Antykatolicka ofensywa

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Idee

Pobieżnie, co przyznaję bez bicia, przejrzałem wpisy najbardziej „katolickich” blogerów na NP. I ze zdziwieniem stwierdzam brak w nich najważniejszej dla zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości informacji.

 

Zupełnie bez echa przeszła zorganizowana w lutym 2018 roku Konferencja poświęcona zapobieganiu antysemityzmowi.

Do grona jej organizatorów należały Europejski Kongres Żydów, Uniwersytet w Nowym Jorku, Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytet Wiedeński.

Pośród organizatorów znaleźli się Armin Lande  (Instytut Studiów Żydowskich na Uniwersytecie Wiedeńskim), zajmujący się tekstami z Qumran; Ariel Muzicant, przewodniczący wiedeńskiej loży B’nai B’rith, członek zarządu Muzeum Żydowskiego w Wiedniu i Wiedeńskiego Instytutu Badań nad Holocaustem Szymona Wiesenthala; Dina Porat, profesor Uniwersytetu w Tel Awiwie i główny historyk w Instytucie Jad Waszem; Lawrence H. Schiffman, hebraista na Uniwersytecie w Nowym Jorku, dyrektor Globalnego Instytutu Zaawansowanych Badań nad Żydami; Mark Weitzman, członek amerykańskiej delegacji do Międzynarodowego Urzędu ds. Pamięci Holokaustu, przewodniczący Komitetu ds. Antysemityzmu i Negacji Holokaustu.

W opracowanej i wydanej przez siebie broszurze stanowiącej podsumowanie Konferencji („Koniec z antysemityzmem! Katalog wytycznych do walki z antysemityzmem”) polecają m. in.

Istniejące antysemickie stereotypy oraz symbole muszą zostać wykorzenione z kulturowej i religijnej pamięci świata. Powinny zostać zidentyfikowane jako antysemickie i nie wolno pozwolić na to, żeby generowały antysemityzm. Z tego względu, gdziekolwiek to możliwe, antysemickie treści powinny być usuwane z obiegu (internetowego i pozainternetowego). Antysemickie treści w mediach społecznościowych i innych mediach powinny zostać zakazane i/lub usunięte. Treści antysemickie, których nie można usunąć z kulturowej i religijnej pamięci świata powinny zostać opatrzone komentarzami ostrzegającymi przed ich antysemicką naturą.

 

Zatem Nowy Testament musi być na nowo zredagowany. I opatrzony przypisami, zaprzeczającymi znanej od prawie 2 tys. lat treści!

Żydzi najchętniej pozbyli się by go w całości, albowiem wg nich nie zawiera w sobie pierwiastka boskiego (w odróżnieniu do Tory, choć tzw. prawa Mojżeszowe są… zwulgaryzowaną wersją Kodeksu Hammurabiego!).

Żydzi bowiem twierdzą, że Nowy Testament jest dziełem stworzonym przez ludzi, więc nie powinien być mylnie utożsamiany z objawieniem Bożym.

 

Łatwo zauważyć, że w scenariusz syjonistów wpisuje się ostatni tekst oparowego „admina” Z. Niebieskiego.

Dokładnie tak, jak ustalono w lutym 2018 r. próbuje podważyć jedną z podstaw naszej wiary – wiarę w natchnienie Księgi.

Nie całej.Część żydowska jest cacy i nie podlega jakiejkolwiek krytyce.

Atak oparowego „admina” wymierzony jest przecież tylko w Nowy Testament.

Dokładnie, jak życzą sobie uczestnicy lutowej Konferencji.

Czy Niebieski za chwilę zażąda zmian, zgodnych z kolejnym syjonistycznym zaleceniem ?

Historia antysemityzmu powinna zostać właściwie przedstawiona w kulturowej i religijnej pamięci świata, a niewłaściwe opisy należy poprawić wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Z. Niebieski jest za mały, by móc mu powierzyć takie zadanie. Wystarczy jednak, by budzić wątpliwości, one bowiem rodzą niewiarę.

 

Dokładnie w tym samym kierunku zmierzają „arcykatolicy” urządzający hucpiarskie wygłupy pod Radiem Maryja połączone z grożeniem Prymasowi więzieniem.

Ciągle Kościół, a nie islam, jest bowiem wrogiem nr 1 tych, którzy naprawdę rządzą światem.

 

Nienawiść, starsza od Kościoła, nie pozwala zobaczyć tego, co jest widoczne nawet dla lewicowych ateistów.

 

Wilk coraz częściej ukrywa się w owczej skórze.

Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

(Mt 7, 21-23)

 

Bądźmy czujni.

29.10 2019

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)

Komentarze

z Łubianki

 

arcykatolicyzmu przesłanki

przesyłają prosto z Łubianki

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1607931

cyt. "Alexander Ben Zvi w wywiadzie dla wtorkowego "Super Expressu" scharakteryzował polityków Konfederacji jako "ludzi, którzy mają antysemickie poglądy i wypowiadają się przeciwko Żydom". "Jeśli w Sejmie będą powtarzać swoje antysemickie slogany, będzie to problem" - powiedział nowo mianowany ambasador Izraela w Polsce. Robert Winnicki, jeden z liderów Konfederacji stwierdził, że Ben Zvi powinien zgłosić antysemickie wypowiedzi do prokuratury. - Bardzo nieszczęśliwie rozpoczyna swoje urzędowanie w Polsce od ataku na formację polityczną, która cieszy się poparciem 1 miliona 250 tys. Polaków - powiedział polityk w Sejmie."

cyt. "Winnicki przekonywał, że wypowiedzi nacechowane nienawiścią do jakichkolwiek grup etnicznych są w Polsce karalne. - Moim zdaniem nie znajdzie takich wypowiedzi. Pan ambasador powinien bardzo uważać, ponieważ dopuszcza się zniesławienia (...)".

https://wiadomosci.wp.pl/robert-winnicki-ostrzega-ambasadora-izraela-dopuszcza-sie-znieslawienia-6440428084946561a

PS

cyt. "Salomo - gratuluję Izraelowi wyboru tak wspaniałego dyplomaty na stanowisko ambasadora w Polsce. Jeszcze trochę a żadna dyplomacja nie będzie już potrzebna. Czy ktokolwiek z polskich polityków wypowiadał się o składzie i antypoloniźmie izraelskiego knesetu?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1607934

rasowy antypolonita

 

brzytwy się chwyta

rasowy antypolonita

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1607939

nie jedno ma imię i z różnych okolic przybywa [link], pod różnymi maskami się ukrywa [link], lewacka wojna aksjologiczna trwa. Jest to totalitarna wojna hybrydowa, której antykatolicyzm jest jedną z wielu twarzy, a za antykatolicyzmem idzie antycywilizacyjne ostrze skierowane od wiosny 1968 przeciwko wszelkiej ludzkiej tożsamości. 

Tak neokomunizm rusza z posad bryłę świata. 

Inwazja neokomunizmu jest aksjologiczna, bo jest totalnym atakiem ideologicznym, wymierzonym przeciwko wartościom cywilizacyjnym, przeciwko całemu systemowi etycznemu i wszelkim normom moralnym, przeciwko wszystkim sferom więzi społecznej i organizacji społeczeństwa. Neokomunizmowi zależy na sparaliżowaniu wszystkiego, co w atakowanym społeczeństwie może być dla niego pożyteczne. Paraliż, dezorganizacja, destrukcja, nic się nie może udać. (...)
Jest to najtrudniejszy do zrozumienia i wyobrażenia atrybut neokomunizmu. Jest to jednak konwencjonalne zadanie cybernetyki społecznej, polegające na sterowaniu społeczeństwem w totalnej wojnie ideologicznej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1607967