#137 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - ZEITGEIST

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Koncentracja pychy idącej w parze z pogardą i polityczną głupotą to duch czasu, to istota współczesnej rzeczywistości polegająca na rozstaniu z cywilizacją. Mówię o globalnym totalitaryzmie jako chorobie współczesności, która odbiera ludzkości Boga, rozum, wolną wolę i wszelkie cnoty, pozostawiając tylko i wyłącznie jeden jedyny imperatyw kategoryczny - posłuszeństwo, ślepe poddanie się jedynemu aktualnemu wodzowi, przez nikogo nie wybranemu, wskazanemu przez postępowe media.

A wódz może wszystko - na tym polega nowoczesny, postępowy oraz inkluzywny Zeitgeist. Wódz może kłamać, może popełnić każdą zbrodnię, a jak chce może, nawet nic nie robić. Może za nic mieć sprawiedliwość, roztropność, umiarkowanie, męstwo, a nawet mądrość. Wódz może zabić 96 Polaków lecących do Katynia w polskim samolocie. 

Może podpalić Polskę albo sprzedać ją Niemcom. Może wszystko. 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Żadnego opamiętania się nie widać i chyba nie ma co na to liczyć. Może, gdyby taki wódz stanął przed Trybunałem Stanu i został skazany, mógłby "odzyskać" sumienie i przyznać się do winy. Ludzie w obliczu śmierci czasem dochodzą do tego miejsca. Tyle że, przy obecnych nastrojach w kraju nie ma co liczyć na postawienie wodza TOTALITARNYCH, Herr Tuska przed TS. Niestety.

Krispin z Lamanczy

#1632869