Dla "tysiąca na wierzbie" nauczyciele strajkują rotacyjnie...w swoich domach..

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

"Strajk pedagogów" zamienił się w tym tygodniu w farsę - a raczej w tragifarsę. Bo jest" i smieszno i straszno"..."profesorowie" szkół średnich, po fiasku zablokowania egzaminów w podstawówkach i gimnazjach, stali się więc "ostatnią linią obrony" Broniarzowych komunistycznych aparatczyków związkowych oraz "totalnych". W wielu regionach kraju ludzie, wydawałoby się inteligentni ale zainfekowani TVN-em, grożą nieklasyfikowaniem młodzieży maturalnej. Oznacza to zafundowanie SWOIM uczniom powtarzania roku w szkole średniej. To przekroczenie wszelkich granic przyzwoitości oraz likwidacja etosu oraz szacunku dla wszystkich polskich nauczycieli !!! No bo jak racjonalnie wytłumaczyć dorosłemu 19-latkowi, że mimo średniej 5,0 z przedmiotów, nie zostaje dopuszczony do egzaminu dojrzałości a de facto do startu na studia...? Nie należy się dziwić, że rodzice maturzystów, coraz bardziej wkurzeni, poza pozwami do sądu przeciw "profesorom", mogą zastosować dużo bardziej uciążliwe dla "pedagogicznego ciała" metody.    Ja nadal wierzę, że większość nauczycieli, poza oszalałymi feministkami, pedagogicznymi szKODnikami czy UBYwatelami, podejmie uchwały klasyfikujące młodzież maturalną i zakończy tę haniebną farsę...

Z komicznej części "protestu" warto odnotować takie kwiatki jak "strajk rotacyjny w domach", twórczo ogłoszony przez jakąś ZNP-paniulke ze Szczecina. Czyli tamtejsi "pedagodzy", mimo, że siądą jutro przy Wielkanocnym stole, nadal będą "strajkować"...gratulacje dla tej paniulki, dogania intelektualnie Lubnauer, Szajbus - Wielgus, Misiłę, Kindzię Gajewską a może nawet samego TW Bolka. W wielu szkołach sprytni "profesorowie" podpisują rano o 8-mej "listę strajkową" i... wywiewają do domu.Zostają dwie - trzy osoby "dyżurujące", a w ciągu dnia nauczyciele zmieniają się "rotacyjnie". Po fali "piosenek strajkowych", przebierania się szacownych "pedagogów"  w stroje czworonogów, obecna "rotacja" musi być oceniana przez społeczeństwo jako kpina i hucpa. Dlatego spada poparcie dla nauczycieli, resztki szacunku rozmaite "Dziewuchy dziewuchom" rozmieniają na politycznych wiecach, gdzie powielają Kramkowe instrukcje o konieczności "wyłączenia" pisowskiego państwa. Polska szkoła wyjdzie z tego "protestu" pokaleczona i obita. Nie mogę pojąć jak ludzie, którzy dla mitycznego "tysiąca na wierzbie" zabierają SWOIM uczniom rok dorosłego życia...?

Broniarz się zakiwał, to widać. Wydawane często, sprzeczne ze sobą komunikaty, świadczą, że utracił kontrolę nad tym co z premedytacją wywołał. Tylko, że skutki poniosą ci, którzy mu uwierzyli. Samorządy nie mają prawnych podstaw by płacić za okres strajku, a czynione przez Czaskoskiego i jemu podobnych wysiłki nad znalezieniem odpowiedniej formuły muszą zostać zatrzymane przez instytucje państwa. Ani grosza "pedagogom" za strajkowe siedzenie w domach i "rotację". Bardzo żal mi tych porządnych i prawdziwych nauczycieli, którzy w chwilach próby trwali przy swoich uczniach na egzaminach. Najpierw przeżyli traumę ostracyzmu ze strony swoich KOLEGÓW, słowne brutalne ataki i obrzydliwy hejt. Teraz oberwą rykoszetem społecznej niechęci dla wszystkich nauczycieli. A Gregor i spółka "europejczycków"? Ano juz wczoraj - "zaapelowali o zakończenie strajków". Tak to jest wierzyć dyplomowanym kłamcom i PO-szustom. Oni od początku traktowali nauczycieli jako "armatnie mięso", a gdy sondażowe słupki pokazały im, że już się nie opłaca wspierać ogłupionych z premedytacją ludzi, to ich zostawiają z problemami. Jakie to czytelne i powtarzalne...

I na koniec- wywołany celowo w kwietniu "Ciamajdan 2" kończy się klęską. Stracą nauczyciele, stracą rządzący, ale najwięcej niepoliczalnych strat ponieśli już uczniowie i ich rodzice. Po raz pierwszy w dziejach Polski grupa cynicznych politykierów, służąca interesom niepolskim, wzięła młodzież jako zakładników swych mrzonek. Tych ludzi - właściwych sprawców kwietniowej farsy - należy piętnować z imienia i nazwiska. Oni nie mogą zostać bezkarni - Gregor, Broniarz, Czaskoski, Zdanowska, Budka, Lubnauer oraz tuziny samorządowych PO-szustów są winni łez, stresów, podzielenia nauczycielskiego środowiska, skonfliktowania uczniów i rodziców z pedagogami. Ich należy ukarać przy wyborczej urnie - w maju i listopadzie ! Inaczej spróbują ponownie - biorąc w obronę kolejną grupę zawodową, pelikany albo nasiona ogrodowe....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

To nie są żadni "profesorowie"!

ZNP jest zbolszewizowaną organizacją opanowaną przez wywodzących się z PZPR bolszewickich politruków i lewackich degeneratów. A członkowie ZNP to są często zbolszewizowane stalinowskie małpy nienawidzące polskiego patriotyzmu i polskich dzieci.

Bolszewickie "GWno" przez lata odmóżdżało Polaków swoją antypolską propagandą, jaką R.A. Ziemkiewicz nazwał kiedyś michnikowszczyzną. Także gazeta wydawana przez ZNP uprawia komunistyczno-lewacką propagandę skierowaną przeciwko polskiemu patriotyzmowi i Kościołowi.

Na stronach "Polonia Christianita" można nawet przeczytać, że:

Na świecie istnieją cztery bastiony komunizmu: Korea Północna, Chiny, Kuba i Związek Nauczycielstwa Polskiego. Ile prawdy jest w tym popularnym żarcie? Historia organizacji pokazuje, że niemało. Co więcej, ZNP ciągle posiada w Polsce olbrzymie wpływy, a sympatię do „czerwonych” zastępuje wspieranie „tęczowych”.

Z kolei prywatne tzw. uczelnie wyższe - często były utworzone przez agenturę SB czy WSI - a dyplomy ukończenia wydawały wtórnym analfabetom wyłącznie za płaczenie czesnego. Więc sporo takich odmóżdżnonych analfabetów trafiło do szkół publicznych - bo do żadnej innej pracy by ich nie przyjęto z powodu braku kwalifikacji.

Teraz - na wezwanie bolszewickich politruków z ZNP i mafijnej totalnej opozycji z PO - te zbolszewizowane stada odmóżdżonych stalinowskich małp udających nauczycieli usiłują do końca zniszczyć polskie szkoły i zmarnować rok polskim dzieciom.

Rolą nauczyciela jest nauczanie i wychowywanie dzieci w szkołach. Polscy nauczyciele nigdy by nie chcieli szkodzić uczonym przez siebie przez kilka lat dzieciom.

Vote up!
14
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1587120

Świetny tekst i komentarz. Ciamajdan2 się nie udał. Będą zapewne i ciamajdany3 czy cztery, ale już nic nie pomoże totalnym, ale trzeba uważać...
Pozdrawiam

P.S.
A pomysł zatrudnienia jako wolontariuszy emerytowanych nauczycieli wyszedł w programie "W tyle wizji", kiedy jedna z emerytek to zaproponowała na długo przed ujawnieniem tego pomysłu. Chwała jej... czpki z głów.

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1587159

W ramach solidarności z nauczycielami , od samego ranka prowadzę strajk okupacyjny ... stołu

Vote up!
11
Vote down!
0
#1587127

- "Jakie są cztery główne ośrodki komunizmu na świecie?"

"Kuba.. Chiny,, Korea Płn, i.. ZNP"!

 

Vote up!
9
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1587149

Uczelnie, uniwersytety, szkoły to zagłębie komunizmu i socjalizmu. Indoktrynacja na każdym kroku nauki i kształcenia młodych osób.

Vote up!
8
Vote down!
0

http://zolsztyna.pl

#1587191

Nie tylko w miastach. W małych miejscowościach także.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1587193

Strajk nauczycieli przybiera na sile: chrzan, biała, ćwikła, sernik, zaraz wjedzie ciężki sprzęt w postaci wódki i ajerkoniaczku. Jak u Bolka w Arłamowie. Krew, pot i łzy

ps.
no cóż - Ojczyzna wymaga ofiar , ale za to po zwycięstwie zaśpiewamy ; Te Broniarz laudamus

Vote up!
8
Vote down!
0
#1587151

Aresztować Broniarza i resztę i po problemie. Zlikwidować Kartę Nauczyciela.

Vote up!
5
Vote down!
0

Proszę nie reklamować w serwisie stron i produktów!

#1587187

Ten cały strajk, to USTAWKA przygotowywana od roku...wskazówki kramka i kozłowskiej, wykorzystano, aby " nauczyciele" upadli na twarz. Następna "kasta", która się ZŁAJDACZYŁA...ŻAŁOSNE.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1587210

i pozostale malpy powoli zaczely pokazywac swoje prawdziwe oblicze usilujace zniszczyc mlode pokolenie.Wymyslane przez tych debili strajki i inne formy protestu nie maja nic wspolnego ze stanem faktycznym a jedynie proba siania zametu spolecznego.Bardzo dziwna jest postawa rzadu,ktory zgadza sie na jakies rozmowy z tym towarzystwem.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1587215

 Z dorosłymi Polakami przegrali z kretesem w ostatnich wyborach, teraz próbują sukces PiS-u zniszczyć każdą dostępną metodą. Nie mają już żadnych argumentów by walczyć z dorosłymi to uderzyli świadomie w dzieci i młodzież, ale przeliczyli się bo nie tylko uczniowie ale przede wszystkim rodzice długo im tego nie zapomną a "nauczyciele" nie są anonimowi tak jak inne grupy zawodowe, bo w ich pracy wszyscy wiedzą po nazwisku który gdzie i czego powinien uczyć oraz doskonale zdają sobie sprawę z ich stanu majątkowego i "lewych" lub dodatkowych nieopodatkowanych dochodów i przywilejów.

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1587275