6 maja - święto "męczeństwa" elyty III RP...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Początek maja to u Polaków czas świętowania. Pierwszy i Trzeci maja przedzielone są Dniem Flagi. Symbole narodowe, hymn, godło i barwy warte są przypominania zawsze, szczególnie młodym Polakom, którym przez osiem lat PO-mafia robiła w głowach genderowy mętlik. Dziś do grona świętujących dołączyli "totalni", organizując w Warszawie - "marsz wolności". Tygodniami polskojęzyczne me(n)dia podkręcały atmosferę, wzywały elyte na spęd w sobotę szóstego maja. PO-szuści zapewniali nawet darmowe przejazdy "aktywowi" geszefciarskiemu, obiecując wiele atrakcji i niespodzianek, z koncertem zespołu Big Cyc włącznie. Samorządowi PO-włodarze zachęcali swoich podwładnych do wyjazdu, nie tylko słownie ale i brzęczącymi argumentami. Do udziału w "marszu miliona" wzywali liderzy "zielonej zarazy", szKODnicy no i Rysiek Swetru z konkubiną. Miała być powtórka z "błękitnego marszu" w 2006 roku, a nawet pobicie tamtego "rekordu frekwencji". EuroPOsłanka Róża Thun zapewniała o lewackim desancie z Brukseli, słowem - miało być przepięknie, europejsko i nowocześnie. Do udziału namawiali podstarzali artyści, literaci i "autorytety", co dziwić nie powinno, oni od 1945 roku byli lizusami każdej władzy. A w ciągu ośmiu lat nie-rządów PO-mafii - im akurat- żyło się lepiej.

Wyszło jak zwykle...Co prawda niedo-rzecznik HGW "doliczył się" nawet "ponad 90 tysięcy", ale umówmy się - chłopaki od Hanki szybkie są w opylaniu kamienic i ustawianych przetargach, natomiast na pewno są na bakier z przyzwoitością i rzetelnością. Według danych policji w kulminacyjnym momencie "marszu miliona" uczestniczyło ...12 tysięcy PO-szustów i lemingów z wypranymi do czysta mózgami. Ponuro wyglądały obrazki z TVN-u, w żaden sposób nie odpowiadające wykrzykiwanym ze sceny liczbom i radosnym zachwytom "totalnych" liderów. Klapa kolesie straszna! Michnikowe GWno podało, że "maszerowało radośnie" ...kilkanaście tysięcy ludzi. I taka jest prawda. POlacy widzą i rozumieją, że codzienne ataki tzw. opozycji na PiS to tylko pic i wodorosty. Nie można zmienić poglądów ludzi tylko pustosłowiem, absolutnym brakiem jakiegokolwiek programu i groźbami. Nie można wygrać wyborów wrzaskiem - chcemy do koryta! Tak głupiej i zakłamanej opozycji jeszcze w Polsce nie było. Mogą sobie Grabiec, Kierwiński, Nitras czy Kidawa wypisywać na FB czy TT radosne ody o "stu tysiącach" uczestników spędu - jaki koń był każdy widział. Poza tym pytani o cel tego "marszu" ludzie gubili się w relacjach i wychodziło groteskowo. Bo w zamyśle organizatorów miał to być marsz w "obronie zagrożonej wolności" a pytani uczestnicy opowiadali, że powodu do protestów nie ma obecnie a oni maszerują "tak ogólnie". Żenada...

Kogo zabrakło? Ano lewackiego desantu z Brukseli. Widziałem co prawda Scheiss..pardon Szejnfelda i małe, obrzydliwe Boni ale to nie to samo co liderzy lewactwa. Nie przyjechał Juncker - no ale jego łatwo wytłumaczyć, o 13-tej jest już na niezłej "bańce". Nie przybył holenderski głupek Timmermans, ani nawet super lewak belgijski o dziwacznym imieniu - Guy! (ciekawe jak Belgowie imię to wymawiają?). Nie było Mutter Angeli - jak z tym żyć? Byli co prawda dawni prezydenci III RP - TW "Bolek", TW Alek" i TW "Litwin", wsparci przez brodatego alimenciarza (który właśnie zaczął płacić na swoje dzieci),  byli lumpiarze z "obywateli RP" no i towarzysze Mazguła, Cimoszewicz, Lewandowski i Broniarz. Ale generalnie "Europa" zostawiła "totalnych" samych wobec pisowskiej dyktatury. Wszystko co najgorsze, najgłupsze i najbardziej ubrudzone w latach 2007-2015 wybiło na warszawskich ulicach. Jakie to szczęście, że to tylko kilkanaście tysięcy zaprzańców...

I na koniec - rządzący muszą zrozumieć, że prawdziwa bitwa o wolną i suwerenną Polskę rozegra się w przyszłym roku podczas wyborów samorządowych. To tam ukrywa się nadal cała zgnilizna i patologie tak dobrze znane do 2015 roku. Tylko "przewietrzenie" samorządów pozwoli Polsce na stały wzrost gospodarczy, wzmocnienie pozycji w świecie, a Polakom da stabilizację i zamożność. PO-mafia była juz kilka razy na deskach, ale kończący cios trzeba jej zadać w 2018 roku...

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1539238

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1539251

Mało ich, ale szkody wizerunkowe duże. SkyNews obok rozruchów w Wenezueli z ofiarami śmiertelnymi, podała wiadomość z Polski o marszu - proteście przeciw staczaniu sie Polski w stronę autorytaryzmu. Podano, ze było kilkadziesiąt tysięcy.
"Małe, obrzydliwe Boni" - dobre!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1539239

najwyższy karać fałsz i kłamstwo , czas najwyższy aby ludzie ogłupieni się obudzili i zaczęli samodzielnie myśleć .
Szkoda mi tych ludzi którzy nie potrafią odpowiedzieć po co i dla czego protestują ???
Czas najwyższy wyrwać z łap pomagierów kapuśi , donosicieli , kłamców ludzi którym się zabrania mieć swoje zdanie , zabrania się im odpowiadać na proste pytanie dziennikarza .
To był marsz łgarzy , oszustów , oszołomów którzy zrobią wszystko aby się dorwać do władzy , kacykowie opozycyjni w swych kłamstwach i fałszu sprzedali resztki swego honoru i swej godności ludzkiej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1539243

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1539245

.... Ci to zajmuje, ale Twoje obrazki "strzelają w dychę" :-) 

Uważam za słuszne, że wykorzystujesz przekaz obrazkowy dla młodej populacji Polaków. Przecież... tym młodym nie chce czytać tekstów, które są dłuższe od 120 znaków w podstawowym SMS-ie.

Tak 3-maj Józek, pozdrawiam,

Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1539249

Ale to, że nie dano przemówić Hannie Gronkiewicz-Waltz jest strasznym chamstwem i dyskryminacją. Bez jej głosu marsz jest nieważny!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1539250

 Witam! Kłamstwo i falszywa manipulacja to cechy, które wykreowała PO za  swoich rządów, które na stałe stały się twarzą tej postkomunistycznej partii. Te jaskrawe negatywne cechy próbowano przekuć na podmiotowe  sukcesy zdobyczy nowoczesności nowych standardów UE. Dochodzę do wniosku, że kłamstwo i manipulacja, to program wyborczy PO. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1539258

ale nie na darmo Lud kiedyś nazwał ich Platformą Oszustów ,a Kalinka jak widać to nie na darmo  jest ich  hymnem ,hymnem tęsknoty za ,... :) ?

bo,ze esbecy tęsknią za "dawną forsą" to powiedzieli wczoraj,a za czym tęsknią wczorajsi "maszerujący" ?też za diengami

niedzielne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1539268