Nie dać się szantażystom - damy radę

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes michael, sob., 24/07/2021 - 01:42

Najlepszym sposobem poradzenia sobie z szantażem jest nie uleganie szantażystom. Nie rozmawia się z terrorystami. Skoro Donald Tusk i jego drużyna politycznych terrorystów i kłamców zajmuje się kopiowaniem paktu Ribbentrop Mołotow i jest uradowana tym, że Joe Biden zaakceptował ten pomysł i pełna pychy zamierza zabrać Polsce Krajowy Fundusz Odbudowy - to niech sobie bierze. Jeśli antypolska neokomunistyczna opozycja chce odnieść taki sukces, to niech sobie ten sukces bierze. Chcą ujawnić swoją złą, antypolską wolę, chcą udowodnić swoją zdradę, poniosą za to polityczną odpowiedzialność. 

Jeśli Unia Europejska rozgrzana zgodą Prezydenta Stanów Zjednoczonych już otwarcie zamierza zmusić Polskę do pozbawienia jej Niepodległości i szantażuje odebraniem Krajowego Funduszu Odbudowy, to niech się dowie, że tak jak w Polityce amerykańskiej najważniejsza jest Ameryka, w niemieckiej Niemcy, tak w polskiej najważniejsza jest Polska.

A Krajowy Fundusz Odbudowy zrobimy sobie sami, wiemy że to jest możliwe i dlatego ]]>Węgry podjęły ryzyko, by samemu zbudować ten Fundusz]]>. Nie ulega się szantażowi i nie dyskutuje z terrorystami. 

Pamiętamy skutki zarządzania niemieckich kolonizatorów, którzy Warszawę benzyną gasili. Polska jest państwem najstarszej w Europie współczesnej demokracji, a Europa jest wspólnotą najstarszego feudalnego kolonializmu. Nie lubimy Waszej pychy, Waszą pogardę traktujemy jako brak dobrego obyczaju i skutek kiepskiego wychowania, a na Wasz europejski totalitaryzm nie wyrażamy zgody. Po prostu cenimy sobie wolność. I dlatego zrobimy sobie Polski Fundusz Odbudowy sami.

]]>Dobiegają nas słuchy, że Wasza presja się nasila, a szefowa Komisji Europejskiej nie przyjedzie w najbliższym czasie do Polski i ogłoszenie KPO jest odłożone]]>. ("DW")

No cóż, jak nie chce, to niech nie przyjeżdża. Jesteśmy gościnni, ale cenimy sobie wolność - zarówno Waszą jak i Naszą. Tym bardziej, że my przestrzegamy traktatów UE, a wy chcecie wymusić na nas siłą ich złamanie.

Zwracam się więc do naszych przyjaciół z Berlina - popatrzcie:
Popatrzcie, tak wyglądały skutki waszego kolonializmu. Nie próbujcie wracać do tej tradycji. Pomyślcie, Wasza pogarda i pycha już raz Was pokonała.

 

T]]>rzeba zniszczyć «Wielką Ściemę » antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.
Takiej opozycji nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego!
Polcce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1630027