#140 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI PROPAGANDA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

 

yes

Stary PiS od swojego zarania brzydzi się propagandą, nie chce zajmować się żadnym marketingiem politycznym ani lobbingiem, ponieważ jest to podła robota czasów Goebbelsa i Stalina. A przecież atak propagandowy jest atakiem, jest formą wojennego napadu, a teraz od wielu lat jest ofensywą, jest międzynarodowym, jak najbardziej współczesnym polem walki.

A na ofensywę trzeba koniecznie odpowiedzieć odpowiednią kontrofensywą!
Odpowiednią!!!

Właściwą odpowiedzią na atak bolszewickiej propagandy rzeczywiście nie jest żadna propaganda, ani "kontrpropaganda". Propaganda jest polem walki wybranym przez przeciwnika - na jego warunkach. Propaganda jest obrzydliwym szambem kłamstwa i zbójecką przestrzenią braku wszelkich wartości. Sam Stalin szczycił się tym, że jego najważniejszą bronią są dziennikarze.

Odpowiedzią na atak propagandy jest kontrofensywa informacyjna. Informacja przeciwko propagandzie bezprawia i nieprawdy.

Na współczesną propagandową agresji stalinowskiej bolszewii w XXI wieku wydawane są olbrzymie pieniądze, choć dziesięć razy mniejsze niż potrzebne na wojnę militarną. Propaganda w XXI wieku jest nieomal globalną operacją wojenną, jest totalitarną wojną aksjologiczną skierowana przeciwko łacińskiej cywilizacji Zachodu. Dlatego odpowiedź informacyjna powinna być proporcjonalna do siły ataku.

Na współczesną ofensywę informacyjną w Polsce muszą być wydane realne pieniądze, proporcjonalne do tych, które wydawane są na broń pancerną. Jeśli na 250 czołgów marki Abrams wydawane są konkretne pieniądze, to na broń informacyjną powinniśmy wydać tyle co na 25 takich czołgów.

Aktualna kampania dyplomatyczna premiera Mateusza Morawieckiego, to ułamek tej energii, która musi być włożona w walkę informacyjną. Długie lata rosyjskich i niemieckich inwestycji w antypolską informacyjną agenturę wpływu i na zorganizowane służby antypolskich mediów to nieustanny atak destabilizujący wszystkie funkcje polskiej władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej.

Po polskiej stronie frontu mamy kilka osób, może kilkanaście eksploatowanych przez kilka redakcji. Społeczne zaangażowanie takich osób jak Maciej Świrski (Reduta Dobrego Imienia), Michał Rachoń, bracia Karnowscy, albo Tomasz Sakiewicz to nieomal kilkunastu harcowników, ale jeszcze nie armia.

A do obrony polskiej Niepodległości potrzebna jest armia. 

Armia, która musi być użyta przeciwko koncentracji pychy idącej w parze z pogardą i polityczną głupotą, które niszczą istotę współczesnej rzeczywistości, zmuszając ją do rozstania z cywilizacją rozumu. Mówię o lewicowym albo liberalnym totalitaryzmie jako chorobie, która odbiera ludzkości Boga, niszczy rozum, wolną wolę i wszelkie cnoty, pozostawiając tylko i wyłącznie jeden jedyny inkluzywny imperatyw kategoryczny - posłuszeństwo, ślepe poddanie się jedynemu wodzowi, przez nikogo nie wybranemu, wskazanemu przez postępowe media. Ein Führer, ein Volk, ein Viertes Reich.

A wódz kolejnej, już IV Rzeszy może wszystko. Wódz może kłamać, może popełnić każdą zbrodnię, a jak chce, może nawet nic nie robić. Może za nic mieć sprawiedliwość, roztropność, umiarkowanie, męstwo, a nawet mądrość. Wódz może zabić 96 Polaków lecących do Katynia w polskim samolocie. 

Taki Wódz nowej federalnej Europy może podpalić Polskę albo sprzedać ją Niemcom, Rosji albo nawet byle komu. Może wszystko.

Dlatego do obrony polskiej Niepodległości konieczna jest prawdziwa Armia.

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Napisał Pan ze  stary PiS brzydzi się propagandą  Ale ,ale.To przecież   stary PiS "wystawił"Beatę Szydło do walki o nikomu nie znanego   P.Dudę. To był strzał w dziesiątkę .Myślę że to będzie powtórka ,tyle że tym razem Prezydentem zostanie P.Beata.Co do reszty zgoda ,powoli to idzie ale wystarczyło że info jest po angielsku i już widac opinie o Lukaszence w internecie za granicą są dla nas o wiele  lepsze.

Vote up!
2
Vote down!
0

exTetrus

#1638320

"Odpowiedzią na atak propagandy jest kontrofensywa informacyjna. Informacja przeciwko propagandzie bezprawia i nieprawdy."

To prawda, ale aby informacja była skuteczna, musi trafiać do ludzi, których umysły nie zostały jeszcze nie opanowane przez wirusa wrogiej komunistycznej (w wydaniu komunizmu kulturowego) propagandy.

Okazuje się, że ten wirus zaraził bardzo znaczą część populacji tzw. Zachodu, a szczególne spustoszenie sieje wśród młodego pokolenia(przyszłości każdego narodu i świata).

Prawda z trudnością musi przebijać się do opinii publicznej i najczęściej trafia do świadomości przekonanych do prawdy, którzy stanowią coraz mniejszą część populacji.

Ten tekst jest kontynuacją autorskiej serii publikacji poświęconej kolejnym miesięcznicom tragedii z 10.04.2010 roku, która była kolejną odsłoną fizycznej eliminacji patriotycznych elit Polski, z których przedostatnią były zbrodnie stanu wojennego, ze zbrodnią na błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszko.

Brak ujawnienia prawdziwych sprawców i okoliczności tej zbrodni na śp. ks. Jerzym, współgra z brakiem zgody na ujawnienie wszystkich  prawdziwych sprawców zbrodni z 10.04.2010 roku, co powinno skłaniać ludzi niezarażonych wirusem komunizmu kulturowego do refleksji nad stanem państwa polskiego pod rządami obecnej władzy PIS/ZP i przyczyn tej niemożności w ujawnianiu zbrodniarzy.

Okazuje się, że prace podkomisji MON pod kierownictwem A. Macierewicza są też zaangażowane w zatajanie części prawdy o sprawcach, bo wskazywanie tylko na Rosję we współpracy z D. Tuskiem i podległymi mu służbami i instytucjami oraz przedstawianie w raportach fałszywych okoliczności tej zbrodni, są właśnie egzemplifikacją tych więzów,  które krępują władze PIS/ZP. 

Wielokrotnie pisałem, że ta niemożność władz PIS-u  w ujawnianiu prawdy o tych wydarzeniach tkwi w geopolityce, ale wiedza na ten temat jest dla zdecydowanej większości populacji,  poza jej świadomością.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1638322

To jest chyba najtrafniejsze określenie tego dziwacznego zjawiska ogarniającego przeróżne, nawet światowe elity - cytuję radnego Mazurka: «Myślę, że to jest problem obłędu ideologicznego, do którego pan prezydent (Trzaskowski) zmierza swoją polityką...»

Jedno jest w tym bardzo interesujące to, że ten obłęd ogarnia tylko przestrzeń cywilizacji białego człowieka i to nie zupełnie. Europa, Ameryka Północna, Kanada, Australia i to nieomal wszystko. Ten obłęd w tej postaci nieomal nie istnieje w całym świecie islamu, w Azji, Indiach. 

A po drugie przestrzeń porażona tym obłędem jest dokładnie tym samym obszarem, który został zaatakowany wiosną 1968 roku w toku realizacji sowieckiego strategicznego planu masowej infiltracji elit Zachodu. Mam tu na myśli plan Jurija Andropowa opracowany jesienią 1967 roku, po sowieckiej strategicznej klęsce w wojnie sześciodniowej, zwanej także wojną czerwcową w 1967 roku.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1638325

Nie zgadzam się z dwoma wysuwanymi tu postulatami.

1. Skoro "wojna" propagandowa jest w czasie pokoju niezbędna i bardziej skuteczna od tej gorącej, oraz może powstrzymać tę krwawą, gorącą, to na jej prowadzenie nie powinno się wydawać jedną dziesiatą tego co na czołgi a tyle samo. To się po prostu cholernie opłaca. Możliwość powstrzymania wojny jest bezcenna. Dodatkowym bonusem jest to że każdy rok bez wojny to wzrost gospodarczy Polski a tym samym jej zdolności do lepszego przygotowania się do wojny gorącej, co znów jest czynnikiem powstrzymującym przeciwnika przed agresją. 

Wydawanie pieniedzy na informację oraz na propagandę zarówno na wschodzie jak i na zachodzie jest wspaniałą inwestycją w bezpieczeństwo. ZSRR wydawała na tę działalność więcej niż na zakup żywności dla głodującego narodu.

2. Nie tylko głoszenie prawdy. Nie tylko. Propaganda jest również konieczna choćby po to by była kartą przetargową w rozmowach z Rosją. My zaprzestaniemy propagandy jeśli wy zaprzestaniecie swojej. Nasza propaganda powinna być tak skuteczna i bolesna by to Rosja sama prosiła nas o jej utemperowanie.

Gdyby to odemnie zależało to rosyjscy żołnierze w Obwodzie Królewieckim już dawno masowo dezerterowali ny i prosili o azyl w Polsce, a mieszkańcy żądali referendum za przyłączeniem do Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1638344

"#138 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI PROPAGANDA"

10.12.2021 roku - to..... #140 miesięcznica!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1638375

10 maja 2010 miesięcznica           # 001
10 czerwca 2010 miesięcznica       # 002
10 lipca 2010 miesięcznica            # 003
10 sierpnia 2010 miesięcznica       # 004
10 września 2010 miesięcznica      # 005
10 października 2010 miesięcznica # 006
10 listopada 2010 miesięcznica  # 007
10 grudnia 2010 miesięcznica # 008
10 grudnia 2011 miesięcznica # 020
10 grudnia 2012 miesięcznica # 032
10 grudnia 2013 miesięcznica # 044
10 grudnia 2014 miesięcznica # 056
10 grudnia 2015 miesięcznica # 068
10 grudnia 2016 miesięcznica # 080
10 grudnia 2017 miesięcznica # 092
10 grudnia 2018 miesięcznica # 104
10 grudnia 2019 miesięcznica # 116
10 grudnia 2020 miesięcznica # 128
10 grudnia 2021 miesięcznica # 140 !!!

 

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1638376

której inspiracją jest bardzo realna rzeczywistość. Mianowicie:
O jednym z komponentów tej rzeczywistości napisał UPARTY, pozwolę sobie zacytować: 

"O ile jeszcze z największym trudem możemy znaleźć kadrę do obsadzenia większości, ale nie wszystkich, stanowisk w administracji centralnej o tyle do obsadzenia administracji lokalnej takiej kadry nie mamy. I nie co więcej, bardzo opornie idzie nam jej wykształcenie."

Wbrew pozorom absolutnie nie chodzi tu o obsadzenia wszelkiej władzy przez jedną opcję polityczną. To jest klasycznie bolszewickie przekonanie wpisane w ludzką świadomość wszelkiego totalitarnego "homo sovieticus". Tylko taka osobowość, tylko taki naturalny sposób myślenia człowieka wychowanego w mentalności totalitarnej cywilizacji turańskiej może tak interpretować ten problem. Tylko wytworzony przez prawie dwa wieki pogląd, sączony przez okupacyjne mocarstwa jad totalitaryzmu jest przyczyną przekonania iż po objęciu władzy trzeba wymienić wszelkie kadry na "swoich ludzi". To naprawdę nie o to chodzi. Nie chodzi o to by rządzili swoi, lecz kompetentni.

To jest istotne i bardzo złożone z bardzo wielu składników kryterium. Kryterium kompetencji to nie tylko tak zwana umiejętność czy sprawność merytoryczna, ale ale to wszystko co może być nazwane poziomem kultury i świata wartości kształtowanego w toku wychowania nieomal od chwili poczęcia, aż do czasu bieżącego. Jest to aksjologiczny komponent wszelkich funkcji społecznych, który powinien być wypracowywany w dominującym w każdym kraju systemie wychowania. Mówiąc brutalnie - kościec aksjologiczny każdego człowieka jest fundamentem jego działania i podstawowym kryterium jego wyborów w podejmowaniu jego decyzji, także i w procesie sprawowania władzy.

I teraz zwracam uwagę na pierwszy i najważniejszy dogmat pierwszej reformy polskiego szkolnictwa, zaraz po roku 1990 - to jest dogmat mówiący o tym, że wychowanie nie jest zadaniem polskiego szkolnictwa. 

Tu jest miejsce na wiele innych składników wielkiego zagadnienia kompetencji ...

I teraz uwaga końcowa - jestem przekonany o tym, że aksjologiczny szkielet PiS oraz mentalność polityczna Jarosława Kaczyńskiego są nieomal dogmatycznie demokratyczne i anty totalitarne i dlatego zarówno PiS jak i Jarosław Kaczyński z uporem maniaka dążą do wyeliminowania z życia publicznego totalitarnych zjawisk. Dlatego politycznym wyborem jest wyeliminowanie totalitarnych metod w walce z totalitaryzmem uwięzionym w mentalności "postkomuny". Dlatego do programów telewizji publicznej wciąż zapraszani są totalni kłamcy z opozycji, a jej zwyrodniali aktywiści nie siedzą...

Ta antyautorytarna polityka nie zawsze jest skuteczna w krótkich terminach, chociażby dlatego, że mentalność "postkomuny" była i jest wbijana w polską rzeczywistość systematycznie przez antypolską agenturę wpływu i praktykę życia społecznego już od czasów, gdy sukces jagiellońskiej I Rzeczypospolitej był źródłem antypolskiej kampanii prowadzonej przez europejskie elity Europy w XVIII wieku. Wolter, na przykład.

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1638470

- tak w PiS-ie ktoś w bliskim otoczeniu dalej trzyma grubą kreskę Mazowieckiego nierozliczania i doradza aby na debaty w TVP zapraszać TW-u agentów i komunistów. 
Mogę ci potwierdzić to że jak ich widzę w programach w "Polskiej Telewizji" to mam chęć rzucić czymś w telewizor ale się z trudem powstrzymuje. 

Przestałem nawet oglądać mój ulubiony program w niedzielny poranek  "Woronicza 17" (to nie żart)

PiS-o głupki są typowymi Polakami a jedną z głównych cech typowego Polaka jest wiara i  naiwność.

Z bardziej rażących głupot było po wojnie ujawnienie się dowództwa AK i oddanie w ręce sowietów.

Warto też przypomnieć inne zdarzenie - lot Tupolewa do Smoleńska całej ekipy rządowej i w związku z powyższym wnoszę aby drugiego Tupolewa wysadzić w powietrze dynamitem bo jak nic na pierwsze zaproszenie Putina i obietnicą podania ręki na zgodę wszystkie głupki wsiądą i znowu polecą do Smoleńska.

PiS uznał że tą miękką polityką pozyska sprzymierzeńców po drugiej stronie dlatego uważam że już mogą kłaść łeb na pieniek i czekać na kata. Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia upadkiem Polski i rozbiorami które wiszą na włosku. 

Uważajcie tylko jak im obca agentura odpali "bombę" przed wyborami z aferą SKOK Wołomin w której jak nic musieli brać udział wołomińskie struktury . Ta afera wywali PiS "do góry kołami".

Wołomińskie struktury PiS-u (chyba 20 osób - część to żydowska agentura) -  do natychmiastowego rozwiązania.  

Tacy ludzie jak poseł P.Uściński nie mają prawa startować w wyborach z listy PiS-u bo takiego jak R.Madziar były Burmistrz Wołomina (też PiS) na zdjęciu niżej drugi od lewej w czerwonym krawacie koło agenta WSI P.Polaszczyka Prezesa złodzieja  SKOK Wołomin (trzeci od lewej z czarną przepaska na oczach) 

 

- który razem z agentami WSI oprowadzał się po Wołominie aby naganiać klientów .do kasy SKOK to już lokalni wyborcy ocenili i dostał jak Bolek 4% głosów od wyborców. 

Piszę to dla dobra Polski aby PiS oczyścił się przed wyborami z agentury w której żywotnym interesie leży przegrana PiS-u bo to zagwarantuje im bezkarność ale i upadek Polski.

PS. Ten R.Madziar nawet nie bierze udziału w akcjach  wyborczych na ulicach w Wołominie  bo ludzie by go zlinczowali.  Tak PiS buduje sobie wrogów w lokalnej społeczności. 

Vote up!
1
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638487

W tym przypadku zdecydowanie nie myślę ani o wyborcach, ani o ludziach, którzy muszą starać się o głosy wyborców. Ten problem dotyczy przede wszystkim władzy wykonawczej, sądowniczej, a także wielu ludzi, których władza sprawowana jest w gospodarce, w zarządach przedsiębiorstw, w administracji centralnej a także lokalnej, w przeróżnych organach władzy takich jak policja, wojsko, a nawet kolejarze, listonosze, inkasenci z gazowni albo elektrowni. To są ludzie którzy bezpośrednio wpływają na jakość życia obywateli. To są ludzie, których praca wpływa na opinię obywateli o sprawności państwa i panującego w nim porządku.

Zwykły Obywatel zazwyczaj wiąże warunki i jakość swojego życia z jakością działania państwa i jego ustroju. Za wszystko odpowiada rząd. Taki Trzaskowski wie co robi, gdy podnosi wszystkie ceny, na które ma wpływ. Drożeje woda, parkingi, wywóz śmieci, opłaty za odbiór ścieków, ceny w miejskim transporcie publicznym, dezorganizuje i irracjonalnie organizuje ruch drogowy w mieście. On tak robi, ponieważ dobrze wie, że ludzie z powodu tych trudności będą mieli pretensje do rządu. Zadaniem wszelkich wrogów państwa polskiego i wszelkiej agentury jest destabilizacja funkcji systemów państwowych. A najprostszym sposobem na wykonanie tej destabilizacji jest "odpowiednie zniekształcenie kryteriów doboru kompetencji kadry", wpływającej na jakość życia obywateli.

Na przykład pani Agata Dziduszko-Zyglewska, która w Warszawie odpowiada za kulturę. Koń by się uśmiał.

I w ten sposób jasno widać dlaczego problem jakości kompetencji wszelkiej kadry jest problemem państwowym.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1638472

- który z niebywałą zawziętością tępi wszystkie polskie symbole i wartości.

O obietnicach uhonorowania Prezydenta L.Kaczyńskiego należy w tej kadencji zapomnieć mimo tego że L.Kaczyński bardzo wspierał budowę muzeum "żydów polskich" i gdyby taki żyd jak Trzaskowski miał choć gram uczciwości w sobie to by słowa dotrzymał.

- czy gdyby w mediach publicznych była oficjalna informacja że to żyd to czy wygrał by w wyborach samorządowych ? 

- dla "pocieszenia" nie inaczej żydzi potraktowali Prezydenta USA D.Trumpa  który niedawno o Netanjahu powiedział: .. "je**ć go"  :) 

Tu link: https://tvrepublika.pl/Trump-mocno-o-Netanjahu-Powinien-siedziec-cicho-J-c-go,131854.html

- ale to nie wszystko. Po obsadzeniu w fotelu Prezydenta USA swojej marionetki J.Bidena  Izrael teraz przy wsparciu i rękoma USA szykuje atak na Iran. Tu link: https://tvrepublika.pl/Izrael-szykuje-sie-na-wojne-Przedstawiono-harmonogram-ataku-na-Iran,132021.html

- za iluzoryczną ochronę wschodniej granicy przyjdzie nam znowu walczyć o żydowskie interesy na Bliskim Wschodzie i wtedy dostaniemy od USA i myśliwce najnowszej generacji  F-35 i czołgi Abramsy (za wszystko oczywiście słono zapłacimy) - które pojadą prosto na żydowską wojnę. 

Vote up!
1
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638493

Czy kontynuuje swoją działalność we współczesnej Polsce?

Oto zarys anytpolskiej działalności politycznej pierwszego, zaewidencjonowanego w Państwie Polskim pokolenia przodków znaczącej części współczesnych totalniaków, a równocześnie rodzinnych korzeni sporej części ICH stałych zwolenników w post PRL w 3-ciej RP.
[link] (Eugeniusz Kościesza "W NIEWOLI SITW ETNICZNYCH - PRZEDWOJENNA DZIAŁALNOŚĆ POLITYCZNA TOTALNIAKÓW"

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1638479