ZBRODNIA I KARA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Całe tabuny zidiociałych głupców szaleją wśród totalnej opozycji. Sama głupota nie jest zbrodnią. Nawet wykorzystywanie ludzkiej głupoty w zamiarze doprowadzenia innej osoby «do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania» (art 286 § 1 kk) jeszcze niekoniecznie jest przestępstwem. Ale zaplanowane działanie polityczne, którego celem jest zniszczenie funkcji władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej lokalnej i państwowej zarówno na poziomie lokalnym jak i państwowym na pewno jest zbrodnią. Jeśli nie jest, to powinno być uznane za zbrodnię zarówno przez prawo państwowe jak i międzynarodowe.

Szczególnie, że jak pokazuje aktualne ukraińskie doświadczenie, posłużenie się przez Rosję oszustwem bardzo podobnym do określonego w artykule 286 polskiego Kodeksu Karnego łatwo prowadzi do nieomal bezkarnej zbrodni ludobójstwa (genocide), które jest najcięższą zbrodnią znaną ludzkości.

Jestem pewien, że niezbędne jest wprowadzenie do polskiego oraz międzynarodowego systemu prawnego nowego pojęcia, definiującego nowy rodzaj zbrodni, podobnej do pojęcia "ludobójstwa" (genocide) wymyślonego przez ]]>Rafała Lemkina]]>. Proponuję zdefiniowanie analogicznej zbrodni państwobójstwa "statecide" []]>link]]>]. Ofiarą zbrodni państwobójstwa jest państwo, tak jak na przykład Ukraina teraz jest mordowana przez Rosję. 

Istotny jest fakt znamienny tym, że przedmiotem zbrodni ludobójstwa jest «zniszczenie życia» mieszkańców Ukrainy, natomiast przedmiotem zbrodni państwobójstwa jest zaprzeczenie prawa do międzynarodowego uznania jej suwerennego istnienia oraz dążenie do «likwidacji suwerennie sprawowanych funkcji państwa».

Jednym z głównych narzędzi zbrodni państwobójstwa jest system oszustw składających się na działanie polityczne bardzo podobne do wskazanego w art 286 KK, a polegających na «wprowadzeniu w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania» przez społeczeństwo atakowanego państwa oraz nie tylko przez międzynarodową opinię publiczną ale także przez instytucje prawa międzynarodowego. Mówiąc prostym językiem chodzi o to, by oszustwem doprowadzić do bezkarnego przeprowadzenia zbrodni państwobójstwa, tak jak to teraz czyni polska opozycja zwana totalną. 

Oczywistym narzędziem tak rozumianego państwobójstwa jest posługiwanie się powszechnym i świadomie rozpowszechnianym kłamstwem inspirującym ogłupienie i masowo wymuszane zidiocenie, o którym bardzo niedawno pisała «elig» w felietonie "]]>Epidemia zidiocenia]]>". 

 

* * *

Przykładów presji politycznej głupoty, irytującej niekompetencji i wręcz prymitywnego bałwaństwa oraz rzeczywiście totalnej epidemii zidiocenia jest tak dużo, że to zjawisko musi być inspirowane i bardzo konkretnie finansowane i to nie przez jeden ośrodek interesów politycznych i gospodarczych []]>link]]>].

Przykład Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który padł ofiarą rosyjskich pranksterów, Wowana i Lexusa, nie jest wyjątkowy. Rzecz w tym, o czym opowiedział rzekomemu Kliczce i jaką ofertę przedstawił mu rozmówca []]>link]]>], co budzi szczególne przerażenie, ponieważ ten człowiek sprawuje realną władzę, z którą obchodzi się tak, jak małpa z brzytwą. Facet nie rozumie najprostszych mechanizmów tej roboty, którą powierzyli mu jego wyborcy.

Pierwszym stopniem totalnej głupoty wszechobecnej w środowisku totalnej opozycji, biorąc jako przykład aktualnego Prezydenta Warszawy jest skrajny brak kompetencji zawodowych, który prawdopodobnie jest jeszcze najmniej szkodliwym objawem tej głupoty. Po prostu nie wie o tym, że w prawdziwym życiu ekonomicznym jest mnóstwo różnych doskonale znanych paradoksów. Jednym z nich jest zjawisko wzrostu wpływów podatkowych w wyniku zmniejszenia stawki opodatkowania, o ile oczywiście decyzja o obniżce tej stawki będzie podjęta w odpowiednich warunkach, biorących pod uwagę sugestię kształtu ]]>krzywej Laffera]]>

Znacznie groźniejszym objawem głupoty jest to, że facet nie wie co się rzeczywiście dzieje w warszawskim budżecie. W tym przypadku facet nie ma pojęcia o tym, że od 2015 do 2022 roku kolosalnie wzrósł wpływ pieniędzy do budżetów samorządowych, także do warszawskiego budżetu. To, że Rafał Trzaskowski tego nie wie, że nie zna tak podstawowych informacji o stanie swojego gospodarstwa oznacza, że to go nie interesuje, wręcz nie obchodzi.

Drugą potęgą idiotyzmu jest już poważny przejaw totalniackiej głupoty, polegającej na tym, że facet nie widzi żadnego związku pomiędzy jakością jego roboty, a jej efektem. Panu Prezydentowi wystarczy, że się ładnie prezentuje, łazi w ślicznych garniturach i cudownie suszy zęby przed telewizyjnymi kamerami. A Warszawę może szlag trafić - co go to obchodzi. 

Facet nie umie zauważyć, że zarządzając miastem skutecznie, może odnieść prawdziwy sukces, zdobyć rzetelny autorytet windujący jego karierę w niebiosa. Ale pan Rafał najprawdopodobniej wybiera karierę kategorii Nikodema Dyzmy, karierę głupca, który doskonale zdaje sobie sprawę, że tak na prawdę nic nie potrafi, nic prawdziwego zrobić ani nie umie, ani nie wie jak to zrobić, a nawet pojęcia nie ma o tym co ewentualnie mógłby zrobić.  Pozostaje mu tylko suszenie zębów przed kamerami licznych stacji telewizyjnych, którymi rządzą podobni głupcy, nadskakujący panu Nikodemowi ....

Trzecim stopniem powszechnego zdebilenia, jest właśnie jego powszechność. Po prostu, gdyby "elektorat" rozumiał związek pomiędzy przyczyną a skutkiem, to by nigdy na takiego bałwana jak Nikodem Dyzma nie głosował. 

Czwartą potęgą zidiocenia, która zatruwa, psuje i niszczy polską drogę do strategicznego sukcesu jest zupełnie proste wyjaśnienie przyczyny istnienia trzeciego stopnia powszechnego zdebilenia. Mianowicie zarówno totalniacy jak i ich elektorat mają inny wspólny cel i całkiem świadomie wybierają takiego debila, który nie będzie im przeszkadzał w tej robocie, na której im wszystkim najbardziej zależy. 

Ten cel pokażę i objaśnię na przykładzie słynnej Czajki czyli najdroższej i najmniej sprawnej oczyszczalni ścieków w skorumpowanej przestrzeni naszej zdemoralizowanej planety. Tym celem jest UKŁAD. Oczyszczalnia ścieków zwana Czajką została zrealizowana dysfunkcjonalnie przez dziwne firmy, które zaprojektowały tę inwestycję niechlujnie, nieefektywnie, marnotrawnie i nieodpowiedzialnie i po prostu źle. Gołym okiem widać, że jedyną władzą czuwającą nad tą inwestycją była królowa KORUPCJA. Celem tego UKŁADU nie jest końcowy sukces inwestycji, lecz kasa, którą można bezkarnie wyrwać pod stołem. 

UKŁAD jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu, realizującą plan zniszczenia systemów etycznych, społecznych i politycznych we wszystkich organach władzy, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa lokalnego i państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami. []]>link]]>]

Jak by kto pytał co oznacza ta ochrona prawa państwowego i międzynarodowego? 

Otóż chodzi o to, by to złodziejstwo oraz ta korupcja były bezkarne. A złodziejstwo i korupcja będą bezkarne tylko wtedy gdy ostoją mocy i trwałości bezczelnego złodziejstwa będzie skorumpowany i zdemoralizowany wymiar sprawiedliwości, o którego sparaliżowanie stara się nawet pani Jourowa []]>link]]>]. 

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

#1645392

     Amoralny, nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości - zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski finansuje z kasy ratusza szkolenia dla bandytów ze zbrodniczej Antify oraz zbrodniczą sowiecką agenturę z okresu PRL.

     Łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO Tuska - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez ruską agenturę w UE i w Niemczech.

     Po to, by różne zbrodnicze mafie finansujące PO znów mogły rabować i Polskę i Polaków, czyli "żeby było jak było"...

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645401

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1645393

Odlot i upadek Ikara - symbolizuje obłędne ambicje - oprawców lotności konstytucyjnych piór - POzyskiwanych z "kruczków prawnych"...

- W 1997 roku - POlepionych "prawnym wnioskiem" => woskiem (wioskowego) artykułu 44 - wpływającego na rozpływanie (w dŁoniach "rozgrzanych sędziów") ...

- WęzŁów : węzłowych, teorEtycznych deklaRacji Konstytucji RP...

- STRATegicznie  zREDagowanej w 1997 roKu.......... ->  Ku pamięci, życiowych Ofiar: zbrodni -> "Łowców Skór".

Pozdrawiam. J. K.

 

https://konstytucja.online/44

 

https://wiadomosci.onet.pl/lodz/20-lat-od-afery-lowcow-skor-w-lodzi-zabijali-z-chciwosci/zz0mr8t

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645394

  Żaden z czerwonej zarazy kolaborant nie został skazany, żadnemu nie zabrano zachapanych majątków. I mamy pokłosie resortowych dzieci pod parasolem, tej samej nacji przebierańców w togach.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1645412