Jak trwoga u elyty...to do Niemca po pomoc...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Być może z powodu mrozów me(n)dialny wrzask i lament nieco ucichły w niedzielę. Oczywiście od jutra ataki na rząd pani premier Szydło, pana prezydenta Dudę i największe - na pana prezesa Kaczyńskiego zaczną się od nowa. Histerie wokół "zagrożonego" podobno potwornymi represjami prezesa TK Rzeplińskiego wrócą ze zdwojoną siłą. Rzecz jasna przyjęcie "małej ustawy medialnej" przyniesie szybko zmianę narracji w publicznych mediach. To da rządzącym odrobinę wytchnienia, osłabi natomiast mocno wirtualne byty - KOD-zistów i "nowosmiesznych", którzy od kilku tygodni mieszkają niemal w telewizyjnych i radiowych studiach. Dlatego pewnie dziś groteskowy alimenciarz w żółtej marynarce skarżył się na "hakerskie ataki" na strony "obrońców demokracji".Myślę, że za odpowiedź temu pajacowi wystarczą słowa Cześnika z fredrowskiej "Zemsty" wypowiedziane do Papkina - "A kto by tam i nastawal na waszmości nędzne życie?"

Być może próżniacza elyta czując nadchodzący schyłek medialnych możliwości zaczęła żalić się lewackim przyjaciołom z Brukseli, wycierając wszelkie mozliwe korytarze i przedpokoje.Oczywiście "obrońcom demokracji" największego wsparcia udzielają Niemcy, jak wiadomo od wieków zwolennicy dialogu i braterstwa z innymi narodami. Od Ottona I, poprzez plejadę cesarzy, Fryderyka Wielkiego, Bismarcka aż po Hitlera, zawsze Niemcy stali w awangardzie "europejskiej jedności i postępu".Doskonale o wprowadzanych siłą "wartościach" pamiętają jeszcze dawni mieszkańcy Generalnego Gubernatorstwa  czy Kraju Warty. Od ćwierćwiecza Niemcy nadal prowadzą swoje - "Drang nach Osten", tylko stosują presję ekonomiczną zamiast brutalnej siły. To przecież nie kto inny niż politycy CDU wsparli finansowo projekt banksterów i służb, który jako Platforma "Obywatelska" trwal przy władzy ostatnie osiem lat. Nie inaczej jest z tzw. "nowoczesną". To także wytwór tych samych "inzynierów dusz". Niemcy przyzwyczaili się od 26 lat, że III RP to ich "terytorium zależne", montownia dla niemieckich fabryk, rynek zbytu dla towarów gorszej jakości niemieckich sieci handlowych, "złota żyła" dla niemieckuich banków i medialnych potentatów. A teraz strumień kiludziesięciu miliardów złotych każdego roku ma się skończyć? Nie ma na to niemieckiej zgody! Stąd ten jazgot i wrzask unijnych  lewackich"fuhrerków". Tylko panowie Niemcy - Polska to nie Grecja! Połamaliście sobie banksterskie zęby na Węgrzech to próbujecie w Polsce. Mimo rzeszy sprzedajnych konfidentów i agentury ulokowanej wśród elyty III RP i ten plan zakończy się fiaskiem. Polacy po prostu za długo znosili pogardę i bezczelność PO-sitwy by ponownie jej uwierzyć. Może lepiej od razu zacząć postępować z nowymi polskimi władzami zgodnie z zasadami demokracji i samostanowienia państw Frau Kanzlerin...?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Ale większość Polskę promuje

W niej też widzi swoją Ojczyznę

Pragnąc przegonić tą zgniliznę

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1503750

W jedną lewacko-masońską trąbę dmuchają, zobowiązania dalej aktualne, srebrniki judaszowe się brało.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1503754

Stawiam to pytanie nie bez kozery, bo ci oPOPzycjni Panowie i Panie to są coś mało gramotni. Niby czytaci i pisaci ale wychodzi na to, że są tylko Pyskaci. Jeżeli nie POtrafią PO POlsku czego kolwiek napisać to jak im to wychodzio PO niemieckiemu czy angielskiemu? Czy czytał ktoś co ci ludzie POza pyskówkami w maglu, co oni napisali obojętnie na jaki temat?

Różne źródła przeglądam i jakoś niczego takiego nie POtrafię znaleźć. Tak mi się widzi, że oni z Eurogłupklami z Zachodo rozmawiają na migi, a że i tego języka nie znają, to PO każdym takim spektaklu olkropnie ich bolą ręce. Co prawda mogą POpoprosić o korepetycje u nauczycieki, którzy nauczyli angielskioego Pana Prezydenta Dudę, bo skoro otoczenie Camerona pochwaliło go za znajomość angielskigo, to znacvzy, że uczyli go dobrzy fachowcy( a nie fuchowcy), no ale to jak na POziom oPOzycji, to za wiele.

Co nam POzostaje? Ano czekac aż oPOzyjne gwiazdy od zbyt ciężkij pracy ręcznej(bo język migowy przecież wymaga również doskonałej znajomości) zaczną chorować, ale nie na uimysł(bo to ma miejsce już), ale na reumatyzm i inne paskudztwa wywołane cięzką pracą fizyczną.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1503757

Warto podkreślić skąd te komentarze i próby mieszania się w wewnętrzne sprawy Polski ze strony unijnych urzędników.W Unii aktualnie mamy do czynienia z dwu a właściwie trójwładzą więc casus Polski jest dla wielu unijnych agend okazją do precedensu i poszerzenia REALNEJ władzy kosztem parlamentów i rządów krajów członkowskich. Warto sobie zdać sprawę że działanie polskiej sitwy,te prośby o interwencję,ocenę to działanie nie tylko na szkodę Polski ale i na szkodę każdego komu obrzydły jest nowy model europejskiego porządku z unijnym ponadnarodowym rządem .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1503792

Rudy miesza, caly czas jest nagonka, manipulacje i wtracanie sie w Polskie sprawy, bo BANKI, NIEMIECKIE MENDIA, I SIECI SKLEPÓW bez podatkow, kwicza kwicza i WALCZĄ! !!!
Nie dajcie sie zmanipulowac!!!! Popierajcie Polski Rząd! !!@ Bo obcy , rekami wewnetrznych zdrajcow, pracują! !!! Nad zniszczeniem Polski!!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ana1

#1503999