Nie KRYTYKA a urzędowe KŁAMSTWO w majestacie bezprawia

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

To jest tylko projekt tytułu do felietonu poświęconego sesji Parlamentu Europejskiego, która dzieje się we wtorek 19 października 2021. Felieton poświęcony jest fundamentowi europejskiego fałszerstwa polegającego na używaniu pojęcia krytyki do określania ordynarnego przestępstwa polegającego na zbrodniczym politycznym kłamstwie stosowanym z niskich pobudek.

Założeniem tej sesji było i jest twierdzenie, że Polska jest rządzona przez totalitarny reżim sprawujący autorytarną władzę. Reżim, który łamie prawo i niszczy praworządność.

To jest bezczelne, ordynarne kłamstwo. 

Nie chodzi o jakość, bezpieczeństwo i to nie tylko energetyczne, nie chodzi o sprawność Unii Europejskiej. Unia Europejska jest tylko tworem prawa międzynarodowego. Nie jest państwem, nie jest nawet federacją państw, jest tylko przedmiotem międzynarodowego traktatu.

Mówimy o zdradzie. Chodzi o praktyczne rozwiązania ustrojowe. To nie jest żart. Może tylko trochę ironiczna karykatura. Jesteśmy uczestnikami sukcesu komunistycznej agresji planu Jurija Andropowa, który później był nazywany pierestrojką Michaiła Gorbaczowa. Ten plan powstał znacznie wcześniej, jesienią roku 1967 roku, jako nowa sowiecka strategia światowego komunizmu. Ten plan Jurija Andropowa i Gorbaczowa powstał w wyniku strategicznej interpretacji przebiegu ]]>wojny sześciodniowej]]> w czerwcu 1967 roku. Celem tej wojny jest zniszczenie łacińskiej cywilizacji Zachodu.

Lewicowa większość w Unii Europejskiej, zgodnie z szatańskimi wersetami Manifestu Ventotene realizuje stalinowski program komunistycznego totalitaryzmu, jak najbardziej współczesnego i nie mniej zbrodniczego. Im chodzi o to by ruszyć z posad bryłę świata i zanurzyć ją w bagnie zamordyzmu 

DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO KOMUNIZMU JAKO TOTALITARYZMU
(29 listopada 2020 roku)

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

[]]>link]]>]

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

Teraz jest wojna informacyjna. Ta wojna jest faktem. Czas na odpowiedź zgodnie z warunkami wojennego pola walki. [link]

Pierwsza zasada - nie wolno walczyć na warunkach przeciwnika i w wyznaczonej przez niego przestrzeni.
Jeśli mamy postawić na swoim - to powinniśmy wyznaczyć zarówno reguły gry jak i teren bitwy. Oczywiście, jest sprawa prawna, jest potrzebny spór o paragrafy z unijnymi kauzyperdami. Ale to jest drugi plan sporu, który powinien toczyć się w dyplomatycznych gabinetach. A teraz jest wojna informacyjna i na tym polu powinniśmy stanąć do boju. Musimy zaatakować przestrzeń publiczną faktami podanymi w agresywnych kampaniach informacyjnych, tak jak to proponowałem, pisząc o jednym ze sposobów zniszczenia podłej agresji wrogów Polski. To przecież polscy zdrajcy chrzanią o tym, że polski rząd nie zrobił nic. To oni okłamują Komisję Europejską, to oni oszukują Parlament Europejski. I to oszustwo musi być publicznie ujawnione we wszystkich możliwych mediach, gazetach, opiniotwórczych tygodnikach, radiach, telewizjach, w internecie i wszędzie gdzie się da.
Nie dajmy się zwariować!
Trzeba ujawnić kłamstwa naszych przeciwników. Nie skarżyć się na przeciwnika, nie użalać się na donosicielstwo chorych z nienawiści zdrajców. Na ich wredną propagandę jedyną odpowiedzią jest asertywne pokazanie prawdy. Prawda przeciwko kłamstwu.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1633434

OSZUSTWO EUROPEJSKIEGO BEZPRAWIA

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

[link] Docent zza morza w 2017 roku pokazał wypowiedź pana Jean Moneta jako jedno z wielu ostrzeżeń. Taki jest szatański plan realizowany przez środowiska europejskiej władzy politycznej i finansowany wielkimi pieniędzmi. Jeśli mamy pozostać Polską w Chrystusie - musimy działać skutecznie, musimy działając - myśleć strategicznie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1633436

Czy ma na myśli także interwencję zbrojną? 

[niezależna]

Vote up!
4
Vote down!
-2

michael

#1633439

O polskich sędziach i tak zwanym Trybunale Przyłębskiej

Vote up!
3
Vote down!
-2

michael

#1633441

Taka jest propozycja pana Jana Mosińskiego (PiS) [link]. Zaskarżenie KE do TSUE jest bez sensu. Nie wolno wilkom powierzać owiec pod opiekę. TSUE jest głównym niemieckim narzędziem zniewolenia Europy.

Natomiast finansowanie KPO z poza unijnych środków jest rozwiązaniem oczywistym, które jest już w trakcie realizacji.

Vote up!
2
Vote down!
-1

michael

#1633487