W Polsce - Boże Ciało, na zachodzie - ramadan...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś Boże Ciało w Polsce - Święto Ciała i Krwi Chrystusa, w całym kraju uroczyste procesje, odwieczna tradycja trwa w narodzie. Wszędzie pięknie, spokojnie , dostojnie. I tłumy na ulicach, zgodnie z odwieczna tradycją. I choć święto to przywędrowało do Polski z Francji, a francuski papież Jan XXII uczynił je powszechnym, to trudno mi dziś wyobrazić sobie podobne do polskich obrazki procesji we Francji. warto pamiętać,że nadal trwa tam stan wyjątkowy. No i ramadan. Być może w prowincjonalnych miasteczkach czy wioskach odważni proboszczowie poprowadzili wiernych w procesji. Na pewno jednak w dużych miastach nikt nie pomyślał nawet by pozwolić katolikom obchodzić swoje święto zgodnie z tradycją. Wszak godziłoby to w muzułmańskie "wartości" - i to w czasie ramadanu. Podobnie jest w Niemczech, Hiszpanii, Italii. Wczoraj widziałem zdjęcie z jednego z miasta włoskich, gdzie na placu przed figurą matki Bożej tłum brodatych islamistów tłukł głowami o trotuar. Na nikim na zachodzie nie robią już wrażenia informacje o seksualnych atakach na kobiety, o wariatach - nożownikach czy postrzeleniu policjantki przez "chorego psychicznie" na jednym z dworców kolejowych pod Monachium. Lewactwo "unijne" planowo niszczy fundamenty chrześcijańskiego kontynentu. Jak długo narody zachodu pozwalać będą się bezkarnie terroryzować i mordować ?

Wczoraj pani premier Szydło w niemieckim KL Auschwitz- Birkenau przypomniała prostą prawdę. Władze polskie muszą pamiętać o tragicznej lekcji z Auschwitz, bo ich podstawowym obowiązkiem jest dbać o bezpieczeństwo i ochronę narodu i obywateli. W kontekście zalewu Europy przez islamską dzicz jest to zadanie bardzo ważne i aktualne. Pewnie dlatego tzw. "totalni" zawyli od razu w polskojęzycznych me(n)diach. Tusk, Gregor i kolesie "wyrazili oburzenie" słowami pani premier, wypowiadanymi w Auschwitz. Nie dziwię się, Tusk i jego PO-mafia dawno już temu zrezygnowali z reprezentowania interesów polskich, na rzecz "europejskości". Dla tych PO-laków Polska i jej interesy nie liczą się zupełnie, za garść srebrników gotowi byli przyjąć wszystkich "uchodźców". No i za poklepanie po pleckach przez unijnych lewaków. Oczywiście "totalni" szybko zmontowali donos  do zaprzyjaźnionych me(n)diów na zachodzie i podsycili histerię. Dla nich Auschwitz był "polskim" obozem koncentracyjnym, kierowanym przez jakichś beznarodowych nazistów, tylko przypadkowo używających języka niemieckiego. Jakże Tusk i jego kompania musieli poczuć się źle gdy Forum Żydów Polskich gromko poparło słowa pani premier Szydło, potępiając jednocześnie działania "totalnych".

I na koniec - jeśli nie wiadomo o co chodzi zawsze chodzi o kasę. Unijni lewacy na polecenie z Berlina atakują polski rząd za dążenie do surowcowej samodzielności. Bo przecież niemiecko= rosyjskie Nord Streamy miały uzależnić kontynent od tego zlowrogiego tandemu. Gdy więc Piotr Naimski skutecznie działa na rzecz dywersyfikacji gazu i ropy sprowadzanych do kraju, "totalni" dostali rozkaz atakowania tych poczynań. No bo jak to - Polacy sami chcą decydować o sobie? a co z umowa podpisaną z Gazpromem przez Pawlaka ? Na 27 lat do przodu, bez możliwości zmiany czy negocjacji cen . Płacimy dziś Rosji najdrożej na kontynencie. Tak działało "teoretyczne" państwo PO-PSL. Wspierajmy Dobrą Zmianę bo warto...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)