WYGŁUP POLITYCZNY

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Elity europejskiej władzy poważnie traktują błazeńskie wygłupy polskich chuliganów politycznych. Najprawdopodobniej bierze się to z ich przekonania o tym, że niemożliwe jest, by wysoki urzędnik państwowy mógł opowiadać bzdury, zajmować poważny polityczny czas happeningiem albo wręcz idiotyczną drwiną z rzeczywistości.

Nawet najbardziej fantastyczne oświadczenia wysokich urzędowych osób mają najwyższą moc dowodową w politycznej tradycji Zachodu, są oczywistymi potwierdzeniami faktu, są ważniejszymi od najważniejszych dokumentów z koroną najszlachetniejszych pieczęci. 

Poważny polityk z dalekiej Brukseli nie jest w stanie odróżnić komunikatu ]]>Waldemara Majora Fydrycha]]> od oświadczenia eurodeputowanego ]]>Roberta Biedronia]]>, mimo tego, że to pierwsze jest rzeczywiście poważną komedią dell'arte, a to drugie jest bezczelnym kłamstwem.

]]>]]>

]]>Dopiero Ministerstwo Głupich Kroków]]> (ang. ]]>The Ministry of Silly Walks]]>) może zasugerować, że niekoniecznie poważny ministerialny urząd może być drwiną z powagi urzędu, tak jak to dzieje się w ]]>Latającym Cyrku Monty Pythona]]> (]]>Monty Python's Flying Circus]]>).

Bardzo możliwe, że  nikomu w Brukseli nie przychodzi do głowy, że opowieści eurodeputowanego Roberta Biedronia nie mogą być traktowane jako działania urzędnika państwowego w ministerialnych salonach.

Przeciwnie. Jego opowieści o nigdzie nie istniejących w Polsce strefach wolnych od LGBT są żałosną kpiną z drwiny pokazywanej przez Johna Cleese "as a civil servant in the halls of the Ministry". Tak jest ponieważ takie opowieści o "Dziwnych Strefach" ("Silly Zones") nie są żadnymi występami komedii dell'arte. Są ordynarnymi kłamstwami. Identycznie jak opowieści "dziwnej treści o Pegazie" ("Silly Pegasus"). Ale Tęczowa Alternatywa nie ma poczucia humoru, nie zna umiaru i już angażuje ]]>Parlament Europejski do wyjaśnienia "afery" Pegasusa]]> w Polsce. Tak ]]>Roman Giertych]]> zwany Koniem, staje się Pegazem.

]]>«Sprawę wykorzystania Pegasusa wyjaśni najpewniej komisja śledcza powołana w Parlamencie Europejskim. “O jej powołanie gorąco zabiegają również posłanki z Węgier. Liczymy na poparcie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPP), Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów (S&D), Grupy Zieloni/Wolne Przymierze Europejskie” - mówiła podczas czwartkowej konferencji prasowej w Sejmie Róża Thun, posłanka Polski 2050 w Parlamencie Europejskim we frakcji Renew Europe.]]>

]]>Podczas konferencji Michał Kobosko, przewodniczący partii Polska 2050 Szymona Hołowni poinformował, że w środę posłowie z frakcji Renew Europe złożyli wniosek o powołanie w Parlamencie Europejskim komisji śledczej do zbadania wykorzystywania Pegasusa.»]]>

Tak wyglądają polskie "bitwy nad Bzdurą" «Mrs. Rose Thun, Ministry of Stilly Walks»

Gorąco polecam artykuł Andrzeja Kowalskiego, byłego szefa Służby Wywiadu Wojskowego w latach 2015 - 2020 w najnowszym wydaniu Gazety Polskiej #02 z 15 stycznia 2022 roku. («]]>W obliczu zdrady]]>»). 

___________________________________ 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Tęczowa Alternatywa w obronie wszystkich afer Pegaza.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1640228