96 MIESIĘCZNICA - NASZE ZWYCIĘSTWO - ICH STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Smoleńska prawda musi być pokazana w sposób niewątpliwy i tego boją się wrogowie polskiej Niepodległości najbardziej. Wiedzą, że Zjednoczona Prawica nie obiecuje, ale podejmuje zobowiązania i się z nich wywiązuje. Ich paniczny STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM jest uzasadniony, ponieważ jest świadectwem ich złej woli, jest dowodem ich sprawczego udziału w smoleńskiej zbrodni. Oni wiedzą, że my naprawdę chcemy prawdy, jakakolwiek by Ona nie była, przyjmiemy każdą prawdę, byle tylko była bardzo rzetelnie sprawdzona, byle tylko była niepodważalna jak twardy grunt, na którym Polska może budować swoją przyszłość. Prawda zawsze potrzebuje czasu, cierpliwości i rzetelnej pracy.

Oni wiedzą, że dla sprawców i wspólników tej zbrodni miejsca w Polsce nie ma. 

Zbrodnię popełnił nie tylko ten, który bezpośrednio w niej uczestniczył, nie tylko ten, który ten samolot strącił, ale mordercami są wszyscy, którzy kłamali, wszyscy którzy czynnie uczestniczyli w zbrodniczej kombinacji operacyjnej organizowanej tylko po to by prawdę ukryć, by prawdę porzucić i zniesławić.

Wszyscy oni są mordercami, którzy uczestniczyli w zamordowaniu 96 ludzi wylatujących 10 kwietnia 2010 roku samolotem, by w naszym imieniu oddać hołd naszej polskiej pamięci narodowej. 

Najważniejszym, a nawet głównym udziałem w tym zbiorowym morderstwie były wszelkie starania o to by prawdę ukryć, by prawdę porzucić i zniesławić. 

I za to czeka Was kara. 

]]>Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda smoleńskiego kłamstwa.]]>

W gruncie rzeczy kłamstwo smoleńskie jest skutkiem, wynikiem i przyczyną rozmyślnej i wyrachowanej polityki pogardy i nienawiści dominującej w domenie publicznej III RP.
Pisałem kiedyś dlaczego nie używam w żadnej ze swoich wypowiedzi innego określenia niż "III RP", jak to przed chwilą użyte. Dlaczego tak robię?

Aby uniknąć skojarzenia Polski z III Rzeszą. Bo przecież Polska nie ma nic wspólnego z tak rozumianą "III RP". Powiem dobitnie - niemiecki nazizm mógł ogarnąć niemieckie społeczeństwo w wyniku konsekwentnej propagandy, totalnie ogarniającej wszystkie relacje społeczne przemocą irracjonalnej pogardy i nienawiści.

Istotą problemu jest rasistowska przemoc irracjonalnej pogardy i nienawiści - bez względu na to, czego ta przemoc dotyczy.

Agresywna presja poprawnej politycznie propagandy ignoruje, musi ignorować wszystko co logiczne, co rozumowe i sensowne - musi swoją narrację budować na negatywnej emocji, na cynicznym nakręcaniu spirali pogardy i nienawiści. Widać to jasno gdy w diagnozie niemieckiego nazizmu zastąpimy słowo antysemityzm słowem antypisizm. Mechanizm obu zjawisk, okazuje się identyczny.
I jedno i drugie jest rasizmem. Rasizm, nazizm, antysemityzm czy antypisizm to ta sama kategria, objawiajaca się dokładnie tak samo. Pogarda i nienawiść to czyste zło, które nie może być ani logiczne ani rozumne, musi być irracjonalne.

Dlatego ich publiczna narracja polityczna, dlatego ich działanie musi być irracjonalne i wyprane z wszelkich rozumnych treści. Niech ilustracją będzie wczorajsze wystąpienie Witolda Zembaczyńskiego w programie "Minęła dwudziesta" odzywającego się tylko po to, by między innymi inwektywami użyć jako epitetu pojęcia "chciwości".

Pan poseł .N Witold Zembaczyński formułując swoją opinię używał wyłącznie inwektyw, wypowiadając je z wyraźnym naciskiem, podkreślającym ich pejoratywną wymowę emocjonalną. Żadnego, logicznego argumentu, zero logicznych zarzutów. Jak zawsze PiS niszczy, dewastuje, a jego ministrowie otrzymali nagrody ponieważ są "chciwi".

Popełniamy katastrofalny błąd nazywając tego typu retorykę krytyką. To nie jest krytyka. To jest po prostu czyste zło.

  • I dlatego dzisiaj, w okrągłą ósmą rocznicę smoleńskiej tragedii, już wiemy, że to nie była katastrofa, nie był to żaden przypadek, ani w najmniejszej mierze nie był to wypadek, ale na zimno przygotowany i przeprowadzony zamach - wiemy że mamy w Polsce przeciwników, którzy stoją po stronie zamachowców, broniąc ich zażarcie, stosując te same środki takiej samej propagandy. 

Spodziewamy się wszyscy opublikowania raportu technicznego podkomisji ds. ponownego zbadania wypadku lotniczego pod Smoleńskiem. Już wiemy, że zamach został starannie przygotowany, że w konstrukcji samolotu zostały rozmieszczone ładunki wybuchowe, które jeszcze w czasie lotu przecinały i rozrywały samolot na części. Już to wiemy. 

Ale potwarcy przepełnieni jadowitą nienawiścią nie ustępują. Pan Witold Zembaczyński jest tylko oderwanym przykładem. Równie dobrze mógłby to być poseł Mirosław Suchoń dymiący podobnym przekazem []]>link]]>] w innym programie telewizyjnym. Jest cała kolekcja ludzi należących do totalitarnej opozycji, którzy w rasistowski sposób, zamiast nazizmu uprawiają antypisizm. 

Nam pozostaje walka prawdą. Dlaczego buzuje w nich STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM?

No cóż, na złodzieju czapka gore. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą.

michael, sob., 10/04/2010 - 09:03
You have no comments to approve.

 

Regularny zamach stanu przeciwko polskiej opozycji.
Idealna destabilizacja Państwa polskiego.
To nie mógł być przypadek.

Taki mam pogląd.

 

Wpis z przed ośmiu lat [link]. Polecam lekturę komentarzy pod tym wpisem.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1561737

Bardzo trafne spostrzeżenia! Ta cała opozycja totalna, nie wykonała zadania wyznaczonego przez UE i Rosję, a pewnie grube gratyfikacje dołączono do tego projektu! Teraz atakują z ogromną wściekłością, bo trzeba pewnie te dzieńgi i eurosie zwrócić! Tak się rządzące ludziki PO-PSL rozbuchali w bezkarności, że rozkradanie Polski szło im jak burza! Tak byli pewni swoich "nadzwyczajnych" zdolności w ogłupianiu Polaków, że nie zauważyli ich przysłowiowego środkowego palca ! W 2015 roku dostali od narodu podwójną "gratyfikację"! Czyli, ich przemądrzały rubaszny kandydat, musiał zdać urząd, na rzecz młodego, świetnie wykształconego prawnika PiS, następnie sami musieli się pożegnać z fruktami, przywilejami, dobrobytem i rozpasanym do granic, trybem życia! Dobrze  byłoby rozliczyć pazeroty, za zubożenie Polaków, za wszystkie świństwa, jakie zafundowali nam! Nie da się jednak wszystkiego nadrobić natychmiast, tych zaniedbań jest tak wiele, że pewnie nie wiadomo w co najpierw ręce włożyć! Szczęście jednak, że nie zdążyli rozsprzedać wszystkiego do końca! Daję temu rządowi czas, ufam, że nie zawiodą! Idzie do przodu! Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

viki

#1561800

Fakt i dlatego mamy, to co mamy...

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1561805

jest dobrze wykształcony.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1561818

wkurzył nas wszystkich Prezydent Duda tymi wetami, mną przez dłuższy czas trzęsło, pisałam już o tym! Jednak, żeby wyszła całość założonych zmian, napraw Polski, trzeba było cofnąć się, a to bardzo przyzwoitych Polaków zabolało!

Vote up!
2
Vote down!
0

viki

#1561827

Bo ci idą za ojcem kłamstwa, za kłamcą i mordercą od samego początku. Oni nienawidzą Polski i żeby Ją zniszczyć gotowi są do popełnienia najpotworniejszych zbrodni, do największych podłości. W rzeczy samej są wściekłymi antypolonitami!

Serdecznie pozdrawiam 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1561826

Świetny artykuł. O tym, że pod Smoleńskiem był zamach było wiadomo parę godzin po wydarzeniu. Nie ma żadnych wątpliwości,  że do zamachu po stronie Polskiej doprowadził KAT-Komorowski, Arabski, Tusk, a po stronie sowieckiej-oczywiście bandyta Putin. Komoruski koło południa 10.04.2010 ogłosił się prezydentem chociaż ciało Lecha Kaczyńskiego zostało znalezione dopiero wieczorem. Przecież to jawny zamach stanu, dlaczego ten bandzior i złodziej jeszcze nie siedzi?, podobnie jak Bolek po zamachu na rząd Olszewskiego (Nocna zmiana). Najbardziej z dnia zamachu zapamiętałem obraz jaki pokazała telewizja koło południa,  duży pomalowany na żółto spychacz, oczywiście po to aby jak najszybciej zasypać ślady i dowody zamachu. Wierzę też w film (Koli) gdzie słychać strzały, i jak podała telewizja kilka chwil po zamachu-trzy karetki pogotowia, które miały zabrać rannych po zamachu. A tak w ogóle, to permanentny atak POlszewików i innej hołoty przez 8 lat na Jarosława Kaczyńskiego, bo nie wsiadł do samolotu, i nie dał się zabić. To dowód, że Opatrzność nas Polskich Patriotów ochrania i prowadzi do prawdy i wolności.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1561828