LGBT+ za pieniądze Sorosa

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Walka o prawa społeczności LGBT+ opanowała bez reszty lewicowe widzenie świata. W widzeniu tym brak jest jednak głosów autentycznych gejów.

Spróbujmy więc uzupełnić.

Blisko 60-letni Waldemar Zboralski jest gejem. Wyemigrował do Anglii, wcześniej zdążył trafić do Homopedii, która określa go mianem lewicowego polityka, dziennikarza i działacza na rzecz środowisk LGBT. W Polsce zapanowała wokół niego zmowa milczenia od casu, kiedy publicznie stwierdził, że należy do Europejczyków, którzy pozostali przy zdrowych zmysłach i zachowali resztki instynktu samozachowawczego i pragną bezpiecznej Europy…

A lewicowe łkanie nad katolicką islamofobią, rzekomo irracjonalną i ksenofobiczną, nazywa brakiem empatii i pogardą dla ofiar terroru islamskiego.

Dzisiaj bez ogródek pisze, co sądzi o organizacjach LGBT+.

W okresie trwania kampanii wyborczej do Sejmu w 2015 dowiedziałem się o rzeczach, które zmusiły mnie do zrewidowania moich dotychczasowych sympatii politycznych. Otóż ujawniono publicznie, że wszystkie organizacje LGBT w Polsce oraz organizacje w jakiś sposób związane z tematyką praw człowieka i obywatela, są finansowane pośrednio lub bezpośrednio z funduszy spekulanta giełdowego, George Sorosa. Ponieważ Soros jest ostatnim człowiekiem, który faktycznie rozumie czym są swobody obywatelskie i czym jest prawo człowieka do jego odrębności i niezależności, uznałem, że każdy kto związany jest ze Sorosem, jest po prostu złym człowiekiem. Soros dąży na przykład do zniszczenia wszystkich wartości, jakie łączą Polaków jako jeden naród – jako skutek historii i dziejów. Ludzie powiązani z Sorosem gardzą kulturą polską, fałszują historię Polski i rozpowszechniają bezwzględnie i bezwstydnie jej fałszywe wersję za granicą w celu zohydzenia Polaków, jako wspólnoty narodowej. W takiej sytuacji uznałem, że Soros perfidnie posłużył się homoseksualistami w Polsce do tego, aby zburzyć to co jest ważniejsze, niż legalizacja związków partnerskich gejów – niezawisłość i dziedzictwo narodowe Polaków. Nie wolno pod pretekstem zdobywania jakiegoś zakresu wolności dla homoseksualistów niszczyć całe społeczeństwo i wyszydzać tradycje tego społeczeństwa. A gdy doszedł do tego fakt, że George Soros i wszyscy jego poplecznicy, współpracownicy i kolaboranci w Polsce zamierzają wymusić na polskim rządzie, aby sprowadzono do Polski miliony nielegalnych imigrantów – uznałem, że grupa zawodowych działaczy LGBT jest po prostu zdrajcami Polskiej Racji Stanu. Bo kimś takim jest każdy, kto popiera wtargnięcie do Polski ludzi z przestępczymi zamiarami, tzn.: przekraczających nielegalnie granicę Polski – bez paszportów i polskich wiz, względnie z fałszywymi dokument podającymi, że mężczyźni powyżej 15-30 lat, mają tych lat… 17! Takie działania musi potępić każdy, kto ma choć odrobinę przyzwoitości i szacunku dla swojego kraju! Więc ja potępiam.

To wszystko sprawiło, że zawodowi działacze LGBT z Polski nadali mi tytuły „rasisty”, „islamofoba”, „ksenofoba”, „nazisty”, „faszysty”. Pewnie głupio im nazywać mnie „homofobem”, więc nie dotarło do mnie jeszcze, aby taki tytuł mi nadali. Oczywiście te wszystkie epitety są nacechowane ideologią, jaką nadał im George Soros i neomarksiści ze Szkoły Frankfurckiej, realizatorzy ideologi włoskiego komunisty, Altiero Spinelliego. Więc nie mogą być te epitety obraźliwe dla kogoś, kto ma szacunek do swojej Ojczyzny, docenia wysiłek wcześniejszych pokoleń Polaków poniesiony przy obronie i odbudowie Polski po wszystkich wojnach! Więc tym bardziej „na pohybel” tym wszystkim neomarksistom kolaborującym z George Sorosem…

http://zboralski.cba.pl/?p=1

A przecież za sorosowe srebrniki nie tylko produkował się przez lata niejaki Biedroń. To także sztuczny ruch tzw. czarnych parasolek, na czele którego stanęła zadeklarowana lesbijka.

Również niejaki Leszek Jażdżewski, naczelny jakiegoś niszowego lewicowego periodyku, który przed wystąpieniem „krula Jewropy” Tuska dał upust sorosowym fobiom.

Pomijając wyzywanie katolików od świń a księży od czarnoksiężników wypowiedź ta jest niczym innym, jak chełpliwą zapowiedzią triumfu lewicy pomarcowej i wprowadzeniem wszelkich praw dla środowiska LGBT+..

Ale nie dla ich dobra, ale dla zniszczenia wszystkich wartości, jakie łączą Polaków jako jeden naród – jako skutek historii i dziejów.

Tacy ludzie jak Jażdżewski itp. gardzą kulturą polską, fałszują historię Polski i rozpowszechniają bezwzględnie i bezwstydnie jej fałszywe wersję za granicą w celu zohydzenia Polaków, jako wspólnoty narodowej.

I tak właśnie należy postrzegać wystąpienie z 3 maja.

Jako manifestację lewackiej siły i obietnicę wyniszczenia kulturowego Polskiego Narodu.

O tym, że tak jest w istocie upewnia wypowiedź innej „liderki” LGBT+ (również za sorosowe srebrniki) niejakiej Maszy Gessen:

Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem. (…) Sądzę, że ona nie powinna istnieć.

(za: https://www.gosc.pl/doc/1541683.Lesbijka-Chcemy-zdemontowac-malzenstwo)

Soros coraz bardziej zbliża się do kresu życia (89 lat). Nic dziwnego, że zaczyna się spieszyć.

Wraz z nim cała formacja, która bez jego pieniędzy nie istnieje.

Bo nie wierzę, aby spadkobiercy wydawali pieniądze na starcze urojenia.

6.05 2019

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

"Soros coraz bardziej zbliża się do kresu życia (89 lat). Nic dziwnego, że zaczyna się spieszyć."

 

"Bo nie wierzę, aby spadkobiercy wydawali pieniądze na starcze urojenia."

Wiara, wiarą a realia realiami.

"Finansista i miliarder George Soros przekazał w ostatnich latach niemal 18 mld dol. stworzonym przez siebie Fundacjom Społeczeństwa Otwartego (Open Society Foundations) - podał we wtorek „Wall Street Journal”. Środki te pochodziły z jego prywatnego majątku."

http://wgospodarce.pl/informacje/41620-18-mld-od-sorosa-zobacz-kto-otrzymal-pieniadze

Biznesy Sorosa służyły i nadal, nawet po jego śmierci, służyć będą celowi budowy NWO, celowi panowania "plemienia zmijowego" na Ziemi do czego konsekwentnie dąży cywilizacja Talmudu czyli instrukcja obsługi Żyda.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1588916

Warto przytoczyć fragment wskazanego artykułu: 

"Przedstawiciele fundacji powiedzieli dziennikowi „Wall Street Journal”, że ostatnie posunięcie miliardera - polegające na przesunięciu aktywów z firmy inwestycyjnej Sorosa na rzecz finansowanych przez niego instytucji charytatywnych - „zmienia całkowicie system funkcjonowania całości”.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez „WSJ” Soros Fund Management będzie teraz się dzielił wpływami z fundacjami Open Society. Miliarderowi, który powołał niedawno na stanowisko szefa Fundacji Społeczeństwa Otwartego Patricka Gasparda, związanego wcześniej z Krajowym Komitetem Partii Demokratycznej w USA, zależy, by stworzone przez niego struktury „przeżyły go” i działały sprawnie również po jego śmierci'.

Z taka kasą trudno będzie się ich pozbyć niestety. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1588924