"Strajk obywatelski" i "debata" w PE - dwa akty tej samej groteski...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Minął 13-ty grudnia, dzień pamięci o największej tragedii wspólczesnej Polski. Nie obchodziliśmy go wszędzie godnie, bo liderzy tzw. opozycji realizowali projekt - "odsunięcia rządu od władzy". Do Warszawy zwieziono wielu aktywistów szKODnictwa więc było ich kilkanaście tysięcy. Krzyczeli, bili w bębny, połazili ...i się rozjechali do domów. No w końcu Soros Midasem nie jest i też ma ograniczone możliwości. Żałosne to było i groteskowe. Spoza "radosnych" uśmiechów lidaerów PO-sitwy do kamer, widać było przerażone rozbiegane oczy niedawnych "władców" Polski. Oni wiedzą, że czas rozliczeń nadchodzi ! Gregor, Swetru obok Mazguły i    b.funkcjonariuszy służb - żenada. Bo Wałęsa czy Frasyniuk w otoczeniu oficerów prowadzących to norma raczej niż wyjątek. Ale mobilizacja na "protest" w Warszawie spowodowała, że w innych miastach było marnie albo jeszcze marniej. Nawet w dużych miastach, twierdzach PO-mafii.Jako komediopisarz wystąpił podobny do Gomułki PO-seł Borys, który napisał - "W Katowicach też tłumy" - w czasie gdy jego kolesie podali - "W katowicach zebrało się ok. 500 osób". A co dopiero w takich miasteczkach jak moje. Co prawda lokalny portal internetowy "cudownie rozmnożył" szKODników na dzierżoniowskim rynku z 23-28 do ok."50-ciu", ale i tak było ponuro, żałośnie- obciachowo po prostu. Okazało się, że jeśli nie da się nagonić uczniów ze szkół na "protest" to ludzi z kisielem zamiast mózgu nie ma tu zbyt wielu. Na Rynku było kilka "nowośmiesznych" nauczycielek-bojowniczek lewactwa, kiklku emerytów płci obojga, radny pamiętający jeszcze niebosczkę UW i jeden b.funkcjonariusz SB. W sumie tzw. opozycja po raz kolejny "obaliła" - resztki swej powagi, przyzwoitości i honoru...

Dziś w PE odbyła się "debata o sytuacji w Polsce". Trudno juz zliczyć która. W wyniku donosu Swetru jego lewaccy "genossen" znów pochylili się nad Polską. Frekwencja europosło na tej hucpie była znikoma. Tylko PO-szuści dopisali, no i desant ich kolesi z Warszawy na widowni. Trwające minutę wystąpienia pana profesora Legutki zmiażdżyła zakłamaną narrację tych poskojęzycznych konfidentów - polecam. "Parlament Europejski jest dziś w gorączce wyborczej, patrzy na Aleppo, a powinien patrzeć na ulice Warszawy" - powiedział do kamer Lewandowski, obrzydliwy zPOdziej i geszefciarz. Człówiek upasiony pieniędzmi ze złodziejskich "prywatyzacji" śmie teraz porównywać autetntyczny dramat mieszkańców nieszczęsnego syryjskiego miasta z nieudaną uliczną hucpą łże-elyty III RP w Warszawie. Ale on od dawna udowadnia, że Polska, jej wolność i suwerenność to wartości mu obce i wrogie. "Resortowy liberał" o doskonałych komunistycznych korzeniach. Iluż takich w tzw. opozycji...

O skandalu korupcyjnym w krakowskim Sądzie Okręgowym przyjdzie jeszcze pisać. Ale fakt przeszukania mieszkania prezesa tego Sądu najlepiej udowadnia dlaczego przedstawicele "wyjątkowej kasty" takl wrzeszczą i protestują przeciw rządowi i prezydentowi. Utuczeni bezkarnością, nepotyzmem i korupcją nie rozumieją, że ten czas dobiega końca. To dobrze dla Polski, że lamentują...I na koniec - fakt klapy "obywatelskiego strajku" nie zwalnia liderów PiS od ciągłego mobilizowania Polsków do okazywania wsparcia Dobrej Zmianie. Trzeba brać przykład z Orbana. W ub. roku były nas tłumy w Warszawie 13-go grudnia. A wczoraj ? Wiec na Placu Trzech Krzyży był dużo mniejszy niż "marsz szKODników" To sygnał, alarmowy dzwonek, szczególnie dla nowych -starych lokalnych liderów zarządów okręgowych PiS. Pozamykani w gabinetach, otoczeni sekretarkami i kierowcami zapominają, że nic nie jest dane na zawsze. W moim okręgu nikt z władz PiS nie zrobił nic by ludzie chętni mogli pojechać do stolicy. Śpijcie tak dalej koledzy - a niedługo wyrosnąć może Wam konkurencja nie tylko z lewa, ale i prawej strony politycznej sceny - dobrej nocy.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Niestety w PISie przypuszczam że jest wielu koniunkturalistów którzy są tam tylko po to żeby robić mniejsze lub większe konfitury pod pozorem chęci zmian w imię patriotyzmu i bynajmniej wcale nie zależy im na dobrej zmianie. Moim zdaniem PIS powinien zrobić koniecznie program Więzienie+ i wsadzić kilku przekręciarzy - co byłoby sygnałem dla ekipy byłej i obecnej władzy że nie mogą spać spokojnie kręcąc lody. To by spowodowało pewnie większą aktywność w dół.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1527904

"Śpijcie tak dalej koledzy - a niedługo wyrosnąć może Wam konkurencja nie tylko z lewa, ale i prawej strony politycznej sceny"...

Oby to nie były prorocze słowa, członkowie PiS na czele ze swoimi baronami, na wszystkich szczeblach rzeczywiście spoczęli na laurach. Szybko zapomnieli o nas, ludziach ze środowisk patriotycznych, że dzięki naszej pracy i zaangażowaniu wygrali ostatnie wybory. Oby to nie była ostatnia wygrana! Jak się nie obudzą, to niestety Dobra Zmiana zakończy się Chocholim tańcem i chichotem:

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1527905

 Witam! Chciałbym uspokoić nastroje. Nie było ze strony PIS przekazu,aby nadzwyczaj tłumnie uczestniczyć w upamiętnieniu ofiar stanu wojennego. Na Placu Trzech Krzyży spotkały się jedynie grupy indywidaknej inicjatywy naszego środowiska. Byłem i cieszę, że uroczystości przebiegły bez burd, w ogólnym uszanowaniu tej bolesnej dla Polaków rocznicy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1527909

Skoro o nim wspomniano jako o przykładzie to może mnie ktoś oświeci , JAKI przykład wzięto z Premura Orbana? Nie zlikwidowano żadnych "koryt" , nie zlikwidiwano ani nie obniżono żadnych podatków. Słyszę tylko , że powsadzamy złodziei do więzień. Będę się cieszył chociaż z tego , ale jak na razie nikt nie siedzi , więc z czego sie cieszyć?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1527923