NIEPODLEGŁOŚĆ NIE NA SPRZEDAŻ

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

yes

Takie jest hasło dzisiejszego MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. Skoro pan Rafał Trzaskowski robi wszystko by zakazać tej demonstracji i z takim oburzeniem protestuje przeciwko hasłu mówiącemu o tym, że Niepodległość nie jest na sprzedaż, to znaczy, że jego zdaniem "Niepodległość jest na sprzedaż". 

Powiem krótko, nieomal tak jak to robią dzieci w piaskownicy: "Kto zaczyna, jego jest przyczyna". A więc. Szanowny panie Trzaskowski, trzeba było nie zaczynać od zakazu Marszu Niepodległości. Jeśli szanowny pan zaczyna od zakazu, niech pan nie dziwi się skutkom. W szczególności niech szanowny pan nie dziwi się porównaniom do tych wszystkich, którzy w naszej polskiej historii posługiwali się zakazem i represjami przeciwko polskiej Niepodległości.

Prosta reguła. Albo pan jest za polską Niepodległością, albo jest pan przeciwko.
A Niepodległość, która nie jest dla wszystkich, nie jest żadną Niepodległością.
Jest jeszcze jednym totalitaryzmem, obojętnie jakim - rosyjskim, niemieckim czy komunistycznym - jest totalitaryzmem. A zrównywanie współczesnych polskich patriotów, narodowców występujących w obronie polskiej niepodległości z faszyzmem - jest oczywistym totalitarnym chamstwem. To powinien pan zrozumieć.

 _____________________________

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

_____________________

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Trzaskowski się obraził i oświadczył, że w tym roku nie będzie podawał frekwencji na Marszu Niepodległości 

Wstyd mu, że na jego spędach lemparcich lewaków było może 5000 pajaców.

Dzisiaj Patriotów wyszło 150 000 w barwach Polski.

 

Godnie, dumnie i z szacunkiem dla Polski

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635327

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635328

Przeglądałem tak zwane media społecznościowe, strony facebooka, twittera firmowane przez pana Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Pojawiały się tam wpisy różnych ludzi. Nie skomentuję żadnych konkretnych wpisów. Ale jedno jest jaskrawo widoczne. Zarówno sam Rafał Trzaskowski jak i goście na jego łamach są pod wpływem bardzo podobnego języka, którym myślą. Mianowicie najłagodniejszym słowem określającym Marsz Niepodległości jest rzeczownik "nacjonalista".
Marsz "nacjonalistów". Demonstrują "nacjonaliści".

Ten rzeczownik w umysłach trzaskowskich ludzi ma zabarwienie mocno pejoratywne. Dlatego trzaskowscy obywatele Warszawy wstydzą się tego, że w dniu Święta Niepodległości demonstrują "nacjonaliści", pojawianie się "nacjonalistów" na ulicach jest czymś bardzo złym. Człowiek uważany za "nacjonalistę" jest kimś okropnym. Naturalnym skojarzeniem jest wiązanie pojęcia "nacjonalizmu" z faszyzmem. Dlatego w wyobraźni trzaskowskiego ludu demonstracja 150 tysięcy "nacjonalistów" jest demonstracją 150 tysięcy faszystów. Tak wygląda klasyczne skojarzenie Guy Verhofstadta - w Warszawie znowu demonstrowało 150 tysięcy faszystów.

I nie jest ważne, że dzisiaj w Warszawie demonstrowało 150 tysięcy polskich patriotów. Pan Rafał Trzaskowski, politycy i elity totalnej opozycji i wreszcie zwykli obywatele trzaskowskiego ludu we wszystkich mediach, gazetach i spektaklach będą przekonywać europejskie elity, że znowu demonstrowali polscy faszyści. To oni przekonują świat o tym, że polski patriota po prostu jest faszystą. Takie są objawy antypolskiej paskudnej propagandy realizowanej jako asymetryczne działanie wojny hybrydowej według doktryny Walerija Gierasimowa.

Człowiek z białoczerwoną flagą jest faszystą.
Polski patriota jest faszystą.
Polak śpiewający polski hymn narodowy jest faszystą.
Zamiast szacunku do polskiego patriotyzmu - mamy nienawiść i pogardę.
Dlatego zakaz Marszu Niepodległości był i jest dla pana Rafała Trzaskowskiego koniecznością. Tak pan Prezydent Warszawy realizuje wytyczne rosyjskiej wojny przeciwko Polsce - dokładnie jako asymetryczne działanie wojny hybrydowej Walerija Gierasimowa.
Tak toczno.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1635349

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1635351

Gdyby ktoś nie miał zdjęcia,to tak wyglądała TVN-owska ustawka na Marszu Niepodległości.

Flaga sodomitów + kamera żeby złapać ewentualne ataki.

Nie udało się

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635364

- ruscy byli właścicielami chyba kilka dni ale doszli do wniosku że najlepsza obrona to fikcyjna sprzedaż amerykanom a tak naprawdę amerykańskim żydo-komunistom bo to ta sama antypolska banda.

Czyli takie prowokacje rodem z KGB to u nich standard. Oni ściśle współpracują ze sobą przeciwko Polsce.

tvn powstał z rabunku pieniędzy z FOZZ podparty wieloma morderstwami. To te polskie zdradzieckie ku*wy z WSI utkane sowieckimi agentami dokonały też przejęcia całego polskiego majątku narodowego. To była skoordynowana akcja z tajnymi rozkazami dla nich (znam kilku).

Tak jest też w powiecie wołomińskim.

Z mojego środowiska tylko jeden kolega poszedł a właściwie dostał propozycję służby w WSW (Wojskowe Służby Wewnętrzne). Dopiero po wielu latach dowiedziałem się że był Żydem. Od ponad 30-tu lat jest w USA ale nie wiem czym się tam zajmuje.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635465

 

[link] Rafał Trzaskowski obwinia Roberta Bąkiewicza o patriotyzm 150 tysięcy Polaków. Zdaniem pana Rafała tysiące Polaków ma poglądy skrajne albo narodowe, które, jak wiadomo, są niedozwolone. Niestety, pan Rafał pojęcia nie ma o tym, że ten jego pogląd o tym, że patriotyczne, czyli narodowe poglądy Polaków nie są dozwolone - jest totalitarny, wręcz faszystowski. 

A więc niech się nie dziwi, że jego działanie przeciwko idei polskiej Niepodległości są porównywane do hitlerowskiej polityki w czasach II Wojny Światowej. Wtedy także polskość i polskie narodowe przekonania oraz lojalność wobec państwa polskiego była zabroniona i bardzo surowo karana. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1635463