Polska - konfidenci - 2:0

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Sejm przyjął ustawę zwaną potocznie "500plus". Oznacza to początek legislacyjnej drogi do realizacji kolejnej obietnicy PiS z czasu wyborczej kampanii.Pani minister Rafalska ze stoickim spokojem odpierała już nie brzydkie, ale nachalne i chamskie ataki ze strony "europejskiej opozycji". Rumuński komediant z "nowośmiesznej" i jego tępawe koleżanki, wrzaskiem próbowali pokazać ,że się nie zgadzają, że czegoś bronią. Zapytać wypada czego bronili dziś w Sejmie? No bo kto przy zdrowych zmysłach oponuje przeciw ulżeniu losowi młodych rodzin z dziećmi, przeciw wzięciu przez państwo współodpowiedzialności finansowej za wychowanie polskich dzieci? Okazuje sie jednak, że paniulki z "nowośmiesznej" i ich "idol" potrafią sięgnąć dna...Facet, który premiera Anglii nazywa - "Kamerunem", a bitwę gryunwaldzką sytuuje w XVI wieku, ośmiela się atakować rząd, po raz pierwszy od ćwierć wieku myślący przede wszystkim o interesie Polski i Polaków. Jak określić tę zgraję "nowośmiesznych", wypindrzonych i wypachnionych za publiczne pieniądze? Chyba najlepiej odwołać się do określenia używanego przez wielu międzywojennych pisarzy - to lumpenproletariat....nawet jeśli nie finansowy to na pewno mentalny i moralny - lumpenproletariat...

 Starałem się bez cisnących się na usta inwektyw wysłuchać "przemówienia" PO-szusta Neumanna. Nie dałem rady. Facet reprezentujący zorganizowaną grupę przestepczą, przez osiem lat niszczącą na zlecienie obcych polską gospodarkę, przemysł, handel, zmuszającą miliony młodych do zarobkowej emigracji, bredził jakby wczoraj wrócił z wycieczki na Marsa. Nie było ostatnich dwóch kadencji PO-sitwy, nie było tysięcy afer korupcujnych, nie było Amber Gold, skoku na OFE, niczego nie było. Za to teraz bezkompromisowy "opozycjonista" grzmiał o "dzieleniu polskich dzieci", o zakłamaniu rządzących. PO-dlak...zapomniał o tym jak rżał wspólnie z kolesiami gdy rdszice niepełnosprawnych dzici prosili przed Sejmem o zwiększenie pielęgnacyjnych zasiłków wynoszących...153 zlote miesięcznie!!! PO-dlak zapomniał, że to jego "nie-rząd" podniósł VAT na podręczniki, dziecięcą odzież, obniżył "becikowe", okradł nawet zmarłych, zmniejszając tzw. "zasiłek pogrzebowy". Gdzie tylko można było coś ukraść czy zniszczyć PO- mafia robiła to przez osiem lat. A teraz udaje "opozycję", nieskalaną nigdy skutkami swych rządów. Ale czas rozliczenia tej zgrai nadchodzi. Dlatego tak wrzeszczą i histeryzują, larając z donosami na Polskę po całym świecie. PO-dlaki...

Czy ktoś z Państwa sprawdził jak głosowała w tej sprawie "zielona zaraza"? Otóz cała 16-ka "ludowców" poparła projekt PiS-u! Może to oczywiście oznaczać, że w PSL-u polityka prorodzinna jest w ogromnym poważaniu. W końcu nikt inny jak PSL potrafił latami wprowadzać w ministerstwach, urzędach i agencjach program - "Rodzina na swoim". Chodziło rzecz jasna o "wielką zieloną rodzinę". Ale mnie się zdaje, że kolesie "ludowcy" po ciosie w szczękę z zeszłego czwartku, gdy jednego dnia stracili pracę wszyscy w kraju powiatowi kierownicy ARMiRR zrozumieli zadaną lekcję. Teraz zaczna się, oczywiście sponataniczne, zmiany politycznego układu w sejmikach wojewódzkich, a w 15-tu na 16-cie PSL jest tam w koalicji z PO-bandą. Potem ten sam wiatr zacznie przynosić zmiany w powiatach i w końcu samorządach gminnych. Polska zasługuje na dobrą Zmianę od góry do dołu, na każdym szczeblu i w każdej instytucji. A PO-szuści niech sobie wrzeszczą...do czasu gdy zaczną się procesy karne ich liderów....

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:12)

Komentarze

Witam! Od marca zacznie sie ich spowiedz za ostatnie 8-lat swojej szczegolnej dzialalnosci na rzecz panstwa! Ponad 800 afer wystarczy na cala obecna kadencje! Zostanie PO nich troche makulatury! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1506839

Znakomity, mądry i opracowany z rozmysłem tekst. Mam tylko zapytanie do Autora natury satyrycznej:

czy partię "prezesa" swetru nazwać "nowośmieszna", "nowoczerska", "nowomowa", czy też "palikociarnia bis"?

Jak przemawia swetru publicznie to mnie się robi straszno, a mojej żonie śmieszno.

                                                                 Pozdrawiam Autora z polskiego Lwowa

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1506848

Witam!

Rysiek Swetru to nowoczesnykamerunPO.

 

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1506858

Pisofobię (kaczorens nienawidzins) można leczyć. Szczepionka jest ukryta w służbie zdrowia

(...)

O chorobie - atakującej bez uprzedzenia i niezależnie od środowiska czy majętności - bez której trudno zrozumieć to, co działo się w naszym kraju przez ostatnią dekadę. Mowa oczywiście o pisofobii (kaczorens nienawidzins). Czas pokusić się o próbę wyodrębnienia tej jednostki chorobowej, bo i prace nad szczepionką muszą ruszyć pełną parą.

Pisofobia to ciężka choroba, rozsiewana przez „Gazetę Wyborczą”, TVN, „Politykę”, „Newsweek”, przez ich czytelników z Salonu, ale także - jak w przypadku Niesiołowskiego, Kutza czy Palikota – z wychodka. Pisofobię łatwo rozpoznać, bo atakuje w sposób systematyczny, najpierw odbiera rozsądek, potem dystans do życia i świata, na końcu rozum (o ile wcześniej występował). Początkowo objawia się tym, że pacjent niemal zawsze rozmija się z tematem. Rozmowa dotyczy skoków narciarskich, chory atakuje PiS za program 500 plus, a kiedy mowa jest o lekach i służbie zdrowia, on na czym świat stoi przeklina podatek od hipermarketów.

(...)

Do czego zaś prowadzi skrajna pisofobia, będąca już nie niechęcią do jednej z partii politycznych czy dziś – po prostu do władzy, ale żywą, zatruwającą debatę publiczną nienawiścią zalewającą oczy, uszy, szare komórki i wątroby kolejnych pacjentów?

Ano – chyba do tego, do czego prowadzi każda, nieleczona i co gorsza nieuświadamiana sobie przez człowieka fobia, czyli do lekarza pierwszego, a czasem to nawet i ostatniego kontaktu.

(...)

autor: Krzysztof Feusette

Publicysta "wSieci".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1506974

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1506864

Pytasz Yagonie:

Jak określić tę zgraję "nowośmiesznych", wypindrzonych i wypachnionych za publiczne pieniądze? Chyba najlepiej odwołać się do określenia używanego przez wielu międzywojennych pisarzy - to lumpenproletariat....nawet jeśli nie finansowy to na pewno mentalny i moralny - lumpenproletariat...Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/polska-konfidenci-20

ja mam tylko jedno słowo na określenie tego mądrego inaczej kameruńczyka co na Rubikoniu jadzie w sześciu króli:

- głupek 

on i głupków nowośmieszna zgraja. Himalaje głupoty i kretyństwa. obrzydliwe, sk......ie polactwo !

nie mające z Naszą Polską nic wspólnego. niszczyciele, donosiciele, zdrajcy !  powinni wisieć a zanim, powinni być ubiczowani. Publicznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1506866

Dobrze wiedzą, spełnienie obietnic z przed wyborczych PIS-u, to zwiększające się poparcie dla PIS, a u nich obniżenie POparcia.

Wyją kapują i donoszą, bo ich zachodni panowie którym służą, zaczynają tracić dochody z Polski i eldorado się kończy, a oni POwoli zaczynają być odsuwani od koryta.

A srebrniki judaszowe brali, a zachodnie dopływy srebrników zaczynają wysychać, bo nie ma efektów pracy i POstępu, w zawłaszczaniu Polski.

UE boi się Polski, bo Polska już pokazała, gdy rozwaliła komunizm, i tak może być z UE, bo zbuntuje inne państwa Europy wschodniej, do równego traktowania wszystkich państw, a nie tak jak teraz, tylko wybranych, gdzie wybrani rządzą, a reszta to kolonie i można je okradać bez liku i do woli.

A rządy tych państw będą wasalami wybrańców z UE.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1506869

Po raz pierwszy w naszej historii (tej po 1989 roku) ugrupowanie które wygrało wybory realizuje program wyborczy. To szok dla tzw. opozycji (PO, Nowoczesna.pl, Kukiz'15, PSL)! POpaprańy liczyli na to, że tradycyjnie tak jak to oni robili, obietnice wyborcze pójdą do kosza i będzie tak jak było! A tu proszę dotrzymują słowa i będą wprowadzać kolejne: przywrócą poprzedni wiek emerytalny, podniosą kwotę wolną od podatku, wyjaśnią katastrofę smoleńską, wprowadzili podatek od banków i wprowadzą podatek obrotowy od sklepów wielkopowierzchniowych, uszczelniają system podatkowy, ulżą "frankowiczom" itd., jednym słowem realizują to co zapowiadali. Do czego to podobne? Jak tak można? To się w "pale" nie mieści! Zgroza! Biorąc przykład ze Stanisława Szczęsnego Potockiego i pozostałych targowiczan donoszą na Polskę do Brukseli, Strasburga i Berlina! Sojusznicy z UE muszą nam pomóc w obaleniu rządu PiS! POpaprańcy oni wam nie pomogą bo mają u siebie wielkie problemy z tzw. imigrantami i z wielkim przyjacielem Niemiec - Putinem (z ZSRR) miłującym tak jak Stalin - POKÓJ!

Jesteśmy na dobrej drodze i doprowadzimy do Dobrej Zmiany.

Spodziewam się, że zwolennicy PO i Nowoczesnej z odrazą odniosą się do 500+ i honorowo nie wezmą z tego "oszukańczego programu" ani grosza...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1506949