107 MIESIĘCZNICA KWIETNIOWEGO ZAMACHU W SMOLEŃSKU - 2010

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Polskie samoloty spadają w rosyjskim interesie imperialnym [link]. To wiemy od bardzo dawna. Samolot Władysława Sikorskiego także spadł 4 lipca 1943 roku w rosyjskim interesie imperialnym. Można zaryzykować przypuszczenie o tym, że mordowanie przeciwników politycznych w katastrofach lotniczych jest standardową metodą rozwiązywania rosyjskich problemów politycznych.

Dramat polega na tym, że współczesna polska V kolumna w 2019 roku jest bardziej wroga i głębiej unurzana w antypolskiej nienawiści, niż wrogie Polsce państwa. Oni bardziej szkodzą Polskim interesom niż zagony hitlerowskich czołgów maskrujacych naszą Ojczyznę we wrześniu 1939 roku. Oni w swoim zamiarze zniszczenia Niepodległości Polski przerastają złą wolę zaklętą w pakcie Ribbentrop - Mołotow. Taka jest smutna prawda współczesnej historii.

Umyślne działanie w złej wierze przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko polskim interesom narodowym, przeciwko interesom i aspiracjom polskich Obywateli - bez względu na to skąd się wywodzą i kim są.

____________________________________________________________
 
Napisałem gdzieś i kiedyś, że praktyka antypolskiej totalitarnej opozycji jest umyślnym działaniem w złej wierze, które jak morderczy splot dławi wszystko co dla Polski dobre. [Grupa Laokoona]. Rzeczywiście totalitarna opozycja zawsze działa w złej wierze przeciwko wszelkim polskim interesom narodowym, bez względu na to, czy sprawuje władzę czy realizuje swoją antypolską nienawiść w totalitarnej opozycji. Przedmiotem naszej pracy w czasie najbliższych dni, miesięcy i lat jest przeprowadzenie postępowania dowodowego w sprawie ich działania w złej wierze. Niech sto siódma miesięcznica będzie wezwaniem do tej pracy.
 
STO SIÓDMA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEGO ZAMACHU
 
Winowajcy smoleńskiej zbrodni to nie tylko ci ludzie, którzy bezpośrednio uczestniczyli w realizacji scenariusza zamachu. Nie tylko ci, którzy pociągali za sznurki, układając takie procedury przetargu na remont samolotu, które umożliwiły ukrycie ładunków wybuchowych i późniejsze ich odpalenie. To nie tylko ci, którzy zajęli się mataczeniem, ukrywaniem i fałszowaniem dowodów zbrodni. To są Oni, prawdziwi Obcy, którzy kiedyś dogadali się z komunistami. Obcy, którzy kiedyś uprawiali politykę wstydu, a teraz zajmują się polityką pogardy i nienawiści.

Im prawda jest bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Pierwszy - antypolonizm i antysemityzm.

  • Zwykła taktyka praktyki społecznej polega na wzmacnianiu tego, co w ludziach pozytywne i osłabianiu tego, co negatywne, prosty wykład „cybernetyki społecznej” wskazuje na tę drogę kompensowania uprzedzeń i radzenia sobie ze zjawiskami społecznego marginesu. W ten sposób można zapanować nawet nad bardzo silnymi emocjami, uwarunkowanymi ekstremalnym doświadczeniem historycznym, nawet po brutalnych wojnach.
Komunistyczna "cybernetyka społeczna" uznawała zawsze, do dzisiaj uznaje pogardę i nienawiść szowinizmów narodowych jako „skuteczne narzędzie sterowania” społeczeństwem.
Cudem tradycji Rzeczpospolitej Obojga Narodów, ciągle żywej w polskim „społeczeństwie alternatywnym” jest nie uleganie tej polityce.
10 lat temu napisałem felieton zatytułowany "Ale zbaw mnie od nienawiści I ocal mnie od pogardy, Panie..." (9 lutego 2009 r.) [link].

Przez dziesięć lat nic się nie zmieniło, prawda wciąż jest taka sama.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1582810

To fakt, przez lata nic się nie zmieniło i nie widać, że się zmieni. PiS w imię sondaży zahamował to (podobnie jak w kwestii aborcji), a więc Kaczyński mimo, że ta sprawa jest dla niego szalenie ważna, to wzniósł się ponad swoje ambicje i dla uspokojenia sytuacji na razie nie drąży tematu, bo póki co wiele wiecej się nie da dowiedzieć (choć miały być testy na bliźniaczym Tu-154 i cisza), a są też inne ważne sprawy. Niestety z wiele ważnych spraw PiS się cofnął i wg mnie zbyt mocno się cofnęli.

Ps. ten znaczek blogowy - mam jego II edycję.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1582833

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1582821

Mam proste pytanie: -  Czyja zła wola stoi na przeszkodzie naszej dobrej woli?

Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie bardzo zależy od tego, co uznajemy za dobre a co za złe, oraz co dla nas jest prawdą a co kłamstwem!

Ważne jest także to, co wyobrażamy sobie za przyszły kształt rzeczywistości, który chcemy zaakceptować, w przeciwieństwie do tego, którego nie życzyli byśmy sobie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1582845

niż historia całkiem nieznana. 
 
Mianowicie, historia polityczna i ekonomiczna lat 1967 - 2019 w Polsce jest częścią większej całości, która jest splotem wielu strumieni bardzo różnych wydarzeń. Niektóre z nich są ideologicznymi utopiami o nieomal globalnej strukturze, a inne są przeróżnymi procesami cywilizacyjnymi, z których jedne są przemianami technicznymi i infrastrukturalnymi, niektóre z nich były kiedyś perfidnie zaplanowane, inne napędzane są nieprzewidywanymi przez nikogo zmianami infrastruktury informacyjnej o niezbyt zrozumiałymi w skali społecznej skutkach, konfrontowanymi z inercją elit operujących według przestarzałych stereotypów. 
 
 
Podam przykład. 
Tak zwana studencka wiosna 1968 roku była realizacją planu Jurija Andropowa i Michaiła Gorbaczowa, opracowanego przez sowieckie przywództwo po klęsce Armii Czerwonej w wojnie sześciodniowej 1967 roku. 
Wspomniany plan A-G zakładał masową infiltrację elit akademickich i politycznych 5 wybranych państw Zachodu. Pomijanie tego czynnika jest katastrofalnym błędem w interpretacji globalnej i lokalnej historii ostatnich 50 lat.   
 
 
Sowiecki plan był programem nowej strategii globalnej i miał dwa cele: 
Pierwszy krótkoterminowy - przejmowanie a nawet kradzież dostępu do światowej nauki i technologii. 
Drugi długoterminowy - wrogie przejęcie systemów państwowych wybranych pięciu krajów Zachodu na poziomie politycznym i ekonomicznym + masowa emigracja sowieckich obywateli do Izraela.  
 
Dla ilustracji skutków wdrożenia tego planu zapytam: - Dlaczego Manifest z Ventotene ma tak wielkie polityczne znaczenie w Unii Europejskiej?
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1582854

totalitaryzm. 

Piszę o tym wprost, chociażby trochę wyżej. Najlepszym skrótem, ale tylko skrótem jest powołanie się na plan Jurija Andropowa i Michaiła Gorbaczowa, który jest jedynie fragmentem, czyli częścią większej całości charakteryzującej zjawisko komunizmu. Uważam przy tym, że obowiązujący nawyk definiowania komunizmu jako lewicowej ideologii jest katastrofalnym błędem - to paskudne draństwo nie ma nic wspólnego z żadną ideologią - ani lewicową ani prawicową.

Komunizm posługuje się różnymi ideologiami jako maską. "Maskirowka" jest klasycznym narzędziem wszelkich pasożytniczych zjawisk przyrody ożywionej. Mówienie o marksizmie, socjalizmie albo lewicowości szkoły frankfurckiej jest po prostu oszustwem. Ani to lewicowe, ani prawicowe jeno totalitarne. 

Stalinowski komunizm i hitlerowski socjalizm były formacjami totalitarnymi i tyle.


Totalitaryzm nie jest ani formacją lewicową ani prawicową, ani nawet liberalną - jest po prostu totalitaryzmem działającym w celu wrogiego przejęcia systemów ustrojowych atakowanych państw albo państwowych systemów międzynarodowych.

Dlatego proponuję przyjęcie pojęcia analogicznego do ludobójstwa (genocide) określającego zbrodnię państwobójstwa (statecide):

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1582866

10.04.2010 PAMIĘTAMY.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1582961