#141 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI PRZYSZŁOŚĆ

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Niewątpliwie toczy się wojna o przyszłość Polski, wielka batalia o pozycję względem innych, konkurencyjnych podmiotów w Europie i na Świecie. Po jednej stronie są polscy i zagraniczni wspólnicy smoleńskiej zbrodni, którzy chcą i robią wszystko, aby Polski już nigdy nie było. A polska totalitarna opozycja zespół w zespół zaciekle wojuje przeciwko polskiemu państwu, razem z nimi wszystkimi, nawet z tymi z najpaskudniejszych antypolskich piekieł tego świata.
Po drugiej są ci którzy z ciężko pracują by wykuć solidny fundament bezpieczeństwa, statusu i pozycji przyszłości Polski. By Polska była państwem poważnym. 

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim dla "]]>Sieci]]>" (cytat):
Czy aktualne jest stwierdzenie, że Polska jest w takim miejscu Europy, że albo będzie wielka albo jej nie będzie?

Oceniając każde państwo należy wziąć zawsze pod uwagę trzy elementy. Po pierwsze, jego bezpieczeństwo. Po drugie, jego status – może to być mocarstwo światowe, lokalne, może być państwo zależne, klienckie. Trzeci element to pozycja względem innych, konkurencyjnych podmiotów. O ile status jest czymś zwykle trwałym, trudnym do zmiany, to pozycja jest bardzo zmienna. (...)

Nie lubię tromtadracji narodowej, w polityce trzeba twardo trzymać się ziemi. Natomiast bez wątpienia możemy być państwem w tej części Europy silnym, dynamicznie rosnącym gospodarczo, możemy uruchomić oś Północ-Południe, co zmieni geografię polityczną i geopolitykę europejską na naszą korzyść. Już dziś, zwłaszcza dla patrzących z daleka, a więc bez lokalnych emocji i zaszłości, ten wzrost polskiej mocy jest dostrzegalny. Są politycy w Australii, Turcji, Korei Południowej, którzy patrzą na nas jak na lokalne mocarstwo. To pewnie przesada, ale miły wyraz uznania dla naszych ambicji i naszego wysiłku.

(koniec cytatu i zaraz drugi, następny):

A przygotowanie reform (i tych uszczelniających, i tych zwiększających równość podatkową) nie byłoby możliwe bez zaplecza eksperckiego, przede wszystkim w MF (zwłaszcza ]]>J. Sarnowski]]>) i ]]>@PIE_NET_PL]]>. Szczególnie warto docenić ]]>@piotrarak]]>, który zrealizował tu ogromną pracę.

Ale pochwały należą się też innym członkom zespołu ]]>@PIE_NET_PL]]>, którzy dzień w dzień wykonują dla Polski świetną robotę. Kończąc wątek polecam wywiad z jednym z nich: ]]>@KubisiakA]]> świetnie tłumaczy przyczyny i skutki inflacji w Polsce i na świecie. Warto.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/581247]]> (Wiceszef MSZ Paweł Jabłoński)

(koniec obu cytatów)

Wrogów Polski nigdy nie było mało. Ale jest interesujące zjawisko. Zagraniczni powoli nabierają do polskiego przeciwnika szacunku, zaczynają się z naszym państwem liczyć. Polska w ich oczach a także politycznych kalkulacjach powoli staje się państwem poważnym.

A lokalne kundle, jak to kundle, szarpią za nogawki, tryskają jadem kłamstwa, pogardy, nienawiści i wrednej propagandy i z dnia na dzień stają się paskudniejsi. To są prawdziwi i jak najbardziej współcześni wspólnicy smoleńskiej zbrodni. 

Dlatego i mimo wszystko do obrony polskiej Niepodległości
konieczna jest prawdziwa Armia.

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (11 głosów)

Komentarze

Polski Instytut Ekonomiczny
Al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa
tel.: 22 628-55-85
email: sekretariat@pie.net.pl

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1640051

   Witam! Też postrzegam rosnące postrzeganie Polski, jako kraju z dużymi aspiracjami, a co ważne, że aspiracje przekładają się na rzeczywistą ewolucję zasobów państwa i obywateli. Wiele nowych strategicznych celów już w realizacji, co uskrzydla naszą osobistą satysfakcję. Nie psuję artykułu, o ciemnych chmurach, bo te chyba przez stulecia, zawsze nam towarzyszyły. Cieszę się, że Polakom się w miarę godnie teraz żyje, pomimo wirusa. Osobiście dziękuję za temat Smoleńska, który nigdy nam nie zostanie wymazany z naszych serc i umysłów. Marzę o redykalnym ukaraniu, choćby części sprawców, lub współsprawców. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
-1

ronin

#1640082

"Marzę o redykalnym ukaraniu, choćby części sprawców, lub współsprawców."

Marzenia to piękna rzecz, ale do realizacji marzeń droga jest bardzo wyboista.

Marzeniem wielu Polaków było ukaranie odpowiedzialnych i sprawców zbrodni stalinowskich a potem stanu wojennego, a w efekcie to niektórzy winni tych zbrodni zasiadają na sądowych salach z orłem na piersi, uniewinniając współczesnych przestępców, wrogów Polski i Polaków.

Taki mamy klimat!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1640088

  Witaj! W kraju już dużo pozytywnego zrobniono, niemal historyczny postęp i dalej dotychczas "niemożliwe" się tworzy. Więc mam przekonanie, że przyjdzie ta chwila rozliczeń, bo beton na którym są usadowieni, mocno naruszony.

Vote up!
2
Vote down!
-1

ronin

#1640100

[link]  -  "Sędzia Tomasz Grochowicz wydał wyrok na siebie"  Jest to wpis o tym, jak to kasta prawników jest jak Niemcy, które są ponad wszystko.  Jest to stan faktyczny, z którego jasno wynika, że przykładowy sędzia Tomasz Grochowicz nie ma obowiązku korzystania ze wskazań ani obowiązującego w Polsce prawa państwowego albo Bożego, ani dobrego obyczaju, ani nawet sprawiedliwości. To nie jest nawet normatywizm "czystej nauki prawa" według Hansa Kelsena [link], to jest "autonormatywizm" antypolskiej nauki prawa według sędziowskiej pychy, która jest ponad wszystko.

To jest  gruby i systemowy i polityczny problem, który trwa od czasu komunistycznego bezprawia. Jest to zarazem przyczyna, dla której właśnie ta kasta działa jako wspólnicy smoleńskiej zbrodni. 

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1640104

"....sędzia Tomasz Grochowicz(link is external) nie ma obowiązku korzystania ze wskazań ani obowiązującego w Polsce prawa państwowego albo Bożego, ani dobrego obyczaju, ani nawet sprawiedliwości."

Tak się dzieje, bo "nadzwyczajna kasta" realizuje zasady prawa zawartego w Talmudzie i i jego wielowiekowych interpretacji:

 

Goje a zwłaszcza chrześcijanie-katolicy są wg zasad Talmudu zwierzętami w ludzkiej powłoce, bo tylko w takiej powłoce mogą służyć Żydom i wszelkie dobra należące do gojów, są wg Talmudu własnością Żydów.

Dlatego od długiego czasu chcą zrealizować swą ideę ich władzy nad światem(NWO i Rząd Światowy o narzedziem tego ma być Wielki Reset Klausa Schwaba,  założyciela World Economic Forum - dorocznie gromadzącego na czterodniowej konferencji w Davos dwa tysiące osób z całego świata.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1640105

Rzeczywistość pospolitej "NIEDOPUSZCZALNOŚCI" -> ścigania przestępstw popełnionych "z przyczyn politycznych" - dokonanych przez osoby "odpowiedzialne"... 

Za stan nowienia (o-mówienia) "nowości państwowości"- odpowiada odpowiedzialne zastanowienie Polaków, nad rzeczywistą wymową artykułu 44 - (okupującEgo Konstytucję RP) - od 1997 roku dopuszczając  nie ściganie przestępstw - ("edukacyjnie")  przechodzących (przekształcających się)  w zbrodnie "niedopuszczalne" ...

Nie dopuszczające (sądownictwo w Polsce) - do odpowiedzialnego zastanawiania i zajmowania się nimi,  przy niemej "praworządności", która ma niemieć ...(ma stawać się niema - ma być, głuchą i nieMą  "mową prawną"...)

Pozdrawiam J. K.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1640097