Bombowe alarmy na maturze czyli riposta "totalnych"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś krótko, ale temat jest aktualny bardzo. Zaczęły się matury i pokazało się, że "totalni" oraz ich lemingowaci akolici nie zamierzają odpuszczać polskiej młodzieży. Aż w 122 szkołach średnich dyrektorzy zgłosili do CKE informacje o mailach informujących o podłożeniu ładunków bombowych w egzaminacyjnych salach. Nie trzeba być Sherlockiem by zgadnąć kto za tym stoi.  Nigdy dotąd w Polsce czy innym kraju kontynentu nie zorganizowano tak haniebnej i obrzydliwej akcji wymierzonej w młodzież !!! Bo, że była to na zimno i cynicznie zaplanowana akcja, koordynowana przez nienawidzących Polski i Polaków agentów obcych (zapewne mówiących po polsku) nikogo przekonywać nie trzeba. Nie wyszło z zablokowaniem egzaminów ośmioklasistów czy gimnazjalnych, rząd poradził sobie ze "strajkiem nauczycieli", no to trzeba było znaleźć inny sposób na sparaliżowanie matur. Ostatni raz matury w Polsce nie odbyły się w 1940 roku, organizatorzy i wykonawcy dzisiejszej akcji nawiązali więc do "szczytnych" wzorów Hitlera, Stalina czy gauleitera Franka. Ci ludzie mieszkający w Polsce, mający o sobie zapewne wysokie mniemanie, bliscy elycie III RP, postanowili nie dopuścić do przeprowadzenia egzaminów dojrzałości. To się nie mieści w głowie normalnego człowieka. O stresach, nerwach i nastrojach maturzystów i ich rodziców wspominać nie chcę. Oni już swoje przeżyli w kwietniu, gdy oczadzeni przez Schetynę i Broniarza "pedagodzy" odmówili klasyfikowania SWOICH uczniów! Dla mitycznej kasy obiecanej przez zawodowych kłamców i oszustów w jednej chwili zniszczyli etos i godność zawodu nauczyciela.
Policja i służby muszą jak najszybciej znaleźć "dowcipnisiów" i postawić ich przed sądami. Tylko surowa ale zgodna z prawem kara może uspokoić oszalałych zwolenników "totalnych" Tłucze mi się po głowie myśl, którą odrzucam, ale ona wraca. Jest tak nieprawdopodobna, że aż przerażająca. Chodzi mianowicie o to, czy w gronie tych, co dziś fałszywymi alarmami próbowali sparaliżować matury w całym kraju - są "pedagodzy"? Wywodzący się spośród tych, co poprzebierani za czworonogi wyli i śpiewali w momencie, gdy ich uczniowie stawali przed ważnymi życiowymi wyborami. Według danych MEN w 200 szkołach średnich nie odbyły się rady pedagogiczne klasyfikacyjne i dyrektorzy sami musieli promować maturzystów, by dziś mogli zacząć egzamin dojrzałości. W DWUSTU polskich szkołach kasa z broniarzowych gruszek na wierzbie tak ogłupiła "profesorów", że odmówili sklasyfikowania SWOICH uczniów. Czyli zupełnie świadomie chcieli zamknąć im drogę na studia! Ciekawe czy MEN pokusi się o porównanie tych danych z alarmami bombowymi - informacja w ilu szkołach, w których klasyfikacja poprzez rady pedagogiczne się nie odbyła pokrywa się z tymi samymi placówkami gdzie dziś ogłoszono fałszywe alarmy bombowe. Może jakiś śledczy dziennikarz zada sobie taki trud i potem opublikuje te dane na cały kraj? Intelektualna wścieklizna "totalnych", rozumiejących, że kończy im się wyborcze paliwo , podsuwa im coraz bardziej karkołomne pomysły. A że przy okazji krzywdzą tysiące młodych Polaków? A co ich to obchodzi...oni są elytą, której wolno więcej, za to wolną od jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek...Każdego dnia Tusk, Schetyna, starzy komuniści, "Kociniak" czy Lubnauer pokazują pogardę z jaka traktują miliony Polaków. Im chodzi tylko o dorwanie się do władzy - ale na szczęście większość rodaków już wie - ich powrót do władzy oznaczać będzie koniec suwerennej Polski...

I na koniec - mnożą się coraz bardziej śmiałe ataki na wiarę i Kościół. Po Płocku czy Toruniu, po zamordowaniu człowieka na warszawskiej plebanii, przyszedł czas na sprofanowanie świątyni w Kwidzyniu. A dziś tęczowi dewianci stanęli pod polską relikwią, kościołem Mariackim na krakowskim  Rynku by "zaprotestować". Przeciw czemu ? Ano w obronie zwariowanej lewaczki, zatrzymanej przez policję za znieważenie wizerunku Matki Bożej. Temu lewackiemu wariactwu trzeba się stanowczo i silnie przeciwstawiać. Dziś, teraz! Kulturowi komuniści, żyjący w swoim intelektualnym getcie, nie mogą poczuć, że państwo i Polacy im odpuszczają. Inaczej za 10 lat i tutaj, nad Wisłą, płonąc będą kościoły...

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Dzisiaj pewnie będzie "powtórka z rozrywki"...

totalni terroryści omyłkowo kiedyś nazwani nauczycielami nie chcieli aby młodzież zdała egzaminy (w tym maturę) - nie udało się, to teraz terroryzują inaczej - co jeszcze sie musi zdażyć aby durni ludzie przestali POpierać terrorystów? (chyba, ze te ok 30% głosujących to jest liczba terrorystów w Polsce?)

Ps. zobaczymy jak teraz bedzie skuteczna POlicja brudzińskiego...

Vote up!
9
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1588979

No i widziałem dziś tych wspaniałych POlicjantów brudzińskiego w akcji jak to szukali bomby w szkole. Musieli być nieźle wyszkoleni, bo szukali bomby bez psa (pewnie zbyt dosłownie wzięli do siebie jak inni mówią na nich psy i do szukania bomb juz sami chodzą z nosem przy ziemi ;) Niemniej jednak jak widzieliśmy ich w akcji, to doszliśmy do wniosku, że szkoda czasu było ich wzywać, bo tak to se byśmy sami tej bomby poszukali.

No, zobaczymy czy tak dzielnie znajdą tych terrorystów (już ponad 800 szkół) jak dzielnie znajdywali osoby, które w necie napisały (innymi słowami), że nie płakały za adamowiczem.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589054

A mnie się tłucze inna myśl - czy PiS odważy się tych "pedagogów" wyłapać i usunąć z zawodu. Bo jak dotąd to niestety wszelkie kodomickie i lewackie ekscesy pozostawały całkowicie bezkarne.

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1589061

Niestety ale Cię zmartwię, bo Premier Morawiecki przy "okrągłym stole oświaty" już mówił o wzajemnym zapomnieniu sprawy - czyt. nic nikomu nie zrobimy, udawajmy, że tego nie było.

dlatego jak do tej pory PiS wygrywał tą batalię z terrorystami tak na koniec pewnie ją przegra

Ps. teraz już w kolejce są rehabilitanci, którzy chcą jedynie 1600zł. podwyżek - widząc jak nic się nie stało terrorystom ze szkół, to zobaczymy teraz co będą robili kolejni... w szpitalach.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589064

Pamiętam jak w czasie niesławnego ciamajdanu sam Prezes używał bardzo mocnych słów mówiąc wręcz o próbie zamachu stanu i... żadnych konsekwencji nie było. Potem podobna postawa powtarzała się przy prawie każdej kodomicko-targowickiej burdzie.
Teraz w telewizorze straszyli jakie to wielkie kary grożą za fałszywe alarmy - 8 lat więzienia, gigantyczne sankcje finansowe itd. Jeśli za tym w końcu nie pójdą żadne realne działania to mamy klasyczne rajcowanie swojego elektoratu i nic więcej.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1589086

też było,że to "pedagodzy". W cudzysłowie bo po tym ciamajdanie to trudno nazywać ich nauczycielami i pedagogami.                 I chyba trafione,bo lecą minusy.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1589077

autor dokonał wczoraj. Dzisiaj media podały o sześciuset alarmach bombowych. To nie są jakieś szczeniackie wybryki. To jest zmasowana i zaplanowana akcja. Wczoraj dwieście, dziś sześćset. Jak do tej pory słyszę tylko wypowiedzi policyjnych rzeczników podrzędnych komend. A co na to ABW. Wszak...  

"Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest służbą specjalną powołaną do ochrony porządku konstytucyjnego Rzeczpospolitej Polskiej.

Zakres naszych zadań koncentruje się na ochronie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i obywateli.

Jako służba specjalna podlegamy kontroli cywilnej: nasze działania nadzoruje Premier i kontroluje Sejm."

Skoro taki wpis jest zamieszczony na stronie ABW, to co na to pan Premier ? Co na to rzecznik Rządu. Jeśli sprawcy tych akcji nie zostaną błyskawicznie wykryci i zatrzymani, to bezkarność takich działań doprowadzi do tragedii.  

Vote up!
10
Vote down!
0
#1589085

oni powinni działać, a nie gadać. Choć też chętnie przeczytałbym już teraz, że tą swołocz wysyłającą zawiadomienia o bombach wywleczono o 6:00 z łóżka i w slipkach z kajdankami na plecach zawieziono na "dołek", to jednak jestem cierpliwy. Gdyby to była akcja nieodpowiedzialnego smarkacza, to już by siedział. Myślę, że służby w 10 minut potrafiły by mnie namierzyć po tym komentarzu. I dobrze. Ale fakt, że akcja dotknęła wczoraj 122 szkól, a dziś już ponad 600, świadczy, że ktoś się dobrze przygotował. Bo zebrał adresy mailowe kilkuset szkół prowadzących matury na terenie całego kraju, Zapewne też potrafi zmylić ślady, podszyć się pod fałszywe, albo nawet prawdziwe adresy mailowe (sam kiedyś dostałem od "siebie" maila z żądaniem okupu za odblokowanie wcale nie zagrożonego komputera), a dodatkowo posłać całą korespondencję przez kilka kontynentów tam i z powrotem. Sprawdzenie tego niestety musi trwać. A jeśli jeszcze w sprawy zamieszany jest wywiad jakiegoś obcego mocarstwa, to namierzenie nadawcy może być naprawdę trudne do zrobienia. Ale nie niemożliwe. Dlatego dajmy ABW trochę czasu. I niech nie gadają za dużo, bo winni jeszcze zdążą uciec.

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1589107

Fakt, jednak ja boję się, że jak Ciebie i mnie by szybko namierzyli, tak z faktycznymi wrogami mają problemy. W mediach pisali, że podobno już od 2 maja mieli sygnały, że coś takiego będzie, wiec co zrobiono od tego czasu? Dlaczego doprowadzono do tego, ze niektóre szkoły musiały przenieść mature na czerwiec?

No i podobno te maile niekiedy przychodzą do placówki jeszcze w nocy dnia poprzedniego, a bomby są szukane dopiero następnego dnia rano. Dlaczego? A potem dziwota, że nie zdążają wszystkich sprawdzić na czas.

Oczywiście akcja jest zbyt duża aby zrobili to przypadkowi ludzie ale czy nie właśnie do takich rzeczy jest nam potrzebne ABW? Jak na razie świetnie sobie radzą z takimi zwykłymi obywatelami jak my - no to zobaczymy teraz jak sobie poradzą z poważnym wyzwaniem.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1589109

znawcą dziedziny, ale wydaje mi się że co najmniej niektórzy z prowokatorów będą wyłapani. Sądzę (w sposób pozbawiony uzasadnienia) że pierwszymi prowokatorami są ci którzy pierwsi spowodowali alarmy bombowe i ci którzy na początku sprawę nagłośnili. Później, to już mogli być "zwyczajni" uczniowie zabawiający się "dla jaj". Ale jestem ciekaw rezultatów dochodzenia. W tak masowej "akcji" kogoś na pewno złapią.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1589093

Janusz ja również przychylam się do tezy, że autorami większości alarmów są zaczadzeni Broniarzem nauczyciele! To jest nie do przyjęcia, mam nadzieję, że mimo wszystko zostaną namierzeni i usunięci z zawodu, bo to nie nauczyciele a bandyci i terroryści! W edukacji niezbędna jest głęboka zmiana systemowa w tym również podniesienie płac. Oby jak najprędzej rząd przygotował dobre propozycje.

I moja refleksja - słyszałem jak PMM i minister dziękowali nauczycielom za zawieszenie strajku - to jakiś żart, dziękowali chyba za to, że ZNPowcom nie udało się obalić rządu, inaczej tego nie sposób rozumieć!

Vote up!
8
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1589122