ALERT! Ostrzeżenie przed tą opozycją, która w Polsce udaje opozycję

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Jest to ekstremalna opozycja przeciwko obozowi patriotycznemu. Przymiotnik "totalna" jest absolutnie niewłaściwy, nie oddaje istoty rzeczy, ani całej grozy stwarzanego przez tę opozycję niebezpieczeństwa.

Po pierwsze - zauważmy, że w Polsce nie ma żadnej prawdziwej opozycji, wcale nie istnieje coś takiego, choć trochę podobnego do jakiejkolwiek opozycji, nawet rachitycznej, skarlałej. Not exist.

Po drugie - dlaczego taka diagnoza jest prawdziwa? W każdym poważnym kraju opozycja walczy o władzę, aby w ich kraju było lepiej i dlatego razem z rządzącą partią należy do obozu patriotycznego, czyli broni racji stanu i wszelkich interesów swojego kraju. W Polsce jest inaczej. Mamy PiS tworzący obóz patriotyczny i mamy antypis czyli obóz antypatriotyczny, który "za żarcie" walczy przeciwko polskiej racji stanu, agresywnie występując przeciwko wszelkim polskim interesom.

Po trzeciejeśli więc ta fałszywa opozycja tak zawzięcie i tak efektywnie jak się tylko da, działa przeciwko polskiej racji stanu i na szkodę wszelkim polskim interesom i aspiracjom, to mogą być tylko dwie możliwości - albo dzieje się to w dobrej wierze, albo w złej wierze.

Niestety, jest tak jak już dwa stulecia temu mówił książę Adam Jerzy Czartoryski, są w Polsce tylko dwie partie: polska i antypolska. A ja dopowiadam, że ta antypolska jest partią jurgieltników i działa w złej wierze, uczestnicząc w międzynarodowej wojnie aksjologicznej po antypolskiej stronie.

____________________________________________________

Zastanówmy się najpierw czym jest, co czyni i dokąd zmierza ta opozycja, która prawdziwą opozycją nie jest.
A więc sprawdźmy taką hipotezę, że ta rzekoma opozycja jest zorganizowaną antypolską grupą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu, realizującą plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce
, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel ta zorganizowana grupa realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

Jest to obraz na wskroś totalitarnego i wrogiego ugrupowania, które chce zdobyć nasz kraj, traktując całą Polskę oraz jej Obywateli jako wojenny łup.

Jak oni to robią:

  1. Wykorzystują do perfekcji pasożytniczą strategię mimikry, zdobywając poparcie w taki sposób, by jego prawdziwe działania oraz jego cele mogły być możliwie najdokładniej ukryte. Rozpoznanie i ujawnienie agresora może nastąpić dopiero po analizie przyczyn, objawów i skutków oraz mechanizmów tego działania.
  2. Niszczą, zawłaszczają i modyfikują wszystkie państwowe i społeczne systemy w Polsce, tak aby wspomagały ich działania. „Przeprogramowują” cały atakowany organizm społeczny, by realizował ich pasożytniczy program agresora. Identyfikacja tej strategii jest niezbędna do odróżnienia napastnika od jego narzędzi.
  3. Realizują zniszczenie systemów etycznych, społecznych i politycznych oraz wszelkich ideologii i wartości, otwarcie kierując agresję na sferę aksjologii. Bezwzględnie posługują się „użytecznymi idiotami”, rekrutowanymi z szeregów usłużnych jurgieltników, a także podrzędnymi interpretatorami różnych ideologii. Wykorzystują zacietrzewionych, a niewiele rozumiejących, łatwych do manipulowania gromad populistów, alterglobalistów, ekologów, feministek, gejów i innych bojowników o wszelką równość i poprawność polityczną, wliczając w to fundamentalistycznych terrorystów, dziennikarzy, polityków, a najchętniej ludzi którzy mogą uchodzić za intelektualistów, najlepiej z profesorskimi tytułami i nadętym do rozpuku autorytetem - bojowników o cokolwiek. Gawriła Princip, Al Kaida, Baader Maeinhoff albo Greenpeace, zupełnie wszystko jedno.
  4. Główną strategią tej inwazji jest niszczenie zdolności do samoregulacji wszystkich procesów społecznych. Działanie skierowane jest przeciwko funkcjom i mechanizmom życia społecznego, obejmuje całą przestrzeń społeczną i wszystkie sfery prywatne i publiczne. Ich agresja jest  totalitarna nie dlatego, że oddziałuje siłą, ale z tego powodu, że wywiera destrukcyjną presję na wszystkie procesy społeczne.
  5. Inwazja tej opozycji jest aksjologiczna, ponieważ jest totalitarnym atakiem ideologicznym, wymierzonym przeciwko wartościom cywilizacyjnym, przeciwko całemu systemowi etycznemu i wszelkim normom moralnym, przeciwko wszystkim sferom więzi społecznej i organizacji polskiego społeczeństwa.
  6. Tej opozycji zależy na sparaliżowaniu wszystkiego, co w polskim społeczeństwie może być dla niego pożyteczne. Paraliż, dezorganizacja, destrukcja, nic się nie może udać. Jest to najtrudniejszy do zrozumienia i wyobrażenia atrybut tej antypolskiej opozycji. Jest to jednak konwencjonalne zadanie cybernetyki społecznej, polegające na sterowaniu społeczeństwem w totalitarnej wojnie ideologicznej

Nie jest możliwe zestawienie konkretnej i wyczerpującej listy zjawisk społecznych, które mogą być celem ataku w totalitarnej wojnie ideologicznej. Dopiero ujawnienie strategii i programu inwazji takiej opozycji stwarza warunki do efektywnej demistyfikacji jego poczynań i otwiera możliwość opracowania programu terapii, wskazującego konkretne cele, których osiągnięcie może prowadzić do skutecznego zniszczenia pasożyta oraz usunięcia skutków jego destrukcyjnej działalności.

________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

__________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:24)

Komentarze

opozycją - jest związkiem przestępczym.

Mafijne PO i PSL przez lata rabowały i Polskę i Polaków. Pozwalały także najprzeróżniejszym innym grupom przestępczym na rabunek Polski.

Wystarczy przypomnieć liczbę osób zajmujących najwyższe stanowiska w tych partiach, które zostały oskarżone o czyny przestępcze, lecz są chronione przez postbolszewicką mafię w sądownictwie.

Dlatego, mafijne PO i PSL dążą likwidacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które w dużym stopniu ograniczyło możliwości rabunku Polski (oraz korupcji) przez mafie i przestępców.

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626932

W latach przed rozbiorami - na "zoldzie" Prus, Rosji, w mniejszym stopniu Austro-Wegier - byla czesc polskich politykow.

Dzisiaj mamy sytuacje nawet bardziej wyrazista: Na "zoldzie"  UE sa polscy politycy, urzednicy (w UE),  nawet... sedziowie.

Dzisiaj - podrzedne stanowisko w UE daje wieksze benefity - niz zasiadanie w polskim Sejmie czy Senacie - widac wyraznie, ze co najmniej polowa polskich politykow walczy o... pieniadze (za wszelka cene) a nie o idee.

To kolejny przyczynek do reformy UE: swoich przedstawicieli do parlamentu europejskiego, do sadow unijnych i na wyzsze stanowiska - winny oplacac kraje czlonkowskie - w powiazaniu z placami w krajowych parlamentach. UE powinna zapewniac transport, wyzywienie i zakwaterowanie - a nie pensje.  Dzisiaj pensja z UE jest kilkakrotnie wyzsza - dlatego wielu krajowych przedstawicieli (po prostu za pieniadze) glosuje tak - jak chca najsilniejsi w UE. Nawet jak nie zostana wybrani na nastepna kadencje ( w kraju) - to zawsze moga liczyc na intratne propozycje (za wiernosc) z UE - jak- nie przymierzajac "Slonce Peru" Tusk...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1626952

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626955

patriotyzmu oraz polskich patriotów. Co doskonale udowodniła w tym powyższym bolszewickim ataku na polskich patriotów z PiS.

Verita udaje patriotkę - lecz jest niewątpliwie ruską. Udaje także katoliczkę - jak widać ten bolszewicki "katolicyzm" pozwala jej na pełne bolszewickciej nienawiści ataki m.in. na ojca Rydzyka - wspólnie z "markowa"...

Chyba należy podziwiać ten bolszewicki entuzjazm i zapał - identyczny jak u politruków z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki - z którymi "verita" jest w szczerym antypolskim sojuszu.

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626957

W lasach plaga kleszczy...
Kleszcze są niebezpieczne, wywołują między innymi zapalenie opon mózgowych...
Wiesz już czemu PiS otworzył lasy?

Nie lepiej by otworzyli sklepy w niedziele?
W krajach gdzie sklepy są otwarte w niedziele ludzie nie chorują na zapalenie opon mózgowych.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-5
#1626959

niech się spodziewa, ze trafi go samego, albo rodzinę

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9
#1626960

Wiem stara pryszczata Braunufko,wiem

Dla was najlepiej to tysiące ofiar, to sposób na dorwanie się do koryta

Na to konfederacyne parchy czekają i niech czekają aż..... się zesrają

Sowiecką dzicz

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6
#1626963

zdecyduj się : stara czy pryszczata? bo pytam lusterka, a ono - NIC :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1626969

Nic?

Rozumiem

szlag go trafił ze .....strachu

ps.

Organizm się zwija po 70 roku życia.....tylko twojemu brzuchowi i dupie nikt tego wcześniej nie powiedział

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1626977

A w jednym z występów powiedział jeden do drugiego tak, kiedy ten się "napinał": - zluzuj majty!
I Tobie też tak radzę. Nie obrażaj kobiety!

Czytam większość Twoich komentarzy.
Ale ostatnio zauważyłam, że stanowczo pozwalasz sobie za dużo!
Przykro to czytać...
 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1626979

Pokrzepiające, że jeszcze są Ludzie :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8
#1626983

Masz rację Evo

Liczę że staniesz w mojej obronie jak mnie obrażą "kobiety"

Pewne kobiety

8-)))))))

pzdr.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3
#1626984

Wielka grabież, miliardy w łapach złodziei. Ponad 250 miliardów prawdziwych złotówek trafiło w łapy realnych złodziei. DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW. to tylko jedna wielka grabież tak zwanej afery wyłudzeń VAT. To tylko jedna afera twoich ulubieńców z antypisu, czyli Twoich wielkich patriotów z Platformy Obywatelskiej.

okrucieństwo i bezwzględność czyścicieli kamienic, którzy w sumie wydziedziczyli i wygruzili z czterdzieści parę tysięcy warszawiaków z ich mieszkań. Bezwzględna sitwa prawników, sędziów, i panów mecenasów bez sumienia i zerowych kwalifikacji moralnych, prawdziwi oszuści i kłamcy, którzy na aferze reprywatyzacyjnej złamali serca i ludzkie losy tysięcy prostych ludzi to owoc tego co piszę - o "trwałej degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego." 

Gdy piszę o tej ochronie prawa państwowego i międzynarodowego to piszę o faktach, piszę o ulicy i zagranicy, którzy ręka w rękę z TSUE i Veritą stają w obronie tych prawdziwych gangsterów i złodziei, by nazywać pana Lukasza Szumowskiego oszustem, a Mateusza Morawieckiego lichwiarzem. To już jest szczyt bezczelności i nie zawaham się powiedzieć głupoty.

A to tylko dwie afery pani Verity ulubionych gangsterów i złodziei. Jesteś, moja ulubiona Verito ślepa na ukradzione DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW?

To jest światowy szczyt ślepoty. To jest przecież cały pociąg towarowy, pięćdziesiąt wagonów, każdy po pięćdziesiąt ton stuzłotowych banknotów wypłaconych bezczelnym złodziejom z państwowej kasy.  

I co? 

Jesteś Verito po stronie tych złodziei?

Masz pretensję o wypłatę 500+? Owszem, jet kilkudziesięciu nieuków ekonomicznych z antypisu, którzy pojęcia nie mają, że debilna ekonomika według modelu polaryzacyjno-dyfuzyjnego zmuszała Polaków do emigracji zarobkowej, polski przemysł był wyprzedawany za gówniane pieniądze obcym korporacjom, które najpierw we wrogo przejętych firmach prowadziły rabunkową gospodarkę, a później likwidowały ich działalność, pozostawiając za sobą zgliszcza, a nieustanne schładzanie gospodarki dusiły polski popyt prowadząc Polskę go nędzy.

Czy wiesz Verito, że każdy miliard wydany na 500+ natychmiast wracał na rynek wymuszając wzrost produkcji bezpośrednio na rynek?

Co ja tam będę tracił czas na niepotrzebne gadanie, wy tam z partii antypolskiej jesteście takimi bezmyślnymi fanatykami, że nic do was nie dociera, potraficie tylko miotać obelgami, ponieważ nikt was w szkole nie nauczył odróżniania obelgi od argumentu. Słowo oszust nie jest przecież żadnym argumentem, lesz jedynie wyzwiskiem.

No ale wy, wychowani w starym kibucu bolszewicy przywiezieni w operacji MOST z Rosji i osiedleni w kibucu nad Joirdanem nie pojęcia nie macie jak wygląda argument. Waszym, często używanym używanym przez was argumentem jest strzał z Makarowa w potylicę. 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

michael

#1626989

Bo @Verita to jednak stan umysłu

8-)))))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1626990

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626993

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627002

Bardzo cenne i logiczna notka. 

W jednej z odpowiedzi pisze Pan: "Masz pretensję o wypłatę 500+? Owszem, jet kilkudziesięciu nieuków ekonomicznych z antypisu, którzy pojęcia nie mają, że debilna ekonomika według modelu polaryzacyjno-dyfuzyjnego zmuszała Polaków do emigracji zarobkowej, polski przemysł był wyprzedawany za gówniane pieniądze obcym korporacjom, które najpierw we wrogo przejętych firmach prowadziły rabunkową gospodarkę, a później likwidowały ich działalność, pozostawiając za sobą zgliszcza, a nieustanne schładzanie gospodarki dusiły polski popyt prowadząc Polskę go nędzy".

Przykładów na to jest aż nadto. Cała polska polityka gospodarcza po 1988 roku to była realizacja obcych interesów. Własnie wrogo przejmowano spółki Skarbu Państwa, czyli nasze, polskie przez globalne koncerny, które powolutku wygaszały produkcję i przejmowały li tylko markę/znak słowno-graficzny dawniej polskich firm. Mijały lata i nawet logo powoli znikało. Efektem było bezrobocie i emigracja zarobkowa. A tzw. model rozwoju pod nazwą "polaryzacyjno-dyfuzyjny" był niszczeniem państwa polskiego. 

O polskiej prywatyzacji przez wszystkie lata od 1988 roku wiem bardzo dużo. Byłem w jej centrum i widziałem jak się odbywała, szczególnie w latach 1988-1995. To były koszmarne lata. I w sumie nadszedł przełom 2000/2001 roku.  Przed tym przełomem gospodarka zaczęła się po trochu budzić z letargu... a wtedy Leszek Balcerowicz znów ogłosił wszem i wobec, że jako minister finansów zaczyna 'schładzać gospodarkę", czyli tak naprawdę redukując popyt wewnętrzny np. poprzez wzrost stopy procentowej i tym samym zmniejszając ilość gotówki w krwioobiegu gospodarczym. 

Zresztą uważam, że prof. Leszek Balcerowicz oraz J. Lewandowski za swoją działalność winni już dawno siedzieć za kratkami lub być wygnani z Polski bez możliwości powrotu. 

O polskiej prywatyzacji kiedyś napisałem tak: 

"Plan L. Balcerowicza - jak wielokrotnie pisałem - był de facto planem Sachsa - Sorosa - Lipmana opartym niemal w całości na "twórczym rozwinięciu" Konsensusu Waszyngtońskiego. Jego promotorem w Polsce był węgierski Żyd na usługach MFW i BŚ i spekulant giełdowy niejaki G. Soros - założyciel w 1988 roku (sic!) m.in. Fundacji Stefana Batorego finansującej transformację i będącej jej strażnikiem po dziś dzień. Ogólnie celem (realnym a nie werbalnych w postaci pięknych słów o urynkowieniu, kapitalizmie, demokracji) transformacji było wrogie przejęcie polskiego przemysłu, handlu, usług, mediów i bankowości (całej gospodarki) przez korporacje i instytucje międzynarodowe, w tym koropracyjno-państwowe. W przypadku zaś niemożności takiego przejęcia doprowadzenie polskich firm do upadku a szczególnie tych, które były konkurencją dla korporacji zagranicznych. Wrogie przejęcie (strategie: frontalnego ataku czy walki szarpanej) następowało najczęściej najpierw poprzez uwłaszczenie nomenklatury komunistycznej (np. dyrektorów firm państwowych) na majątku a następnie korzystnej ich sprzedaży koncernom międzynarodowym. Często też od razu kupowano w procesie grabieżczej prywatyzacji za grosze całe firmy, by tak naprawdę je wygasić/zlikwidować lub też stworzyć z nich oddziały firm macierzystych pozbywając się poprzez to konkurencji (realnej lub potencjalnej) i bardzo często stopniowo wygaszano dotychczasową produkcję, tworzono montownie i magazyny, przejmowano jedynie markę (logo - znak słowno-graficzny), itp. Ciekawie ten proces opisuje w swoich książkach W. Kieżun i warto też przeczytać jego wywiady jakie udzielił swego czasu Naszemu Dziennikowi czy też Tygodnikowi Solidarność. Dodatkowo też celem - zgodnie z agresywną strategią międzynarodowych instytucji finansowych - było ubezwłasnowolnienie Polski i Polaków kredytem i długiem publicznym. W konsekwencji do dzisiaj niemal cały przemysł, handel, usługi, media i bankowość znajdują się we władaniu kapitału zagranicznego a Polska była krajem zbytu towarów i usług oferowanych przez obce korporacje oraz krajem poddostawczym bez prawie żadnej wartości dodanej z własnej produkcji".

I dlatego uważam, że tych dwóch panów już nie powinno oglądać polskiej ziemi tkwiąc tutaj niczym pasożyty. Panu L. Balcerowiczowi na starość już się mu "mózg" lasuje. Dziś wygaduje takie brednie ekonomiczne, że aż nóż sie w kieszeni otwiera. 

Jeszcze raz dziękuję za Pana tekst i pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

krzysztofjaw

#1627019

Znamy się już od 1505 roku, (nihil novi  sine communi consensu), czyli lekko licząc już pięćset piętnaście lat i po raz pierwszy zwracasz się do mnie per pan. Ciekawe co przeskrobałem.

Ad rem:
Obszarów zniszczeń zrealizowanych przez komunistów po tak zwanym odzyskaniu wolności chyba jest jest więcej po roku 1990 niż za czasów PRL między rokiem 1945 a 1990. Bardzo możliwe, że tak mogło się dziać, ponieważ komuniści czasów PRL działali jawnie i wszyscy normalni ludzie widzieli za nimi ich sowieckich mocodawców.

Po roku 1990 u władzy pojawili się komuniści pod fałszywą flagą, osłaniając się nieprawdziwą legendą antykomunistycznej opozycji, lewicowych dysydentów, prawicowych liberałów ekonomicznych... Iiii co?

Była to operacja zwana w języku szpiegów i dywersantów "legendowaniem pod fałszywą fłagą". Często komunistyczna opresja po rzekomym odzyskaniu wolności pętała rzetelnych i faktycznych antykomunistów z przepięknym patriotycznym dorobkiem, nie tylko takich jak na przykład zupełnie dzisiaj zapomniany Wojciech Ziembiński, ale i Żołnierzy Wyklętych, nieustannie znieważani i prześladowani byli tacy ludzie jak Anna Walentynowicz, Antoni Macierewicz lub nawet Lech i Jarosław Kaczyńscy. Ale to tylko powierzchnia, wręcz naskórek komunistycznych zniszczeń, bezczelnej komunistycznej grabieży i opresji o której wspomniałem w swoim tekście. Nawet systematyczne i niebywale niszczące działanie Sorosa, Sachsa, Balcerowicza i ich kompanów w gospodarce, to nie jest wszystko. Polityka wstydu, polityka pogardy, polityka państwa teoretycznego, antypolska polityka historyczna to także jeszcze nie jest komplet. ONI, prawdziwi wrogowie Polski za pośrednictwem komunistycznej agentury zabrali się za systematyczna likwidację Polski jako samodzielnego bytu państwowego.

Konieczne jest jednak zdecydowane ujawnienie tragicznych każdego elementu, każdego ułamka wrogiej antypolskiej demolki, chociażby na przykładzie koszmarnych wręcz zniszczeń dokonanych na przykład w przestrzeni aksjologicznej. To jest dziedzina wychowania, edukacji, nauki i kultury. Pisze o tym pani Małgorzata Żaryn w felietonie "Edukacja na zakrecie" strona 45 w tygodniku "Sieci" numer 17 (2020). Chodzi o zniszczenie całych pokoleń polskiej młodzieży w niewidocznych społecznie zjawiskach degeneracji procesów edukacyjnych, odbierając zdolność młodych ludzi do samodzielnego odróżniania prawdy od kłamstwa oraz obelgi od argumentu.

Pokazuję tutaj tylko kierunek rozważań nad przemyślanym i bardzo starannym komunistycznym programem spychania Polski w przepaść niemocy i beznadziejnej chandry unyńskiej. To było i jest świadome i umyślne działanie w złej wierze przeciwko fundamentalnym interesom i aspiracjom Państwa Polskiego i jego Obywateli. 

Zaciekła walka przeciwko polskiej suwerenności politycznej i gospodarczej, przeciwko polskiej Niepodległości. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1627075

Z tym Panem przesadziłem, ale nieraz piszę tak bezwiednie :) Pozdrawiam i cieszę się, że mamy podobne poglądy. Twoje notki są bardzo treściwe i logiczne. Przyjemnie się je czyta. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1627098

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627029

kretyn do kretynki...

 

kretyn do kretynki

miłosne listy pisze

zadurzeni w sobie

ruscy towarzysze

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1627030

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627038

zetempowscy megalomani

 

stalinizmem równo naćpani

zetempowscy megalomani 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1627061

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627037

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627040

antypolskie męty...

 

antypolskie męty

i ich ekskrementy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1627078

przemiły

 

esbek były

przemiły

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1627074

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627108

Może powalczymy na obelgi, co?

Ty w Duraczówce szkolony, co ślepakami z Aurory w Pałac Zimowy strzelał, za stary kapralu od rzucania błotem, nic z tego. Nie nadajesz się do dyskusji, ani do rozmowy. Zapomnij o karabinach, takim dupkom jak ty, nawet amunicji strach wydawać, jeszcze sami sobie coś przestrzelą.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1627095

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627107

to czarny kot...

 

to czarny kot

marzy mu się

esbeków zlot 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1627113

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Przeciw został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Przeciw

#1627165

ile wlezie

 

miałczy ile wlezie

na ławce w Efezie

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1627167

Bo czytając to odczuwałem, że sam bym lepiej tego nie napisał, nie ujął w tak syntetycznej formie, jasno i jednoznacznie! Świetny tekst, zwracający uwagę na te najistotniejsze zagrożenia, ukazujący je we właściwych proporcjach. Gratuluję! 
 

Czytając ten tekst miałem w myślach pytanie, czy nasi rządzący mają tego pełną świadomość, oraz czy ją mając nie zagubią się w tym gąszczu spraw ważnych, ważniejszych i najważniejszych. Spadło na nich obecnie tak dużo obowiązków i stworzyło to tak niesłychanie skomplikowaną sytuację, że rodzi to obawy czy podołają? Czy dadzą radę fizycznie i psychicznie? Czy znów gdzieś nie pojawi się jakiś kret, nowy Gowin, jakiś „wirus”. Niedawno wydawało się, że sprawa sędziów to możliwie najważniejsza i najbardziej dramatyczna rozgrywka jaką ten rząd musi prowadzić. Ale okoliczności zakakują wszystkich. Covid-19 stanowi problem sam w sobie, ale jednocześnie rzucił wyzwanie rządowi i prezydentowi. Ja nazywam totalną opozycję, „opozycją” zamykając to określenie w cudzysłów. Dla mnie ci ludzie, wszyscy jak leci, pracujący na przekór Polsce, nam, są naszymi wrogami. Po prostu. Nie znajduję lepszego określenia na to co robią, jak wrogowie zasilani przez wrogów zewnętrznych i wewnętrznych. Pytam się czy nasze służby mające nas chronić przed wrogami, zdają sobie sprawę ze skali zagrożenia i czy przeciwdziałają wrogom? Chcę wierzyć, że tak jest...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1626956

Armia Czerwona otoczyła Berlin. Adolf Hitler miał jeszcze przed sobą 10 dni życia. Do samego końca kazał rozstrzeliwać chcących się poddawać. Małgorzata Gersdorf ma przed sobą 10 dni rządzenia. Do samego końca sieje zamęt i spustoszenie. Zbyt podobne by spać spokojnie.

 

Może pójdzie w jego ślady do końca ???

 

ps.

Adolf sobie w łeb strzelił a ta stara raszpla to sobie może w łeb strzeli gumą od gaci i dalej będzie jątrzyć już z za POlitycznego grobu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1626962

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bo szukają swojego kandydata na to stanowisko. Już nawet takie "orły prawnicze" jak "Wolfgangowa" Przyłębska odmawiają im współpracy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-10

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1626970

Husky przesadzasz grubo. Hitler i Gersdorf, c'mon. Ta poczciwinę nawet nie sędzinę posądzasz o charyzmatyczne przewodnictwo a la Adolf. Toż ona jak Kidawa nieudacznica, wykonuje rozkazy czerwonych Eskimosów.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1626994

Tak działa to wypaczwnie w systemie neoliberalnym.

Całe grupy obsiadują stołki, w jak najbardziej wymiernym interesie.

Oligarchowie i aspirujacy z czasów transformacji nie zniknęli, działa już ich drugie pokolenie. Mieli gdzie żerować a z czasem sami stali się siłą polityczną.

Blokując i zwalczający innych, nawet nie jako konkurencję ale wroga ideowego, który przeszkadza im prosperować.

Nie dziwi więc, że takim przeszkadzają normy moralne, moralność (choćby pod postacią religii) w miejscach publicznych i debacie, przejrzystość zwł. co do majatkow, pochodzenia (zasług) i powiązań...

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1626964

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627004

a Verita mu basuje - na blogu.

Wart Pac pałaca, a Verita Zięby!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1627007

usunęłam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1627008

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1627066

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1627011

Oj będzie materiału...

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1627031

Przywieźli nam pizzę w kartonowym opakowaniu
Otworzyć?
Czy lepiej poczekać 24h
Doradźcie mi 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1627033

z brygady antyterrorystycznej.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1627059

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1627063

To twierdzisz  że zamówione przez ciebie stringi, wibratory,odbierasz....  i nic ci nie grozi w takiej pocztowej przesyłce..... to jesteś jednak wielki.Zdezynfekuj tylko.....odbyt

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1627094

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1627096

... tych z "listy skazańców NP"???
Jeśli nie, to - jak napisała moja żona Eva (tutaj)... zluzuj majty!

Teraz otrzymujesz ode mnie żółtą kartkę. Jak się nie opanujesz,... dostaniesz czerwoną i będziesz miał "kwarantannę" w izolacji z Niepoprawnymi.
Licząc na twój iloraz inteligencji przypuszczam, że się opanujesz i nie będziesz zaśmiecał portalu tekstami, które nie wnoszą nic nowego, a tym bardziej dobrego, bo są atakami ad personam. A my Niepoprawni takich ataków nie chcemy, bowiem... brak w twoich tekstach odniesienia się do tematu.

Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1627101

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1627118

Pierwszą rzeczą, której dokona Krzysztof Bosak jak zostanie prezydentem będzie likwidacja pośredniaków. Jak pokazuje życie kandydata nie zdały one egzaminu.Kolejnym krokiem będzie likwidacja szpitali, bo pomimo ich istnienia, ludzie nadal chorują i szkolnictwo wyższe, bo bezużyteczne,kandydat bez tego balastu osiągnął wszystko

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1627102

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Styr czw, prt czw. Zdrjcm Plsk włs z głwy n spdn. Tk jst d dzsęclc- Jż zrbl z Plsk n tylk pln l drgą Plstynę.

Verita

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1627176

 

tamte klimaty

 

żydobolszewickie

wychwala katy

pragnie by wróciły

tamte klimaty

 

PS Czy katolik to prawdziwy, czy zgniły, dla którego wychwalający bolszewickie zbrodnie to człek przemiły? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1627179

to przemiły cham twój..

 

to przemiły cham twój

z jego serca

wypływa bolszewicki gnój

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1627183