Przegrali a łżą dalej w najlepsze...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

W piątkowy poranek wielu Polaków, podobnie jak ja, przeciera oczy ze zdumienia patrząc na "informacje" TVN, onet.pl, "GW" i innych me(n)diów. Celowo nie komentowałem wieczorem wyniku debaty, bo ciekaw byłem jaką decyzję podejmą "wajchowi" po telewizyjnej klęsce Bredzisława. I to tym bardziej bolesnej, że zdarzyła się ona "na swoich śmieciach", czyli w studio TVN-u, założonego przeciez przez agentów służb, do robienia wody z mózgów Polakom. Otóz w tych elektronicznych i papierowych ściekach me(n)dialnych od rana na czoło wybija się informacja - "Komorowski wygrał debatę". W TVN-ie to już odjazd zupełny bo podano, że pan prezydĘt "wygrał" stosunkiem 45:30, niemiecki portal onet.pl łagodzi nieco "wynik" na 41:31 na rzecz Bredzisława. Nie wiedzą biedni funkcjonariusze łże-systemu, że to już nie działa. 10 maja zaczęła się "dobra zmiana" i nic jej już nie zatrzyma. A ponieważ wstyd, honor, godność i prawdę już dawno przehandlowali za pieniądze i medale od Bronka to kłamać będa do upadłego...

O czym to świadczy? O śmiertelnej panice "elyty", która zaczyna czuć, że będzie musiała zapłacić za przestępstwa i łotrostwa ostatnich ośmiu lat. Cała Polska widziała wyluzowanego Andrzeja Dudę, który każdym zdaniem niszczył wizerunek "obywatelskiego" kandydata, obnażał jego ignorancję i głupotę. To był Duda dynamiczny, pewny siebie, energiczny. a jednocześnie otwarty na rozwiązywanie problemów rodaków, empatyczny, daleki od dążeń odwetu czy zemsty na politycznych przeciwnikach. Zupełnie inny niż w niedzielę - człowiek, który powinien Polakom zapewnić prawdziwą  "zgodę i bezpieczeństwo" na lata. Dobrze, że istnieje wolny internet, bo tam kandydat PO został zmielony drwiną, śmiechem i powszechną krytyką. Numer z chorągiewką PO kapitalny!

Komorowski wyglądał przy Dudzie jak gomułkowski powiatowy sekretarz partyjny, stale zerkający do kartki, by upewić się co ma myśleć i mówić. Sapał przy tym okrutnie, gubił się, bełkotał powtórnie te same wyuczone na pamięć frazy, które "wygłaszał" w niedzielę. W miarę upływu czasu stawał się coraz bardzie groteskowy, nadęty bufon i ignorant. Cynizm pokazał, gdy na pytanie o los "frankowiczów" odpowiedzial, że jak wzieli kredyt to ich jest odpowiedzialność. Ośmieszył się informacją, że na unijnej fladze jest "polska gwiazdka", choć nawet tępy gimnazjalista wie, ze gwiazdy na błękitnej fladze nie symbolizują państw. Przeciez musiałoby ich być 28 obecnie. A jego wygibasy w sprawie polityki wobec Rosji - na Kremlu pewnie wszyscy płakali ze śmiechu...Wyszło siermięznie i żalośnie.

Oczywiście nieoceniona "Stokrotka" ordynarnie manipulowała pytaniami, udowadniając, że jej praca dla służb jest ważniejsza niż godność łzennikarza nawet.Rzucane Bredzisławowi "koła ratunkowe" ( np. w sprawie smioleńskiej) nie spotykały się z pozytywną reakcją pana prezydĘta. Widocznie wziął mniej dopalaczy tym razem niż w niedzielę.

Co zostaje sitwie? No oczywiście dyspozycyjna PKW, która w razie niewysokiego prowadzenia Dudy, ogłosi w poniedziałek,że właśnie "dojechały brakujące protokoły". Jest też system "Żródło", który i nieżyjących rodaków jest w stanie zmobilizować w niedzielę do głosowania na Komorowskiego. Są setki przeszkolonych PO-fałszerzy w komisjach,  setki "obywateli z nowymi dowodami", są całkowicie podległe PO-mafii samorządy.

 Ale jest też szansa i nadzieja. Pamiętajmy - niczego jeszcze nie wygraliśmy! Medialne debaty i sondaże to tylko spektakle. Prawdziwa walka, godzina próby będzie w niedzielę. Jeżeli RKW i tysiące uczciwych Polaków potrafią wbrew tej oszukańczej "władzy" właściwie policzyć wyniki wyborów to Andrzej Duda wygra.      I zacznie się wtedy zwijanie "projektu III RP" a jeszcze szybciej "projektu PO".A me(n)dia, "autorytety" i "eksperci" broniący dziś jeszcze władzy sitwy   Bez mrugnięcia okiem zostawią upadłą klikę - nie pozwólmy im wtedy dalej ogłupiać, dzielić i skłócać Polaków. Zaraz po PO--szustach powinni trafić na ten sam śmietnik. Zachowajmy się dla Polski w niedzielę jak trzeba!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Średniowiecze

 

z Lenina wersji historii

czerpie Bronek swe narzecze

a co się z tym nie zgadza

jest mroków Średniowiecze

 

PS WSIoki tak już mają, że z Lenina jeno ściągają!

Vote up!
7
Vote down!
-1

jan patmo

#1480385

no jestescie Panowie rewelacyjni...

Ostatnio przescigacie sie w swoich talentach...

Oddechu nie mozna zlapac.

 

Tyle smiechu, co radosci,

z tej Panstwa tworczosci...

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
-4

chris

#1480393

Dostaje cala mase  minus  punktow, za to, ze innym dziekuje za rymy ????

No to jest poprostu chore...

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1480420

Witam! Juz wiemy stanowczo, ze Pan A.Duda zostanie Prezydentem Polakow! Nie mozemy dopuscic, aby bolki, kwasniewskie millery,balcerowicze,stefany,nalecze i inni spakowali walizki!!!  Oraz medialne sowieckie dziwki niby dziennikarskie gnidy! Sady Polskie odzyskamy sadzac sady,sedziow i cala te mafie!Pozdrawiam! Przykre spojrzenie? Ale jak Kochamy Polske,warto! Komuna trwala od 1945r ,przyszedl czas ,aby pozamiatac Polskie POdworko!!!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1480388

trudno się dziwić. Tylko to im pozostało. Ściemnianie, przeinaczanie, odwracanie kota ogonem. Są w tym naprawdę dobrzy, no i mają narzędzia.

Ale mam nadzieję, że już przegięli i części dotąd zaślepionym spadną do niedzieli klapki. Ludzie zaczynają dostrzegać rysy na szkle. Za mocno widać parli.

Jednak, żeby zmiana była trwała, należy skopać ugór bardzo głęboko (głebiej niż na metr). Beton się kruszy, ale jeszcze długo może trzymać.

Vote up!
7
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1480396

to w niedzielę 24 obowiązkowo wziąć udział w wyborach i zagłosować na kandydata Dudę. Wtedy będziemy w poniedziałek świętować ,że wybraliśmy Prezydenta Polski Andrzeja Dudę .

I tak trzeba zrobić samemyu a nawet pomóc innym co ja osobiścię przyżekam,że zrobię.

Vote up!
9
Vote down!
0

lupo

#1480399

że blady strach padł na "ekipę" i prawda  również, że powinniśmy mobilizować siebie i otoczenie aby iść do lokali wyborczych. Niemniej uważam, że ONI zrobią wszystko aby wygrał obecny włodarz bo zdają sobie sprawę z konsekwencji przegranej. Obawiam się, że Duda przegra, nawet gdyby wygrał.  A jak w każdych wyborach zawsze na koniec pozostanie "niepoliczona" stolica. Tak na wszelki wypadek.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

Szpilka

#1480405

Droga Pani Polska wygra! Oni wiedza ,ze nie maja gdzie uciec! Wujo wygra,to za kilka dni ulica ich zlinczuje! Doslownie ! Klaniam sie!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1480417

trzeba już dziś głosić nieprawdę!. Zwycięstwo zamiast przegranej!. Ludzie się do tej nieprawdy przyzwyczają, zaakceptują i Komorowski zostanie na drugą kadencję!. Proste?.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1480427

a co maja pisac ?

Przeciez oni prawdy nie powiedza, nawet, gdy sie pomyla.

Stokrotka zadnej godnosci nie ma i miec nie moze. To nie zadna dziennikarka.

Ona jest poprostu medialna prostytutka, zreszta jak i pozostali z tego towarzystwa.

W kazdym razie, ktos nieslusznie nazwal ja stokrotka.

Nawet jezeli mialoby byc ironicznie, to bylo to chybione. 

Stokrotka , to bardzo piekny kwiat o niewinnym wyrazie.

Ja poninni nazwac jakims okresleniem, ktore juz z wygladu przyprawia o torsje...

pzdr.

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1480436

... czyli zapaliczka cuchnąca. 

Howgh!

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1480453

To juz z nazwy brzmi  odpowiednio i odnosi pelen wyraz tego zenskiego indywiduum.

Dziekuje za propozycje, moze uda sie wprowadzic ja w przestrzen medialna.

Zaczniemy od Niepoprawnych...

pzdr.

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1480470

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kto-wygral-druga-debate-prezydencka/2tklzq

Andrzej Duda - 53,8

Bronisław Komorowski - 46,1

A na Interii

http://i.iplsc.com/wyniki-ankiety-na-godzine-12-45-22-05-15/0004ACCZ1RQG1T1P-C116-F4.png

Vote up!
4
Vote down!
0
#1480438

Wprawdzei sie powtarzam, bo wkleiłem to już przy innej wypowioedzi, ale sądze że to ważne, bo pokazuje do czego oni są zdolnie, gdyby jednak załałszowac się nie udało.

Oto link:

<http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/137389,przejsciowe-zawieszenie-prezydenta.html>

 

Czy nie sądzicie, ze sa w stanie pod byle pretekstem uzunąc legalnie wybranego prezydenta, a jego miejsce znowu jak 5 lat temu zajmie marszałek sejmu tym razem Sikorski, który az nogami przbiera na tą okolicznośc?

Zycie pokazuje, ze oni myślą o dwa kroki w przód, to my wciąz jesteśmy zaskawiwani (zamach w Smoleńsku) kolejnymi ich akcjami. My liczymy głosy, oni juz wybierają nastepcę.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1480444

należy bardzo dokładnie przeanalizować obie wypowiedzi pana (p)rezydęta w ostatnich debatach i na tej podstawie ewentualnie przewidywać, jakie przyczyny mogłyby spowodować "przejściowe zawieszenie" prezydenta.

A może chodziłoby np. o "przejściowe zawieszenie" Bronka i natychmiastowe rządy (zd)Radka?

Vote up!
6
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1480455

zwrócenie się do władz NATO, US i wszędzie, gdzie to tylko możliwe, o udostępnienie wszelkich materiałów mogących pomóc w wyjaśnieniu wydarzeń z dnia 10-04-2010 roku. To jest najważniejsze. Reszta, a jest tego sporo, też bardzo ważna ( choćby ustawa 67 ) ale w porównaniu to pikuś. Jak sobie wyjaśnimy 10 kwietnia to reszta pójdzie jak z płatka. No jako Prezydentowi Polski, zwierzchnikowi Polskich Sił Zbrojnych, sił zbrojnych państwa będącego ważnym żeby nie powiedzieć kluczowym członkiem NATO w tej części świata, nikt nie odmówi.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1480454

To jest jej ksywa jako TW

Vote up!
1
Vote down!
0

parodystka

#1480542

Tym gorzej, poprostu botaniczna profanacja...

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1480579