MILCZ CHAMIE, KIEDY JA MÓWIĘ

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

„Chamstwu w rzyciu nalerzy przeciwstawiać siem siłom i godnościom osobistom„ - tak uczył w kabarecie Dudek majster hydraulik swego czeladnika. Chamstwo należy pisać z dużej litery gdyż widzę duże Chamstwo.

Ja obserwując , i niestety uczestnicząc w tym cos się tutaj dzieje odniosłem do siebie inną zasadę z tego samego skeczu " Nie bądź rura i nie pękaj, Nathanelu ".

Rozpleniło się na portalu chamstwo przelotem obecne na tym portalu. Banda gangsterów obecna tu od kilku miesięcy wyzywa, opluwa każdego kto jest innego zdania niż szef gangu promieniując chamstwem. Spora część zrównoważonych użytkowników portalu już nie raz grzecznie zwracała im uwagę  w komentarzach ale w odpowiedzi spotykały ich impertynencje.

Przypominam że gdybym kogokolwiek z tych osób nazwał chamem to w tym kraju jest to prawnie dozwolone i można tak nazwać nawet Prezydenta.Tak orzekł sąd.

 

 

 

Popatrzmy kto nas terroryzuje:

 Niepoprawny od: 8 miesięcy 2 tygodni,  10 miesięcy 2 tygodnie + jeszcze dwóch , trzech takich jak  ci - na przyczepkę.

Główny prowodyr wyrzucony z poprzedniego portalu za usiłowanie zawłaszczenia go oraz skłócanie użytkowników uwił tu sobie kolejna gniazdko i usiłuje robić dokładnie to samo tyle że już bardziej perfidnie . Prowadząc prowokacje przygotowuje sobie odskocznię do kariery na kolejnym portalu wazelinując tamtejszego Rednacza, tu udając prozelitę.

Jego giermek nawet nie owija w bawełnę i melduje : ....przykład jak rozprawiłem się z intrygantką z NeOnu24.ru o nicku Rebeliantka.

A przecież sam jest intrygantem i nie tyle przyszedł z NeOnu24 co przyleciał bo wyleciał z dużym hukiem za to samo co i tu wytyka mu spora część Blogerów. Himalaje hipokryzji.

Im się wydaje że są jak Bucholtz z poniższego wideo. Że to oni tu rządzą i dlatego my pracujący tu na portalu , wykonujący solidnie robotę powinniśmy zachować się jak Horn:

 

 

 

 Ja bez obawy mogę każdemu który jak jaskiniowiec Flinston ( mentalność wypisz wymaluj mają identyczną)  naskakuje na mnie mnie z maczugą , lryknąc w twarz : " Milcza chamie.... ".

Nie będę się silił na przytaczanie przykładów które każdy zainteresowany zna .

Powiem tylko dobitniej: nie będzie mnie tu byle chłystek podszczekiwał, rzucał na mnie podle oszczerstwa ani popychał. Co za dużo to nie zdrowo i miarka się przebrała.

            

Ta grafika ma już kilka lat i była złowieszczo prawdziwa. Omalże kilka miesięcy temu nie stała się prawdziwa. Jestem ostatnim który chciałby widzieć jej aktualność, ale jeśli ktoś odpowiedzialny nie zareaguje na czas to nikt tego nie zagwarantuje ..To znaczy gwarantuje to banda rozbójników.

Warto dobrze się zastanowić czy zostać z blogerami czy z jaskiniowcami. Z gangiem klonów Osiołowskiego.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:20)

Komentarze

 

Że ja , Nathanel robie sobie grubą nieprzyzwoitość z waszego pałowania. Mozecie to sobie robic do ****nej śmierci . Mam to bardzo bardzo głeboko ( wiecie gdzie ) klony Oisołowskiego. Ale pocałowac tam sie nie dam bo sie wami brzydzę nawet na odległość.

No to teraz do roboty. ja, Nathanel wam pozwalam, niewolnicy własnej głupoty.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1442983

Kameleon dwupłciowy robi to z wielkim zamiłowaniem.

Wczoraj złapałam ściereczke na gorącym uczynku. Urzędowała od godz.8.40 - do 9.30. Kiedy puściłam informacje na "gadułę".- natychmiast się wylogowała.

Ja miałam 12 x (-2), bo ona ma taką siłę "pałkowania".

Ja myślę, że ona nakręca tę sprężynę, bo to jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

Albo są w stadzie, albo sie wymieniają. Kiedy babo-chłop się spienił - natychmiast Twój bohater mi kazał stać w przedpokoju i obserwować innych.

Kiedyś dla takich były "odpowiednie" funkcje w miejscach odosobnienia Polaków.

Proszę, zwróć uwagę, jak bardzo przeszkadzają im wpisy, z których wynika troska o Polskę.

Wtedy wpadają w szał.

Boją się logicznie rozumujących ludzi.

Boją się ,że zsunie im się z gęby maska i czytelnicy portalu zobaczą kto sobie z nich robił kpiny i przebrany w fałszywe szaty wodził ich za nos.

Nawet wpisy dotyczące krzywd wyrządzonych jednemu z największych żyjących Polaków - P. prof. W. Kieżunowi ich rozdrażniły.

Na to jest tylko jedno określenie, a mianowicie "zawód", którego wykonywanie chcą teraz opodatkować.

 

Nathanelu!

Bohater Twojego wpisu nie zareaguje, albo zrobi niewinne oczy i będzie szedł w zaparte.

Z atakującego przyjmie pozycję ofiary.

Widzę, że taką metodę stosuje.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-9

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1442990

Uderz w stół.......Już mam 2x(-5)

Agentura czuwa.

Zobacz, kto jest na portalu!

 

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-9

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1442991

 

maja brązowe nosy od wchodzenia w rectum . Faryzeusz, zaprzańcy i łotry.

Wystarczy popatrzeć jak chca gnoić Trybeusa. Dokad nie wyraził sewgo zdania to ten ****** aż się slinił od komplementów. Teraz gdy Trybeus także nie chce sie zaprzeć wiary ten podlizuch, szykujacy sobie wyjscie awarayjne u tragalskiego ( tamten jest czujny więc jak sobie uswiadomi że ten polizuch szkaluje wszystkich swoich poprzednich dobroczyńców ( że też Gawrion tego jeszcze nie zauwazył, da mu kopa w żyć i popedzi jak kota.

Kto donosi i szkaluje na porzednich szefów, małżonków czy przyjaciół nie jest godny nawet aby go zauważać. taki nalezy traktować jak morowe powietrze. Nie tylko wyrzucać za wsiarz za drzwi , ale wogóle nie puszczac przez próg

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#1442993

Szkoda, że nie ma odwagi napisać dlaczego tak robi.

"Możesz pałować, ale uzasadnij dlaczego to robisz".

Może warto jest na portalu stosować zasadę, która jest napisana, jako   "motto".

Ach! Szkoda mojego apelu, bo przecież ktoś, kto jest najemnikiem - nie przyzna się do swojego spleśniałego chleba, który mu dają wrogowie Ojczyzny.

Nie wiem, kiedy toto śpi, bo waruje 24/24h.

 

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-10

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1442997