Jednym ze sprytniejszych obywateli świata, rządzący klimatami UNFCCC

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

jest Jan Szyszko, który ma tam autentyczny, wypracowany przez wiele lat autorytet, z którego wynika Jego wielka skuteczność. W konferencji klimatycznej COP21 w 2015 roku, w Paryżu miał do ogrania lekko licząc 190 krajów zacietrzewionych debilną polityką klimatyczną. Jeśli nie można być silniejszym od prawie dwóch sotni ogarniętych klimakterium, trzeba ich ograć - i ograł. To było najprawdopodobniej jedno z najznakomitszych sukcesów dyplomatycznych ostatnich lat - osiągnął 100% polskiego interesu i przekabacił całą klimatyczną studziewięćdziesiątkę na polski projekt "zrównoważonego rozwoju". Do tej pory klimatyczna banda rozliczała świat z emisji CO2. Od Konferencji Paryskiej musi być rozliczany bilans czyli różnica pomiędzy emisją CO2 a jego pochłanianiem (imisją) przez gospodarkę leśną i rolną, co przynajmniej formalnie uratowało polski węgiel. [link]

Rozwlekam się o tym sukcesie pana Jana Szyszko, by wykazać niemiecką hipokryzję i dwulicowość Angeli Merkel.

Otóż ta kobieta, która tak zanosi się oburzeniem na Donalda Trumpa z powodu nie uszanowania układu Paryskiego, ale to właśnie pani Angela Merkel razem z Unią Europejską nie chcą uznać i przyjąć do stosowania najważniejszego ustalenia Konferencji Paryskiej i zarazem centralnego sukcesu Jana Szyszko czyli właśnie tego bilansowania emisji i imisji CO2.

Ta wredna Unia Europejska jest po prostu przeciwna polskiej energetyce węglowej i łamie ustalenia Konferencji Paryskiej. Skoro okazuje się nagle, że tak zajadle broni jej ustaleń przed tym niedobrym Prezydentem USA - noooo - to złapał Kozak Tatarzyna...

Szczególnie, że w tym konflikcie pomiędzy USA a UE Jan Szyszko, bardzo wpływowy w tych klimatach jest naturalnym sojusznikiem Donalda Trumpa. Jeden i drugi realnie broni interesów ekonomicznych swoich krajów, także obaj bronią interesów energetyki węglowej, w Polsce i w Ameryce.

I dzięki Bogu, Minister Jan Szyszko będzie prezydentem szczytu klimatycznego (COP24) ONZ w 2018 r. a Polska będzie reprezentować wszystkie kraje, w tym również Stany Zjednoczone. Mam więc nadzieję, że Donald Trump dogada się z Janem Szyszko. Katowice będą miastem-gospodarzem 24. sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu. The 24th session of the Conference of the Parties (COP 24) to the United Nations Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) is expected to take place from 5-16 November 2018, at a Katowice.

***

Powyższy felieton powstał w toku dyskusji o artykule "Postępacy dostali potężnego kopa", Tymczasowy, BM24 02.06.2017 [link]

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:14)

Komentarze

czyli oszustwa finansowego, polegającego na wyciąganiu ogromnych pieniędzy z kieszeni 300 milionów europejskich podatników i wydawanie na demolowanie światowego systemu gospodarki energetycznej. Wygląda to tak jak wredna robota dywersanta ekonomicznego i zarazem globalnego oszusta matrymonialnego, który słodko patrzy w dziewczęce oczęta ślicznej Angeli Dorothei i wkręca jej koszmarne bzdury sięgając łapą do jej unijnej portmonetki.

Z 89.000 terawatów docierających od słońca do powierzchni ziemi około 0,1% jest wykorzystywane przez rośliny w procesie fotosyntezy. Zmagazynowana w ten sposób energia jest źródłem zarówno żywności, jak i paliw kopalnych. Całkowita moc wykorzystywana przez ludzi stanowi około 18 terawatów, czyli około 0,02% mocy promieniowania słonecznego padającego na powierzchnię naszej planety. Szacuje się, że wszystkie istniejące na Ziemi złoża węgla, ropy naftowej i gazu ziemnego zawierają łącznie tyle energii jaka dociera ze Słońca do Ziemi w ciągu 56 dni. [ link ]

  • Aby było zupełnie jasne - cała globalna energia wyprodukowana i zużywana przez wszystkich czarnych, żółtych, białych i nawet czerwonych ludzi*) całego świata, we wszystkich elektrowniach, piecach, silnikach i wiatrakach to 0,0002 (czyli dwie dziesięciotysięczne) energii słoneczka padającej na nasz klimat. Z czym do gości? Cały ludzki wysiłek w porównaniu z energią klimatu to jak kichanie komara na d... słonia.

A gdy dzisiaj słyszałem, jak Angela Dorothea Merkel, z ogromnym wzruszeniem mówiła, że Ona tutaj rusza na ratunek CAŁEJ PLANECIE, a tu, ten smutny Donald Trump, pozostawia ją, samą. No pewnie. Z czym kobiecino się porywasz. Nawet nie z motyką na słońce. Z patyczkiem. Małym patyczeczkiem. Maniunim.

Pani Angelo, gdy ma Pani 0,02% kapitału, nie siada się do gry. To nawet nie jest dwa procent energii klimatu. To są dwie setne procenta! Puknijcie się w głowę. Chyba tylko raz jeden udało się jednemu takiemu lepiej rąbnąć budżet. To wtedy kiedy jeden starozakonny, jeszcze w carskiej Rosji dostał zamówienie na dwa miliardy onuc. Czy pani wie co to jest onuca?

Jeśli nawet myśleć, że naprawdę robi się cieplej, to zamiast porywać się na niemożliwe, trzeba pomyśleć jak się przystosować do tego chrzanionego ocieplenia.

A do tego potrzebne jest więcej energii. Chociażby na klimatyzatory.
Chcecie naprawiać planetę, to chociaż nie psujcie energetyki

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541142

Witaj!

Jeszcze nie mieliśmy okazji się przywitać.

Na początek aksjomat - W polityce zawsze tylko chodzi o pieniądze i władzę.

Grubo przed Konferencją Paryską zdecydowaliśmy się założyć na Facebooku naszą stronę niepoprawnych ratujlasy.pl.

Oczywiście na początku głównym celem było niedopuszczenie do prywatyzacji, a następnie do wyprzedania jednej trzeciej, zalesionej powierzchni naszego kraju. A takie konkretne plany autentycznie były. Jednoznacznie wypowiadali się i Tusk i Komorowski.

Bardzo ściśle współpracowaliśmy z profesorem Szyszko, który nawet udzielił nam ekskluzywnego wywiadu.

Od początku mieliśmy 100% przekonanie, że wszystkie traktaty klimatyczne to wielka ściema i gospodarcza gra interesów. W Europie głównie chodziło o wyeliminowanie potencjalnych konkurentów, właśnie, jak Polska, którzy mając potężne zasoby złóż naturalnych. w przyszłości mogą zagrozić gospodarkom zachodu. Co zresztą prorokuje rzadko omylny George Friedman.

Mówiąc krótko - wielkim oszustwem jest przypisywanie ocieplenia klimatu nie naturalnym, cyklicznym procesom planety, a aktywności człowieka. Antropomorfizm jest wyrazem durnej próżności. Wpływ tego, co robimy, na to, co dzieje się na Ziemi, jest jeszcze nadal bardzo znikomy. Wystarczy choćby porównać siłę (energię) dużego huraganu na Karaibach z energią uwolnioną przy wybuchu bomby wodorowej. Stosunek na rzecz Natury jest ciągle grubo ponad 1 000 : 1.

Problem pochłaniania CO2 przez światowe zasoby leśne, jak również ogromna rola oceanów, praktycznie był pomijany, a z osób oficjalnych prof. Szyszko był chyba jedynym głośno o tym mówiącym.

Wystąpiłem w radiu, w trójce, u Kuby Styczkowskiego, gdzie broniłem takiego właśnie poglądu. Zostałem potężnie zrugany przez lewackich intelektualistów, którzy w zasadniczej części ze swoim wykształceniem z politologii, historii, czy socjologii, mają blade pojęcie, co rzeczywiście rządzi siłami przyrody. A o matematycznej teorii chaosu, na której opiera się klimat, nigdy w życiu nie słyszeli.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1541145

Ano. Nie zdążyliśmy się przywitać, choć czas płynie od dawna. A więc - Witaj!

Proponuję, tylko dla przykładu spojrzeć na tekst: "To jest planowa dywersja przeciwko polskim interesom narodowym". Data wpisu michael, sob., 19/12/2015 - 05:29. Temat: SZCZYT KLIMATYCZNY W PARYŻU - COP 21 grudzień 2015 rok. [link]

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541162

To jesteśmy mniej więcej w tym samym tempie.

Stronę https://www.facebook.com/ratujlasy/?ref=bookmarks  

założyliśmy też 2015.

A już w styczniu tak pisałem

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/wegiel-i-lasy-spisek-europy

Niektóre tematy same się nasuwają.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1541168

A argument udziału ludzi w planetarnej energetyce na poziomie 2 razy 10 do minus czwartej, powinien być wystarczający. Program zmniejszenia temperatury klimatu o 2 albo o 0,2 stopnie jest po prostu idiotyczny - to nie dociera.

Nie dociera osłonięty propagandą adresowaną do ludzkich emocji, omijając rozum. No i kontrargument taki, że udział ludzkiego istnienia w produkcji CO2 jest już na poziomie 4% - cztery procent. Do matek Polek nie trafia do rozumu fakt, że w cyrkulacji dwutlenku węgla problem nie jest w ilości, a w równowadze, która jest rzeczywiście zjawiskiem przerastającym ich wyobraźnię, starannie przemilczanym przez różne oligarchie. Tylko same fluktuacje w produkcji CO2 przez wulkany ryftowe, są większe od tych 4%.

Zabierzemy roślinkom CO2, będą miały mniej liści.

Może teraz trzeba by napisać do nuncjusza papieskiego, może dało by się porozmawiać, dotrzeć do "Matek Polek" [link] z tej strony, uzmysłowić im, że wybierają się do papieża w obronie kłamstwa?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541172

Dodać też warto, że metan jest gazem znacznie potężniejszym w ocieplaniu niż CO2. A on jest też cyklicznie przez samą naturę wydzielany do atmosfery.

Gdzieś kiedyś czytałem, lecz nie wiem ile w tym prawdy, że w Ameryce Południowej, głównie w Argentynie i Brazylii, gdzie krowy cały rok pasą się na pampasach, wytwarzają więcej gazów cieplarnianych, niż cała ludzkość i jej przemysłowa działalność.

Nie będę już wspominał o różnych freonach i ozonach.

 

Pzdr.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1541174

Brazylijskie krowy i wszystkie stworzenia roślinnożerne pochłaniają ogromne masy zielonego pożywienia i rzeczywiście są jak małe gazownie. Trzeba wchłonąć ogromne ilości pokarmu roślinnego i mieć w środku skomplikowane mechanizmy i urządzenia przetwórcze, by wydobyć z tej masy te substancje, które nadają się do wykorzystania w organizmie zwierzęcym. Proszę zauważyć - rośliny wdychają dwutlenek węgla, a wydychają tlen. I muszą coś zrobić z tym węglem, który wdychają w dwutlenku węgla. A zwierzęta, przyjmując w pożywieniu  ten węgiel, także muszą coś z nim zrobić. Więc wydychają dwutlenek węgla i wydalają metan. Ludzie także tak robią, tyle, że wydzielanie metanu w towarzystwie uchodzi za nieprzyzwoite. W organizmie rośliny następuje proces odwrotny od spalania, a produktem tego procesu jest paliwo.  

Cykl Tlen [O] <=> Dwutlenek węgla [CO2], o którym rozmawiają niekompetentni ekologowie oraz poprawni politycznie politycy jest niezupełny albo niekompletny. Brakuje węgla w tym cyklu. Po jednej stronie równania jest węgiel, po drugiej nie ma węgla. Dlatego nie jest prawdą, że rośliny wydychają tlen, aby mogły żyć zwierzęta, a zwierzęta wydychają dwutlenek węgla, aby mogły żyć rośliny. Być może ilość wydychanego dwutlenku węgla powinna być tak duża, by mogły oddychać rośliny. Ale okazuje się, że w prawdziwej przyrodzie jest inaczej niż to sobie wyobrażają prymitywni ekologowie. Rzeczywistość jest znacznie bardziej skomplikowana, a prawdziwy obraz wędrówki materii i energii w przyrodzie jest bardzo interesującą i subtelną konstrukcją.

Podam brutalny przykład - podział świata przyrody na rośliny i zwierzęta jest fałszywy - nie odpowiada rzeczywistości. Przyroda do globalnej wędrówki materii wykorzystuje dwa typy organizmów żywych - organizmy samożywne (autotroficzne) czyli rośliny oraz organizmy cudzożywne (heterotroficzne), które odżywiają się związkami organicznymi. Organizmy heterotroficzne to nie tylko zwierzęta, a może nawet przede wszystkim to nie tylko zwierzęta. A więc to są bakteriegrzyby i śluzowce i także zwierzęta, a nawet niektóre rośliny. Grzyby nie są roślinami, tworzą w przyrodzie samodzielne królestwo, niezależne od królestwa zwierząt albo królestwa roślin.

A jaki jest udział królestwa grzybów w globalnym cyklu przetwarzania materii? Grzyby jako jedyne organizmy mają zdolność do rozkładu ligniny oraz mają duże znaczenie przy rozkładzie celulozy dzięki specyficznemu enzymowi – celulazie. Są reducentami – ostatnim ogniwem w łańcuchu pokarmowym – a zatem są istotnym składnikiem obiegu materii w przyrodzie.

  • Grzyby mogą być źródłem zarówno materii nieorganicznej (CO2, H2O i innych) będącej produktami metabolizmu; lub materii organicznej, gdyż grzyby są pokarmem dla wielu drobnoustrojów[10]. Bez nich większość ekosystemów lądowych pokryłaby gruba warstwa nierozłożonych liści czy gałęzi, a związki zawarte w szczątkach organicznych nie wróciłyby do ekosystemu, aby stać się ponownie dostępnymi dla rosnących organizmów. Szacuje się, iż bez rozkładu szczątków roślinnych, rocznie powstawałoby w lasach tropikalnych 12 ton odpadów celulozowych na jeden hektar [link wiki].

I aby nam się w głowach nie poprzewracało, to podam jeszcze jedną informację. Cała przyroda ożywiona jest napędzana energią słoneczną w procesie fotosyntezy. Z około 89.000 terawatów docierających do powierzchni ziemi, około 0,1% jest wykorzystywane przez rośliny w procesie fotosyntezy [FAO link], [wiki link]. Czyli cała ożywiona przyroda, wszystkie lasy, wszystkie bakterie, grzyby i zwierzęta wykorzystują tylko około jednej tysięcznej energii dostarczanej klimatowi przez słońce, zaledwie około 90 terawatów. A wiatr bierze już około dziesięć razy więcej, szacuje się na ok 870 terawatów. Prawie 1%.

Myślę, że rozmowa o równowadze przyrody na naszej planecie może być być bardzo ciekawa. A opowieści o globalnym ociepleniu i naprawianiu klimatu kojarzą się niestety z bardzo aroganckim UCZNIEM CZARNOKSIĘŻNIKA Johanna Wolfganga Goethego. Albo z "Małpą w kąpieli" Aleksandra Fredry https://www.youtube.com/watch?v=MtXjS7N0Gro

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541254

I o to właśnie chodzi. Żeby zaciemniać obraz. Kumu by się chciało, jak nam obu, zapoznać się z cyrkulowaniem energii i przemianą materii, a potem jeszcze to zrozumieć? Czyli wystarczy, że cymbał, jak Al Gore wrzeszczy, że się w upale usmażymy, to ludzie to bezmyślnie kupują.

A dlaczego tak jest? Bo to się opłaca. Bo na tym można zarobić. Wulgaryzując i upraszczając (o czym kiedyś napisałem), szubrawcy, którzy dorwali się do władzy, ze specjalnym wyróżnieniem brukselskiej machiny zła, stwierdzili, że już wszystko opodatkowali, czy obłożyli jakąś opłatą (UWAGA! Brukselscy biurokraci zwolnieni są z podatków!), zauważyli, że pozostał jeszcze do opodatkowania proces oddychania - powietrze, którego jest wielka ilość, a złodziejom nie daje dochodu. I co w rezultacie mamy? Kwoty CO2. I już oddychanie nie jest za darmo.

Pzdr

 

Ps. Za energię słoneczną też się wezmą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1541259

Skuteczność w polityce to osiąganie celów sobie postawionych, niewielu to potrafi a Prof. Jan Szyszko to mistrz.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1541148

Tego nie wie nikt, ale zachowuje się jak bardzo niedobra zwierzyna. Zarodziec malarii albo jakaś pirania. Każde drapieżnie pasożytujące stworzenie, obojętnie czy to jest malutka bakteria, czy całkiem spora hiena najzażarciej atakuje najpoważniejszych przeciwników, najwścieklej gryzie i szarpie, tych którzy bronią się najskuteczniej. 

I dlatego wszystkie schetyny, od prawa do lewa, zieloni i zielone ludziki, lubnauery różne, neumanny, zandbergi, a nawet tęczowe iskarioty, wszystko co żywe, rzuca się wściekle na Antoniego Macierewicza i na Jana Szyszko, posuwa się do najpodlejszych chwytów, kłamie, zmyśla i stawia idiotyczne zarzuty, bierze wszystko za złe i obrzuca błotem, ale jeszcze chętniej gównem. 

Ataki na Antoniego Macierewicza są niby głośniejsze, może bardziej medialne, ale to co te zwierzęta robią by zniszczyć to, co jest polskim najżywotniejszym interesem narodowym, przechodzi ludzkie pojęcie. Nigdy nie zapomnę maleńkiej scenki, kiedy w czasie największej hucpy o dolinę Rospudy, jakiś redaktor wyraźnie sterujący tą awanturą, w dyskusji usłyszał od kogoś, że walczy o siedliska rzadkich zwierząt, a wskazywane przez niego alternatywy zniszczą siedliska ludzkie. I wtedy ten redaktor odparł, że LUDZKIE SIEDLISKA GO NIE INTERESUJĄ. To był argument, prawda?

Oczywiście znam nazwisko i gadzinówkę skąd wywodzi się ten "aktywista ekologiczny", ale nie chcę teraz sprowadzać na niepoprawnych niepotrzebnych problemów prawnych. CHODZI PRZECIEŻ O ISTOTĘ RZECZY.

Jan Szyszko nie jest sam, działa w ogromnym zespole, razem z wieloma ludźmi, którzy doskonale wiedzą co dobre a co złe. Dlatego są skuteczni, i rzeczywiście bronią polskiej przyrody. A zielone ludziki ponawiają wredne ataki, wykorzystując fałszywe prawdy, nieprawdziwe fakty, propagandowe mity. Dolina Rospudy, Puszcza Białowieska, rzekoma wycinka polskich lasów, prywatyzacja polskich lasów , to wszystko to ordynarne kłamstwa i hucpa tej samej kategorii. Ich sukces, to klęska naszej polskiej racji stanu.

Teraz udało się im zebrać kasę na wycieczkę polskich sióstr cudownej Angeli Merkel, które wybiorą się do papieża Franciszka, by skarżyć na Jana Szyszko. Cóż z tego, że nieszczęsne panie zostały oszukane, cóż z tego, że wybierają się w służbie szatańskich prowokatorów. Cóż z tego, ze One same ociekają jadem nienawiści do Jana Szyszko, kiedy nikt ich nie przekona, że to, w co one wierzą, jest kłamstwem. Jadą do papieża Franciszka, aby ten wstawił się za ich kłamstwem. [link] - "Matki Polki na wyrębie"

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541155


Chcą wykorzystać papieża do ataku na Szyszkę [link]

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541170

Szyszko istotnie odniósł w Paryżu znaczny sukces, ale to jakoś ledwie przewinęło się przez media. A szkoda.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1541232

Napisałem o tym problemie jeszcze w roku 2015, zaraz po konferencji paryskiej COP21 w tekście "TVP OBRZYDLIWA GADZINÓWKA" [link] (15 grudnia 2015) Pisałem o wręcz celowym pomijaniu tematu konferencji prasowej przez media. Wtedy pani premier Beata Szydło z udziałem profesora Jana Szyszko zwołała specjalną konferencję prasową w sprawie polskiego sukcesu w na paryskiej konferencji klimatycznej. Na tej konferencji prasowej nie padło ani jedno pytanie w sprawie tematu tej konferencji.

W naszych mediach zresztą także ten sukces minął prawie bez śladu. Za wyjątkiem telewizji TRWAM, w której praca Jana Szyszko jest doceniana i znana od wielu lat. Dzisiaj tak jest nadal, wydaje mi się, że poza telewizją TRWAM - świat polskich dziennikarzy nie wychodzi poza ekologiczny stereotyp, uformowany przez światowe lewactwo i używany jako jedno z narzędzi lewackiej wojny informacyjnej przeciwko cywilizacji człowieka rozumnego (homo sapiens).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541260

jakże mocno "grzano" temat wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. I oczywiście - w związku z działaniami min. Szyszko.  Że przypomnę choćby ten wpis (i nie było zań żadnego "przepraszam, myliłem się"): http://niepoprawni.pl/blog/marek-jastrzab/madralizm-pis-u

Kretów (wśród tzw. prawicy) wciąż mamy wielu.

Pozdrawiam, 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1541287

Ale także trzeba wystrzegać się głupców, równie bardzo groźni są ludzie, którzy mając władzę, nie rozumieją rzeczywistości, którą zarządzają. Ludźmi wysokiego ryzyka są także ci, którzy nawet bardzo sprawni intelektualnie, świetnie wykształceni i znakomicie rozumiejący realny świat, ale za to są pozbawieni sumienia i wszelkich zasad etycznych, czyli oszuści, złodzieje albo gotowi do każdej zdrady i zaprzaństwa współcześni naturalni Judasze Iskarioty albo Quislingi, no i cała kasta kompradorska, gardząca Polską i wstydząca się swojej polskości..

Krety, to ludzie, którzy są werbowani z gromady tych, o których wyżej. Często tacy są kretami bez żadnego werbunku, w dobrej wierze, ot tak... choć najczęściej jednak z niskich pobudek. Tacy określani byli z rosyjska gawnojedami.

Na szczęście, statystyka ponerologi politycznej wskazuje, że łajdaków wśród ludzi porządnych jest co najwyżej 5% a przeciętnie ok 2%. Daje to nadzieję, że stopniowo ograniczając wpływ agresywnej antypolskiej propagandy, potrafimy dotrzeć do tej myślącej i uczciwej części polskiej społeczności i potrafimy im pokazać gdzie jest prawda i polski interes narodowy, by osiągnąć patriotyczną większość konstytucyjną.

Mam takie przekonanie, że największych drani zgubi ich własna pycha i pogarda. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541306

Fakt ten świadczy jedynie o głupocie naszej sfory dziennikarskiej. Szyszko w Paryżu odniósł sukces, który nie tylko dotyczy naszych interesów, ale szeregu państw gnojonych dotąd przez lobby klimatyczne. Jednak konferencja Szydło i Szyszki nie wzbudziłą zainteresowania, a poruszenie tej sprawy w TV Trwam nie przebija się niestety. Jednakże rząd ma instrumenty aby pewne tematy podejmować i do nich wracać. Biuro Prasowe KPRM ma możliwości podnoszenia tematów na którym rządowi powinno zależeć. Jeśli tego nie robni to zmaczy, że funkcjonuje kiepsko.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1541304

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1541363