Społeczność ocenia komentarze

Obrazek użytkownika gps65
Blog
      Opublikowałem tu niedawno notkę blogową. Spodziewałem się dyskusji, ale niestety komentarze pod notką to był zalew chamstwa, spamu i prymitywnych ataków ad personam. Takie hejterstwo w Internecie to normalka, więc się temu specjalnie nie dziwię. Ale kuriozalne i niespotykane jest to, jak całą tę sytuację oceniła społeczność tego portalu. Chamstwo zostało pochwalone, a negatywnie ocenione moje komentarze. Tak negatywnie, że zostały ukryte. Te moje komentarze brzmiały tak:
„A konkretnie jakie kłamstwo jest w mojej notce?”
„A konkretnie które moje rady są gorsze niż mafijne rządy PO?”
     Jeden komentator zarzucił mi kłamstwo, drugi porównał moje rady do mafijnych rządów PO, a gdy grzecznie poprosiłem o sprecyzowanie zarzutów to społeczność te pytania oceniła negatywnie i zostały ukryte.
     Coś jest ewidentnie nie tak z tą społecznością. Hejterzy, spamerzy, płatne mendy i inne elementy niszczące dyskusje w Internecie wykorzystują mechanizmy tego portalu by go zniszczyć i ośmieszyć. Administracja portalu coś z tym powinna zrobić.

Grzegorz GPS Świderski
3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (14 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Coś jest ewidentnie nie tak z tą społecznością. Hejterzy, spamerzy, płatne mendy i inne elementy niszczące dyskusje w Internecie wykorzystują mechanizmy tego portalu by go zniszczyć i ośmieszyć"

 

Tak to wygląda niestety :(

Wstawiam tutaj czasem swoje notki, ale dyskusja? Ta, którą obserwuję, bo sama od dawna jej zaprzestałam... no więc żenada to jest i tyle.

Fajny portal kiedyś był... kiedyś...

 

Pozdrawiam :)

Vote up!
5
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1501624

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1501645

czyżby działacie jako agantura służb specjalnych??, No ludzie ,to skandal tego rodzaju odzywki !!!!

 

Vote up!
2
Vote down!
0

rach

#1501717

Nie trzeba być wybitnym analitykiem, by stwierdzić,że stwierdzenia w rodzju "prawda leży po środku" to objaw niekompetencji analitycznej i że osoba posługująca się tego rodzaju stwierdzeniami to wielbiciel fałszywych symetrii. Podstawową kwestią w analizowaniu zjawisk społecznych jest przestrzeganie pewnych podstawowych zasad metodologicznych bez których blogowanie nie ma sensu. Pan parę razy sprowokował moje komentarze w s24 nie przestrzegając tych zasad. Nie chodzi bowiem o wygłaszanie ulubionych opinii, lecz o dojscie do prawdy. A prawda o tzw. III RP jest taka, że jest to system sfunkcjonowanych patoplogii działający w interesie pewnych, nieformalnych, niejawnych  grup interesu. Bez ustalenia tego podstawowego faktu komentowanie polityki traci jakikolwiek sens. Emocjonowanie się działalnością partii politycznych, z których część jest tylko koncesjonowanymi wydmuszkami też nie ma najmniejszego sensu.

Być może to tłumaczy negatywne reakcje.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1501705

Akurat ,tak jest i tutaj , czego sam doświadczyłem  po pewnej publikacji.Nie do końca każdy czyta ,co jest napisane .Czasami emocje  ,czasami intelektualne przewartościowania , KTOŚ  , coś ,inaczej lepiej. My Polacy, tak już mamy w naturze, choć żadnych kwalifikacji i wykształcenia, to znawcami i ekspertami jeteśmy w każdej dziedzinie , szczególnie:prawo, medycyna, polityka. POKORA , KULTURA OBYCZAJOWA ( bo wartościowana kościołowo), SZACUNEK -tego brak  POLAKOM !

spodziewam się napadu osobistego  !!! , zatem do dzieła kontrewolucjoniści: społeczno-politycznie-medyczni.WIO ! POLACTWO !

Vote up!
3
Vote down!
0

rach

#1501707

Dwa czy trzy lata temu rownierz spotkalem sie z atakami na moja osobe do tego stopnia, ze ktos zablokowal mi mozliwosc publikowania, Dopiero niedawno poproszono mnie o wznowienie dzialalnosci na "niepoprawni.pl", ale widze, ze sa zmiany na lepsze. Moze ja tylko tak czuje, dlatego, ze bardziej dojrzalem w trudnej dziedzinie niezaleznego publikowania. Moze powinien pan przeanalizowac to co pana dotknelo i wysnuc jakies wnioski. Zycze panu, aby zrobil pan wlasciwy ruch w dobrym kierunku a zapewniam, ze wszystko wroci do normy i bedzie pan otrzymywal mnostwo komentarzy. podobnie jak pan osobiscie lubie rozne komentarze, bo one daja mi mozliwosc naprawy a jezeli niektore sa niesmaczne to tylko wyniknely z niezdrowej zazdrosci. Zycze panu wszystkiego najlepszego

Joe Chal 

Vote up!
2
Vote down!
0

Joe Chal

#1501710

Przepraszam, ale wkradl sie blad! Oczywisty zreszta. Jest dosc pozno i zle widze. Powinno byc "rowniez".

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Joe Chal

#1501711