Prezes znowu znokautował "totalnych"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Sobotnia konwencja PiS w Warszawie była kolejnym potężnym ciosem dla "totalnej" opozycji. Koalicja rządząca znów "piątką Kaczyńskiego"potwierdziła swój prospołeczny i propolski kurs. Przedstawione plany to konkret i pewność. Dla Polaków tym bardziej wiarygodne, że poprzednie obietnice rządów Pani Premier Szydło i Pana Premiera Morawieckiego są już w większości wdrożone i realizowane. "500plus" na pierwsze dziecko, zniesienie podatku PIT dla młodych Polaków do 26 roku życia i wreszcie "13-ka" dla emerytów- elementy te tak skonstruowano by trafiły do wszystkich grup tegorocznych wyborców. Poza tym atutem tego planu jest szybkość jego wprowadzania w życie. Ważnym przesłaniem jest też fakt, iż przed eurowyborami nie ma w tym nowym programie nic o polityce międzynarodowej, tylko rodzime, polskie konkrety. Czytelne to przesłanie...

Jakże żałośnie brzmiały wczoraj w me(n)diach popiskiwania "totalnych" A to - "PIS zabrał nam program", a to - "Myśmy to już dawno temu zakładali",czy - "Nie da się tego wprowadzić bo braknie pieniędzy w budżecie". Można by zanucić - "ale to już było" - kolesie. Osiem lat 2007-2015 mieliście czasu by wprowadzać swoje "plany". Poza kradzieżą pieniędzy z OFE, zadłużeniem kraju na 1 bln złotych, otwarciem drzwi dla międzynarodowych i rodzimych grandziarzy by niszczyli Polskę, czy setkami korupcyjnych afer nie zostawiliście po sobie nic. Tusk zwiał do "europy", zabierając Grasia i Bieńkowską, Kopacz-ka swą ignorancja i tępotą nadal straszy w sieci, Komorowski jaki jest każdy widzi...Kogo promujecie jako "mową siłę"...? Cimoszewicz, Miller, Belka, Rosati, Święcicki, Hibner - pół dawnego KC PZPR robi dziś za "liberałów" A do tego nieudacznik Buzek, alimenciarz Marcinkiewicz, Zdradek, oszalali z nienawiści do polskości - Thun, Pitera, Kudrycka czy - przepraszam za wyrażenia - Boni i Scheiss..pardon - oczywiście Szejnfeld. I w tym samym kotle - Lubnauer, Petru, Kosiniak (Kociniak?)- Kamysz, Szajbus- Wielugus, Sawicki czy Kłopotek? Przecież sensu istnienia tej tęczowej "koalicji strachu" nikt nie zrozumie. O programie takiej menażerii litościwie nie wspominam...

PiS przedstawiając wczoraj nowe propozycje socjalne przykrył niedawne niedogodności w polityce międzynarodowej oraz "srebrną aferkę" GW-na. Polacy na jednej szali dostali konkret finansowy, korzystny dla wszystkich, na drugiej pisk przerażonej elyty - "by było jak było". Oczywiście na antypolskie ataki środowisk żydowskich i innych należy twardo i rzetelnie odpowiadać, jak choćby na ostatni antypolski sabat w Paryżu. Nie może być tak, że "naukowcy" opłacani przez PAN plują na kraj swego pochodzenia, a za pieniądze polskich podatników funduje się szkalujące Polskę"debaty" w ECS czy Muzeum Polin. Odbudowa polityki historycznej jest taki samo ważnym elementem narodowej tożsamości jak wzrost zamożności Polaków. Pamiętając o gospodarce nie można pozwalać samorządom opanowanym przez "totalnych" na wprowadzanie kulturowego komunizmu i promowanie dewiacji - bo stracimy młode pokolenie. Więcej zdecydowania i konsekwencji na tym polu Panie i Panowie Ministrowie...

I na koniec- w cieniu konwencji PiS odbywało się wczoraj także zebranie władz naczelnych PSL-u. Zdecydowano o wejściu do "koalicji europejskiej" gdzie już są PO, "nowośmieszni", SLD, jacyś "zieloni", lewacy od Nowackiej, a za chwilę będzie Rysiek razem z antyklerykalną paniulką Szajbus- Wielgus. Widocznie "ludowcy" są w stanie zatkać nosy na wszystkie zapachy by tylko walczyć o realizację swego sztandarowego programu - "Rodzina (z PSL) na swoim". Oczekiwać należy teraz z niecierpliwością na program i listy wyborcze tego politycznego nowotworu. Współczuję wyborcom SLD- zagłosują na Millera a europosłem zostanie Pitera. Podobnie będzie z elektoratem PSL - zagłosują na Kamysza a wybiorą Szajbus- Wielgus...dobrze, że to nie moje zmartwienie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (18 głosów)

Komentarze

A ja jestem cała po Konwencji obesrana na zakręcie. 

Co teraz będzie?

Patologia wszędzie.

 

Vote up!
14
Vote down!
-3
#1581577

Nie ma na mydło i papier toaletowy???

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
9
Vote down!
0
#1581639

Grzegorz Schetyna na spotkaniu przedwyborczym:
- Jesteście Europejczykami?
- Nie, jesteśmy POLAKAMI!
- Ale przecież urodziliście się na terenie Unii Europejskiej.
- A czy, gdy kura urodzi się w chlewie to jest świnią?

Vote up!
13
Vote down!
-3
#1581649

PSL w wyborach do parlamentu pójdzie z Wiosną Biedronia.
Koalicja będzie się nazywała Gówno w Polu.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1581692

Moim zdaniem, decydującym "ciosem" powodującym nokaut, była obietnica prezesa "każdy PKS,do każdej wsi"...
Powiedział to (a w zasadzie wykrzyczał) z taką werwą i samozadowoleniem, że jako chyba pierwszy człowiek w okresie po 70 roku, w sianiu popeliny pobił samego Gomułkę. "Wot gieroj"...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1581869

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Już nawet podobnie  brzmią wiadomości i rozmowy niedokończone w RM. Szkoda :-(

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1581872

Myślę, że zbliżamy się do okresu... "Pomożecie !!! ?... POMOŻEMY !!! ". :)
Historia kołem się (niestety) toczy...
A Polak zarówno przed, jak i po ... GŁUPI !!!...

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1581873

no tak, byl taki jeden co to mleko w kazdej szkole dla wszystkich polskich uczniow obiecywal...

byl taki od boisk w kazdej polskiej szkole

okresy, to my mamy...obfite w...powodzie ludzkiej glupoty...

i mieszkancy tego naszego nieszczesliwego kraju z tymi powodziami musza sie jakos aranzowac...

co rzad, to potop...

co PrezyDent, to potop...

pospolite ruszenie, tyz w dooopie

szlachta rozbisurmaniona, a ta garstka, ktora pozostala i szable w pochwie trzyma, to pyl na wietrze...

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1581879

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

George Soros, 88-letni Żyd urodzony na Węgrzech, aktywnie wspierające rasistowskie organizacje takie jak Black Lives Matter, której działacze wzywają do eksterminacji białych, wykupuje Radio Zet.

Gdy węgierski rząd uporał się z żydowskim oligarchą, wyrzucając z kraju jego fundację (Open Society) i wyższą uczelnię, rząd Prawa i Sprawiedliwości, zdaje się przed nim pełzać. Obietnice były zupełnie inne.

https://wprawo.pl/2019/02/26/george-soros-przejmuje-radio-zet-czyli-repolonizacja- mediow-w-wykonaniu-pis/

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1581883

Pamiętajmy, nie możemy za nic w świecie dopuścić do jakiejkolwiek wygranej, choćby nawet minimalnej, tych zboczonych popaprańców i złodziei, którzy robią wszystko, żeby przejąć władzę! Mobilizujcie wszystkich na majowe wybory, wygrana PIS musi być znaczna!

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1581961

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika bingo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wy zawsze wygrywacie. Jesteście we wszystkich partiach.
Wasze żmijowe plemię rozpleniło się nad miarę.

Vote up!
2
Vote down!
-3

bingo

#1581968

i jest naszym "wzorem"

 

Aryjczyk z Tel Avivu?

Czy palant z neonu?

Kichawa rasowego aj waja

Co ten denaturat zrobil z niego

co

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1581970

Przecież to Pan Ruszkiewicz, jeden z czołowych polskich blogerów, wieloletni admin neonu.
Miło, że robicie mu taką reklamę, z pewnością się ucieszy :)
Na niepopkach tylko jeden "żmijowy" nie wstydzi się pokazać facjatę, ten z gdyni. Wy macie pewnie za długie pejsy i się ukrywacie.

Vote up!
5
Vote down!
-5

bingo

#1581979

Prosze uprzejmie nie wklejac takiej pornografi

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1582047

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika bingo został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prngrf nzywsz zdjęc jdng z njwybtnjszych, nzlżnych blgrów Plków? Wklj prch swją ftkę t dpr będz bk twój rbn d c dżywtng bn dtn cę d ntrnt. Żydwsk gnd.
Vote up!
1
Vote down!
-4

bingo

#1582053

To miłe, że mamy w Polsce taką perłe, z którą wszyscy chcą sobie selfie pstrykać
8-))))))

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1582021

Teraz wygra PO

Bydło obywatelskie, goje będą głosowali na PO! Polska ma dosyć zadłużania Polski przez prezesa, wziął by se poznał babę od razu by inaczej myślał. a tak nie ma co robić i ciągle buja się z tymi Chazarami i im ciągle coś obiecuje a to lasy a to odszkodowania takie a to siakie, jest taki jak jego brat. Obiecuje dla Żydów i kłamie Polaków. A ta jego mowa nienawiści? Jakiego on jest wyznania? Mojżeszowego czy Muzułmanin?

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1582157

Jeszcze przez dłuższą chwilę nie. Te wszystkie PLUSY spowodowały że odłożyłem decyzję o powrocie na wiele, wiele lat. Pewnie wrócę dopiero na emeryturze.

Szkoda. Kupiłem w Polsce dom, miałem plany, zacząłem poważnie pracować nad powrotem. Rozmawiając z rodzicami w Polsce zastanawiam się skąd w nich to zaślepienie i niezdolność widzenia tego co naprawdę dzieje się w Polsce? Nie - nie mówię o sądach, żydach i tej całej polityce. Z sądami już dawno powienien był być zrobiony porządek... Nie tylko z sądami.

Mówię o ekonomii. Ostatnie 500+, 13-tka i zwolnienie 26-latków przesądziły. Po prostu nie będę oddawał 75% moich zarobków by rząd mógł je rozdawać na lewo i prawo. Wszystkie kraje wokół Polski wykorzystują najlepszą koninkturę gospodarczą jaka właśnie mamy na planecie Ziemia (od 2-wojny światowej) i zaczynają spłacać swoje długi. Ale nie Polska. Wciąż się zadłużamy pomimo tej koniunktury. I co z tego że zadłużamy się mniej niż poprzednio? Jeśli nie jesteśmy w stanie zbilansować budżetu dzisiaj, to kiedy? Wrócę, koniunktura się skończy, dopiero sie zacznie przykręcanie śruby... Nie, dziękuję.

Zamiast po cichu cieszyć się z podniesienia wieku emerytalnego i nie tykać go, to obniżono go! Cały świat podwyższa a Polska obniża! Jeden z nielicznych krajów w których kobieta idzie na emeryturę 5 lat przed meżczyzną pomimo tego że dłużej żyje. Czy wy jesteście ślepi? Tu gdzie mieszkam mężczyźni i kobiety idą na emeryturę w wieku 67 lat ale niedługo podwyższą do 69. W Polsce 60 i 65? Skąd wy macie na to pieniądze????

Aaaa... bo macie 23% VATu. U nas wynosi on 4% i 0% za usługi. Skoro jest tak dobrze, to czemu nie obniża się najpierw VATu zanim zacznie sie rozdawać pieniądze żeby ludzie mogli jakoś żyć drenowani przez... ten horendalnie wysoki VAT?

Gdzie nie popatrzę to podatki w Polsce są podwyższane. Po cichu. Po cichutku. Żeby sie nie rozeszło... Dodatkowa akcyza na paliwo. Nowy wysoki podatek za samochody o troszke większej pojemności silnika (jakby od wielkosci silnika zależało ile samochód pali ha ha ha, i jakby to paliwo które on spala nie było już opodatkowane trzykrotnie! ).

Chciałem zabrać ze sobą jacht do Polski a tu... trach! Zwiększono w zeszłym roku na niego cło... 8-krotnie! Z 3% na 23%, a od tego dojdzie VAT, srat i inne opłaty. A wiecie że Polska to chyba jedyny kraj gdzie cło nakłada sie nie tylko na cenę produktu, ale i na koszt jego transportu do Polski?

Czego nie dotknę, na co nie popatrzę, to po cichu poszły na to w górę podatki, cła, akcyzy... 

Młodzi niedługo to dostrzegą, zwłąszcza kiedy zobaczą że połowa ich podatków będzie szła na młodych emerytów i po prostu znów zaczną dawać z Polski dyla. Żadne zaklęcia ich nie zatrzymają. Skoro teraz przecietnie zarabiający oddaje w postaci wszystkich swoich podatków prawie 75% państwu, to ile będzie oddawał za 10 lat? Kto jest w stanie psychicznie to wytrzymać? A ta biurokracja....!

Dlatego nie przenoszę swojej firmy do PL i poczekam z powrotem. Nijak mi się to po prostu nie spina. Byłem gotów troche na tym stracić, byle mieszkać w Polsce. Ale bez przesady - aż tyle tracić? A wiecie co zrobił bym z młodymi? Zamiast zwalniać ich z podatku zrobił bym to samo co Kanadyjczycy albo Amerykanie: po skończeniu szkoły SPŁACAJ JEJ KOSZTY! Zwróć je państwu czyli podatnikowi. Zwłaszcza kiedy wyjedziesz z Polski. Wyjedziesz a nie spłacasz - miedzynarodowy list gończy za tobą. Jedynie kiedy pozostajesz w Polsce, polski emeryt i reszta podatników mogła by ewentualnie spłacać za ciebie należne raty. Tylko kiedy mieszkasz w Polsce. No bo powiedzcie mi - jaki biznes ma polski podatnik w tym że wyksztaci młodą, wykfalifikowaną kadrę Niemcu albo Angolowi, za swoje cieżko zarabiane pieniądze? No jaki? ŻADEN.

W Ameryce nie do pomyślenia. No nie do pomyślenia. 

That's my story and I'm sticking to it...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1582020