Lipa, a na lipie orzechy, a w orzechach puste łupiny

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Pieniądze dla Polski? - Szefowa KE twierdzi, że rząd nie wywiązał się z umowy! "Nie chce zmienić prawa"; Nie możemy ich wypłacić" []]>link]]>]. Jesteśmy strażnikami traktatów, więc mamy legalne narzędzia, aby bronić traktatów. Problem jaki mamy z polskim rządem jest taki, że jesteśmy głęboko przekonani, że niezależność wymiaru sprawiedliwości nie jest już gwarantowana. To jest trudne i dlatego używamy legalnych narzędzi ponieważ na samym końcu będziemy wspierać rządy prawa również instytucje europejskie muszą przestrzegać praworządności. 

W przypadku Polski jest to kwestia „przywrócenia niezależności sądownictwa”. Wtedy wypłacimy pieniądze.

Piątego września, kilka dni temu w felietonie ]]>«STALOWA WOLA»]]> poruszyłem w punkcie numer 3, zatytułowanym: "Zmiana strategii gospodarczego rozwoju Unii Europejskiej. Nie kolonializmowi" w sprawie konieczności ostrego przeciwstawienia się groźnej agresji współczesnego europejskiego kolonializmu realizowanego metodami coraz wyraźniejszego totalitarnego zamordyzmu..

Napisałem w felietonie o ]]>«stalowej woli»]]>, o tym co trzeba zrobić z wierutnym kłamstwem, wkręcanym przez elity polityczne Unii Europejskiej, razem z usadowioną w Polsce rosyjską i niemiecką agenturę polityczną. To co powiedziała szefowa Komisji Europejskiej na ua ]]>uniwersytecie w Princeton]]> jest ewidentnym i oczywistym kłamstwem.

Wszyscy doskonale wiemy, że w tej konkretnej sytuacji wcale nie chodzi o żadną praworządność. To także jest oszustwo. Prawdziwym celem jest złamanie rosnącej gospodarczej i politycznej siły Polski. To jest oczywista kontynuacja niemieckiej polityki europejskiego kolonializmu, w której Polska ma spełniać co najwyżej rolę państwa tranzytowego.

Samodzielne państwo polskie musi zniknąć, europejskiemu imperium potrzebna jest tylko tranzytowa przestrzeń służąca rosyjskim i nienieckim interesom. Dlatego, aby skutecznie przeciwstawić się kolonialnej polityce Niemiec i Rosji konieczne jest włączenie wszystkich dostepnych środków nie tylko w kampanii o niemieckie reparacje dla Polski, ale także ostre przeciwstawienie szerzonym mitom i politycznym klamstwom o rzekomym łamaniu praworządności w Polsce.    

_________________________________________________

«Mianowicie, jednym z najbardziej skutecznych środków przeciwdziałania propagandzie kłamstw i pomówień jest intensywna publiczna kampania informacyjna. Masywna i asertywna kampania kompromitująca komunistyczne łgarstwo popierane przez politycznych zdrajców w polskiej i unijnej polityce. Informacja przeciwko propagandzie. Prawda przeciwko kłamstwu. «]]>Polska musi być państwem poważnym!]]>». Informacyjne oczyszczenie przedpola musi nastąpić w naprawdę potężnym uderzeniu kampanią, która wywoła wstrząs w skali globalnej».

(19 września 2021 roku - ]]>blogmedia24.pl]]>)

_________________________________________________

Najlepszym rozwiązaniem jest wytoczenie pani Ursuli von der Leyen spektakularnego procesu na globalnej scenie politycznej i prawnej. Pani przewodnicząca Komisji Europejskiej powinna w tym procesie zostać oskarżona o kłamstwo znieważające dobre imię Polski, które szkodzi państwu Polskiemu w rokowaniach w sprawie zakupów amerykańskiego uzbrojenia nabywanego w warunkach zagrożenia rosyjską agresją zbrojną.

Pozew może być wniesiony na przykład do amerykańskiego sądu w Waszyngtonie, właściwym ze względu na skutki dywersji w toczących się rokowaniach pomiędzy USA a Polską w sprawie zakupu czołgów, helikopterów i samolotów bojowych. Celem tej dywersji może być dyskredytowanie wiarygodnosci państwa polskiego jako wojskowego partnera NATO, w warunkach toczącej się na Ukrainie wojny oraz zobowiązań sojuszniczych USA, Wielkiej Brytanii oraz Polski wobec pomocy wojskowej oraz humanitarnej dla Ukrainy. 

Ponadto celem tego pozwu jest udowodnienie światowej opinii publicznej faktu posługiwania się przez Unię Europejską oszustwem politycznym, polegającego na fałszywym pomawianiu Polski nieprawdziwym zarzutem rzekomej niepraworządności, by nie wywiązując się z traktatowych zobowiązań do wypłaty polskiej części zaciągniętego kredytu przeznaczonego na finansowanie Krajowego Planu Odbudowy, wyłudzić jednak od Polski udział w kosztach jego obsługi - co wyczerpuje znamoina polskiego Kodeksu Karnego art. 286 § 1. 

Ważną przesłanką uzasadniającą polskie oskarżenie jest świadome i celowe posługiwanie się nieprawdziwym zarzutem w celu wymuszenia destabilizacji porządku prawnego oraz zniszczenia zdolności do samodzielnego rozwoju gospodarczego polskiego państwa, które w programie budowy totalitarnego imperium Rosji i Niemiec musi zostać zdegradowane do funkcji obszaru tranzytowego, podporządkowanego niemieckim i rosyjskim interesom.

Rafał Brzeski dość jasno opisał "klarowny obraz prawno-politycznego stanowiska Bundesrepubliki: "...niemiecka Rzesza istnieje w granicach z 31 grudnia 1937 roku, po wschodniej stronie Odry i Nysy znajdują się “tereny wschodnioniemieckie” zaś linię graniczną opisaną w polsko-niemieckim układzie z 7 grudnia 1970 roku można zrewidować i przesunąć pod warunkiem nie stosowania siły lub groźby jej użycia. Trzeba tylko cierpliwie tworzyć odpowiedni klimat i okoliczności" [link].

A niemiecki polityk, pani Ursula von der Leyen na stanowisku przewodniczącej Komisji Europejskiej robi wszystko by wytworzyć odpowiedni klimat i okoliczności, które ponownie pozwolą Niemcom na likwidację państwa polskiego. Dlatego "]]>nie da się już ukryć faktu, że Polska musi walczyć na DWA fronty]]>" - z jednej strony Niemcy z drugiej Rosja. I o tym musi wiedzieć światowa opinia publiczna, o tym musi być nieustannie alarmowana. Najpierw Ukraina, później my...

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Co tak Młoda Lekarka... - może wiedzieć (???)... - o sędziwych = POkomunistycznych wżerach::: przerdzewiałej platformy... -> "sądzenia" POgardą...

POgardą - POlitycznych "sędziów"-> mierzących w Polaków   ("prawnie" mierzonych jako skóry... -> dla elitarnych, towarZYSKIch, POwojennych korzyści -"Łowców Skór")...

Polacy od II Wojny Światowej, bezskutecznie wypatrują  -> patriotycznych, etycznych, prawych i sprawiedliwych... - bo prawdziwych SĘDZIÓW ...

- Oczywiście niezawisłych ::: ->  od zagranicznych niecnych antypoloniZmów i fałszyZmów "POpraworządyzmów"...

Pozdrawiam. J. K.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1647127

Rząd PiS powinien natychmiast podjąć prace studyjne nad tym jak wyjść z tego bolszewickiego kołchozu zwanego UE, w którym rabujace Polskę mafie w UE i PL razem z bolszewickimi komisarzami i politrukami łamią zawarte z UE traktaty oraz okazują swoją bolszewicką nienawiść do Polaków i polskich patriotów!

Tym bardziej, że i Niemcy i UE mają problemy z rosyjskim agentami wśród znaczących polityków jak Merkel, Scholz oraz z infiltracją państw UE przez agentów rosyjskich służb.

A także agentów wpływu – osób, które ze względu na swoje powiązania ekonomiczne chcą, żeby Rosja była traktowana jak normalny partner. To także w znacznym stopniu utrudniaja prowadzenie właściwej polityki czyli polityki pełnej izolacji Rosji.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647132