i na swiecie - glownie w US. Teraz Rosja wlaczyla sie w ten nurt. Zydzi sa bardzo podzieleni. Nieliczna grupa Polakow i Polakow pochodzenia zydowskiego ma przeciwko sobie rzesze Zydow amerykanskich i rosyjskich. Jedni chca wydrenowac nasz kraj z wszelkich bogactw i doprowadzic go do ruiny, by w nim zamieszkac. Drudzy pragna zniszczyc Polske, poniewaz ona stoi na drodze ich wspolnych interesow niemiecko-rosyjskich.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614776

"Żydzi trzymają bardziej z Niemcami , tymi co ich mordowali tysiącami i dzisiaj sa napady na synagogi i żydów w Niemczech

 Zydzi, dla ktorych wazny jest interes, Niemcom juz dawno wybaczyli ,bo Niemcy juz miliardy w ramach odszkodowan im zaplacili. Nie chce wszystkich tak opisywac czy nawet obrazac. Napewno nie wszyscy tacy sa, ale ci co sa przy wladzy wlasnie takimi kategoriami mysla i robia z holokaustu "Geschäft". 

A z nami sie nie licza, bo coz znaczy uratowanie zycia jakiegos biednego  Zyda?

Nie oczekujmy podziekowania, wazne ze sami znamy swoja wartosc.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1614769