Teraz jest moment na zwarcie szeregów. Teraz jest czas próby

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

enlightened

Kto chce zniszczyć szeroką koalicję i jedność, która dała (-) prawicy zwycięstwo? []]>link]]>Odpowiedź jest brutalnie prosta - ten kto dolewa oliwę do ognia w odpowiednim momencie.

A moment na zniszczenie jest jak najbardziej odpowiedni. Napływające informacje wskazują na to, że środowisko "pokrzywdzone fatalnym wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych" atakuje i bardzo uzasadnione jest przypuszczenie, że szykuje się do kolejnej próby przejęcia władzy. Szykuje się do przypominającej pucz awantury. 

Tak może być interpretowana próba zorganizowania zjazdu funkcjonariuszy komunistycznej agentury w Sejmie. Na 6 maja, czyli w sobotę świątecznego tygodnia totalitarna opozycja szykuje się do polskiego "majdanu".

Teraz jest moment na zwarcie szeregów. Teraz jest czas próby.   

Podziały są normalne w każdej poważnej działalności publicznej. To naprawdę nic dziwnego. Dlatego każda publiczna działalność musi liczyć się z podziałami wewnętrznymi, musi przewidywać, że w każdym dużym ruchu społecznym muszą pojawiać się różne projekty poszukujące różnych ścieżek dojścia do tych samych, wspólnych celów. Musimy więc umieć rozwiązywać takie konflikty. Musimy nauczyć się rozwiązywać takie konflikty, ponieważ konflikty są zjawiskiem naturalnym. Pierwszym krokiem zawsze jest obustronne wycofanie.

Zapamiętajmy - "jedność" i "jednolitofrontowość" jest bolszewickim mitem używanym przez komunistów do rozwalania przeciwników. Mamy wspólny cel, więc na pewno znajdziemy czas na rozmowę o wyborze właściwej drogi. Ale nie teraz. Teraz jest czas próby. 

Pamiętajmy - zgodnie ze współczesną definicją komunizmu ich cel "]]>może być osiągany wszelkimi, dostępnymi środkami]]>".  A wszelkie dostępne środki to wszystko, każda zbrodnia, każde kłamstwo, podstęp i prowokacja i każde użycie każdej siły. Oni nie cofną się przed niczym. ]]>Ci którzy sieją nienawiść ]]>są wszędzie. Więc - nie dajmy się zwariować.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Vote up!
2
Vote down!
0
#1538614