"Czarne kobietony" znalazły winowajcę antyaborcyjnej "nagonki" - to IPN...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj przez Polskę przetoczyła się fala...no może - falka,wystrojonych na czarno osób płci obojga a nawet trojga. Zapewne dla zmylenia służb "protest" nazwano - "strajk kobiet", pomimo, że na wielu zdjęciach z kraju widnieją wizerunki brodatych i wąsatych panów. Poprzebierane na czarno paniulki nie bardzo umiały wyjaśnić po co i przeciw czemu "protestują", ale dzielnie stały w deszczu na mokrych ulicach. Podobno chodzi o to, że jeżeli w Sejmie nie ma obecnie nawet cienia projektu ustawy zaostrzającej przepisy aborcyjne ale... przecież może się pojawić! Paniulki "protestowały" więc na zapas...dziwne.Co dzieje się w lewackich czerepach nie mnie osądzać. Ale może należy śmiało pójść dalej i zorganizować nie nudny "protest" z niemieckimi świecami w rękach pod sądami, lecz na przykład "ogólnopolski strajk kobiet, mężczyzn, posłów "nowośmiesznych", zPOdziei, Kindzi Gajewskiej oraz transseksualnych płazów" pod hasłem - "Nie - dla jesiennych przymrozków, pisowskiego pomysłu na uniemożliwienie ulicznych protestów". Gdy nadejdzie jesień z deszczami i chłodem "protestujący" będą mogli zaskarżyć jesień do "komisji weneckiej" czy "greckiej", towarzysz Juncker czy inny lewacki komisarz zorganizuje debatę unijną na ten temat a towarzysze Bieńkowska wraz z małym, obrzydliwym konfidentem Bonim przygotuje wystawę tematyczną w gmachu PE...

Trwa ostra rywalizacja o palmę najgłupszego PO-sła "totalnych". Stawka jest wyrównana. Gdy Rysiek błysnął pomysłem by członków KRS wybierać większością 5/3 posłów, od razu dostał w nos od towarzyszki Lubnauer. Otóż urodziła ona myśl, że nie należy zamykać marketów na niedziele, bo w tym wypadku...w soboty nie będzie gdzie zaparkować przed marketami.!!! Myszka Gasiuk proponuje by kobiety ponownie przechodziły na emeryturę w wieku 67 lat. Dziś Kindzia Gajewska podbiła stawkę - zamknęła się bowiem w klatce na warszawskiej ulicy - "na znak protestu". Ponieważ nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu z medycznego konsylium nie chcę komentować tego faktu. Tylko - na Boga - czy nie wstyd ludziom, którzy to-to zrobili posłami Rzeczpospolitej ? Choćby trochę...

 I na koniec- czarne damulki nosiły wczoraj kartki z tekstem - "Żądamy dostępu do tabletek - dzień PO", co każdy może tłumaczyć po swojemu. Ponieważ używano powszechnie dużych liter dla oznaczenia "PO" rozumieć to można jako chęć codziennego korzystania z PO-me(n)diów, które skutecznie odbierają nawet przyzwoitym ludziom zdolność samodzielnego myślenia. Nie sądzę bowiem by chodziło o tabletki antykoncepcyjne, bo wiek "protestujących " paniulek - 80plus- wyklucza raczej taką tezę. W moim mieście wiekowa aktywistka partii- nieboszczki niosła dumnie napis - "Zlikwidować IPN"...No i proszę - znalazł się winowajca - to prezes Szarek z profesorem Szwagrzykiem zagięli parol na " czarne kobietony", by odebrać im prawo do erotycznych przyjemności... dzięki Ci Boże, że tak pomieszałeś w "totalnych" głowach...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

To jest moja propozycja, aby tym czarnym wdowom podrzucić jeszcze jedno hasełko, na miarę ich potrzeb emocjonalnych. Ja sam nie mam nic przeciwko izoflawonoidom pochodzenia roślinnego, ponieważ należą do związków o dużej skuteczności leczniczej, mają własności antynowotworowe, antyoksydacyjne, antybakteryjne, przeciwgorączkowe, hipotensyjne, spazmolityczne i inne. 

No, ale te czarne wdowy chętnie sprzeciwią się wszystkiemu co mądre i pożyteczne i są gotowe do wznoszenia dowolnych haseł, których sensu nie rozumieją.

[link]

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1549629

Kiedy fotografowałem pikietę wystartowało do nie dwóch agresywnych niemłodych mężczyzn. Przypuszczam, że szli do mnie aby mnie spacyfikować, uratowała mnie jednak legitymacja dziennikarza. Teraz trochę o pikiecie.

W pikiecie brało udział kilkanaście osób z czarnymi parasolkami i czarnymi balonami. Zbierali podpisy pod projektem ustawy liberalizującym prawo do aborcji oraz przewidującej karanie więzieniem ludzi, którzy odważą się w Polsce mówić prawdę o zabijaniu nienarodzonych dzieci. Nie wiem ile podpisów zebrały, ale chyba niewiele, ponieważ przechodnie skutecznie omijali protestujących. Kolor czerni który używają uczestniczki #Czarnego Protestu doskonale odzwierciedla ich czarne, opętane przez szatana dusze. Ciekawy jestem ile z tych protestujących kobiet dokonało aborcji i czy mają świadomość traumy jaka jest udziałem zabójczyń własnych nienarodzonych dzieci?

Przerażające i smutnie jest to, że wśród protestujących były nauczycielki, te zdemoralizowane kobiety wychowują nasze dzieci. Wpajają im swoim przykładem lekceważenie dekalogu i uczą stosowania zasady "róbta ci chceta", a jak zajdziesz w ciążę polecają; użyj "pigułki dzień po", która ich zdaniem powinna być dostępna bez recepty. To droga donikąd!

7 października w Polsce odbędzie się ogólnonarodowa modlitwa o pokój "Różaniec do granic". Przez Różaniec prośmy też Maryję o łaskę opamiętania dla tych nieszczęsnych, opętanych i pogubionych kobiet z #Czarnego Protestu.

Vote up!
10
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1549647

że nieświadomie włączyłem się do protestu.

Padał deszcz i niosłem czarny parasol.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1549662

..Pewna studentka w czasach PRL-u, w wypełnianym przez siebie uczelnianym kwestionariuszu.. w rubryce; - "stosunek do służby wojskowej" - napisała krótko: -"BYŁ"!
---------------------------------------------------------------------

- A co najbardziej utkwi w pamięci po kompletnej, wtorkowej klapie protestu "siostrzyc" z (tym razem) "czarnymi parasolkami", a nie papierowymi torbami na ich durnych łbach - o którym też można napisać; - "BYŁ"?

No "BYŁ".. A co po nim zostanie?
- Ano.. ZDJĘCIA!
- "Wspólne zdjęcia" tych głupawych, lewackich "elyt" do umieszczania na "tłyterach" i "pejsbukach".. Ot.. Taka niewybredna forma samonapędzającej się "autopromocji": - "Ty mnie.. a ja ciebie"

Czyli dla przykładu..

Pan (hmm..) M.Sz. umieszcza na ."tłytku" i "pejsbuczku" fotkę z panią K.G-P.. zaś pani K.G-P umieszcza u siebie "focię" z tymże.. noo.. "panem" M.Sz.  - iii.. już wiemy że "protest" był udany, bo zaszczycony "osobistościami" kalibru i typu; - "Scheuring-Wielgus" czy "Nowacka" :)

Obym był.. dobrym prorokiem gdyż.. mogą to być pożegnalne zdjęcia dzisiejszych lewackich "elyt" (no bo kto ich jeszcze raz wybierze?).
- Zdjęcia takich "asów" politycznych i takich potęg "yntylektualnych" jak: - "kulturalny (i mądry) inaczej" Michaś Szczerba i "myszka agresorka" Gasiuk-Pihowicz :)
Czy też sejmowy fotoreporter-sprawozdawca - "POgrzebacz" Nitras..
Ale też..
Unijny kapuś Trzaskowski - no i oczywiście oprócz Arłukowicza i Kidawy Błońskiej, najgłupsza "posła" RP - Scheuring-Wielgus (et consortes.. e tutti quanti..) :))) - Czyli.. sam "kfiat" lewactwa polskiego :)

P.S. - Ostrzegam też! Jak "leff przez dwa "eff" będę bronił zaszczytnego, pierwszego miejsca "Joanki" Scheuring-Wielgus, jako "Najgłupszego Posła RP" (i "polytyka też")
- I będę bezlitosny w obronie, i nie pozwolę wydrzeć JEJ
"palmy pierwszeństwa"! :))

 

Vote up!
6
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1549668

Pełna zgoda, co do Joanny dwojga nazwisk. Jakkolwiek w Sejmie zgłosiła coś 130 wniosków o... przerwę.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1549676

Na czarno, są robione  (k)obiekty -  do "UNIwersalnego" manipulowania, POdłymi maniami: antyludzkimi, antyspołecznymi, antykobiecymi, antyestEtycznymi i niestety antypolskimi.

Pozdrawiam - J.K.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1549674

Czarne stroje ustrojów (kobiecych)- manifestowały (kolorem służbowym)- wewnętrzne nasTroje...

 - "trzeciej władzy" - płci pięknej(szyj) kręcących (k)obietnicami - Sprawiedliwości - w sądownictWie...

Znanym z rozstrajającego ustrój państwa - kobiecego. strojenia się w "małe czarne"...

- tajemnice (anty państwowe) nie (?) do ujawniania pubLicznego...

Tyle wizji - piękna, estEtyki (u)strojów "demokratycznego państwa prawa"-  marnowane było ( z "politycznego" przyzwyczajenia) - do października 2015 roku, z powodu czajenia się POlitycznie zorganizowanych 

antypolskości - na piękne cNoty nieWieŚciEgo "sądownictwa"- nieusTajnie strojącego się (bez lustra- lustracji)...

- na czarnym tle zbrodniczych przeszłości...

Z czarnego tła ekranu nie odbija się światłość wybijająca z Narodu Polski, bo w eKranie czarnych wyciekających praktyk- byłego "sądownictwa" - mogą się niezauważalnie czaić zbrodnicze przyzwyCzajenia - periodycznie, idiotycznie utrwalane - byłym "sądownictwem" (nie do NARODOWEGO zmienienia ?)- od 1945 roku.

Pozdrawiam - J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1549751