155 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI WSPÓŁCZESNEGO POLSKIEGO TOTALITARYZMU

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Nie mam cienia wątpliwości, że cała totalna opozycja ufa, że bezczelne kłamstwo i uruchomienie najniższych instynktów kłamstwa, nienawiści i pogardy przyniesie jej polityczny sukces, który pozwoli na upodlenie wszystkiego, co w naszej Ojczyźnie jest dobre i piękne. Donald Tusk i jego drużyna zrzucili maskę, ujawnili polityczny program antypolskiego totalitaryzmu. To jest program upodlenia wszystkiego, co jest dla nas święte.

Nadszedł czas na zrozumienie współczesnej cywilizacyjnej prawdy - dawny historyczny podział świata na lewicę przeciwko prawicy znikł. To już nie działa, istnieje już tylko jako dezinformacyjne narzędzie realnego totalitaryzmu. Narzędziem tego podziału jest dezinformacja, kłamstwo i fałsz.

Realny stan globalnej cywilizacji w XXI wieku wykształcił nowy podział na neo-imperialny system totalitarny przeciwko systemowi demokratycznemu.

Współczesny totalitaryzm jest identycznie drapieżny, agresywny i zbrodniczy jak wszelkie znane historii imperializmy dawnych monarchii i cesarstw. Dżyngiz Chan, Iwan Groźny, Stalin, to tylko starsi reprezentanci tego turańskiego totalitaryzmu.

Współczesna demokracja liberalna należy do totalitarnej przestrzeni tego podziału. Jest totalitarna do szpiku kości. Niech drastycznym przykładem totalitaryzmu liberalnej demokracji będzie ostatnia informacja o odpowiedzialności karnej za cichą modlitwę w Wielkiej Brytanii []]>link]]>].

Ruski mir, koncepcja euroazjatyckiego imperium od Wysp Kanaryjskich do Kurylskich - pod ruskim albo niemieckim przywództwem należy do tej samej rodziny. To jest totalitaryzm, który opanował Unię Europejską. Donald Tusk reprezentuje w tym totalitaryźmie nurt czarnej propagandy, najbliższy niemieckiej kulturze politycznej "lata dwudzieste, lata trzydzieste" według Josepha Goebbelsa. 

Przeciwieństwem tej formacji jest demokracja bez żadnych przymiotników. To jest po prostu demokracja, której wzorem jest kultura polityczna przez wieki budowana przez Cywilizację Rzeczypospolitej Obojga Narodów. To jest chrześcijańska miłość, szacunek i solidarność głoszona przez papieża Jana Pawła II. Tradycja tej demokracji, w której decydujące są uniwersalne wartości wolnego człowieka myślącego. To są wartości wprost zawarte w chrześcijańskiej aksjologii, tradycji i kulturze, a które są histerycznie znienawidzone przez światowy totalitaryzm. 

Tak jest, ponieważ demokracja jest atrybutem cywilizacji szacunku i wolności, a atrybutem cywilizacji totalitarnej jest pogarda i zamordyzm. Wolność przeciwko niewoli. Przykładem jest ostatnio zarejestrowana postawa Donalda Tuska i jego ludzi. Timur i jego komanda. Tacy są teraz, tacy byli w roku 2010 i wcześniej. Ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, by rozbić Majestat Rzeczypospolitej o bruk. 

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1650744

Spadkobiercy pani pułkownik Julii Brystiger i kapitana Grzegorza Piotrowskiego, dumni dziedzice IV Departamentu MSW rozwijają dorobek swoich antenatów. To nic dziwnego. Współczesny Departament IV – jego telewizje, portale, gazety, celebryci – pracuje ile sił. Ma ich wiele. Bolszewiccy radykałowie chcą porzucić rozróżnienie na kłamstwo i fałsz. (...)

Papież pisał: „Widmo całkowitej utraty suwerenności państwa niosło ze sobą groźbę zniewolenia polskiego ducha. Wielu utraciło wówczas nadzieję, porzucając wiarę ojców i poddając się panowaniu wroga, który jako jeden z celów stawiał sobie wykorzenienie katolicyzmu. (…)  Jasna Góra zadziwiła cały naród. Ona jedna potrafiła się obronić przed "potopem", ostatnia wyspa niepodległego bytu i niepodległego ducha. (…) Niech ten fakt mówi również do naszego pokolenia. Niech się stanie wezwaniem do jedności w budowaniu dobra, dla pomyślnej przyszłości Polski i wszystkich Polaków. Niech przywołuje do strzeżenia skarbca ponadczasowych wartości, aby korzystanie z wolności było ku zbudowaniu, a nie ku upadkowi”.
I tego się trzymajmy.

Wielki przyjaciel Polaków, angielski pisarz Gilbert Keith Chesterton zauważył kiedyś, że bajki nie uczą wcale dzieci tego, że są smoki. To dzieci dobrze wiedzą i bez bajek.
Najpiękniejsze opowieści, podnoszące ludzkość z upadku – takie jak Dobra Nowina o Zmartwychwstaniu, jak (w innej kategorii oczywiście) nasza (...) opowieść mistrza Wincentego Kadłubka o smoku wawelskim, który został pobity przez synów Kraka, jak pieśń Konfederatów barskich Słowackiego, jak przytoczony fragment „Potopu” Sienkiewicza – uczą nas, że smoka można pokonać.

O tym nam przypomina Jan Paweł II. Także dzisiaj – a może właśnie dzisiaj – musimy sobie przypomnieć te słowa, tę naukę nadziei i siły z niej płynącej.

Autor:
prof. Andrzej Nowak [link]

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1650760

Gdzie tkwiły i tkwią korzenie totalitaryzmu, który przyniósł ludzkości rewolucje i wojny, z trzema już  wojnami światowymi na czele?

Potocznie ludzie kojarzą je z postaciami takimi jak Lenin, Stalin, Hitler,  Mao Tse-tung, Pol Pot i pomniejsi, ale to były tylko narzędzia w rękach prawdziwych kreatorów tych totalitaryzmów.

Prawdziwymi twórcami i realizatorami tych totalitaryzmów są przedstawiciele cywilizacji żydowskiej opartej na Talmudzie i jego wielowiekowych interpretacjach oraz potęga ich bankierskich fortun.

To przecież Lenina i Trockiego finansowali Warburgowie niemieccy: Max w Niemczech i Paul w Ameryce.

Ci sami Warburgowie  finansowali A.Hitlera(Paul Warburg był szefem amerykańskiego oddziału koncernu IG Farben

W latach II wojny światowej pozycja I.G. Farbenindustrie wzrosła do tego stopnia, iż przedsiębiorstwo stało się głównym filarem autarkicznej gospodarki surowcowej III Rzeszy i zajmowało czołową pozycję w gospodarce wojennej jako producent materiałów strategicznych.

W latach 1933–1934 przedsiębiorstwo wsparło finansowo nazistów całkowitą kwotą 84,2 mln marek – przekazano ją bezpośrednio na cele NSDAP.

Dzięki temu wsparciu członkowie kierownictwa I.G. Farbenindustrie zajmowali wysokie stanowiska w państwowych instytucjach koordynujących niemiecką gospodarkę wojenną.

I.G. Farbenindustrie miał 42,2% udziałów w spółce Degesch(niem.) (Deutsche Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung) produkującej cyklon B, który był wykorzystywany przez Niemców do eksterminacji ludzi w komorach gazowych.

Ci ludzie i ich potomkowie stanowią centrum globalistyczne mieszczace się w Ameryce, o którym tak mówił D.Trump w kampanii wyborczej w 2016 roku:

Po 2015 roku kapitał tych żydowskich banksterów przejął TVN(Warner Bros. Discovery) ia pakiet kontrolny niemiecko szwajcarskiego koncernu Ringier Axel Springer przejął amerykański fundusz private equity KKR( założyciele: Henry Kravis, George R. Roberts, Jerome Kohlberg Jr.), w tym takie media jak :

„Fakt”

Fakt TV, Fakt Gwiazdy, Fakt Historia

„Newsweek Polska” 

„Newsweek Historia”

"Newsweek Zdrowie"

"Newsweek Psychologia"

"Newsweek Learning English"

"Newsweek Living"

Forbes 

Forbes Women 

Auto Świat

 Auto Świat Poradnik

 Auto Świat 4x4

 Auto Świat Classic

Auto Świat Katalog

Przegląd Sportowy 

Komputer Świat

Komputer Świat Twój Niezbędnik, 

Komputer Świat Gry

Biblioteczka Komputer Świat

Komputer Świat Gry Extra,

Komputer Świat Gry dla dzieci

 

 

Onet.

wiadomości.onet.pl

sport.onet.pl

kultura.onet.pl

kobieta.onet.pl

podróże.onet.pl

zapytaj.onet.pl

Noizz.pl

Plejada.pl

Zumi

skapiec.pl

Opineo

LaModa.pl

Gratka.pl

sympatia.pl

jakdojade.pl

businessinsider.com.pl

Newsweek.pl

przegladsportowy.pl

Fakt24.pl

komputerswiat.pl

Autoswiat.pl

Forbes.pl

Medonet.pl

GamePlanet

NoFluffJobs

Literia.pl

Morizon.pl

Lendi.pl

Finpack.pl

Widać z tego, że te amerykańsko zydowskie media mają olbrzymi wpływ na świadomość i ocenę rzeczywistości w Polsce, szczególnie młodych pokoleń, które nazywa się "przyszłoscia Narodu. 

Jan Zamoyski :

 „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. 

Skutki tego wychowania naszej młodzieży przez media wrogie Polsce i Narodowi Polskiemu, obserwujemy z coraz większym nasileniem, czego przykładem były demonstracje "wsciekłych macic" czarnych parasolek czy lemparcich "Strajkach kobiet" pod znakiem pioruna.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1650754

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1650768

Departament IV komunistycznego MSW Czesława Kiszczaka

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1650770

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650762

Taka jest prawda

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1650766

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1650765

Marsz Papieski ma wyruszyć 2 kwietnia o godz. 11 spod Krzyża Papieskiego na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie i przejść pod bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela przy ul. Świętojańskiej w Warszawie. Tam o godz. 12:30 ma odbyć się msza święta.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1650771

Gdy z obłędnym atakiem na Jana Pawła II wystąpiła prywatna telewizja TVN, to jest problem tej telewizji oraz wolności nawet najobrzydliwszego słowa.

Kiedy jednak ten atak staje się aktem niszczycielskiej kampanii politycznej totalnej opozycji, kampanii, której celem jest deptanie polskich świętości, kampanii, której celem jest zniszczenie fundamentów polskiej tożsamości narodowej - to wtedy Donald Tusk inicjuje nie tylko wojnę przeciwko polskiemu narodowi, ale przejmuje osobistą odpowiedzialność za konkretne działania wojenne nie tylko toczone w tej kampanii, ale także za wszelkie fakty które zdarzyły się w historii tej wojny od dnia 5 sierpnia 1772, w którym Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, podając jako powód swoich działań "całkowity rozkład panstwa". To jest kwestia odpowiedzialności politycznej.

Nie będę teraz kruszył kopii o to, czy celem działań politycznych Donalda Tuska jest całkowity rozkład państwa polskiego, choć wszystko na to wskazuje. Proszę Boga i wszystkich Polaków, by misja tego polityka i całej antypolskiej sfory zdrajców i zaprzańców zakończyła się klęską. 

Donald Tusk przejmując tę wojenną misję, bierze na siebie także odpowiedzialność za smoleńską zbrodnię 10 kwietnia 2010 roku. Nadszedł więc czas, by odpowiedział także i za współudział w tej zbrodni. Nie chodzi tylko o odpowiedzialność polityczną. Za zbrodnię morderstwa sprawiedliwą jest również odpowiedzialność karna za udział w przyzwoleniu na tę zbrodnię oraz współudział w przygotowaniu i realizacji tego terrorystycznego zamachu.  

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1650774

Nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości, zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski finansuje podatków mieszkańców stolicy szkolenia dla bandytów z bolszewickiej, zbrodniczej Antify, zbrodniarzy z SB i WSI oraz lewackich degeneratów z LBGT.

Trzaskowski finansuje także stalinowskich politruków ze stalinowskiego pisemka „Krytyka Polityczna” wydawanego przez Stowarzyszenia im. Stanisława Brzozowskiego portal w latach 2020–2021 otrzymał z warszawskiego ratusza 1 mln 860 tys. zł. Ostatnio stalinowske kanalie z bolszewicko-lewackiej „Krytyki Politycznej” w jednym ze swoich artykułów wypisują bolszewickie brednie nazywając papieża św. Jana Pawła II „bestią z Wadowic”.

Łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO Tuska - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez mafie w PL, UE, ruską agenturę i lewackich degeneratów w UE i w Niemczech. Po to, by zbrodnicze mafie z UE znów mogły rabować i Polskę, czyli "żeby było jak było".

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650775

Tak wygląda wolność słowa w totalitarnym wydaniu Donalda Tuska. Każdy strzępek posiadanej i każda przestrzeń zdobytej władzy będzie wykorzystany dokładnie tak jak by to robił Stalin, Hitler, Mobutu, Pol Pot albo inny faszysta i dokadnie tak jak to teraz Tusk posługujący się Nitrasem, albo w tym przypadku Grabcem, który bezczelnie oznajmił, że "zaprosiliśmy dziennikarzy, a telewizja «partyjna» nie spełnia tych standardów".

Hitlerowski funkcjonariusz powiedziałby, że «żydowska» telewizja nie spełnia tych standardów, stalinowski enkawudzista rzekłby, że «antysowiecka» telewizja tych standardów nie spełnia, a tuskowy służbista powiedział jak powiedział, że «partyjna». Wszystko jedno co który z nich powiedział, jakiego użył «epitetu», chodzi o zamnięcie mordy każdemu niezależnemu dziennikarzowi. Stąd pojęcie zamordyzmu. 

Autorytaryzm, zamordyzm albo dyktatura dokładnie na tym polega. Zauważmy, w ten sposób TUSK działał i działa zawsze, KACZYŃSKI nigdy. Tuskowych dziennikarzy nikt nie wyrzuca, dlatego muszą opuszczać studio sami.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1650780

Taka jest prawda. Zauważył to Mateusz Morawiecki przypominając określenie Charlesa de Gaulle'a w czasie programu TVP "Gość Wiadomości" zrealizowanym 11 marca w czasie wizyty Premiera w Jaśle.

https://www.youtube.com/watch?v=N5_zb0kEhHI

W 12:15' minucie powyższego nagrania Premier powiedział to w bardzo dyplomatycznej formie mówiąc o tym, że "my nie jesteśmy tak jak nasi oponenci partią zewnętrzną"... [wPolityce]

Ale cała historia tej relacji "naszych oponentów" z wrogami polskiej państwowości trwa już kilkaset lat, poczynając nie tylko od dnia 5 sierpnia 1772, w którym Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, podając jako powód swoich działań "całkowity rozkład panstwa". Znacznie wcześniej, wręcz przez kilkadziesiąt lat przed pierwszym rozbiorem Polski idea środowisk polityczych naszych oponentów znakomicie pełniła rolę "partii zewnętrznej". W trosce o "wspólnotowy interes", politykę zgody i unikanie konfliktów sprzedawali Polskę po kawałku i czynią to po dziś dzień. Dwieście lat temu pisał o tym Adam Czartoryski.

Tak wygląda przepaść pomiędzy państwem poważnym a niepoważnym, które przedkłada "interes wspólnotowy" nad interes polskiej racji stanu, a nawet polskiej suwerenności narodowej.

«W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie»
Adam Jerzy Czartoryski (1770 - 1861)

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1650792

Program Platformy Obywatelskiej, razem z totalną opozycją to tylko trzy słowa: «CAŁKOWITY ROZKŁAD PAŃSTWA». Taki mają cel. I więcej nic. 

Dnia 5 sierpnia 1772 Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, podając jako powód swoich działań «całkowity rozkład państwa».

Przez kilkadziesiąt lat rosyjskie i nie tylko rosyjskie służby robiły wtedy wszystko i wszystkimi metodami, by doprowadzić do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». Nie jest przypadkiem, że cała współczesna totalitarna opozycja, zwana totalną, reprezentując interesy starego komunistycznego reżimu, realizuje ten sam program doprowadzenia do «całkowitego rozkładu państwa polskiego». 

Taki jest program Donalda Tuska i całego zbiorowiska partii i partyjek totalnej opozycji. Ostatnia brutalna napaść na księcia niezłomnego Kardynała Adama Stefana Sapiehę i na Jana Pawła II jest jedynie przykładem, jednym z wielu działań, gier operacyjnych i kampanii wojennych, których celem jest doprowadzenie do totalnego «rozkładu państwa polskiego». 

Zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki, zbrodnia smoleńskiego zamachu terrorystycznego 10 kwietnia 2010 roku, to tylko bardziej drastyczne przypadki tej samej wojny przeciwko Polakom, przeciwko Polsce. Do tej samej kategori niszczących nasze państwo programów należą takie dramaty jak rabunkowa gospodarka, bezczelna grabież finansowa, niszczenie wielu polskich przemysłów, na przykład stoczniowego, hutniczego, żeglugi morskiej i śródlądowej i wielu innych gałęzi gospodarki albo zaoranych albo wyprzedanych za bezdurno. 

Te wszystkie upiorne starania starego komunistycznego «ancien régime» wykorzystują wszelkie dostępne środki, by zniszczyć Polskę, zniszczyć wszystko co polskie, zniszczyć polską kulturę i wreszczie zamordować wszelko co dobre i piękne w Polsce. 

Dlatego wszelkie paskudne draństwo zdemoralizowanych elit cały swój program zawiera w jednym słowie j***ć, w którym skupiona jest cała nienawiść i pogarda do wszystkich naszych najpiękniejszych aspiracji. Nienawiść do Jana Pawła II i chęć zniszczenia pamięci o jego najwspanialszych osiągnięć jest tylko jednym z konsekwentnych obiawów kultury j**ania wszystkiego. Political sex working.

https://www.youtube.com/watch?v=mD5D0QItzZc

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1650819