Kolejny spisek. Polakom grozi pożarcie!

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Panna Teresa Garland, zwąca się prezydentką elektorską, znowu nadaje.

5 marca 2022 roku przedstawiła wizję budzącą grozę. Oto:

Scenariusz możliwy jest taki – najpierw zostaje wpuszczonych do Polski kilka milionów imigrantów. Potem Niemcy zamykają granicą, a Polska pozostaje z tymi uchodźcami sama. W związku z przerwaniem łańcuchów dostaw żywności kontrolowanych przez Niemcy i w związku z brakiem żywności imigranci zmasakrują, zgrabią i wymordują Naród Polski w poszukiwaniu jedzenia. Tak skończy się era istnienia Państwa Polskiego i Naród Polski za okazanie dobroci. Uważam, że jeśli istnieją w Polsce jeszcze odważni mężczyźni, gotowi zginąć w obronie Ojczyzny, to powinni udać się nad granicę polsko-ukraińską i w oparciu o art. 4 Konstytucji ustęp 2, tj. działając bezpośrednio, jak w oparciu o art. 1, 2, 60, 82, 85 ustęp 1 Konstytucji, działając w obronie koniecznej powinni oni natychmiast zablokować granicę Polski z Ukrainą, by uniemożliwić przedostanie się na teren Polski pozostałej rzekomo zaplanowanej inwazji czteromilionowej rzeszy imigrantów celowo skierowanych do Polski przez Władców Nowego Porządku Świata.

(nagranie 1:25 do 3:18)

Jak bardzo powyższa informacja jest wiarygodna Teresa Garland informuje już w 30 sekundzie swojego wystąpienia:

Dochodzą do mnie niepotwierdzone informacje, że nielegalny rząd warszawski, udający polski rząd, podobno podpisał zgodę na przyjęcie 5 milionów emigrantów z krajów arabskich, azjatyckich i afrykańskich.

Całość wystąpienia tutaj:

]]>https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=2532788726852135]]>

Wezwanie do ratowania Narodu w wykonaniu Pani, która całkiem niedawno musiała się poddać badaniom sądowopsychiatrycznym w związku z uzasadnionymi wątpliwościami co do jej poczytalności* brzmią nieco zabawnie.

Mniej zabawne jest, że powyższe słowa za prawdę gotowa jest uznać całkiem spora grupka.

Jest również i aspekt ludyczny. Oto portal Demagog z całą powagą tłumaczy, dlaczego niepotwierdzone informacje panny Garland są bzdurą.

Tutaj: ]]>https://demagog.org.pl/fake_news/teresa-garland-glosi-teorie-spiskowe-o-wojnie-w-ukrainie/?cn-reloaded=1]]>

Proszę zwrócić uwagę, że niepotwierdzone informacje dawniej zwane były wiadomościami z magla, dzisiaj natomiast z angielska krótkim słowem fejk.

Zupełnie na poważnie zastanawia co innego. Otóż wielu piszących, należących do umownej prawicy, bądź tylko nie drwiących z Kościoła, było blokowanych na facebooku, bowiem treści ich postów jakoby były niezgodne ze standardami społeczności.

Panna Garland natomiast całkiem swobodnie może przekazywać informację, że poprzez Ukrainę wejdą do Polski miliony ludożerców i... skonsumują Naród.

I tak oto powstaje pytanie o kondycję umysłową… lewaka.

11.03 2022

________________________________________

* o fakcie tym „prezydentka” informowała obszernie w zeszłym roku

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Link do tego filmiku był zupełnie poważnie polecany na N24 przez jednego z trzech rosyjskich propagandystów. Bzdury Teresy Garland powinno się usunąć  z internetu. 

https://m.cda.pl/video/102820851c

 

Vote up!
3
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1642144

Jest milion pytań prowadzących do diagnozy kondycji umysłowej... lewaka, komunisty lub kogokolwiek po lewej stronie politycznej sceny. I dlatego, mówiąc całkowicie poważnie i z szacunkiem, dziękuję panu Humpty Dumpty za postawienie tego finalnego pytania o kondycję umysłową lewaka.

Nawet najprostsza empatia, zwykłe ludzkie doświadczenie, a nawet niezbyt wyrafinowane przeczucie podsuwa nam takie określenia przydatne do opisu jakości lewicowego umysłu.

Głupota, nieuctwo, prymityw, niesamodzielność tego kaprawego umysłu, stereotypowość, chamstwo, demoralizacja, dezinformacja, kłamstwo, szokująca korupcja intelektualna, lenistwo, nieodpowiedzialność i do tego na okrasę ogromna pajda pychy, pogardy, nienawiści i tchórzliwej złości. Jest to tak przerażający obraz, że to przechodzi ludzkie pojęcie, coś tak obrzydliwego jest tak niesamowite, że trudno uwierzyć, że to gdziekolwiek istnieć może. Normalny człowiek nie jest w stanie uwierzyć, że takie dydo na słomianych nogach istnieje.

A jednak. o uporczywej i mnogiej wszechobecności tak drażniącej nawały wrednych durni, agresywnych idiotów i jadowitych głupców trzeba jednak przyjąć do wiadomości, że w tym szaleństwie musi być metoda. To nie jest przypadek. Wystarczy zwykłe, proste oszacowanie prawdopodobieństwa na podstawie zwykłych rozmów z ludźmi.

Okazuje się, że wśród najczęściej spotykanych zwykłych ludzi tak zaawansowanych głupców praktycznie praktycznie trudno znaleźć. Z przeróżnych badań np. [link] wynika, że takich wrednych durni w normalnych ludzkich społecznościach jest mało, powiedzmy mniej niż 2,5%.. Ale wśród elit odwrotnie. To też nie jest przypadek. 

Można by przypuszczać, że zdemoralizowani idioci gromadzą się jak muchy przy tym co ich najbardziej nęci, czyli tam gdzie sława, pieniądze i władza, tam gdzie wino i śpiew. A po zastanowieniu widać, że to nie jest prawda. Przecież w środowiskach elit finansowych, politycznych, naukowych i artystycznych panuje ostra konkurencja, która głupców raczej powinna eliminować. A więc, skąd tyle zdemoralizowanych idiotów, np. w polskich niektórych elitach... 

Skoro istnienie takiej elity nie jest prawdopodobne, to znaczy, że ich nadmiar musi wynikać z innych przyczyn, niż naturalne. Nie będę teraz roztrząsał konkretnych hipotez, ale zainspiruję zastanowienie się nad jedną z przesłanek. Mam tu na myśli jedno z wezwań tak zwanej szkoły frankfurckiej, mówiące o tym, że "trzeba Zachód zepsuć tak, aby zaczął śmierdzieć". 

No  i zaczyna robić się ciekawie

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1642179

Przestrzegam przed założeniem, że cytowane wyżej wezwanie jednego z ludzi szkoły frankfurckiej może być wyjaśnieniem. To co najwyżej sugestia o jednej z przesłanek, która może być powiązana z innymi zjawiskami oraz wykorzystana przez całkiem inne interesy. Zjawisko o którym rozmawiamy jest złożonym splotem wielu silnych oddziaływań.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1642180

W jednym moglibyśmy wspierać Moskwę, a mianowicie w opłacaniu z polskich podatków pobytu w ichniejszych psychuszkach takich (i jej podobnych) jak "prezydentka" na załączonym obrazku. Lżejsze przypadki mogłyby trafiać do licznych tam obozów "reedukacyjnych", w tym tacy choćby co to już nie mogą znieść życia w Polsce pod amerykańską okupacją. Trzeba biedaczkom pomóc w potrzebie, bo sami nie są w stanie wykonać najmniejszego ruchu w kierunku kacapskiego raju.      

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1642184

Walki z systemem może wywołać w końcu jakieś problemy.

Nie ma co wyśmiewać.

Kto wie dlaczego została "Prezydentką" ma już inne podejście 

Teraz być może chodzi o zwrócenie na siebie uwagi.

Tylko to pozostało.

Jeszcze raz polecam i proszę: najpierw zobaczyć jak to się stało.

Potem oceniać.

Niekoniecznie ją.

I nie tzw. system.

Konkretnych ludzi.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

brian

#1642229

Walki z systemem może wywołać w końcu jakieś problemy.

Nie ma co wyśmiewać.

Kto wie dlaczego została "Prezydentką" ma już inne podejście 

Teraz być może chodzi o zwrócenie na siebie uwagi.

Tylko to pozostało.

Jeszcze raz polecam i proszę: najpierw zobaczyć jak to się stało.

Potem oceniać.

Niekoniecznie ją.

I nie tzw. system.

Konkretnych ludzi.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

brian

#1642230