Nazywam się milion. Robert Biedroń obiecuje

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Wg wiceszefowej sztabu wyborczego Roberta Biedronia Hanny Gill-Piątek gdy tylko zostanie on prezydentem złoży taki projekt ustawy, że w ciągu najbliższych 10 lat w Polsce rząd wybuduje 1.000.000 mieszkań.


 

W czwartkowej (27 lutego 2020 r.) Popołudniowej rozmowie w RMF FM Hanna Gill-Piątek otwarcie powiedziała, o co tak naprawdę chodzi w zbliżających się wyborach:

 

Marcin Zaborski: Kto zbuduje mieszkania obiecywane przez kandydata na prezydenta Roberta Biedronia?

Hanna Gill-Piątek: Te mieszkania zbuduje państwo.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości?

Nie. Jeżeli Robert Biedroń zostanie prezydentem, to złoży taką inicjatywę ustawodawczą, żeby program mieszkaniowy, który proponuje Lewica, mógł być zrealizowany.

Ale program mieszkaniowy może być w Polsce realizowany nie przez prezydenta, tylko przez rząd. Rządzi Prawo i Sprawiedliwość - rząd PiS-u zrealizuje ten program?

Zobaczymy, czy będzie rządzić Prawo i Sprawiedliwość, dlatego że wypadki mogą potoczyć się szybko, jeżeli będziemy mieli kandydata demokratycznego, który wygra wybory prezydenckie - i moim zdaniem może być to Robert Biedroń i będzie to Robert Biedroń. Wtedy mogą być przyspieszone wybory.

]]>https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-gill-piatek-o-milionie-mieszkan-w-10-lat-bardzo-realna-obiet,nId,4350694#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox]]>

 

Po „ulicy i zagranicy” mamy więc kolejną próbę odsunięcia PiS od władzy przed upływem kadencji.

Scenariusz zjednoczonej oPozycji jest prosty do bólu (bulu?).

 

Pisałem zresztą o nim miesiąc po ostatnich wyborach parlamentarnych.

O tym, jak będzie wyglądał (politycznie i medialnie) najbliższy rok/4 lata decydować będą wiosenne wybory prezydenckie.

Jeśli wygra je kandydat (kandydatka) POKO czekają nas przyspieszone wybory parlamentarne.

Ot, mała obstrukcja senacko-prezydencka i budżet na 2021 rok nie będzie uchwalony.

I wtedy jak najbardziej konstytucyjnie Sejm zostanie rozwiązany.

Konstytucja z 1997 roku daje takie uprawnienia Prezydentowi (art. 225):

Jeżeli w ciągu 4 miesięcy od dnia przedłożenia Sejmowi projektu ustawy budżetowej nie zostanie ona przedstawiona Prezydentowi Rzeczypospolitej do podpisu, Prezydent Rzeczypospolitej może w ciągu 14 dni zarządzić skrócenie kadencji Sejmu.

Wtedy poziom agresji, poziom tworzenia „afer” w rodzaju „Srebrnej” itp. będzie taki, że ostatnia kampania wyda się tylko niegroźną zabawą przedszkolaków.

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/ruch-kontroli-wyborow-potrzebna-mobilizacja-na-wiosne

 

Pod koniec lutego pani z lewicy potwierdza moją hipotezę z listopada.

W nadchodzących wyborach znowu będzie tylko dwóch kandydatów – Andrzej Duda ZA i Andrzej Duda PRZECIW.

 

1.03 2020

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (6 głosów)

Komentarze

to lewica nie wie, że rząd od kilku lat realizuje program mieszkaniowy?  Samorządy też taki program budowy mieszkań pod wynajem realizują we własnym zakresie i niektóre nawet chwalą się, że to ich pomysł. A ile mieszkań wybudował w Słupsku pan Biedroń? Niech się pochwali.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Szpilka

#1620551

Tyle tylko, że jest bardzo trudno zrozumieć to, że na taką nienawidzącą Polski i polskiego patriotyzmu szuję i kanalię jak Biedroń - w sondażach chce głosować aż około 9 - 10 proc. idiotów odmóżdżonych przez lewackich degeneratów.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620559