Michał Karnowski pisze "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Cytuję:

Wiele wskazuje, że Jarosław Kaczyński idzie po trzecią kadencję, a Donald Tusk w idiotycznym samozadowoleniu kąpie się w grepsach i szalonych, głośno oklaskiwanych zwodach, dziwnych transferach, które w całości dają obraz braku powagi, chaosu, braku skupienia. Gdy obejrzymy się wstecz dostrzeżemy, że nikt nigdy w wolnej Polsce takim sposobem wyborów nie wygrał. Zwycięska propozycja zawsze musiała być spójna, logiczna, poważna []]>link]]>].
Koniec cytatu.

Przypominam moje ostrzeżenie o oszustwie wyborczym planowanym przez totalitarną opozycję z Donaldem Tuskiem na czele [link].

Przypominam o oszustwie polegającym na podstawieniu całej chmary kuriozalnych albo sensacyjnych typów, którzy skupiając na sobie uwagę wyborców swoją rozpoznawalnością, mogą być wybrani jako mięso armatnie wrogów Polski. 

W ten sposób mniejszość wyborców w okręgach wyborczych może wybrać większość parlamentarną w Sejmie.

 

* * *

Dlatego totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Ano dlatego, że wszystkie odmiany tej opozycji, każdy jej korzonek z Donaldem Tuskiem jako jej Geschäftsführerem, są finansowo i organizacyjnie wojownikami paneuropejskiej armii totalitarnego neeoimperializmu. To jest mafia, która stała się armią. Totalitarna armia ma jeden cel - podbój i później bezwzględna oraz bezkarna eksploatacja wszelkich dostępnych aktywów.

Ekspoloatacja w języku tej mafii, to ordynarny rabunek osłaniany propagandą i przemocą totalitarnego superpaństwa, które by istnieć - musi zniszczyć wszystko co było.

A więc musi zniszczyć narody, ich tradycję, kulturę i cały ich dorobek. Na tym polega totalitaryzm tego superpaństwa, na tym polega totalitarne marzenie wszystkich Geschäftsführerów walczących o władzę w tej wojnie.

DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO TOTALITARYZMU
11 listopada 2022 roku

Totalitaryzm jest władzą zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej w tych państwach, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację relacji publicznych oraz prawa państwowego i prywatnego w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

11 listopada 2022 roku

______________________________________
http://web.archive.org/web/20221102034013/http://blogmedia24.pl/node/73326

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1654176

   Ta postkomunistyczna mafijna gangsterka, jakby wygrała, to czeka nas zabetonowanie państwa na dekady. Obecny wzorzec dla nich, to reżim na Białorusi, a prasol w postaci kasty dalej byłby fundamentem całkowitego rozkładu państwa, czyli już realnego rozbioru Polski. Aby to powstrzymać, musimy zmobilizować całe społeczeństwo do masowego pochodu do urn wyborczych. Mamy obecnie odcinki "Resetu", które na pewno naruszyły świadomość społeczną, obnażając wrogów i zdrajców ojczyzny. Cała ta wierchuszka Targowicy, to Renegaci i agentura rusko-niemiecka z dodatkiem żydokomuny. Dla tej mafii największym zagrożeniem byłaby nasza większość konstytucyja. Marzę o tym, bo mamy lepsze rozdanie, niż w 2015 r. Dużo zmieni samodzielność w sejmie, a i pewnie w senacie. Dodatkiem do tortu, byłaby wygrana w USA D.Trumpa. Pozdr.!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1654191

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzaskowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO, mafie w UE i ruska agentura opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

Dlatego "führer" Tusk z jego „für Deutschland” został skierowany przez rosyjsko-niemiecką agenturę do Polski z nominacją na premiera od załganej lewackiej małpy von der Leyen z UE -- m.in. po to żeby podporządkować i zniszczyć Polskę oraz w interesie Niemiec wprowadzić Polskę do strefy euro, co byłoby dla Polski bardzo kosztowne i prowadziłoby do recesji.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1654194

Robert Bąkiewicz nie jest antysemitą, nie jest ani antyeuropejski, ani antydemokratyczny, nawet nie jest złym nacjonalistą ani faszystą - jest po prostu polskim patriotą.

To wszystko co mówią o panu Robercie ludzie totalnej opozycji to są paskudne oszczerstwam, z palca wyssane pomówienia [link], doskonale charakteryzujące mentalność totalnej opozycji, która jest bezczelnie antypolska. To jest ta opozycja, która uznaje słowa «Bóg, Honor i Ojczyzna» za obrzydliwą manifestację faszystowskiego nacjonalizmu.
To są ludzie, którzy wysyłali agresywna policję do tłumienia «Marszy Niepodległości», który ich zdaniem jest faszystowską demonstrację. To są ludzie tak koszmarnie antypolscy, że ich zdaniem polski patriotyzm powinien być zabroniony i karany.

To wszysko co mówi totalna opozycja o Robercie Bąkiewiczu jako kandydacie na liście PiS w Radomiu jest tak ordynarnym kłamstwem, że kwalifikuje się na pozew w trybie wyborczym. Ale nie radzę nikomu wystapienia z takim pozwem, bo to jest szansa dla totalnej opozycji, okazja do kolejnych obelg i paskudnych kłamstw.

Coś mi się wydaje, że cała totalna opozycja tak nienawidzi wszelkiej polskości, że nie dorównuje nawet takim facetom jak słynny Murawiow Wieszatiel.

Wieszanie powstańców styczniowych w Szawlach, ołówek na papierze,
autor Stanisław Witkiewicz

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1654199

Dlatego nie musi ujawniać żadnego programu, każdy kto ma jeszcze resztki inteligencji i odrobinę zrozumienia rzeczywistości potrafi ten program sam sobie wyobrazić. Mogę w trzy minuty pokazać próbkę.
Niewielka próbka domyślnego programu totalnej opozycji:

1. NIENAWIŚĆ i POGARDA jako fundamentalna emocja polityczna. 

2. DEPOPULACJA.
Zrobią wszystko, aby Polacy wymarli, aby tak szybko jak to możliwe było ich mniej, by umierali szybciej i rodziło się ich jak najmniej. Dlatego wzorem Adolfa Hitlera w roku 1939, chcą legalizować i ułatwiać aborcję i tępić wszelkie przejawy tradycyji życia rodzinnego. Psiecko zamiast dziecka, a rodziny jednopłciowe, tak aby nawet seks był bezproduktywny.

3. DEZINDUSTRIALIZACJA. Nie rozwojowi gospodarczemu kraju
Nie zwiększeniu udziału polskiego przemysłu w gospodarce narodowej. Tak wszelkiej likwidacji polskiej gospodarki. Nie wszelkiej polskiej gospodarce leśniej, rolnej, żywnościowej, przemysłowej, obronnej. Wszystko co polskie sprzedać, niech w Polsce rządzą Niemcy, Francuzi a nawet Eskimosi, byle nie 
Polacy. Sprzedać wszystko obcym.

4. DEMILITARYZACJA.  Nie polskiej silnej armii.
Tak Bundeswehrze i Armii Czerwonej. Nie warto finansować ani polskiego przemysłu zbrojeniowego, ani uzbrojenia polskiego wojska. Przecież Niemcy i Rosja zawsze byli dobrzy dla Polski i Polaków, 

5. DEMO KRACJA.
Czyli NIE polskiej praworządności i NIE polskiej demokracji.

W Polsce nie ma prawa istnieć żadna przaworządność ani prawdziwa demokracja, przecież w "tym kraju" ma być prowincja niemieckiego superpaństwa, w którym dopuszczalna jest tylko niemiecka kracja i to tylko w wersji demo

6. CENZURA. Nie wszelkim samodzielnym poglądom.
Brak zgody na wszelkie wolne słowo, w tych sprawach ma decydować specjalnie do tego celu powołane tajne ministerstwo prawdy, W kierownictwie tego ministerstwa zasiadą panie Holland i Ochojska oraz panowie Hartman, Bodnar i Sadurski, a koordynatorem prawdy będzie pan Nitras, który wskaże wszystko co dozwolone, a co nie - uzgodni z panem Tuskiem, 

7. INTERNACJONALIZM. Nie wszystkiemu,, co polskie
Absolutnie wykluczone wszystko co katolickie. Absolutne odjaniepawlenie.

... tyle w trzy minuty, cala reszta, różne wolne sądy i takie tam duperele można znaleźć w definicji totalitaryzmu [link], którą można sterścić krótko - niech Polacy nie podskakują, bo to już nie jest ich kraj.

Taki oto jest program Platformy Demo-Obywatelskiej - Polska to już nie jest nasz polski kraj.

[reprint]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1654200