Świnie walą do Warszawy. Co bidet NATO? JKM konsulem honorowym rosyjskiego Krymu?! Pokłosie konferansjerki jra wodzireja.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Rolnicy grożą rządowi, że nieskupione, przerośnięte tuczniki przywiozą do Warszawy. I panika straszna! Idzie oczywiście o koryto, znaczy się dostęp do koryta. Już sama wizja konkurencji sprawiła, że rządzący spanikowali i zapowiadają ustami ministra rolnictwa skup przerośniętych tuczników.
I wydaje mi się, że na tę skorumpowaną bandę PO/PSL wizja kolejnych świń do koryta wydaje się dużo grozniejsza niż ... agresja Putina!

Lech Wałęsa znany już b. jako TW Bolek, tak się wybyczył i wynudził w emiratach, że postanowił wrócić do swej poprzedniej aktywności. Po obeznajomieniu się z najnowszą techniką rodem z wc typu bidet! w pełni świadom obsługi tego egzotycznego dla niego dotąd ustrojstwa za nato.
I słusznie im dokłada za bezczynność w sprawie Putina, Rosji, Ukrainy i Krymu!
I żeby wzmocnić swoją krytykę odmówił udziału w fetowaniu 15 rocznicy wejścia Polski do paktu północnoatlantyckiego.
To ma się rozumieć taki akcent!
Domyślam się, że taka postawa ...zucha! musiała bardzo zmartwić pani Bronisława i jego profesorskich doradców i gen. Dukaczewskiego.
Bo cóż to będzie za uboga feta, gdy tamże zbraknie autora, co prawda na nasze szczęście nie spełnionych pomysłów typu nato bis, joint ventures z kgb po opuszczonych bazach wojsk sowieckich.
Bez obu nóg L. Wałęsy to będzie proteza tych obchodów.I co na to Aleksander Filipińczyk?!

Ale nie zapominajmy, że jest znów w obiegu niezastąpiony Janusz Korwin Mikke. Jak widać i słychać! Jest on w stanie w niejednym zastąpić noblistę dwojga imion Lech Bolek.
JKM, któremu samemu jak jego formacji raczej wejście ani do PE, ani do sejmu ani do samorządu chyba raczej nie grozi postanowił starać się o konsula honorowego rosyjskiego Krymu. I zanim Putin go zajmie , /O ile zajmie?!/ JKM już ogłosił się zwolennikiem jego odebrania Ukrainie i wcielenia do Rosji.
Analizując wypowiedzi tegoż pana mam zawsze ten podstawowy kłopot, aby zorientować się do jakiej on aktualnie kanapy należy! I gdy już to ustalę okazuje się, że jest to już czas przeszły dokonany, bo go tam nie ma. Albo go wyrzucili, albo sam dokonał jednoosobowej samo secesji i założył kolejną jednoosobowej samomutację. Teraz podobno jest ich dwóch, bo z Wiplerem. czy tenże Wipler też wzorem JKM liczy na coś w klimatach honore? Tego jeszcze nie wiadomo.

Końcówka jeno pozornie nie w ten deseń, ale blisko.
Ojciec i syn.
Obydwa nieodrodni obywatele III RP.
Tak więc krótko.
Ojciec mocno mieszał, aby PITF / a może ten zbolszewizowany twór zwie się inaczej? nieważne!/ broń Boże nie dał ani złotówki na film o Smoleńsku.
I wspólnie z pozostałymi współdiablakami w tej antypolskiej zaprzańskiej wierze tak namieszał, ojciec znaczy!, że figa ani grosza.
I syn najęty jako konferansjer ogłaszając na imprezie nagrodzone filmy ni z gruszki, ni z pietruszki czyli ze Stuhra ojca i Stuhra syna zaczął sobie szydzić z tego planowanego filmu R. Krauze informując radośnie publiczność jak to jego tata nie dał pieniędzy na zrobienie filmu o tragedii z 10 kwietnia 2010r. Nie wiem jaka była na to reakcja zgromadzonej tam publiczności.
Ale jak widać ojciec i syn Stuhr to gagatki warte siebie. /a tak zupełnie na marginesie, to może nie należy się dziwić? tej kobicie, znaczy się niby żonie młodszego, że mimo trwającego związku małżeńskiego wolała mieć dziecko na boku z kimś innym niż z nim ?!/

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Jak zawsze w semo sedno i bez owijania w bawełnę. 

Pozdrawiam z 5.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#420077

przestrzeni glownych sciekow medialnych.

Niestey duzo Polakow starcilo powonienie i nie czuje zapachu szamba, ktore bije na odleglosc w lasnie z wymienoinych prze autora nazwisk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#420148