Tylko nikomu nie mów o SB i zboczeniach

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Film Tomasza Sekielskiego: „Tylko nie mów nikomu” wpisuje się w propagandową nagonkę na Kościół katolicki. Większość pokazywanych w nim przypadków księży dokonujących aktów pedofilskich dotyczy księży uwikłanych za czasów PRL-u we współpracę ze Służbą Bezpieczeństwa, o czym w filmie nie ma informacji. W ogóle prawie wszyscy poważnie grzeszący księża byli uwikłani we współpracę ze służbami specjalnymi. Taka jest natura służb, że szuka na każdego haków w kwestiach obyczajowych.

       Nie wiemy więc jaki wpływ miała SB na to, by nakłonić do molestowania seksualnego tych księży z filmu, jaki miała wpływ na to, by pedofilowi ułatwiać zostanie księdzem, wreszcie jaki miała udział w pomocy w kryciu tych przestępców. Ten film nam tego nie wyjaśnia - a to są przecież sprawy kluczowe! No i nie wiemy jaki mieli wpływ na ten film byli oficerowie SB.

       Aktów pedofilskich dokonują w większości homoseksualiści, bo oni po prostu mają zboczony pociąg do swojej płci i nie muszą czekać, aż chłopak dojrzeje, nabierze dorosłych kształtów, tak jak to się dzieje z dziewczynkami. Homoseksualizm to głównie pederastia, czyli zboczony pociąg do młodych chłopców. Nic o tym w filmie nie ma - a to też jest ważne!

       Pedofila sama w sobie nie jest grzechem. Pedofilię można nazwać zboczeniem, parafilią, nieprawidłową skłonnością, upośledzeniem, chorobą psychiczną, inwalidztwem, niepełnosprawnością. Pedofilia jest uwarunkowana biologicznie, jest psychicznym zaburzeniem. Żadna cecha biologiczna, nabyta, genetyczna, instynktowna, nie jest grzechem. Grzechem są tylko świadome czyny pedofilskie! Większość dokonujących tych czynów nie są pedofilami. Wykonują różne czynności seksualnych z dziećmi, dlatego, że tak jest łatwiej, bo dzieci są bardziej bezbronne niż dorośli, więc łatwiej na nich zaspakajać się seksualnie.

       Nic o tym w filmie nie ma, a to jest ważne. Istotne jest to, czy ci przedstawieni w filmie księża byli chorymi psychicznie zboczeńcami, czy też seks z dziećmi traktowali jako działania zastępcze, jako wyładowanie napięcia seksualnego, którego nie mogli wyładować w sposób normalny. To ma znaczenie, bo to ma wpływ na to, jak służby takich ludzi nakłaniają do grzechu i jak ich kryją. Zboczenie jest dużo trudniej ukryć, ale znając wcześniej zboczeńca można nim pokierować tak, by się zapisał do seminarium duchownego.

       Nic o tym w filmie nie ma. Ten film tylko w bardzo drobny sposób prześlizgnął się po problemie. Nic nowego nie wniósł, nic ciekawego nie wyjaśnił, nic istotnego nie ujawnił.

       Następny film w tym temacie powinien traktować o pedofilach i pederastach wśród tajnych współpracowników służb specjalnych państwa polskiego, o pedofilach wśród polityków, nauczycieli, lekarzy, artystów i wśród innych urzędników państwa, o ich pedofilskich siatkach, o lobby politycznym, które sprzyja zboczeńcom, o tym jak państwo i miasto wspiera oraz promuje zboczenia - to jest wielokroć ważniejszy i warty zbadania i ujawnienia problem, niż margines świńst występujących wśród kleru katolickiego. Pedofila w Kościele to bardzo mały wycinek z wielkiego problemu współzależności zboczeń seksualnych i państwa.

       Tu ciekawe informacje o tym co warto badać:

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

Dobrze piszesz ale u Sekielskiego nie chodziło o pedofilie. Chodziło o wybory do EU. PIS też nie zajął się sprawą pedofilii ale sprawą pedofilii w ramach wyborów. Gdyby tak solidnie załatwić sprawę wystarczy monitoring budynków sakralnych, szkół, urzędów wpięty w szkieletową sieć administracji Exatel. Dostęp dla osób które posyłają dzieci do określonej szkoły, kościoła czy przychodni. To by się dopiero bunt podniósł - o totalnej inwigilacji państwa. Najbardziej gardłowaliby talmudyści i mahometanie bo u nich pedofilie dopuszcza tradycja. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1590546

bo szybko się okaże, że część aktów pedofilskich ma miejsce w domach - więc w następnym etapie konieczny będzie obowiązkowy monitoring domowy. Oczywiście całodobowy, bo nikt przecież nie zna dnia ani godziny.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1590588

-polityczne. Czy dla ochrony jednego Piotrowicza PiS utaplał w gównie wszystkich ? - ile mamy jeszcze czekać na oczyszczenie Polski z UB-eckich q***w ?

Jak Wy się nie weźmiecie za komunistów to mu się za Was weźmiemy !!!!

Ludzie już krzyczą do PiS-u aby się wzięli za czerwonych morderców-tu link"

http://telewizjarepublika.pl/mocny-list-ofiar-komunistycznych-represji-sedziow-ktorzy-w-czasach-stalinowskich-popelniali-zbrodnie-sadowe-nie-spotkaly-poza-nielicznymi-wyjatkami-zadne-konsekwencje,80066.html

Co z Prokuraturą Warszawa Praga-Północ która pomagała zamordować syna Pana Olewnika !!!! - na polecenie tych wspólników w togach z tej Prokuratury Policja odstąpiła od obserwacji przekazania okupu porywaczom aby porwanie i przekazany okup był skuteczny i aby nie złapać komendanta Policji w Płocku który zorganizował to porwanie jak wszystkie gwiazdy na niebie pokazują. Upozorował potem własną śmierć.

Ta Prokuratura uczestniczy w tuszowaniu przestępstw spraw prowadzonych w Wołominie - mafia przy tych s...synach w togach to niewinne dzieciaki.

Co ze sprawą 18-tu Policjantów i Prokuratora którzy tuszowali morderstwo 17-to letniej Iwony Cygan w Szczucinie !!! - czekacie znowu na przedawnienie Wy bando zbrodniczych debilii !!!

Kto to oczyści i kiedy to całe wykolejone i zbrodnicze kurestwo w wymiarze totalnej niesprawiedliwości ???

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1590607

W wyniku braku lustracji i dekomunizacji mamy w Polsce sytuację przypominającą ewangeliczną przypowieść o zbożu i kąkolu. Niestety w wielu sferach polskiego życia publicznego wciąż jest więcej tego drugiego niż pierwszego (patrz choćby ostatni strajk pod kierownictwem prylowskiego partyjnego betonu z ZNP).

Problem w tym, że bez szerokiej koalicji i współdziałania sił patriotycznych, nie da się przeprowadzić głębokich reform, w tym oczywiście lustracji i dekomunizacji. Nie da się przede wszystkim uchwalić nowej konstytucji. I o to właśnie toczy się gra - najkrócej mówiąc - o to, by było jak było. 

W tym kontekście trzeba koniecznie przypomnieć, że liczne  próby reform w Rzeczypospolitej w XVIII wieku nie doszły do skutku z powodu iście szatańskich machinacji Rosji, a gdy te nie skutkowały Jej zbrojnych interwencji (inne powody były o marginalnym znaczeniu).  

Pozdrawiam  

  

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1590610

Tak sobie czytam i myślę... jaką trzeba być szują, żeby "zminusować" Twój tekst ?...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1590685

Sekielski to od zawsze cyngiel lewactwa...on nie zrobił filmu by pokazać problem, ale wykonał na zlecenie polityczne uderzenie w Kościół, więc fakty są tu niepotrzebne...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1590594

- podłożona w kościele aby w odpowiednim, ważnym momencie uruchomić zapalnik.

TW-u dostali rozkaz - NIE UJAWNIAĆ SIĘ ! - którego złapią to będą go bronić nawet przez tą żydo-bolszewicką prezes Sądu Najwyższego.

Pisałem tu wielokrotnie - DEKOMUNIZACJA !

Z lustracją i dekomunizacją PiS dał d**y po całej linii i przyznam że zaczynają mnie te niemoty wku***ać bo sami są sobie winni tym grzechem zaniedbania.
Kościół też nie jest bez winy bo tak jak sędziowie którzy mieli się sami oczyścić (usunęli tylko jednego od 90-go roku bo nie chciał dalej brać łapówek i nie pasował do nich) - tak i kościół "tasował" pedofilami po parafiach aby zgubić trop.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1590604

Myślę, że określenia "niemoty" stanowi nadużycie... zaczęli od naprawy sądownictwa i co za raban na komisjach wyczyniali posłowie: gasiuk, misiłło, budka, szczerba i wielu innych... Gdyby nie Piotrowicz, to już dawno byłoby "pozamiatane", dzięki Niemu te "niemoty", krok po kroku dochodzą do celu.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1590609

Skoro rządowi z tak dużym poparciem i z tak ogromną władzą, mogą zagrozić takie "szczyle" jak szczerba i pichowicz, to ja się pytam... To jak ten rząd poradzi sobie z poważniejszym zagrożeniem ?.
Mam podejrzenie, że "działalność" tych kreatur, jest rządowi na rękę i mieści się w planach tego rządu.Zawsze przecież można swoją nieudolność (lub zaplanowaną akcję) tłumaczyć postawą opozycji.
NIE MA INNEGO WYTŁUMACZENIA!!!... Chyba... że ten "nierząd" ma plany zupełnie inne niż Polski Naród...

PS. Pomyśl "myślący"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1590634

Zapewniam Cię, że MYŚLĘ..

Pozdrawiam serdecznie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1590658

Wydawałoby się, że dla ludzi myślących znających przeszłość P.Siekielskiego i jego wcześniejsze "dzieła" (Np nt "hołdów dla Hitlera", p "Berger" itp)albo zrezygnują z oglądania, albo zachowają dystans z komentarzami kojarząc czas jego emisji i trwającą programową wojnę z Kościołem.A tu poczynając od Prymasa, oczywiście Kard. Nycza hierarchowie Kościoła po obejrzeniu filmu płatnego prowokatora przepraszają ofiary. Do tej pory nie wiedzieli jak cierpią ofiary pedofilii. Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Oni też nie wiedzieli biedacy, ze w ich gronie funkcjonują TW, że funkcjonują homoseksualiści stanowiący pożywkę pedofilii, że w niektórych seminariach dzieją się różne dziwne zachowania. Wprawdzie głośno o tym mówili ks.T.Isakowicz-Zalewski, ks.T.Natanek czy b.ks.J.Międlar i inni. Przykładnie jednak zostali uciszeni. A dzisiaj otworzył im oczy Siekielski i dziękują za film. Być może też podziękują wkrótce tow.J.Urbanowi za wydawnictwo "Nie", który też wskazywało ofiary Kościoła szerzącego ciemnotę Jestem członkiem wspólnoty Kościoła Katolickiego i wiem, że ataki na Kościół były są i będą. Wiem też, że moce piekielne Kościoła nie zniszczą, ale zdewastować mogą.Tylko okazuje się, że to nie Kościół jest w kryzysie, ale jego przywództwo, które skuteczniej niż jego wrogowie ten Kościół dewastują na różne sposoby.Niestety obecna hierarchia traci wiarygodność, słucha bardziej ludzi szczególnie poprawnych politycznie niż Boga , odchodzi od Ewangelii .Pasterze zapomnieli, że w swim stadzie owiec ukryli wilków i ich chronią.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1590626

Jak się dobrze rozpędzą z tym dziękowaniem to mogą dojechać aż do "Faktów i Mitów", a może i samego Piotrowskiego. Drugiego Prymasa Tysiąclecia dramatycznie nam brakuje.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1590673

W pełni zgadzam się z komentarzami, które zwracają uwagę na brak lustracji i dekomunizacji. To jest główna przyczyna większości zła w Polsce i w Kościele.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1590637

.Te wszystkie ''Klątwy'', ''Klery'' Sodomickie aureole nad głową Matki Boskiej ze Świętego Obrazu i na koniec ''Tylko nie mów nikomu'' wyjdą bezideowym, tępym, bezprogramowym kretynom bokiem.

Takie numery nie w Polsce. Ktoś, kto za to płaci nie czuje Polaków.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1590749

Jest to chora teza, bez jakichkolwiek podstaw statystycznych.

Pedofilii nie zatrzyma zamiatanie problemu pod dywan i wg mnie jest to podly, obludny GRZECH !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

H44

#1590814

Osoba, która wlepila mi minus jest :

konserwą
lub
burakiem
lub
pedofilem
lub
obłudnym kaflem
lub
osobą żyjącą w Ciemnogrodzie !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

H44

#1590904

PLUSIK jest obiektywny i "kumaty" :)))))))))))))))))

- chyba "miastowy" a nie cimnogrodzki ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

H44

#1590931

A czy robiłoby tak wielką różnicę, gdyby plusik pochodził z wiochy zabitej dechami?

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1590936

Ja również uważam, że teza  "Koniec PRL-u, koniec pedofilii wsrod Ksiezy" jest błędna. Plusiki były ode mnie. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1590937

Grzechem są tylko świadome czyny pedofilskie! Większość dokonujących tych czynów nie są pedofilami.

-----------------------------------

Nie chcę być niegrzeczna - poza tym jako kobieta, czyli osoba na niższym poziomie intelektualnym w Pańskim widzeniu, nie śmiałabym - jednak muszę zadać to pytanie:

Czy nie zauważa Pan nielogiczności w swoim stwierdzeniach?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1590938

Nie zauważam nielogiczności. Proszę je wskazać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1591136