Wybór jest oczywisty!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

To będą jedne z ważniejszych wyborów ostatnich dekad. W tych wyborach zadecydujemy o tym, czy zostanie utrzymany kierunek wzmacniania i odbudowy instytucji państwa polskiego, walki z wszelkimi jego patologiami - ze złodziejstwem, mafią gospodarczą, bezkarnością mafii sądowych i urzędniczych. Zadecydujemy czy chcemy dalszego umacniania prawdziwej i polskiej polityki historycznej, czy chcemy dalszego wspierania polskich rodzin i dzieci. Rozstrzygniemy czy Polska ma nadal mówić własnym, niezależnym głosem na arenie międzynarodowej oraz budować korzystne sojusze.

Nasz głos zadecyduje o bezpieczeństwie militarnym, geopolitycznym Państwa. W końcu - opowiemy się czy bliżej nam do naszych polskich korzeni i wartości chrześcijańskich czy do lewackich ideologi siejących spustoszenie w głowach i społeczeństwach zachodnich. Opowiemy się przeciw lub za importem wojującego islamu na polskie ziemie. Brzmi to może patetycznie, ale zadecydujemy o suwerenności i powodzeniu Polski na najbliższe dekady! Tym bardziej, że cały Świat wydaje się być na dziejowym zakręcie.

Pomimo wielu niedociągnięć i wad rządów Zjednoczonej Prawicy okres 2005-2007 oraz 2015-2020 zapisze się w kartach historii jako zdecydowanie czas reformatorski. Wszyscy pamiętamy na czym polegały i czym były zdradzieckie i niszczycielskie rządy AWSu, SLD, Platformy Obywatelskiej i PSLu. Wiemy jakimi technikami i sposobami oddawano za bezcen majątek narodowy i pozbywano się najważniejszych atrybutów i aktywów Państwa. Wszyscy wiemy czym dla Polski skończyłaby się wygrana w 2015 r. zdradzieckiej Platformy Obywatelskiej. Argumentów jest wiele i nie chcę w tym poście wszystkiego tego przypominać. Zakładam, że wszyscy Blogerzy, Komentatorzy i Czytelnicy Niepoprawnych są dość wytrawnymi obserwatorami polityki i doskonale znają uwarunkowania ostatnich 20-30 lat i takich rzeczy po prostu nie trzeba nikomu przypominać ani tłumaczyć. Nie trzeba nikomu przypominać za czyje pieniądze powstała KLD, UW i PO i czyje interesy reprezentuje Tusk. Dla wytrawnych obserwatorów polityki jest to nader, nader oczywiste.

Tym bardziej z wielkim zdziwieniem obserwuję idiotyczne stanowiska, apele i "analizy" niektórych blogerów i komentatorów, naszego portalu, które świadczą albo o olbrzymich niedoborach intelektualnych, albo świadczą o wyjątkowo podłej, długofalowej kreciej roli tychże. Tertium non datur - albo wyjątkowo marni idioci, albo wyjątkowo podli i cierpliwi zdrajcy. 

Zatem - każdy realista polityczny wie, że w tych wyborach zadecydujemy czy Prezydentem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej będzie stypendysta Sorosa - oszust, kłamca i cynik - Trzaskowski, czy będzie to Andrzej Duda. Reszta jest tylko pewną egzotyką i mało istotnym marginesem politycznym.

Dla mnie wybór jest dość oczywisty! Zagłosuję wraz z całą rodziną, znajomymi za Andrzejem Dudą. Do ostatniego dnia będziemy do tego przekonywać wszystkich niezdecydowanych. Proszę Was także o aktywne wsparcie na finiszu kampanii!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:30)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1635792

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ale nie dla mnie.

Ja głosuje na Bosaka, a za cztery lata, może wcześniej, bo jak Duda przegra to PiS się rozleci, to zagłosuje na konfederacje.

Sami sobie stworzyliście takie warunki, gdzie teraz los wyborów jest nie pewny, dla was.

Mam nadzieje że dożyję i zobaczę kto wygrał, bo tak za Pana Boga, tu na NP, co nie którzy chcą decydować, kiedy mam odejść z tego świata.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-22
#1635796

//Sami sobie stworzyliście takie warunki, gdzie teraz los wyborów jest nie pewny, dla was.//

Dla was ?

A ty kim jestes?

To z dedykacja dla polskojezycznych......

 

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635801

Nie... no przecież nikt Ciebie nie wysyła w niebyt :). Rozumiem Twój wybór w pierwszej turze, ale jeżeli Bosak do drugiej nie wejdzie to głosował będziesz na R. Trzaskowskiego? Nie chce mi się wierzyć. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
22
Nie podoba mi się!
-2

krzysztofjaw

#1635802

To co niestety cechuje zwolenników Konfederacji to gleboka pogarda dla wszystkich innych oraz dla Polski

Niestety

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-12

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635814

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zszczp t bdn stwrzn, b m pn z pysk ckn...

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-14
#1635826

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635829

do konfy...

 

do konfy należy

a w tęczę wierzy 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-10

jan patmo

#1635842

Wybacz, ale Twoja analiza polityczna jest dla mnie wyjątkowo płytka i uboga - nad czym ubolewam.

Podoba mi się!
22
Nie podoba mi się!
-10

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635811

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dla was wszystko jest płytkie, proste,beznadziejne i be, co nie jest związane z PiS-em.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-20
#1635816

Określasz siebie jako chrześcijanina i wroga 447. To pięknie. Także bliskie Twojemu sercu są aksjomaty programu Konfederacji. Nie wgłębiłem się jeszcze w dokładnie i nie wiem, czy są jakieś różnice ideologiczne między od dziesiątek lat głoszonymi przez JKM a obecną Konfederacją, Cóż, znam Korwina od prawie 40 lat i znam jego poglądy - są racjonalne i bliskie idei kapitalizmu Smitha, kapitalizmu drapieżnego, ale oczywiście ekonomicznie sprawnego. Tyle tylko, że te zasady obaliła skutecznie Rewolucja Październikowa (ostatecznie tworząc prawa pracownicze - w całym cywilizowanym świecie). Kropkę nad i postawił ostatni wielki teoretyk ekonomiczny Thomas Piketty.

Twoja pryncypialność w dziedzinie pokrewnej ustawie 447 jest godna pochwały, tylko skutecznie akurat storpedował ją rząd PIS, a prezydent Duda potrafił zmiękczyć nawet premiera B. Netanjahu w odróżnieniu od byłego premiera Tuska i byłego prezydenta Komorowskiego, który nawet chciał w tym celu sprzedać lasy państwowe. Oni właśnie obiecywali płacić ten  skrajnie niesprawiedliwy haracz. Ty, trzymając swój głos w zamrażarce (w II turze) sprzyjasz tym, którzy gotowi są uznać tę złowieszczą ustawę. 

Czasem nadmierna pryncypialność odsuwa w czasie lub w nieskończoność pożądane ostateczne rozwiązanie. Dam przykład; swego czasu marszałkiem sejmu był Marek Jurek i w imię zasadniczych swoich poglądów w sprawie aborcji, na znak protestu przeciw kompromisowej postawie PIS w tej mierze - zrezygnował z piastowania tego drugiego w państwie urzędu. W ten sposób oddalił możliwość pozytywnych rozstrzygnięć w istotnych państwowych sprawach (w sprawie aborcji też). Nie była to mądra taktyka.

Poza tym w ślad za JKM Konfederacja wydaję mi się być zbyt rusofilną. Mam w swoim archiwum list od JKM, w którym tę miłość do wschodniego sąsiada stawia ponad ekonomiczny interes Polski.

Nie skreślam Cię całkowicie, ale pomyśl, czy zawsze zdeterminowana asertywność jest najlepszym sposobem na realizację celów jakie sobie stawiamy; czasem trzeba uczynić pół kroku do tyłu, by następnie umożliwić danie pięciu kroków do przodu...

Jeszcze jedno, w dyskusji warto dokładnie precyzować poglądy, a nie za wszelką cenę odstawiać ekscentryka...

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

 Janusz 40

#1636083

nic innego jak tylko zgodzić się z przesłaniem postu. Ja też zagłosuję i w pierwszej i drugiej turze (jeżeli będzie) na A. Dudę. Po prostu nie mamy innego wyjścia. Jako Polacy nie możemy wybierać inaczej, nawet pomimo zastrzeżeń do PiS-u czy A. Dudy. 

Pozwolisz, że przytoczę swój komentarz u Satyra:

"

Witam,

Ja też nie jestem fanatycznym pisiorem, jak niektórzy chcą mnie widzieć. Natomiast musimy sobie zdać jasno sprawę z faktu, iż wybieramy prezydenta NA 5 LAT i w takiej perspektywie winniśmy oceniać przed wyborem wszystkich kandydatów. To szmat czasu i dobrze by było, aby każdy wyborca zastanowił się jaką chce Polskę za te 5 lat: czy coraz zasobniejszą i bezpieczniejszą oraz wolną, czy Polskę jaką obserwował przez 8 LAT rządów PO-PSL  i 5 LAT rządów B. Komorowskiego. 

Najprościej wystarczy sobie przedzielić kartkę papieru na cztery i porównywać wady i zalety kandydatów, szczególnie tych, którzy mają szansę na ewentualną drugą turę. Ale i przed pierwszą taki eksperyment można przeprowadzić. Ile plusów a ile minusów - ze względu na nasze preferencje - będziemy mogli sobie napisać przy każdym kandydacie? Oczywiście mówię tu o wyborcach, którzy myślą po polsku i mają obowiązki polskie. Inni mnie nie interesują, chociaż może trochę... bo przecież wielu wyborców PO-KO, Lewicy, PSL-u zostało tak odmóżdżonych, że trzeba nieraz i do nich docierać - mając nadzieję, że choć jakieś jednostki potrafimy wyciągnąć z antypolskiej matni zła. 

Mam też wiele zastrzeżeń do A. Dudy. Mam tu na myśli przede wszystkim brak opublikowania aneksu do Raportu z Likwidacji WSI oraz dalsze funkcjonowanie niesławnej ustawy 1066 (o bratniej pomocy). Poza tym oczywiście brak programu CELA+, czyli oczyszczenia państwa z aferałów z PO-KO i Lewicy. Tutaj mam pretensje zarówno do PiS-u jak i A. Dudy. 

Tym niemniej na mojej kartce papieru A. Duda ma najwięcej plusów i one przeważają zdecydowanie nad minusami i te plusy też przewyższają liczbowo plusy innych kandydatów. Stąd zarówno w pierwszej jak i w drugiej turze będę głosował na A. Dudę. Dam mu mój głos wierząc, że go nie zmarnuje. Nie oznacza to jednak, że gdy będzie odchodził od moich poglądów i preferowanych przeze mnie działań nie będę go krytykował, ale na dziś dobro polski wymaga, aby prezydent Duda dalej sprawował swą funkcję. Wiemy czego należy się po nim spodziewać a pozytywy jego prezydentury przeważają nad negatywami. Wybór np. R. Trzaskowskiego byłby dla Polski fatalny. 

Poza tym chciałbym, aby wyborcy K. Bosaka - w przypadku gdy nie dostanie się do II tury - w tej II turze zagłosowali na A. Dudę. Tylko on daje im szansę na swobodny rozwój partii Konfederacja, R. Trzaskowski tego im nie gwarantuje a wprost przeciwnie - będzie Konfederację zwalczał z ideowego lewackiego oglądu rzeczywistości. W czarnych barwach widzę rozwój Konfederacji gdy wygra R. Trzaskowski. Naprawdę warto, aby zwolennicy K. Bosaka o tym pomyśleli".

Pozdrawiam 

 

Podoba mi się!
22
Nie podoba mi się!
-3

krzysztofjaw

#1635798

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635827

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1635804

Ale cie diler robi w balona.

Majeranek?

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-16

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635806

reprezentujesz wyjątkowo infantylne pojmowanie świata i polityki...

Podoba mi się!
19
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635812

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635856

Potwierdza się moja opinia o tym, że jesteś MŚCIWY...

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-9
#1635883

Widzę, że szybko "pozyskałeś" liczną brać : "boso ale w ostrogach" :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1635900

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika olononame nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie muszę pozyskiwać ni poklasku ni wsparcia. Rozsądni i prawi patrioci są obecni wszędzie, nawet tu w tym Gawrionowym żmijowisku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1636197

Być może zadanie pytania to infantylne pojmowanie świata. No ale to tym bardziej powinno się na nie odpowiedzieć - dzieci przecież warto uczyć. Więc których aferzystów z czasów PO postawiono przed sądem gdy PiS przejąło władzę? 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1635891

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635823

analiza błyskotliwa i inteligentna (choć bazująca na kłamliwych założeniach), a wnioski i puenta głupia i tępa do bólu...

Tego rodzaju manipulacje, to możesz uprawiać na interii, a nie na NP. Źle dobraliście grupę docelową...

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-7

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635828

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635831

"Od dawna widzę, że jestem na Twoim, i nie tylko Twoim celowniku "

Tutaj każdy kto nie liże doopy kalksteinowi jest na celowniku
Zasady są proste - płaca to wymagają więc właściciel robi za co ma profity - a może i spokój

Bezczelne - ale czego wymagać od pi'SS'owców

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1635894

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1635858

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635868

co chwila media informują o rozbiciu gospodarczych grup przestępczych wyłudzających VAT. Google pokazuje 28 000 wyników hasła "rozbito grupę wyłudzającą vat". W 1800 wynikach pojawia się dokładnie ta fraza. Polecam bardziej interesować się tym co się dzieje w państwie, a potem aspirować do komentowania rzeczywistości.

To jest to infantylne analizowanie rzeczywistości, o którym piszę - naiwne oczekiwanie że za kratki zamkną Tuska albo Rostowskiego...

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635912

No ale to są grypy powiązane jakoś z PO? Dlaczego nie piszą o tych powiązaniach? Dlaczego nie łapią polityków PO powiązanych z tymi grupami? Dlaczego oczekiwanie, że aresztują też mocodawców politycznych, jest infantylne? Dlaczego organizatorów nie stawiają przed sądem? Bo to ich koledzy, bo mają z nimi układ, bo ich chronią - tak powinien myśleć dorosły?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1635921

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635930

A tu: "Polityk PiS z zarzutami" - gdy ma szukać pełnej frazy, to dla PO wychodzi 1030 wyników, a dla PiS 1730. Co ciekawe fraza: "Polityk Konfederacji z zarzutami" w ogóle nie występuje.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1635931

Że jest nieprawdą że politycy PO nie są rozliczani? Czy że prokuratura PiS w równej mierze traktuje przestępców ze swojej partii? Nie bardzo rozumiem? Kaczyński od dawna jest znany z tego że równą miarę, albo równiejszą, przykłąda do swoich. Rozliczał swoich ministrów czy koalicjantów. Politycy Konfederacji z zarzutami? A ile tam jest polityków - pięciu?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635933

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Psłżyłm sę Twją mtdą dwd wyszł, ż PS jst zmszny w węcj fr nż P. 

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1636003

co go prowadzi?

 

czy prowadzi go gps

czy antypolski pies?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1636012

równą miarą traktuje wszystkich, to jest sekowany przez całą opozycję. Dlaczego? Bo nie  pozwala kraść . Gdyby pozwalał to wtedy byłby cacy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Szpilka

#1636123

tak: "twój ból jest większy niż mój" - piosenka słaba ale tytuł prawdziwy

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1636202

Polakom obiecywano ukaranie przestępców i złodziei, rozliczenie ich z afer. Były komisje i trwające w nieskończoność przesłuchania. Czy komukolwiek wystawiono chociażby akt oskarżenia? To po co były te komisje, po to aby stwrzać pozory, że coś się robi?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1636354

"nie został postawiony przed sądem?" ???????? Chyba nadajesz z Olgino!!!!!Przecież tak jest bastion komuny!!!!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1635935

"Czy postawili przed sądem (wójta, posła,osła itd.) NIE, bo są z nimi w zmowie." A jeśli nie w zmowie, to się boją o własne tyłki i tyłki swoich dzieci, które poobsadzali na urzędach. Żeby poseł nie zaangażował się w popieranie PAD-a na swoim terenie, to chyba samo świadczy, że PAD jest już im niepotrzebny. Rodzinkę na urzędy wsadzili. Poobstawiali się swoimi milicjantami. I czego jeszcze potrzeba. O sprawiedliwość, porządek, niech walczą naiwni albo idioci, ale nie oni. I tak wybór PAD-a staje się wątpliwy. To wstyd aby za takie diety poselskie, za biura trudno było posłowi d**ę ruszyć, aby na wsi z ludźmi porozmawiać. A to tu jest największy elektorat. Żeby PAD i Premier zdarli gardła na obiecanki to przy posiadaniu w swoich urzędach ubecji daleko nie pojadą.

Poprzednio dowoziłem za darmo do punktów wyborczych. Teraz nie myślę zastępować bogackich posłów. Wola Twoja Panie. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-8

Kolejorz

#1635846

I jak tu mówić że nie ma czerwonej zarazy na NP. Przecież ta ubecja nie wyjechała z Polski. Wlazła z buciorami do Sejmu,najwyższych władz. I na każdą skargę odpowiada; "Skarga bezzasadna." "Marnotrastwo pieniędzy?, "Jakie marnotrastwo." "Jakie nadużycia" "Wszystko jest OK"  Co Waść chcesz od wójta z psl-u? To porządny gość. Itd., itp.

Polsko, jak długo będziesz jeszcze istniała? Takie pytania przy takiej bezkarności, obłudzie,złodziejstwie, zadają sobie młodzi. I słusznie!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-8

Kolejorz

#1635855

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635860

Oczywiście - na Andrzeja Dudę.

Przy okazji - mogłam na tym blogu przeczytać "pełen troski o Polskę" głos Zawiszy Niebieskiego. Ciekawostką jest fakt, że gdy Renata Rudecka Kalinowska (prawdopodobnie pierwowzór "babci Xero" Brixena) bez wazeliny chwaliła Tuska, to Zawisza w żaden sposób nie reagował.

I nie mam wątpliwości kogo reprezentuje Zawisza, miałam minimalne zludzenia co do Verity, ale już ich nie mam. Podobnie - straciłam złudzenia co do Konfy.

Ciekawe byloby wiedzieć, kto - anonimowo - spałowal twój wpis Gawrionie.

Ode mnie plus pięć i pozdrowienia,

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
-7

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1635810

Ja osobiście w Niedzielę jadę do konsulatu.Mam potwierdzenie

Obwód głosowania nr 151

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-7

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635820

Gdzie? W Tel Awiw masz głosowanie, obwód nr 151

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-14
#1635832

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635833

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wiedzieliśmy, że to zebranie gminy żydowskiej!

Ufam, iż nie doświadczymy cherem, a wasze przyzwolenie na zamieszkiwanie Polin będzie nam ofiarowane.

Granice Obłędu przedwyborczego zostały osiągnięte.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-14

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635838

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635840

"Gdzie? W Tel Awiw masz głosowanie, obwód nr 151"

Pomyliło mu się z adresem weterynarza - zapewne jak zawsze analizuje i śledzi sondaże więc nie dziw że dostał sraczki i biegnie po pomoc
Wszak "narciarz" na burtą = pusta micha

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10
#1635896

Bardzo dobrze oddany głos!

No niestety - nie dowiemy się nigdy, którzy blogerzy czy komentatorzy są tylko ograniczeni mentalnie, a którzy aż robią świadomą krecią robotę. Można jedynie podejrzewać i wnioskować z logiki. Bo przecież kiedy ktoś z jednej strony, jednym razem wykazuje się wyjątkową błyskotliwością, a z drugiej strony, innym razem sprawia wrażenie paraliżu mentalnego, to coś tu nam nie gra. Pojawia się  zgrzyt w całościowej ocenie takiej osoby. Albo gdy ktoś raz przejawia przesadny szacunek i oddanie do najwyższych wartości chrześcijańskich, a za chwilę wykazuje się zwykłą pogardą i nienawiścią do bliźnich. No coś tu ewidentnie nie gra ;)

Pozdrawiam również!

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1635825

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635834

.....pewnie i twój stan psychiczny też ?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-12

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635839

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635872

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No chłopczyku były adminie Soku z Buraka ,wyborcy PiS to nie zaKODowane głąby lub pedaliści ,wyborcy PiS to Polacy patrioci .
Panimaju?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-13

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635873

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pani Katarzyno spieszę zaspokoić Pani ciekawość. Jestem jednym z tych, którzy spałowali wpis Gawriona. Za wyjatkową lemingowatość, którą tylko POdkreślił w kolejnych swoich komentarzach (które także oceniłem negatywnie).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-14
#1635837

Nie komentuję komentarzy i to moja żelazna zasada na NP. W tym przypadku JEDYNE odstępstwo ponieważ chodzi o materiał samego szefa. Mój pogląd, opinie z uzasadnieniem na wybory Prezydenta RP i mego kandydata opisałem wielokrotnie w kilku zamieszczonych tutaj materiałach - będą kolejne. Moja rodzina i znajomi decyzję podjęli już dawno. Głosujemy na Andrzeja Dudę.

Ja wybrałem normalność, wybrałem Polskę katolicką, gdzie słowo Bóg - Honor- Ojczyzna ma ogromne znaczenie. Wybrałem Polskę opartą o dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych, wybrałem Polskę dostatnią i godną - wybrałem ANDRZEJA DUDĘ !

Adminie podpisuję się całą duszą i sercem pod twoim materiałem - lepiej bym tego  sam nie wyraził. Brawo !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-8

Tezeusz

#1635817

Ja też pierwszy raz robię od danego tobie słowa, że nie komentuje twoich wypowiedzi i nie komentuje.

Ale zadam ci pytanie, a dla jakich powodów PiS nie chce uchwalić ustawy antyaborcyjnej, a wołają Bóg Honor Ojczyzna, a pan prezydent Duda nie chce o tej ustawie mówić. To kto łamie Prawo Boga???

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-14
#1635835

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chodzi o pytanie, jak można głosować na Bosaka? Żadna myśląca osoba nie ma takiego polityka, który by wyrażał wszystkie jej myśli, nie zgadzam się z Bosakiem w sprawie przekopu, uważam, że jest to potrzebna Polsce inwestycja, ale zapytam jak można głosować na człowieka, który będąc prezydentem sprowadził rolę naszego prezydenta do równoważnego ministrowi spraw zagranicznych, podpisując na stojąco dokumenty przy siedzącym prezydencie USA? Jak można głosować na człowieka, który urząd prezydenta RP sprowadził do poziomu ambasador USA, na równi z nią prezentując zniesienie wiz? Czy można godzić się na to, by prezydent jeździł na narady nocą do zwykłego posła, a nie na odwrót? Czy można być takim antypolakiem, by godzić się na takie obniżanie rangi najwyższego urzędu w naszym państwie? 

Czy można godzić się na to, że prezydent RP odwiedza obóz Auschwiz w towarzystwie środowisk żydowskich, gdy Polaków do tego nie dopuszczono? Czy można godzić się na to, by zamiast budować silną naszą armię decydujemy się obronę naszego kraju zlecać obcym wojskom? Jesteśmy w pakcie NATO, a Amerykanin nie będzie ginął za Gdańsk. W drugiej turze decyzję należy podjąć gdy będzie wiadomo kto w niej uczestniczy, w pierwszej żaden Polak nie powinien głosować na Dudę, by pokazać mu, iż my, jako Polacy naszego prezydenta widzimy w randze prezydentów a nie ambasadorów, ministrów spraw zagranicznych. Może nie jesteśmy mocarstwem ale pomiatać sobą nie powinniśmy zezwolić.

Przejście Dudy do II tury jest pewne, więc właśnie I głosowanie jest możliwością pokazania mu, że takiej prezydentury nie akceptujemy, na decyzję w drugiej turze przyjdzie czas.

p.s. Ja głosować nie będę, bo z racji zawodowych nie miałem jak wyrobić dokumentu uprawniającego do głosowania poza miejscem zamieszkania, ale taka jest moja odpowiedź na zadane tu pytania.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-17

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1635819

Przypomne ci tylko ze to sa wybory POLSKIEGO Prezydenta.

Wiec czego tu chcesz

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635821

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chcę polskiego prezydenta, człowieka, który będzie szanował nasz kraj a nie go ośmieszał, człowieka który będzie budował naszą pozycję w świecie dyplomacji a nie robił diabełków nad głowami polityków, człowieka, co czcząc osoby zamordowane w obozach śmierci będzie z Polakami i z Polakami przyjmie delegację narodu, którego wielu obywateli, w dużej mierze obywateli Polski wyznających judaizm, Niemcy wymordowali w obozach śmierci. Chcę prezydenta, który czuje się Polakiem a nie Żydem. Nic nie ma złego w tym, gdy komuś bliżej do Żydów niż Polaków, ale czy musi być Prezydentem RP?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-16

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1635830

    Witaj! Wszyscy z Konfy głosujący na Bosaka, głosują na czerwoną muszkę Korwina. Będą chyba głosować z Ruskiej ambasady.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

ronin

#1635905

patrząc twoim kretyńskim tokiem "myślenia", to wszyscy głosujący na Dudę głosują na gwiazdę Dawida z ambasady żydowskiej

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8
#1635906

    Większość, tu atakujących rząd "Zjednoczonej Prawicy", zapomina o Polskiej Racji Stanu. Mam świadomość, że to nie "pożyteczni idioci", ale pokoleniowi wrogowie Polski. To antypolskie domy swoimi korzeniami ich wychowały. Jestem przekonany, że te kilkanaście procent w skali kraju z agenturą wpływu, nie są władne zepchnąć Polaków z dalszego dążenia do pozytywnego szybkiego rozkwitu kraju, zasobności społeczeństwa, a gwarancją tych pozytywnych zmian, jest twarz Andrzeja Dudy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-9

ronin

#1635841

i wygra bo niby z kim by miał przegrać jak to niedorozwoje są ,a nie materiał na prezydentów

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635845

Konfederacji macie w zadkach i dalej plujecie i lżycie nas, nazywając nas onucami Putina. 

To jaki mamy w tym interes by Dudę wspierać, to tylko by znaczyło że się zgadzamy na wasze plucie nam w twarz.

A my Konfederaci, na pewno nigdy nie powiemy że deszcz pada, To jest zarezerwowane dla PiS-u, gdy żydzi plują w twarz Polakom, to PiS mówi że deszcz pada.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-15
#1635848

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Husky nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

jak dużo konfederatów nie ma ....interesu

Dla kolegi pytam

8-)))))))))))))))))))))))

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-13

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635849

Polecam długi spacer podczas drugiej tury niż wybierać między dwoma lewakami

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-12
#1635853

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635854

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Spacer owszem ale do lokalu wyborczego aby skreślić obu kandydatów. Tylko w ten sposób możemy pokazać, że chcemy brać udział w wyborach dla Polski ale nie chcemy wybierać miedzy dżumą a cholerą na mniejsza badz wieksza zgube Polski.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-14
#1635864

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1635870

Ja staram sie nikomu nic nie sugerowac.

Moglem mowic tylko o wlasnym wyborze, ale z decyzja poczekam do poniedzialku, poniewaz bede wiedzial jak ukladaja sie, lub jak ktos uklada glosy wyborcow.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635881

Każde inne głosowanie jest narodowym samobójstwem. Pomijam oczywiście plankton. Ale główni kontrkandydaci Andrzeja Dudy są zarażeni genem destrukcji Polski jaką znamy i kochamy. Trudno to z niektórych wyciągnąć (ale też otwarcie nie zaprzeczają), a niektórzy wręcz odwrotnie chwalą się poparciem dla lewackich ruchów LGBT i powiązanym z nimi chorobliwym antyklerykalizmem. Reprezentują to wszystko, co jest przeciwieństwem polskiej tradycji. W tym paradoksalnie tradycji tolerancji. Dodatkowo prezydent, który będzie "żelazem wypalał" wszystko co PiS wprowadził, doprowadzi do jeszcze większej wojny polsko-polskiej. Tyle, że dotychczas obóz władzy był spójny, dzięki czemu inicjatywy pozytywne dla Polski mogły być szybkom i sprawnie wprowadzane. Psy szczekały, ale karawana jechała dalej. Wybór któregokolwiek z mających szanse na takowy wybór przedstawicieli opozycji obsadzi w Pałacu Prezydenckim wielkiego hamulcowego. A w zasadzie zawalidrogę. Bo wszyscy bez wyjątku: Trzaskowski, Kosiniak-Kamysz, Biedroń czy Hołownia, będą robili wszystko, żeby PiS już niczego dobrego nie mógł zrobić. Wieczny klincz byłby porównywalny z brakiem obsadzenia stanowiska Prezydenta. Wieczne weta czy brak podpisu ze względu na wakat, efekt byłby taki sam. 

Można by mi zarzucić, że piszę wyłącznie o wartościach, a nie o ekonomii. Ale uczciwie rozwojem ekonomicznym nie pokieruje człowiek bez wartości. Bo mimo kilku wpadek, PiS ma w większości uczciwe kadry. Zaś opozycja przebiera już nóżkami, żeby dorwać się do koryta. Trzeba mieć pamięć pantofelka, żeby nie pamiętać, jak na nic nie było pieniędzy. To, ze teraz są, to nie jest koniecznie dowód aż tak dobrego zarządzania gospodarką przez PiS, choć i tu mają spore zasługi. Jak ktoś powiedział: "wystarczy nie kraść". I pieniądze na programy społeczne są. 

Można nie lubić obecnego Prezydenta i jego zaplecza politycznego. Ale instynkt samozachowawczy powinien nas ostrzec, każdy inny to samozagłada. Nasza samozagłada.

I dlatego Andrzej Duda to jedyny rozsądny wybór. 

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-5

M-)

#1635862

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635886

Grafika jest niedostępna...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

M-)

#1635890

To oczywiste.

Naiwnością jest jednak sądzić, że wszyscy wyborcy Konfy zrezygnują z głosowania na Bosaka tylko z tego powodu, że będzie prawdopodobnie druga tura, a jeśli w niej znajdzie się Trzaskowski, to zyska on poparcie całego lewicowego i liberalnego elektoratu. Co oznacza ogromne ryzyko dla wyboru PADa. Wyborcy Konfy z powodu tego zagrożenia raczej na pewno nie zrezygnują z poparcia swojego kandydata w I turze, Gawrionie.

Trzeba to przyjąć do wiadomości. Zamiast ubliżać wyborcom Konfy, należałoby zabiegać o ich poparcie w II turze.

Ale tego PiS nie chce zrobić.

Więc mamy klincz i odpowiada za niego silniejszy politycznie partner.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1635877

Swiete slowa. 

Trzeba zwyczajnie przyjac do wiadomosci, ze wyborcy Konfy nie zrezygnuja z popierania swojego kandydata, tylko dlatego, ze sie im  ubliza.

To chyba nawet dziecko powinno zrozumiec.

I nawet dziecko, by walczylo o te 1.5 miliona glosow, zamiast ich draznic i wyzywac.

Niezbadane sa ludzkie reakcje.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635911

Znasz poje poglądy. Szanuję wyborców K. Bosaka, bo mają wiele racji. Być może jeszcze nie nadszedł czas na sukces myślenia narodowego w Polsce. Lata III RP zrobiły swoje. Tak więc będziemy mieli wybór: Duda - Trzaskowski i ważne jest, aby wyborcy K. Bosaka zagłosowali za Dudą. To jest najważniejsze a później niech Konfederacja zajmie takie miejsce na scenie politycznej jak Jobbik na Węgrzech. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1636011

Obrażanie wyborców gdy wiadomo, że w II turze każdy głos będzie się liczyć to wygląda na jakąś "ukrytą opcję trzaskowską".
No chyba że większym priorytetem jest marginalizacja konkurencji na prawicy niż wybór Dudy na prezydenta, licho wie co tam ścisłe kierownictwo sobie kombinuje i jakie dostało instrukcje.

Paradoksalnie to po wyborach sejmowych Duda jako jedyny z całego PiSu całkiem rozsądnie o Konfederacji się wypowiadał, a teraz ma szansę zostać największą ofiarą tego szaleństwa.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1636017

w rozkroku i amoku

 

Kurwin i jego wyznawcy

w szpagatowym rozkroku

za zboczeńcami w amoku  

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1636019

Dziwicie się, że rosyjska(Konfederacja) i niemiecka (PO) agentura wpływu szaleje teraz w Polsce!

Ponowny wybór PAD i zacieśnienie sojuszu z USA, diametralnie zmieni pozycję Polski w Europie. Zachód powoli zmienia się w trupa, a Rosja to tylko "stacja paliw" z bronią atomową 

Wasze Zdrowie,

Na Pohybel sq...   m

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-12

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635879

@Husky

Mam podobne uczucia. Zastanawiam się, czy to tylko głupota, warcholstwo, ograniczone postrzeganie otaczającego na świata... ? A może nie. Jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś to robi celowo. 

W związku z wizytą Prezydenta Dudy w USA, stało się jeszcze bardziej widoczne, jak Andrzej Duda jest odbierany w kraju, a jak poza granicami, w amerykańskich środowiskach demokratycznych (większość amerykańskich mediów) i Zachodniej Europie.

Czytam o ultranacjonalistycznej, populistycznej, reprezentującej polski antysemityzm i generalnie  homofobicznej partii Prawo i Sprawiedliwość. Być może się zorganizuje jakąś demonstrację gejów przeciwko Dudzie w USA. Nie wykluczone. Generalnie obawiam się, że wizyta Dudy u Trumpa nie będzie się koncentrowała wokół spraw gospodarczych i obronnych, jak była zaplanowana, a środek ciężkości  tego spotkania zostanie przesunięty w kierunku łamanie przez Polskę praw człowieka. 

Nie pytam kim są "dobrodzieje", co to o chlewikach prawią, o Bogu i gotowanych żabach. To właśnie dzięki nim Polska jest odbierana jako kraj prymitywnych antysemitów. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech przeczyta tych osobników komentarze. Oni są w większości anonimowi i jak się pojawili, tak znikną, nie biorąc przy tym żadnej odpowiedzialności za napisane słowa i za późniejsze skutki polskiej przegranej. Widzę ich jako nadęte "baloniki" będące na fali i przekonane o swojej ważności, unoszone silnym powiewem wiatru ze wschodu. Rosjanie dobrze poznali polską mentalność. Mam też wrażenie, że są pomiędzy nimi najzwyczajniejsze trolle.

Ci, którzy nie głosują na Dudę, głosują na Trzaskowskiego, choćby głosowali na Bosaka. To chyba jest oczywiste. Oczywiste są również głębokie i długotrwałe konsekwencje takiego wyboru. 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-13

AgnieszkaS

#1635899

I komu to przeszkadzalo?

 

ps.

Prezydent Donald Trump: " Wierzę że prezydent Andrzej Duda w nadchodzących wyborach odniesie wielki sukces" No to szczujnie na parchatych portalach się zaplują

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635902

Kto siedzi, a kto stoi?

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

AgnieszkaS

#1635913

Analizę TVNowskich ekspertów od protokołu dyplomatycznego najbardziej chciałbym teraz zobaczyć.

I oczywiscie dziennikarza....tutejszego bo mówią że PAD miał żle zawiązane sznurówki

ps.

pora na odpoczynek po tych afrykanskich upalach,a jutro znow 34 stopnie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635914

Polish President Duda Visits Trump at White House

Poczytajcie lemingi tu:

https://www.voanews.com/europe/polish-president-duda-visits-trump-white-house

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-9

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635885

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak zmartwychwstały Gomółka

Oczywiście że wybór w tych wyborach jest bardzo prosty:

- jeśli do drugiej tury wejdzie obecny pi"SS'owski narciarz to należy głosować na drugiego kandydata

- jeśli do drugiej tury nie wejdzie pi'SS'owski narciarz to nie idzie się wcale głosować

Najważniejsze aby jak najszybciej i niestety legalnie odsunąć pi'SS'owskich sługusów, aferzystów i złodziei od koryta

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6
#1635893

Ale dzisiaj opozycja i portale ściekowe mają sraczkę  ja pierdziele

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635897

Ostry pójdziesz głosować na czaskowskiego??? Weź się proszę nie błaźnij!!!  Rozumiem żeby nie głosować na Dudę ale na lewaka czaskowskiego??? To juz trzeba być zidiociałym antypolskim lewakiem! Mam nadzieję, że to tylko u Ciebie "błąd w druku" co widziałem.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6
#1635901

Jestem Polakiem i najważniejsza jest dla mnie polska racja stanu.

Każdy Polak, uczciwy i samodzielnie myślący wie, że nie ma alternatywy.

MUSIMY GŁOSOWAĆ NA ANDRZEJA DUDĘ

Nieuczynienie tego wiąże się z szybką ruiną kraju i końcem nadziei na pełny dobrobyt Polaków.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1635938

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Głosowanie na Dudę, przynajmniej na pierwszym etapie wyborów to głosowanie na Pollińską rację stanu. Kaczyński nigdy nie reprezentował polskiej racji stanu. Dziś obserwujemy ruinę do jakiej doprowadziło nasz kraj PiS. Gowin wyraźnie powiedział, że stan finansów państwa wystarczy na 3 miesiące stanu wyjątkowego. Dziś rozważa się upadek PLL Lot, który został uratowany za rządu PO-PSL. Dziś rozmawiałem z potencjalnymi klientami PLL Lot, którzy zupełnie nie rozumieli polityki tej firmy względem klienta. Nie mówię już o doprowadzeniu do ruiny polskiej hodowli konia arabskiego, PiS, reprezentant interesu Pollin realizuje program Polska w ruinie. Zamiast inwestowania w nasze wojsko błagamy o przeniesienie wojska amerykańskiego na naszą ziemię, te, których już Niemcy nie chcą, opłacając ich pobyt. Kupujemy myśliwce F35, bez żadnego offsetu, za każdą śrubkę będzie trzeba zapłacić horrendalne sumy. Gdzie śmigłowce, których zakup odrzucili motywując zbyt małym offsetem. Z jakim offsetem antypolscy przedstawiciele Pollin je zakupili. Zmiana prezydenta nie będzie dużym krokiem w kierunku ratowania Polaki, ale zatrzyma falę jej rujnowania Polski jaką nam funduje PiSowski Pollin.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-12

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1635950

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635957

Zawisza - PiS owszem prowadzi nas z Dudą do Polin ale z tą ruiną to nie przesadzaj. Jeśli gowin gadał o 3 miechach, to za PO nie byłoby nawet tygodnia - "pieniędzy nie ma i nie będzie".

No i skad te (wg mnie brednie), że po-PSL uratowało LOT? Przecież było wręcz przeciwnie, oni chcieli LOT zniszczyć poprzez m.in. ALT Express i sprywatyzować.

Z amerykańcami to po częsci sie zgodzę, bo stacjonowanie ich na zachód od Wisły jest bezcelowe. F35 też od razu mi śmierdziało i mówiłem, że to samolot, który będziemy jedynie uzywali na obcych misjach zagranicznych.

Zmiana Prezydenta jest potrzebna ale nie za wszelką cenę, bo jednak Duda ze wszystkich kandydatów nie jest najgorszy, a wręcz niestety (dla nas wszystkich) to jeden z lepszych kandydatów. Jednak jeśli zostanie zmieniony na (jednego z najgorszych) czaskowskiego, to bedzie to wina samego Dudy jak i PiS-u - to będzie na własne ich życzenie poprzez takich: Kurski, Gowin, Gliński, Czaputowicz i inni włącznie z Morawieckim - jak i poprzez ich kretów typu Husky i HD (na Niepoprawnych). Bo liczenie ich na Patriotów Narodowców, których pałowali, opluwali, kładli kłody pod nogi, że Ci teraz zagłosują za Dudą wybierajac mniejsze zło, to jest ich gwóźdź do trumny, bo Narodowi Patrioci nie dadzą w kółko pluć sobie w twarz i nie będą w kółko mówili, że deszcz pada - a jeśli oni na to liczą, to znaczy, że są drańskimi antypolskimi kretynami. Żaden szanujacy się Patriota nie zagłosuje na czaskowskiego ale ma takze możliwość aby jednocześnie też nie głosować na Dudę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1636002

Przypominam tym wszystkim, co uzurpują sobie prawo do bycia Polakiem. Otóż nie są Polakami.

Kto dzisiaj twierdzi, że mamy państwo z tektury jest wrogiem Rzeczypospolitej, który niepodważalnym faktom przeciwstawia kłamstwa i oszczerstwa zgodnie z prowokacjami i manipulacjami rosyjskich służb specjalnych.

Nie ma miejsca dla wrogów i zdrajców.

A ponadto w każdym moim komentarzu jest uwaga do takich:

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-8

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1635954

....i wszyscy, którzy chcą kontynuować żmudne i trudne podnoszenie się naszej kochanej ojczyzny ze strasznego zniewolenia komunistycznego w latach 1945-1989 oraz ze strasznego czasu III RP Pomrocznej (1989-2015). Gawrionie jestem wdzięczny za Twój zdecydowany wpis, tak jasny i klarowny w swej wymowie i sile. Przeczytałem i zgadzam się z przedstawionym obrazem sytuacji i chwili dziejowej, w której przyszło nam decydować i naszych losach, naszych rodzin. Otóż sądzę, iż w naszym narodzie tkwi owa siła niezmierna, która sprowadza się do wielkiego umiłowania wolności, stąd tak wiele głosów, które chcą być b. krytyczne wobec rządów i propozycji PiS i samego obecnego Prezydenta RP.

Można i trzeba to zrozumieć, bo chcemy demokracji, wolności wypowiedzi, poszanowania naszych niezbywalnych praw. Jednakowoż z tego miejsca, pragnę gorąco zaapelować do wszystkich niepoprawnych blogerów i blogerek, które nie chcą i nie mogą się przekonać do urzędującego od piąciu lat Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Uwierzcie mi, że "trzaskający się na lewicy i liberałach" do spółki ze światwą finansierą, z wpływową i bogatą masonerią oraz z wszelkiej maści tęczowymi, w b. krótkim czasie zniszczy naszą kulturę, tożsamość, zniszczy nasz naród, taki jaki znamy i kochamy. To naprawdę nie są żadne żarty i żadne tam strachy na Lachy! To współczesna rzeczywistość! Tak, bo ten świat bez dwóch zdań dosłownie oszalał! To co jest największym wariactwem, dziś publicznie podają za wartość i prawdę!

W nowym kraju narodowcy, którzy są mi ideowo b. bliscy, dla nas wszystkich miłujących obraz dzieci Bożych, obraz Polski chrześcijańskiej, dla nas wszystkich nie bądzie więcej miejsca nad Wisłą, ba nawet w Europie. Znów będziemy zbiegami, gdzieś daleko na dzikich polach! Powoli, systematczynie będą nam odbierać wciąż nowe prawa, sobie folgując w niskończoność, będą nas spychać w białych rękawiczykach dalej i dalej na marginesy życia społecznego i rodzinnego, Jednakowoż i to do czasu, gdy zaczną być brutalni władzą i jej mechanizmami. Wreszcie będą nas prześladować..... . To jest rewolucja i tylko opór czynny może to jeszcze zatrzymać. Potrzebujemy do tego władzy w naszych rękach! Gorąco pozdrawiam Ciebie Gawrionie i wszystkich, którzy miłują prawdę i naszą ojczyznę, kulturę naszych przodków. STRoch

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1636000

w czym Polaków siła?

 

w Bogu Honorze i Ojczyźnie

w tym tkwi Polaków siła

ważcie by wasza wolność

w swawolę nie obróciła!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636004

W tych wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej chodzi o duszę Polski. O dobro wspólne oparte na nauce Chrystusa w Piśmie Świętym i wtopione w spiżowy kręgosłup cywilizacji łacińskiej. Z jej fundamentami osadzonymi głęboko w filozofii greckiej, w prawie rzymskim i w moralności chrześcijańskiej.

Utrzymania i pogłębiania tak rozumianej duszy Polski jesteśmy winni naszym ojcom i praojcom, którzy bez wahania oddawali za nią swoje życie pośród wojen z Niemcami i katorg sowiecko-rosyjskich … Obrony duszy Narodu jesteśmy także winni całym pokoleniom nas, Polek z ich wrodzonym heroizmem, wyssanym z mlekiem matek i z mądrości krzyża.

Naszegogo dobra wspólnego nie wolno oddać tym dwóm procentom popierającym (w opublikowanym dzisiaj sondażu CBOS) jakże chore i zgubne idee Roberta Biedronia, którego nie tak bardzo odmienne zamysły o wiele przebieglej reprezentuje i realizuje Rafał Trzaskowski.

Ta bitwa jest elementem toczącej się wojny cywilizacyjnej i stawka jest tu najwyższa. Nie na darmo Św. Jan Paweł II wskazywał Polsce prawdziwe cele obecności w Unii Europejskiej. Pamiętajmy, że mała iskierka światła pokonuje ciemność …

Polaków nie stać na ryzyko czekania na drugą turę wyborów. Dusza tego narodu nie może zginąć w tym pogrążającym się w odmętach nonsensu i lewackiego szaleństwa świecie. Jesteśmy przecież jednym z ostatnich promyków nadziei …

Jeszcze nikt oficjalnie nie woła na barykady. Ale one realnie istnieją. Tą barykadą jest Twój głos rzucony do urny. Złóż go!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

kassandra

#1636342

Obudzilas sie dopiero teraz, kiedy zagrozona zostala pozycja prezydenta, ktory realizowal interesy zydowskie w Polsce?

Dlaczego nie krzyczalas kiedy on zapraszal do Biedronia do Palacu prezydenckiego i zapalal swiece hanukkah w Belwederze.

Teraz rozpaczas nad upadkiem cywilizacji, a gdzie bylas kiedy ta cywilizacje metodycznie niszczono odkad zyjesz na tej ziemi.

Nie o polska cywilizacje Ci chodzi.

Chodzi tobie o obrone obcej Polsce "cywilizacji" pieniadza.  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1637166