Obraz ładny, tylko damy brak...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ponieważ wszelka rutyna powoduje znużenie zacznę tydzień inaczej niż zwykle. Nie znaczy to wcale, że PO-szuści przestali popełniać kradzieże i przestępstwa korupcyjne by nie było o czym pisać. Ale dzieją się rzeczy, które ani Barei ani twórcom Monty Pythona nie przyszłyby do głów. Dziś pani premiera nawiedziła Dolny Śląsk i od razu pogoda się popsuła. Na wrocławskim peronie, jak dwaj karawaniarze, czekali na nią wojewoda (niestety mieszkaniec mojego nieszczęśliwego miasta) i marszałek województwa. Była też pani Jolanta Dusza z Bolesławca. Przyjechała specjanie by zobaczyć oryginał Kopacz-ki i obdarować ją obrazem. Nie żartuję..."Dzieło", w ramach rzecz jasna, nosi tytuł "Dama  z pieskiem" i przedstawia obrzydliwie odpychającą fizjonomię Kopacz-ki i białego pieska obok niej. Na obrazie brakuje co prawda damy, ale to może taka "licentia poetica" artystki? Niespójność tego co namalowała pani Dusza z tytułem "dzieła" można tłumaczyć choćby tym, że ta fanka PO-sitwy pochodzi z Bolesławca, który, jak wiadomo, szczyci sie jednym z największych w Polsce szpitalem dla nerwowo i psychicznie chorych. A "dzieło " można powiesić w redakcji "Lis(z)weeka" albo "Gadziny wyborczej"...

Pan prezydĘt, który "tęczową" gorliwościa w opodpisywaniu lewackich przepisów chciał zaskarbic sobie wsparcie PO-kolesi dostał dziś od nich...wała. Jak zwykle w mafijnej PO-sitwie przegrany natychmiast wypada z obiegu i zapomina sie o nim, nawet jesli przez 5 lat udawał prezydenta. Ludzie bez sumień i zasad pokazali Bredzisławowi, że już sie dla nich nie liczy. Prysnął mit "drogiego Bronka". Nie dostanie ani by WA"> grosza na "instytut" swojego imienia, w którym miał znaleźć miejsce po 6 sierpnia. Coż, razem z Anią mogą zaszyć się w Ruskiej budzie...nawet dózywotnio...choć sprawiedliwiej dla niego byłoby pochodzić sporo lat po więziennym spacerniaku.

Skompromitowany doszczętnie były mini-ster Grabarczyk, dzięki zmianie prawa, chce posmakować pracy w Trybunale Konstytucyjnym. Tylko wyjątkowy cynizm, buta, zakłamanie i pogarda dla społeczeństwa mogą podsuwać PO-szustowi takie rozwiązanie. Facet, który rozwałł by WA"> resort infrastruktury i został wywalony przez nieroba Tuska, potem rzucony na "sprawiedliwość" też się skompromitował chce byc teraz sędzią TK!! On juz do końca zycia nie powinien wychodzić z za barierki na łaiwe oskarżonych. I czy nie mam racji że trzeba pomysśleć nad przywróceniem kary smierci? Inaczej nic nauczy tej rozbestwionej sitwy szacunku dla Polski i prawa.    

Ostatni wpis poświęciłem gigantycznemu "kredytowi" zaciągniętemu przez PO-mafię z BŚ, by sitwa mogła ostatnie miesiące jeszcze "żyć lepiej". Dziś kolejna dobra wiadomośc dla lemingów wspierających nadal ten polityczny nowotwór, ze szczególnym uwględnieniem pani Duszy z Bolesławca. Otóż według najnowszych danych Eurostatu (którego nie da się nazwać propisowskim) PO-sitwa zadłużyła Polskę w ciągu pięciu miesięcy 2015 roku o nowe 30 mld 302 mln złotych!!! Mniej nachalnie myślącym zwolennikom PO wyjaśniam - to oznacza po prostu, że każdego dnia od Nowego Roku nie-rząd Kopacz-ki zadłuża kraj, a więc wszystkich Polaków (także fanów PO-mafii) na sumę 273, 2 mln zlotych!!! Każdego dnia... ciekawe czemu nie zapyta o to żaden z łżennikarzy tabunami jeżdżących za obwoźnym cyrkiem pani premiery po III RP? Wyszłoby wtedy jak naprawdę PO pomaga Polskom codziennie...

A pani malarce Duszy, podpowiem gratis zupełnie nowe pomysły na kolejne "dzieła" z cyklu o Kopacz-ce - np. " Szachrajka w kominiarce", " Metrowa kłamczucha",  "Jesień na spacerniaku"...

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Dziś na Twitterze Krzysztof Kosiński ujawnił ze Ewa Kopacz była członkiem Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i dziwi się, że ta informacja nie była wcześniej publicznie znana. Ewa Kopacz zgłaszała się również do spadkobiercy komunistycznego stronnictwa chłopów - PSL. Polityczna biografia nowej premier na Wikipedii zaczyna się w 1990 r.

Zjednoczone Stronnictwo Ludowe (ZSL) to jedna z najdłużej funkcjonujących partii komunistycznej dyktatury w Polsce. Stronnictwo rozpoczęło swoją działalność w 1949 r., a w deklaracji ideowej na Kongresie ZSL zapisano, że funkcja polityczna chłopów ogranicza się do roli czynnika, który popiera klasę robotniczą. Samo ZSL uznano za ugrupowanie wspierające PZPR. ZSL działało do 1989 r., gdy zmieniło nazwę na Polskie Stronnictwo Ludowe, a jeszcze w trakcie obrad Okrągłego Stołu ZSL reprezentowało dotychczasową czerwoną koalicję.

Rzecznik PSL ujawnił, że to właśnie w ZSL-u swoją polityczną karierę rozpoczęła była marszałek Sejmu i minister zdrowia Ewa Kopacz: Z kolei jak mówi nieoficjalnie jej kolega z Sejmu, Ewa Kopacz jeszcze w 1994 r. aplikowała do gminnych struktur PSL-u, obiecując że wstąpi do partii, jak otrzyma stanowisko kierowniczki gminnego ośrodka w Orońsku. Po uzyskaniu tej funkcji obrała jednak inny kurs i wstąpiła do Unii Wolności.

http://telewizjarepublika.pl/kopacz-czlonkiem-prl-owskiego-zsl-rzecznik-ludowcow-wielu-osobom-to-umyka,11634.html

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1488703

 Kopacz   należala  do  ZSL  -  odnogi  PZPR  ,  gwalcicieli  Polski.  Zaprzańcy  hodowani  od  najmlodszych  lat    do  niszczenia  kultury  polskiej,  tożsamości  narodowej.  Wymordowali  inteligencję  polską  ,  by  im  nie  przeszkadzała  w  grabieniu  Polski.  Kopacz  ,  to  zło   ,  towarzyszka  pozbawawiona  honoru  i  godności  jak  ta  reszta  hołoty  z  tych  komunistycznych  formacji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1488755

 Realny  socjalizm  to  system  gwałcący  naród .  Uderzał  w  pojedyńczego  człowieka.  Po  wojnie    Polska  inteligencja  została  wymordowana.  Do  miast   nastąpił  exsodus  ludności    wiejskiej.   Komuniści  zasiedlali    miasta   ludnością  wiejską  i  z  małych  osad .  Obywatele  ci  byli  niepiśmienni  ,  analfabetami,  cztery  klasy  szkoły  podstawowej  to  bylo   wszystko  co  osiągnęli.  Gro  tego  społeczeństwa  nie  potrafila  czytać,  więc  łatwa  była  do  manipulacji  i  hodowania . Więc  wyhodowali    sobie   takie  masy  pozbawione   miłości  do  Ojczyzny.  Te  masy  mają  tylko  ukształtowany  system  trawienny  i  wydalniczy , nic  poza  tym . 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1488758

moja droga,nie myl pojec!ludzie ze wsi sa czesto gesto bardziej inteligentni od miastowych.a to z prostej przyczyny ze znaja twarde realia zycia i potrafia ciezko pracowac.i ucza sie chetniej niz zniewiesciale maminsynki miastowe.a narod ,jego sol i korzenie to wlasnie ci pogardzani przez ciebie niepismienni i analfabeci.ja sie ciebie pytam czy zdrajcami ojczyzny byli chlopi czy ta twoja yntelygencia miastowa vide zsrr i zydo-masonska?co?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

marekpolo

#1488767