Strach i panika w "elycie" - to dobrze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pan Prezydent Andrzej Duda znalazł czas w pierwszym dniu sprawowania urzędu by na Wawelu oddać hołd śp. Lechowi i Marii Kaczyńskim. To symboliczna wizyta i symboliczny gest, wskazanie kierunku tej nowej prezydentury nadziei. Teraz zacznie się Jego działanie i nie mam wątpliwości - brutalny atak na tę prwezydenturę. Me(n)dialni funkcjonariusze, "eksperci' i "autorytety"- będą zgodnym chórem obszczekiwać każdą decycję, słowo, gest nawet. Znamy to dobrze od 2005 roku. Przecież w me(n)diach nic się nie zmieniło od tamtego czasu, trzecie już pokolenie postkomunistów w zgodnej współpracy z nominatami "błękitnej zarazy" zakłamuje, zamilcza, przeinacza rzeczywistość. I tak będzie do ostatniego dnia obecności na ekranie ogłupiacza tych antypolskich sługusów. Oprócz nienawiści do prawdy i normalności (bo III RP przyzwyczaili się traktować jako łup) ta sitwa wie, że wraz z nowym rządem skończą się synekury, lewe czy prawe pieniądze, hojne dotacje ze spólek państwa dla "zaprzyjaźnionych" stacji telewizyjnych i radiowych, no i rzecz jasna "gazety". Walczą więc o koryto, które znają, o kasę przychodzącą lekko. Wystarczy pozbyć się balastu sumienia, honoru, godności i prawdomówności i już trafia sie na s(r)alony III RP, zostaje się człnokiem "ekskluzywnej elyty" darmozjadów i przestępców. I nie ma znaczenia, że taki "elytarny" platfus nie potrafi sklecić bez kartki dwóch zdań, nigdy niczego nie przeczytał. Ale to "nasz" koleś - Stachu czy Rycho - więc trzeba mu pomóc "sprawdzić się w biznesie", dać ambasadę czy prezesurę spółki państwowej. I tak to hula osiem lat. I jak teraz "elyta" może zaakceptować prezydenta, który jest uczciwy, prawdomówny i do tego nie ukrywa wsotydliwie swej polskości i katolicyzmu/ Wszak to cechy w s(r)alionie zarezerwowane dla "faszystów". "Koniec świata" - jak mawiał legendarny pan Popiołek w serialu "Dom".

 Już dziś było preludium "seansów nienawisci". Me(n)dia jakby nie dostrzegły wczorajszej zmiany na stanowisku prezydenta kraju. Pełno nadal w nich Komorowskiego- udziela wywiadów, poucza swym burackim tonem koszarowego mentora. Były relacje z wczorajszej skandalicznej mszy św, w kościele wizytek, gdzie księża - lokaje "GW' i TVN-u przepraszali Bredzisława także za "kampanię nienawiści" ze strony hierarchów Kościoła. Gdyby na świecie byli nadal - Jan Paweł II czy kardynał Stefan Wyszyński - ro nie mam wątpliwości, wczorajszy dzień byłby ostatnim dniem ich kapłańskiej "poslugi" . Ks.Sowa z TVN-u, ks.Opiela, ks.(nomen omen) Luter i rektor od sióstr wizytek "przepraszali Bredzisława i prosili o wybaczenie". Jakim prawem i za co przepraszali tego buca w imiemiu polskiego Kościoła? Lata całe Komorowski wraz z sitwą PO niszczył z premedytacją jedność Polaków, burzył fundamenty polskości, ośmieszał partiotów i żałobników z 2010 roku, kłamał, psuł prawo. I teraz należą mu się przeprosiny w kościele?! Niestety Kościól polski to juz tylko cień odwagi i kręgosłupa z lat 80-tych. Coraz mniej w Nim Popiełuszków, Dydyczów, Frankowskich, Wyszyńskich i Małkowskich a coraz więcej niestety Dziwiszów, Gocłowskich, Pieronków. Lemańskich i Bonieckich. Nycz dziwnego, że wierni coraz częściej "buczą" na "pasterzy" jak zdarzyło się kardynałowi Nyczowi 10 kwietnia 2015 roku, po serwilistycznej i prorządowej homilii w archikatedrze...w okrągłą rocznicę Smoleńska !

 Ale ten me(n)dialny jazgot pokazuje także obłędny strach PO-sitwy przed utratą władzy. Oni nie boją się PiS-u tylko, ale Polaków. Bo kiedy zaczną być ujawniane prawdziwe informacje o skali PO-przestępczości politycznej, korupcji, nepotyzmu i zwykłego zlodziestwa dokonywanego za me(n)dialną zasłoną, niektórym "obywatelskim" politykom może być w kraju "za ciasno". A nie każdy ma jeszcze posiadłość na Florydzie jak Miro Drzewiecki. Boją się odarcia "elyty" z sztucznego blichtru, pokazania moralnych mętów i lumpów, którzy za ukradzione pieniądze poprzebierali się gustownie i robili całe lata za "przedstawicieli społeczeństwa". Jestem pewien, że wystraczy rok uczciwego pokazywania prawdziwych "dokonań" ekipy Tuska - Kopacz by zabrakło w Polsce leingów. A nikt nie jest tak zawzięty na fałszywych idoli od ich dotychczasowych fanatycznych wyznawcow...I PO-banda zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego chwyci się każdego sposóbu by zakłamać, zamącić rzeczywistość, obiecac wszystko wszystkim...oni nie walczą o status opozycji, tylko życie na wolności a nie na spacerniaku ZK.

Bądźmy więc od pierwszego dnia wsparciem dla Pana Przydenta, niech czuje życzliwy oddech Polaków za sobą, niech ma pewność naszej pomocy w starciach z PO-sitwą. Oni muszą stracić władzę jesienią a potem (co uważam za konieczność) trzeba skrócić kadencję, wybranych w drodze fałszerstwa, samorządów i rozpisać nowe wybory. Inaczej w samorządach przetrwają komórki nowotworu PO-PSL, okrzepną i po trzech latach, gdy PiS już nieco się wizerunkowo "zużyje" zaatakują. Nie wolno IM zostawić ani skrawka polskiej ziemi do rządzenia! Wyczyszczenia wszytkich państwowych instytucji z brudu korupcji i zlodziejstwa "elyty" oczekują dziś Polacy - rozumieją to Pan Prezes Kaczyński i Pan Prezydent Duda.  Ale dokonać tego mogą tylko z naszą pomocą - solidarną i silną. Polska zrobiła wczoraj duży krok w stronę wolności i suwerenności, ale to dopieo pierwszy krok...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Yagonie, po przejrzeniu dzisiejszych "przyjaznych " portali. Pełno w nich gęby bula, tudzież warczących "ekspertów", błagających o przebaczenie duchownych judaszy a nawet sam szechter raczył poszczekać. Jazgot ruszył, bo jak to jakiś lemingowy hejter zaryczał: jasełka się skończyły!

A ja wiem swoje - wczorajszy zryw pokazał , że mimo 5 letnich upokorzeń i upodleń, potrafimy być radośni, spontaniczni,wciąż  pełni wiary a przede wszystkim AUTENTYCZNI. I w dupie już mamy ich wściekłe ujadanie. Nauczeni doświadczeniem będziemy czuwać  - najlepiej jak potrafimy, nad naszym prezydentem. Mamy tę przewagę, że jesteśmy napełnieni Duchem Świętym, że nad p. Andrzejem Dudą czuwa Matka Boża, a z góry Tabor spogląda troskliwie Syn Boży.

Zgrzybiałe peowskie staruchy wymierają, tych młodszych skręca diabli twist, nęka plucie żmijowym jadem, męczy niestrawność od nieświeżych ośmiorniczek, no to wiją się w konwulsjach i wyją jak grzesznicy w piekielnych kotłach.

Musimy być cierpliwi, mocni, odporni na zwodnicze łgarstwa, ale czujni i w każdej chwili gotowi do demaskowania intryg, odpierania ataków - jak tarcze rycerskie.

Tak nam dopomóż Bóg i Matko Najświętsza, Maryjo. A Wy - polscy Święci w niebie wstawiajcie się za Narodem Polskim - AMEN. Tam, gdzie jest Bóg na pierwszym miejscu - tam wszystko inne jest na swoim miejscu, Nie lękajmy się!

Pamiętajmy też przede wszystkim o Panu Jarosławie Kaczyńskim, bo gdyby nie jego siła duchowa, intuicja polityczna i ogromna determinacja - kto wie, czy zdołaliysmy dotrwać do 6 sierpnia 2015 roku...

Pozdrawiam, Sybilla.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1489860

- Krzywe Ryje od publicznej kasy i co ważniejsze : wydrze wraz z trzewiami to, czym się utuczyły (kropka)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1489911