Kopacz-ka walczy z szatanem...w internecie...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pani premiera dziś nie opuszczała stolicy, rządowe meble bezpiecznie wróciły z Krakowa. Brak kolejowego wypadu nie oznacza jednak, że Kopacz-ka uwolniła Polaków choć na dobę od swej nienachalnie urodziwej fizjonomii. Na ekranie ogłupiacza pokazała się w ogrodzie, gdzie bredziła jeszcze gorzej niż w kolejowym wagonie. Znacząco rośnie poziom bredni wygłaszanych przez panią premierę. Czy to wynik całkowitego zagubienia, czy może panika przed nieuchronnie zbliżającym sie październikiem? Zapewne służby albo psychiatrzy państw ościennych próbują złapać sens takich wypowiedzi Kopacz-ki jak dzisiejsza - " Internet to symbol nowoczesności, a nie narzędzie szatana".Może jakiś łżenniakrz "śledczy" rozpocząłby poszukiwanie "drugiego dna" w tym zdaniu? Gdy patrzę i słucham codziennych głupot wygadywanych przez tę rozhisteryzowaną kobiecinę to wstyd walczy we mnie z współczuciem. Na oczach świata Kopacz-ka kompromituje nas wszystkich. Bo przecież w Albanii czy innym Lesotho gdy ktoś posłucha bełkotu z ekranu w wykonaniu "szefowej rządu" to zastanowi się po prostu - jeżeli tak mówi premiera, to jacy głupi są dopiero zwykli Polacy, którzy ją wybrali ?! W normalnych krajach politycy stanowią grupę, na której można się wzorować, no nie zawsze oczywiście. W III RP lumpy i szemrani geszefciarze nazwali się "elytą", poprzebierali się w drogie stroje, nabyte za pieniądze pochodzące z kradzieży publicznego majątku i odwrócili społeczną drabinę. To co dziś jest "na górze" to moralne i mentalne męty, głupki bez zasad, cyniczni cwaniacy - lumpenproletariat. Porządni, przyzwoici i pracowici Polacy zarabiają grosze albo emigrują.

Wyciekły do sieci kolejne, kompromitujace PO-sitwę informacje.Tym razem młoda, obiecująca "platfuska" z Opola w knajackim slangu "młodych demokratów" namawiała koleżnkę na wyjazd do Warszawy na zjazd PO-mafii. Obiecywała przejazd autokarem, a także "żarcie i wódę za darmo (...) partia płaci". Niby nic nowego, ale po raz kolejny każdy może sam przeczytać jak szumowiny z PO deprawują i psują młodych ludzi. Robią to jawnie, szastając publicznymi pieniędzmi, bo czują sie bezkarni, stoją "ponad" motlochem. Już tylko ta krótka informacja powinna pokazać lemingom kogo wspierają.I nie jest to odosobniny przypadek, tak działa PO-sitwa od lat w całym kraju. Łatwa kasa, dobra praca, a wreszcie bezkarność- to podstawowe zasady deprawowania ludzi. Nie liczą się kompetencje, przygotowanie, wykształcenie. Wazne by każdego ubrudzić, skorumpować, zepsuć.Może już starczy tego...?

Pytania referendalne Komorowskiego odbijają się czkawką wszystkim. Poza beznadziejnym wyrzuceniem 100 mln złotych, tysiące ludzi będą przez 16 godzin w niedzielę 6 września nudzić się śmietelnie w komisjach wyborczych. Dziś "prezydĘcki" Wujec ujawnił,że pytania przygotowano w ciągu powyborczej nocy z 10 na 11 maja. grupa "doradców" Komorowskiego na kolanie "stworzyła" dokument, który szybko zostal klepnięty przez senat i stał się prawem. Po co ??? Każdego dnia PO-sitwa kpi z nas,  z obowiązków wobec obywateli, powagi państwa. Pokażmy jesienią lumpom ich właściwe miejsce na społecznej drabinie...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

ale nie bedzie latwo. Zdychajaca bestia jest podwojnie grozna!

Vote up!
9
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1490954

Jaka to bestia?

To prosiątko,ledwo się porusza po chlewiku (a co my teraz mamy?).

Lepiej by sobie podłubała w zębie

Vote up!
8
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1490955

marny pionek w tej mozaice. Mialem na mysli caly ten system i te uklady. Oni juz niejednokrotnie pokazali ze nie cofna sie przed niczym.

Vote up!
3
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1490967

To prawda,tylko że to zasłużony pionek w tej bandzie. Aby do niej nsleżeć.trzeba wykazac się "odpowiednimi zasługami",rodziców ,dziadków lub pociotków.A solidarność w tej bandzie jest wzorowa.

Vote up!
4
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1490979

Marszałek Baleron, który ostatnio tak dzielnie stawał na straży praworządności socjalistycznej, broniąc swoim okrągłym ciałem pamiętnika Komorowskiego, do którego jacyś tam czeladnicy chcieli coś powpisywać, w przypadku napisanego na kolanie byle szybciej i byle jak dokumentu, nawet się nie zająknął, chociaż zazwyczaj jąkanie przychodzi mu z wielką łatwością

Vote up!
5
Vote down!
0
#1490964

zainteresowany wypowiedziami polskiej premiery - i raczej trudno przypuszczac, zeby byl nawet, gdy stanowisko przejmie Szydlo. Natomiast na "rynku" krajowym rozne szczekaczki (rozglosnie radiowe i TV) rozpowszechniaja wypowiedzi politykow ( w tym w znaczacej mierze PO), ktorych poziom wskazuje, ze niski wskaznik wyksztalcenia nie jest odkryciem ostatnich lat... a byc moze, ze juz cale dziesieciolecia temu tytuly profesorskie i habilitacje robilo sie  "na Slowacji" lub w innym Tatarstanie - zwazywszy na wypowiedzi profesorstwa (np. Kopacz, Niesiolowski...).

Vote up!
2
Vote down!
0

mikolaj

#1490969

Totalny szok, cytuję słowa młodej? działaczki POlszewików z Opola "Kopaczowa tam będzie, jacyś ministrowie i ja nie mogę jechać, (…) i pomyślałam, że ty i Przemo byście chcieli. Autokarem, tam masz hotel, imprezę, żarcie i wódę za darmo"— w ten oto sposób  działaczka młodzieżówki PO nie jaka Martyna Krywko miała namawiać koleżankę do udziału w zjeździe tej partii w Warszawie, i w dalszej części przekonuje,że by wziąć udział w takiej podróży nie trzeba wcale wspierać partii Ewy Kopacz-cytat "Tak, za darmo. Tak za darmo, partia płaci. Nie, no tam musisz udawać, że jesteś za Platformą i w ogóle - hahahaha. No, to byś mogła zostać sobie dłużej". To są właśnie wysokie standarty POlszewii jakimi się kieruje przez 8 lat. Tego to już chyba najgłupszy leming nie strawi, czego mu z całego serca życzę.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1490981

...... juz dogorywa, a jeszcze może ugrysc.Maja duuuzo do stracenia, o czym wiedzą ludzie a jeszcze wiecej wiedzą oni.
O wielu rzeczach mozemy sie tylko domyślać.
Wystawione pionki tańczą upipony taniec do stracenia, bo koledzy ze zjezonymi ze strachu łbami nie daruja.

Vote up!
2
Vote down!
0

ana1

#1491137