Sposób na antymaseczkowców - i to jaki skuteczny !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Poznań w strefie tzw  czerwonej" zagrożeniem epidemiologicznym. Obowiązek bezwzględny noszenia maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos. Ale czy wszyscy się do tego stosują mimo wysokich kar ? Ale gdzie tam ? Są tacy co mają zakazy i bezpieczeństwo głęboko w dupsku.

Widziałem dzisiaj w markecie taką oto bardzo pouczającą scenę :

Pan w słusznym wieku chodzi sobie z dużą torbą po markecie bez maseczki. Uśmiecha się do wszystkich.  Na zwróconą mu uwagę przez kogoś - coś glośno bełkocze o Konstytucji i jego prawach. Wówczas idąca na przeciwko niego  kobieta ściąga szybkim ruchem swoją maskę i zaczyna strasznie kasłać w stronę "bezmaskowca "pokazując mu na dłoni kawałki plwociny z zielonymi kawałkami oderwanej z gardła flegmy.  "To mi także gwarantuje konstytucja krzyczy do niego"." To co jak chcesz dotknąć czy wchłoniesz ! debilu skończony "...

Facet rwał ile miał sił w nogach, jednak daleko nie uciekł, został zatrzymany przez ochronę Marketu, a reszta zgromadzonych z ciekawości ludzi biła brawo i ja także. Pani po włożeniu maski powiedziała przepraszam ale to  " zwykłe przeziębienie ale niech ma nauczkę "

A może to dobry sposób na tych cwaniaków.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:12)

Komentarze

Trzeba takim mierzyć nie ciśnienie, ale czas na 100 metrów. Może pojawią się nowi rekordziści w Ksiedze Guinessa? Rekordziści trzeciego wieku?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648375

Dno i wodorosty...poziom twoich tekstów przekroczył wszelkie granice , jutro napiszesz że ktoś się zesrał w markecie? :)))

Chodzę bez maseczki jako osoba zdrowa, ustawa o zwalczaniu chorób zakaźnych wyraźnie mówi, że tylko chore osoby, oraz osoby podejrzane o chorobę muszą nosić maseczki...no ale do głąbów nie dociera...

ale to pewnie następna z twoich "historii prawdziwych" dla idiotów :))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1648376

Największym dnem  na tym portalu ty jesteś. Jesteś nie tylko chamem ze Ścierwoneona najbardziej tutaj pałowanym. Twoje postawy  ujawniłem w moich materiałach. Co  do obowiązku noszenia przez wszystkich masek odsyłam do literatury przedmiotu. ( poniżej)  Ale w twój zakupy łeb to nie dociera. Poziom tego tekstu dostosowałem przecież do ciebie i twego rozumu  bo inteligencją nie grzeszysz.

https://www.prawo.pl/prawo/zasady-noszenia-maseczek-od-soboty-10-pazdziernika,502254.html

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 658) od dnia 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy części odzieży, maski albo maseczki, ust i nosa podczas przebywania poza adresem miejsca zamieszkania lub stałego pobytu.

Łamiesz prawo celowo. Trybuła - ale to do ciebie przecież jest podobne !

POTWARCOW OMIJAJ Z DALEKA Z GŁUPKIEM NIE WDAWAJ SIĘ W DYSKUSJE. Te słowa Puszkina są dla Ciebie absolwencie zawodówki widocznie niezrozumiałe.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648377

Rozporządzenie czy ustawa? Spokojnie, nie śpiesz sie  :))) dojdziesz do tego tylko z tydzień będziesz musiał poświecić :)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1648392

Wysyp ludzi nie myślących u nas ci dostatek, wystarczy że się spojrzy na wpisy niektórych osób na tym portalu i od razu widać kto głupek a kto nie. Znajdzie sobie jeden z drugim jakiegoś mitomana i wieży mu do pierwszej wpadki... Już był taki słynny płaskoziemca z rzeszą wiernych, co wstrzelił się z lądu w celu udowodnienia swojej teorii by dotrzeć do wysokości 1500 metrów i dotknąć kopułe Ziemi, niestety spadł na glebe i misję w obronie „prawdy” przypłacił swoim życiem... Teraz mamy wylęgarnię antymaseczkowych idiotów twierdzących że nie ma wirusa, tylko do czasu, aż sami się nie przekonają.
P.S
Podobno ten Trybeus to płaskoziemca?, jeśli tak to odpowiedź nasuwa się sama - to idiota!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Roxas from Palawan

#1648385

Kim jest Robert Trybuła i co sobą prezentuje pisałem. Jego problem, że robi z siebie idiotę. Ale on przyleciał tutaj ze Scierwoneona by brużdzić, poniżać, obrażać nas na Niepoprawnych.pl. Tak czyni - takie są fakty. Ale jak by był mądry to wie,że jego dane są publicznie znane nawet na Fb przecież jego znajomi mogą poznać kim on naprawdę jest ? Skoro tak chce ?

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-skad-sie-wzieli-wyjasniam

"@Trybeusz - znany z antypolskich materiałów na portalu NEon24.pl np cytuję tytuły kilka wybranych jego materiałów :

"http://trybeus.neon24.pl/post/157817,kiedy-jankesy-przyjda-podpalic-twoj-dom,

http://trybeus.neon24.pl/post/156398,obawiam-sie-dudy-nawet-gdy-przynosi-dary,http:

//trybeus.neon24.pl/post/152725,dyplomacja-kryzysowa-czyli-nasz-prezydent -

Sam o sobie pisze tak - cytat : " "trybeus - ...katol i moher z kościoła toruńskiego, parafia podhalańska...łowca jehowitów..." .

Jak mniemam  "Kurnik polityczny" nie pomoże temu blogerowi i jego koleżankom i kolegom ze Scierwoneonówki oraz wielu innych, którzy wypełzli z tego śmierdzącego antypolską działalnością portaliku pro - sowieckiego i przypełzli do nas. Tutaj  na patriotycznym portalu zamierzają prowadzić dalej swoją działalność wrogą wobec Polski...."

Zanim jeszcze kogoś obrazisz Robercie Trybuła stań przed lustrem !

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1648386

Czytałem Pana notkę o tych zaprzańcach z Neounu, w 100% ma Pan racje,to ludzie nie zasługujący by ich nazywać Polakami!
Pozdrawiam serdecznie!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Roxas from Palawan

#1648387

Tych materiałów napisanych przeze mnie jest więcej są dostępne na Niepoprawnychl i Salonie 24. Musimy ujawniać tych ludzi, którzy działają na niekorzyść Polski, jej bezpieczeństwa. Na Niepoprawnych istnieje grupa patriotów, która ich ujawnia.

Niepoprawni.pl to portal Polskich patriotów. Ścierwoneony antypolskie z NEon24 celowo tutaj sieją wrogość, obrażają ludzi itp. Ale do czasu. Zostaną ujawnieni i upublicznieni w mediach.

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-niektorzy-blogerzy-z-portalu-neon24pl-prowadza-negatywna-dzialalnosc-przeciwko

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

Materiały te są publikowane w sieci na wielu portalach.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648388

Rozmawiałem kilka dni temu z moją znajomą w Polsce, zawsze nosiła maseczkę, nie wyszła bez niej z domu i teraz jest na kwarantannie. Test na wirusa okazał się pozytywny. Dr. Błochowiak mieszkający w Niemczech powiedział, że badano dwie grupy ludzi, jedni nosili maseczki, drudzy nie. Okazało się, że ilość zakażeń w obu grupach była taka sama. Teraz przyśpiesza się śmierć ludzi chorych na serce, raka i inne schorzenia, szpitale są zamknięte dla tych chorych.

Lekarze "boją się" w nich pracować, ale w swoich prywatnych przychodniach "czeszą" klijentów bezdusznie. O skutkach zamknięć gospodarek naukowcy napisali już wiele artykułów, wszystko jest w internecie, więc nie będę się powtarzał. Najgłośniej się mówi ostatnio o Deklaracji z Great Barrington, którą podpisało już wiele tysięcy lekarzy-naukowców i setki tysięcy zwykłych śmiertelników. Noszenie maseczek wyśmiewał (dosłownie wyśmiewał) min. Szumowski.

Policja zamiast ścigać przestępców gania na sygnale kilkoma samochodami jakiegoś faceta, który wyszedł ze sklepu bez kagańca, następnie dopado go, rzuca na ziemię jak bandytę i zakłada kajdany. Zgroza! I takie działania policji pochwala Tezeusz. Takie bajki jak ta opisana przez ciebie Tezeuszu możesz opowiadać tylko bardzo naiwnym.

https://www.youtube.com/watch?v=5UsHUhpdAfM&t=11s

https://gbdeclaration.org/

https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-polish/

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1648390

Jak ktoś nosi maseczkę po czy ją zdejmuje i liże palce bo otwiera torebkę z plastyku ? jak noszą ludzie maski z nosem nie zakrytym. Idzie z maską i pali papierosa.Takich przykładów jest multum. To takie noszenie nic nie daje ! jak nosząc maski jednorazowe przez miesiąc itp....To tak jak leczenie antybiotykiem który jest.... w aptece !

Trzeba być przede wszystkim rozsądnym. Mam znajomego lekarza wirusologa - jest przerażony skutecznością Covid 19. Będzie tragedia jak ludzie się nie dostosują.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1648391

czy osoba taka jak moja znajoma nosiłaby maseczkę w niewłaściwy sposób? Na Białorusi trwają od kilku tygodni wielotysięczne demonstracje bez maseczek i jakoś trup nie ściele się gęsto pod "przepełnionymi" szpitalami. Taka polityka jaką prowadzi polski rząd doprowadzi do całkowitej ruiny gospodarki, jeszcze większego zadłużenia i w końcu do całkowitego przejęcia Polski przez wrogów Polski.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1648393

...że noszenie maseczki gwarantuje osobie noszacej, że nie zachoruje? Czy ty czasem zastanawiasz się, co piszesz?

PS twoja znajoma nie mogła nosić maseczki w niewłaściwy sposób - przecież dla każdego to jasne jak słońce. Po co w ogóle o to pytać? To tak jakbyś pytał czy metr ma 100 cm. No ma, ma przecież! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648412

rząd ściga ludzi jak najgorszych bandytów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1648431

bo jest też ten drugi wymiar - druga przyczyna noszenia maseczki, prawda? Chyba nie trzeba przypominać po raz 1001, jaka?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648437

ile razy można powtarzać miesiącami tłukom, do czego służy maseczka?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648529

https://noizz.pl/spoleczenstwo/zmarl-influencer-ktory-nie-wierzyl-w-koronawirusa-chorowal-na-covid-19/bksz843

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648491

Gdyby  influencer wierzył w koronawirusa to by nie zmarł.  Powszechnie wiadomo, że głęboka wiara w koronawirusa chroni przed zachorowaniem i śmiercią. 

Dzięki za uświadomienie, bo miałam jakieś przestarzałe dane  Ktoś mi  kiedyś podrzucił głupią informację ,że  niejaki Jezus powiedział "Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie na wieki” (J 11, 25-26)".  A tu trzeba iść z duchem czasu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1648505

Wiara czyni cuda. Ale trzeba jej pomóc bo inaczej zamiast do Nieba trafisz go gorącej smoły ! I koniec  czasu już bez ducha.

Katechizm Kościoła Katolickiego:

"1033 Nie możemy być zjednoczeni z Bogiem, jeśli nie wybieramy w sposób dobrowolny Jego miłości. Nie możemy jednak kochać Boga, jeśli grzeszymy ciężko przeciw Niemu, przeciw naszemu bliźniemu lub przeciw nam samym: "Kto... nie miłuje, trwa w śmierci. Każdy, kto nienawidzi swego brata, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie nosi w sobie życia wiecznego" (1 J 3, 14 c-15). Nasz Pan ostrzega nas, że zostaniemy od Niego oddzieleni, jeśli nie wyjdziemy naprzeciw ważnym potrzebom ubogich i maluczkich, którzy są Jego braćmi (Por. Mt 25, 31-46). Umrzeć w grzechu śmiertelnym, nie żałując za niego i nie przyjmując miłosiernej miłości Boga, oznacza pozostać z wolnego wyboru na zawsze oddzielonym od Niego. Ten stan ostatecznego samowykluczenia z jedności z Bogiem i świętymi określa się słowem "piekło".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648507