Mariusz Max Kolonko popada w coraz większą paranoję – opanuj się chłopie

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

„Socjalistyczny rząd PiS chce wykorzystać propagandowo ewentualną wizytę Donalda Trumpa w Polsce przed wyborami do Sejmu 2019 dla własnej korzyści politycznej” - nawołuje Max Kolonko.

Kiedyś na jego programy na YouTube czekało się z wypiekami na twarzy. Facet staje się cieniem, czy też parodią, samego siebie. To świetny dziennikarz, ale ostatnio bardzo się pogubił.

M. Kolonko chyba nie rozumie polityki. Ja wiem, że rząd PiS nie jest spełnieniem marzeń, ale Max wpisuje się w głupkowaty bełkot, jakoby PiS i PO to jedno zło. Takie twierdzenie jest idiotyczne. Przyznaję, PiS-owi potrzebna jest konstruktywna opozycja "po prawej" stronie, ale Kolonko nie podaje alternatywy. On może nawet nie wie (kieruje się emocjami, które przyćmiewają rozum), że swoimi działaniami przypomina agenturę wpływu. Każdego krytyka, albo komentatora swoich działań, chce podawać do sądu. Na gadaniu i krzyczeniu się kończy.

A wszystko przez to, że nie został prezesem Telewizji Polskiej. Czy to jest np. powód, by drzeć łacha z Zuzanny Falzmann w swoim filmie na YouTube i jej relacji z nocy oskarowej? Mało to dżentelmeńskie... Niech się czepia Jacka Kurskiego Kurskiego (słusznie), ale co mu złego dziewczyna zrobiła?

Teraz jest autorem petycji, aby Donald Trump - prezydent Ameryki nie przyjeżdżał do Polski przed wyborami parlamentarnymi w 2019 r., bo to miałoby pomóc PiS wygrać wybory.

No dobrze, ale jaką mamy alternatywę? Platformę Obywatelską? Nowoczesną? Żeby chociaż stanął po stronie konfederacji albo Kukiza, ale Kolonko w filmie "Rewolucja nadchodzi" promował Nowoczesną!

No kurczę, to nie jest śmieszne, ale jest za to głupie, bezmyślne, idiotyczne i... podejrzane.

Bezmyślni fani Trumpa twierdzą: - "I bardzo dobrze, nie pozwólmy na wykorzystywanie Donalda Trumpa w polskiej kampanii wyborczej do polskiego parlamentu". A może wreszcie niech Polska polityka zacznie wykorzystywać innych, tzw. mocniejszych graczy, a nie, żebyśmy tylko my i polscy politycy byli bezmyślnie wykorzystywani?!

Niby dlaczego nie można wykorzystywać Trumpa do polskiej kampanii wyborczej? Może by tak Max Kolonko zrobił program o akcie 447?

Tu jest link do petycji: http://petitiongo.org/en/petition/president-d-j-trump-not-to-accept-the-polish-gover

Choć ogłoszona ponad 10 dni temu, nie cieszy się popularnością. Max, szanuję Cię, ale nie zabijaj swojej legendy.

Pytanie: kto podpuszcza Maxa Kolonko, wykorzystując jego ból i frustrację?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Od wielu miesięcy obserwuję jego mowy i działania, i dochodzę do wniosku, że się zwichrował . Zaczęli mu kadzić, że słusznie prawi, no i się zwichrował. Od kiedy pamiętam, był labilny. Umiejętne wrzutki, sondujące możliwość zrobienia kariery, wielu wzięło za kręgosłup moralny. Moim zdaniem, słaby jest. I słaby pozostanie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

yenom

#1591929

Niestety, kilka lat temu mu kompletnie odbiło...

"6 stycznia 2014 - Mariusz Max Kolonko uznał prezydenta Rosji Władimira Putina za Człowieka Roku 2013"

Wkrótce po tym zaczął się zachowywać i robić teatr niczym narcyz - więć przestałem oglądać jego programy...

A od paru lat tylko nienawiść, że nie został nominowany na prezesa TVP

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591961