Piekło kobiet

Obrazek użytkownika gps65
Blog

Zwolennicy zabijania chorych i upośledzonych dzieci głoszą, że trzeba je zabijać jak najszybciej się da, póki się jeszcze nie urodziły. Uważają, że człowieka, który zachorował przed urodzeniem, powinno być można legalnie zabić. Gdy matka uzna, że jej dziecko jest potworem, gdy poczuje, że nie będzie miała chęci się nim opiekować, to powinna mieć prawo je zabić. Ale dlaczego tylko przed urodzeniem? Skąd tak krótka granica?       Dziecko-potwora należy zabić. Ale dlaczego można je zabić, gdy się stanie takim potworem przed urodzeniem, a po urodzeniu już nie wolno? Dlaczego nie pozabijać wszystkich potworów - i tych nienarodzonych, i narodzonych, i tych starych? Wszystkich, którzy są brzydcy, niezdarni, głupi, cierpiący, upośledzeni, nierokujący na przyszłość i których nikt nie chce utrzymywać? Dlaczego ich wszystkich nie pozabijać, jeśli ich życie jest nic niewarte? Można nawet im zrobić zdjęcie przed zabiciem i wszystkim potwora pokazać.

       Każdy człowiek może na dowolnym etapie swojego życia ulec wypadkowi, czy zachorować, i stać się potworem. Będzie brzydki, utraci rozum, straci władanie nad ciałem. W dowolnym stopniu. Może stać się strasznym potworem, albo tylko takim troszkę. Może mieć możliwość ukrycia tej swojej potworności, albo będzie to niemożliwe. Jego życie stanie się piekłem.

       Jakie są powody, by któregokolwiek z tych ludzkich potworów chronić? Dlaczego wolno stosować przemoc, by zmuszać jakąkolwiek matkę, by utrzymywała swoje dziecko, jeśli ona nie chce go utrzymywać, bo się jej nie podoba? Czy to ludzkie, miłosierne, dobre? Jedna uzna, że potworny jest zespół Downa, a druga, że takim potworem jest to, że dziecko jest rude, grube, ślepe, głuche, kulawe, garbate czy chore na wiele różnych nieuleczalnych chorób. Dlaczego nie można by takiego potwora zabić zawsze - nie tylko, gdy się podejrzewa, że będzie rude, ale gdy już wyraźnie widać, że jest rude, bo zrudziało po urodzeniu?

       Zgwałcona i zbrukana przez pedofila dziewczynka może przez swoją głupotę i nieświadomość urodzić potwora. Będzie się wahać i nie zdąży go zamordować przed urodzeniem. Dlaczego nie powinna mieć prawa zabić tego potwora nawet po roku, czy dwudziestu latach, gdy zrozumie, przemyśli i uświadomi sobie, jakiego potwora zrodziła? Dlaczego prawo do zabicia potwora powinno przysługiwać tylko na szybko, gdy rozpoznanie potworności tego tworu jest pobieżne, niepewne, dokonane przez jakieś USG, rentgena czy inne urządzenia, a nie po namacalnym, naocznym, długotrwałym, pewnym poczuciu, że to potwór?

       Póki potwór jest w brzuchu, jest niewidoczny, tylko nim straszą inni, póty nie jest to jeszcze tak bolesne, jak to, gdy ten potwór jest widoczny, można go dotknąć, trzeba przytulić. Dlaczego gdy matce mówią, że nosi potwora, to może go zabić, ale gdy jej dadzą go do potrzymania, to już nie może go wywalić do śmieci? Dlaczego kobieta może zamordować swoje dziecko, by uniknąć piekła, jakiej je szykuje ten potwór, gdy jej to ktoś opowiada - a gdy już tego diabła przytuli, to musi go przyjąć i nie może legalnie zabić?

       Wszystkie kobiety powinny mieć prawo do pozabijania swoich piekielnych dzieci. Dzieci stwarzają kobietom piekło, są potworami. Niezbywalnym prawem każdej kobiety jest pozabijać te diabły. Z piekła należy się wyrwać poprzez wymordowanie piekielnego nasienia. Zawsze, w każdym momencie, a nie tylko wtedy, gdy na to ustawodawca zezwoli. Dzieci to piekło kobiet i matki powinny mieć prawo zawsze wszelkich diabłów pozabijać. To kobieta ustala, kto jest diabłem i gdzie jest piekło. Ustawodawca nie powinien w to ingerować. Kobieta powinna móc zamordować każdego, kogo uzna za potwora.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.7 (19 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627470

Odbieram tekst GPS-a jako przekorną gryząca ironię.

Vote up!
6
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627506

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627512

>>Wszystkie kobiety powinny mieć prawo do pozabijania swoich piekielnych dzieci. Dzieci stwarzają kobietom piekło, są potworami. Niezbywalnym prawem każdej kobiety jest pozabijać te diabły. Z piekła należy się wyrwać poprzez wymordowanie piekielnego nasienia. Zawsze, w każdym momencie, a nie tylko wtedy, gdy na to ustawodawca zezwoli. Dzieci to piekło kobiet i matki powinny mieć prawo zawsze wszelkich diabłów pozabijać. To kobieta ustala, kto jest diabłem i gdzie jest piekło. Ustawodawca nie powinien w to ingerować. <<

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/1627512#comment-1627512
 

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627513

O swoim brzuchu może kobieta decydować -  tak - o nerkach, wątrobie, żołądku - może je pani spokojnie usunąć, spróbować  żyć bez nich,  o macicy też lecz nie o jej zawartości - od kiedy jest w niej oddzielne życie, niezależnie od etapu jego rozwoju nie jest  tożsame z genomem innych komórek organizmu matki - jest mieszanką dwóch genomów ojca i matki - jest oddzielnym organizmem i dlatego żadna władza nie powinna ingerować w jego unicestwienie. 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1627615

Aż jestem zdziwiony.

Nie sądziłem, że kiedyś przyznam Tobie rację.

Vote up!
3
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1627548

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Czy dpszcz myśl, z mją n jszcz jdng rdzc?

Vote up!
1
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627475

Czy może Pani bliżej zdefiniować, jakie to jest "dziecko niepokalanie poczęte"?

Vote up!
3
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1627495

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Autor wątku zwraca się wyłącznie do kobiet. Gdzie rola i odpowiedzialność mężczyzn? Swoją droga dziwi mnie pani pytanie. Jakby Pani nie wiedziała, skąd się biorą dzieci.

(naukowo: dzieworództwo = partenogeneza)

Vote up!
1
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627499

Autor słusznie zwraca się tylko do kobiet - tylko kobiety zachodzą w ciążę.

Gdyby umieściła Pani to określenie w cudzysłowie, nawet bym o wyjaśnienie nie zapytała.

Vote up!
5
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1627507

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Autor słusznie zwraca się tylko do kobiet - tylko kobiety zachodzą w ciążę."  Sądzi pani, że same sobie to robią? A jeśli nie - to gdzie ich wspólnicy? Nie widzę powodu do brania słowa "niepokalanie" w cudzysłów. Od czasów Boy'a Żeleńskiego trochę czasu minęło.

https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/pieklo-kobiet.html

Vote up!
1
Vote down!
-6

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627509

Czy Grodzka z  Bęgowskim może mieć dziecko?

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1627539

Autor niesłusznie zwraca się do kobiet, co można poznać po notkach, które zalinkował w PS, np. tej: https://www.salon24.pl/u/gps65/729353,aborcja-to-problem-mezczyzn

Vote up!
2
Vote down!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1627686

były burdele i babki od spędzania, wcale nie wolnego czasu. I były kary i było jak było. W Egipcie Starożytnym i III Rzeszy kara śmierci, ale już w generalnej Guberni i w PRL niet, liberalno i w kak w skazkie job twaju... Żal mi tego człowieczka rozczłonkowanego na zdjęciu, i sam adoptowałem jednego takiego i via excelsis dziesiątkę dziennie różańca walę, i  niejedną petycję podpisuję. Róbmy cokolwiek, co możemy na własny rachunek, a nie wszystko, co nam się zamarzy. Lepiej dać księdzu dwa złote jak u nas na wsi albo po warszawsku dyszkę, niż walić w nieszczęsne dziewuchy opuszczone przez mężczyznę, pracodawcę, własną rodzinę, szkołę. Przed posadzeniem w pręgierz owych poranionych niedoszłym i zsobaczonym macierzyństwem dziewczyn i Pań w kolejce na szafot, pierdel, kamienowanie i pręgierz stoją ruskie, komuchy, spadkobiercy Hitlerowskich rabusiów, kapitał narodowości, jak mówi Redaktor mój ulubiony, prawniczej, która to narodowość prawnicza domaga się spadku po ofiarach hekatomby przez siebie sfinansowanej... Może tak im wpierdol a tym nieszczęsnym modlitwę i ew. lody malinowe? A jak za krótko  u kogoś na ciachu ciachu z całym złem, to tylko te lody, i praca nad sobą i bliskimi? A może śledztwo, kto za tą potworność i nieszczęście kasuje i nie zważając na sądy na sposób paparazzi mordy ich i dupska w luksusowych okolicznościach przyrody sycące się dostatkiem upublicznić. Bardziej rycerskie to wyzwanie, niźli ten zewłoczek kochany i bezimienny, który praw pozbawion o swoje publicity dbać nie może, a i pogrzebiony od lat niewiela być może...

 

Vote up!
1
Vote down!
0

Onufry Zagłoba

#1628428