Plagiat „żydowski” Z. Niebieskiego czyli kolejne samozaoranie

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Obserwuję od prawie 9 lat tzw. blogosferę i dalej nie mogę zrozumieć, dlaczego jawni idioci obrażają się, kiedy ich ktoś nazwie po imieniu. ;)

 

Fundament oparowej ścierwoneonówki, wielki admin Z. Niebieski, raczył był nie tak dawno wyzwać mnie od plagiatorów. Uroiły mu się w biednej główce procenty, co pewnie było skutkiem kolejnej popijawy, a raczej niedopicia. By kupić wódkę trzeba bowiem pieniędzy, a ktoś siedzący 24/7 na portalach czasu na zarobek nie ma. Chyba, że jako płatny troll, do czego ZN doskonale się nadaje.

Jego genialna konkluzja, określająca „plagiat”, brzmiała następująco:

Stąd w środowiskach akademickich określono, kiedy taki tekst jest pracą własną a kiedy plagiatem.

By to ustalić, zerknijmy, co na ten temat mają do powiedzenia twórcy programu antyplagiatowego*.

„Różnie określa się procent dopuszczalnego plagiatu. Jedna uczelnia dopuszcza 20, inna 30 procent. Decydujące są wytyczne danej uczelni. Jedna jest bardziej liberalna, inna mniej. Nie można stosować więcej niż 40 procent cytatów w danej pracy. ”

Mając tę wiedzę, popatrzmy na „pracę” Humpty Dumptego, dotyczącą schizofrenii, którą niedawno tu publikował**.

Przyjąłem prostą metodę, wyciąłem teksty, które on sam oznaczył jako cytaty, sprawdziłem liczbę słów, Word MS Office wykazał 524 słów, ten sam Word dla całości tekstu wykazał mi 1157 słów. Prosty rachunek 524/1157*100 = 45,3%, co rozstrzyga, tekst blogera Humpty Dumptego jest plagiatem.Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/plagiat-schizofreniczny

 

 

Zwisak, twierdzący, że uczelnia dopuszcza 40% cytatów w danej pracy najzwyczajniej uznał, że nikt nie sprawdzi źródła.

 

A tu masz babo placek. Niebiesiutki zacytował anonimowego Gościa i jego wpis a nie "twórcę programu" do nabycia za 35,- zł w 2017 r.

Na dodatek obciął go a la Świadek Jehowy, zmieniając całkowicie sens wypowiedzi.

Otóż ten sam Gość na zakończenie dodaje:

Studenci powinni postępować etycznie, pisząc prace samodzielnie i nie cytując cudzych myśli bez podania ich źródła.

A to całkowicie wyklucza „rewelacje” leonkowego admina.

 

Na dodatek powyższe znajduje się na stronie reklamującej płatny program nieużywany na żadnej uczelni wyższej w kraju!

 

Tylko to obnaża ZN jako człowieka, który ze studiami nie miał nic wspólnego.

Proszę zresztą sprawdzić, jak wygląda rzekoma stroka programu używanego na uczelniach wg ZN i kto dokonał wpisu.

Tutaj:

https://nieplagiatom.pl/ile-procent-plagiatu-moze-byc-w-pracy-dyplomowej-a69.html

 

Ale zostańmy przy koncepcji plagiatu wg podpory oparowego wychodka.

Zmierzmy tą samą miarą jego najnowsze „dzieło”, czyli tekst Żydzi z genetycznego punktu widzenia.

 

Pomijam, że temat podgapił na forum. Pomijam, że jako „swoją” konkluzję podał słowa prof. Shlomo Sanda sprzed 10 lat bez mała.

 

Niech będzie, że Zwichnięty wymyślił proch po raz drugi.

I przy okazji odkrył Amerykę oraz wschód i zachód Słońca. ;)

 

Oceńmy jego tekst jego metodą wyciągając jedynie te fragmenty, co do których sam przyznaje, że stanowią cytaty.

I ?

Całość „wiekopomnego dzieła” Zwichniętego liczy aż 854 słowa.

Ujawnione przez niego cytaty to… 478 słów!

A zatem wyzywający mnie za przytoczenie oznaczonych cytatów w łącznej wysokości 45,3% całości tekstu sam w swoim tekście zamieścił aż 56% cytatów!

Praktycznie tylko co trzecie słowo pochodzi od Zwichniętego.

 

I to tylko przy założeniu, że swoją metodą, ujawnioną wcześniej przeze mnie, nie opisuje tekstów zawartych w wikipedii.

 

Słowa to jednak nie koniec zapożyczeń w „dziele” Niebieskiego.

Są jeszcze 4 plansze, niosące jakieś 35-40% informacji zawartej w tekscie..

 

Szacunkowo można więc określić, że tekst Żydzi z genetycznego punktu widzenia w najmniej 80% składa się z cytatów.

 

Reszta też jest zgapiona. Proszę zwrócić uwagę, jak ZN opisuje język Aszkenazyjczyków. Od ponad stu lat w Polsce mówimy i piszemy o jidysz. Angielska forma świadczy, że dla zatarcia śladów ZN prócz anglojęzycznej Wiki używa jeszcze tłumacza google’a.

Powyższe to moja hipoteza. Jak sądzę jednak graniczy z pewnością. ;)

 

Wróćmy jednak do meritum. 80% cytowań w tekście to jeszcze nie rekord.

 

Inna, znana na Leonku blogerka, występująca gościnnie gdzie tylko się da, w swoim ostatnim tekście zamieściła aż 91,04% cytatów. I tylko chodzi o słowa.

Jeśli więc ktoś, kto cytuje i oznacza źródło jest plagiatorem, to i tak do Zwichniętego ma jeszcze sporo do nadrobienia. Mniej więcej dwa razy. ;)

 

Nie mówiąc już o innych podporach oparowych moczarów. ;)

 

27.09 2019

 

Ps. Prawdopodobnie po moich tekstach wykazujących pogardę dla prawa autorskiego wszechobecną na Leonku admini zaczęła wysyłać do poszczególnych blogerów pełne troski matczynej napomnienie, aby choć trochę zaczęli przestrzegać autorskiego prawa. No cóż, dobre i to po latach beztroski…

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:10)

Komentarze

Bo bredzisz, jak zaorany troll. Nie wystajesz spod argumentów technicznych w plagiacie Tezeusza. Prawnik, który nie wie, co to plagiat z inżynierem o sprawach technicznych chce rozmawiać. Odpowiez mi, czy jeździsz Pobiedą/Warszawą, że naszych żołnierzy chcesz posłać na wojnę czołgami których myśl koncepcyjna jest z podobnego okresu? Wszedłeś już tu na idiotę, nie pogrążaj się. Wystarczająco cię Rebeliantka trollu, stackerze zaorała. Nie będę pytał o te rewelacje jak 80% cytatów, bo z ludzi chorych się nie śmiejemy. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1604196

dyplom. Tu tylko powiem ci - spadaj, durniu. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1604197

Nie na darmo pisał Lem, póki nie miałem internetu to nie wiedziałem, że na świecie tyle "Hamptusiów". Ale ból u ciebie z samozaorania, wyraźny, bo już pleciesz od rzeczy. Szukasz idioty, co uzna ciebie za mądrego. Polacy to mądry naród, takich idiotów wyłapują od razu. Ja się z ludzi chorych nie śmieję. Tylko patrzę jak odchodzicie od zmysłów by coś mi wynaleźć, a tu co chwilę widać jakimi "enteligerntami" jesteście. Ale Hamptusiu, nie zrozumieć, że robi się z siebie idiotę? To trzewba być rzeczywiście...  Was zaorać to nawet przyjemności nie sprawia. Bo to jak dla myśliuwego krowę sąsiada na polu upolować. Jak widać, że tłumaczyła ci Rebeliantka, tłumaczę ja a ty nadal nie jesteś w stanie pojąć kim jestś Hamptusiu.Ale już tylko pleciesz androny i pomówienia, czyli widać Hamptuś zaorany. Mówisz "spadaj", przecież ja waszego bagienka nawet kijem nie dotykam. Portal dla Polaków, co chwila jakiegoś wam tam podsyła. Ostatnio wielonickowiec tam wleciał; i się mocno skarżył. :)

Powiedz mi Hamptusiu, czy jest coś, na czy ty się znasz? Z historii, jak udowodniłem jesteś analfabeta, z techniki też, jak pisała Rebeliantka, z prawa też orłem nie jesteś. Herbatę potrafisz zaparzyć, czy też za ciebie to robią?

.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1604199

to, co robisz, to są podrygi ginącej ostrygi. Nawet nie zamierzam czytać twoich pojękiwań, samozaorany durniu. Poskarż się swoim "żydkom" na forum. Wrzodakower i Ruskievicius pewnie ukoją niedojdę. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1604201

No pewnie wielonickowiec zawiedzony/kontrik/Mind service trzy pały mi postawi, ty pewnie też nie jedną, do tego Tezeusz, Husky. O ja biedny :) Na tym portalu trolle rządzą, a z portalu dla Polaków po kolei wylatują. Takie prawa przyrody.

Miłej nocy Hamptusiu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1604202

Oraz żonie i dzieciom, jeśli je masz. I nie tylko ja im współczuję, jak sądzę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1604204

Lekceważymy Zawiszę Niebieskiego tfu czerwonego....trolla Putina administratora antypolskiego NEon24.pl. Nie czytamy jego tekstów nie punktujemy. Mamy w du... to  czerwone ścierwo !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1604218