Głosujmy na Andrzeja Dudę!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Drodzy Niepoprawni, Blogerzy, Czytelnicy! Możemy różnić się w szczegółowych ocenach politycznych i światopoglądowych. Jedni są na przykład radykalnymi liberałami gospodarczymi, inni interwencjonistami czy solidarystami, a inni lubią rozwiązania socjalne. Mamy demokratów, monarchistów, katolików, ateistów itp. Różnimy się - to dobrze! Natomiast jedno jest pewne i niezmienne - głównym spoiwem naszej wspólnoty jest Polska i Naród! Wszyscy troszczymy się o Polskę - jej powodzenie i właściwy rozwój!Być może zabrzmi to patetycznie, ale w niedzielnych wyborach zadecydujemy właśnie albo za Polską Dudy i jej stabilną ścieżką wzrostu i rozwoju, albo za wasalizmem Trójkąta Weimarskiego, którego odnowienie publicznie i jawnie zapowiedział Trzaskowski.

Zagłosujemy albo za Polską naszych Dziadów i Rodziców - tradycyjną, dumną, posiadającą własną, piękną tożsamość i historię. Alternatywą natomiast jest Polska neomarksistowska - zboczona, zepsuta, pogryziona agresywnym uściskiem zębów zachodniego "postępu". 

Oddamy głos albo za ludźmi niekompetentnymi w zarządzaniu, którzy finanse publiczne państwa doprowadzili do skraju przepaści lub za tymi, którzy wyprowadzili budżet państwa na prostą i zlikwidowali prawie deficyt, pomimo wprowadzenia rekordowych programów socjalnych!

Opowiemy się za spokojem i bezpieczeństwem na ulicach polskich miast, wiosek, albo za importem agresywnego islamu!

Wybierzemy albo Polskę uczciwą i solidarną albo mafie vatowskie okradające nas z setek miliardów złotych.

Zagłosujemy za etycznym i spokojnym rozwojem i edukacją naszych dzieci w szkole. Alternatywa? Masturbacja od wczesnego przedszkola i ofensywa agresywnego lobby LGBT.

Wybierzemy Polskę Pileckiego, Inki i Żołnierzy Wyklętych albo Polskę Urbana, Cimoszewicza, Balcerowicza i Sorosa...

Argumenty mnożyć długo, ale chyba wystarczy... Kto mądry ten zrozumiał. Kto głupi - nie zrozumie nigdy.

Drodzy Polacy Wybierzmy Polskę!

Do ostatniej chwili przekonujmy rodzinę, przyjaciół, znajomych, walczmy o dużą frekwencję. Nie wstydźmy się i nie bójmy się walczyć o Polskę - są nas przecież miliony. Nawet jeśli mieszkacie w dużych, zdominowanych przez lewackie PO miastach - odwagi! :)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)