Gazoport czyli fatamorgana

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Nie milkną echa krajowych i zagranicznych popisów lingwistycznych prezydĘta. Coraz więcej osób pyta po prostu - dlaczego człowiek chory, z galopującą amnezją, słabo rozpoznający gdzie akurat go przywieziono i do kogo mówi, ubiega sie o reelekcję? Musi Szanowni Panstwo...Komorowski to filar podtrzymujący układ sitwy złodziei i geszfciarzy z PO oraz ludzi służb specjalnych. Dlatego póki będzie żył me(n)dia nawet nie zapytają o jego kondycję zdrowotną. Po ucieczce Tuska z kraju i całkowitej kompromitacji nie-rządu Kopacz-ki został sitwie tylko on. Jego ewentualna porażka zdesabilizowałaby cały "układ", trwający w najlepsze od ćwierć wieku. Bez względu na to jak naprawdę się czuje i co z tego wszystkiego rozumie, Komorowski to symbol "układu" podpierany i prowadzony przez resortową żonę. Kompromitacje i językowe lapsusy mozna zamilczeć byle tylko sitwie ....żyło sie lepiej po majowych i jesiennych wyborach. A w drugiej kadencji Komorowski nawet sztuczny i wirtualny wystarczy.

Dzisiejszy raport NIK (kierowanej przez działacza PO przecież) nie zostawia suchej nitki na spółkach realizujących od lat strategiczną inwestycję - gazoport w Świnoujściu. Był on już tematem wyborczym kampanii mega-PO-szusta czyli Tuska, a realnie termin jego oddania jest stale odwlekany. Niemal tak cżęsto jak legendarnej już "drugiej linii metra" w Warszawie. Okazuje się,że poszczeggólne elementy infrastruktury gazoportu realizują firmy podległe różnym ministrom - inny nadzoruje budowę terminalu, inny nabrzeże, inny gazociąg a inny jeszcze portową infrastrukturę. Wypada mieć nadzieję,że żadnego z elementów tej inwestycji nie nadzoruje MEN albo Ministerstwo Zdrowia. Chociaż w PO-państwie nie takie rzeczy juz oglądaliśmy....skandal międzynarodowy a w me(n)diach cisza. Pojawił się dziś w telewizorze wice-premier Piechociński, który atakowany w sprawie gazoportu, zeznał z rozbrajającą bezczelnością, że i bez gazoportu Polska jest "bezpieczna energetycznie" -  to po co ten cały gazoport...?

Premiera Kopacz-ka wypełzła w weekend na chwilę z szafy i pogalopowała do Sopotu, gdzie akurat przebywał "prezydĘt Europy" czyli jej idol. Ten wyjątkowy, nawet na standardy UE, nierób pewnie coś "doradził" wiejskiej lekarce, zobaczymy po jej najbliższych wypiowiedziać, bo działań nie podejmuje ona żadnych. Wirtualne pacynki realizują wirtualny program, wszystko dzieje się na niby, po włączeniu ogłupiacza. A realne problemy milionów Polaków ? A to już ich spraw, przecież złodziejska sitwa zajęta planowaniem kolejnych "prywatyzacji" i "restrukturyzacji" nie ma czasu na drobiazgi.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

ale gdyby tak zainteresować się jakie tam lody poszły to byłby dopiero temat.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1467987

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wszędzie lody.Nie wiem czy jest jakaś dziedzina życia w której PO potrafiła być uczciwa, żeby nie powiedzieć politycy wszystkich partii.Czyżby było aż tak źle z Polakami? Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1468014

... który świadczy o braku uczciwości PiS-u. Wskaż aferę, której bohaterami byli PiS-owcy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1468034

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wystrczy wpsć fry ps d ggl, węc n będę ch wymnć.N bdę równż prównywć ch z frm P-PSL b n t dz.Njwększym grzchm PS są grzchy zndbn wbc wszystkch fr rządzącj klcj, np.sttn mnplcj przy wybrch. c? nc!!!  Tk zchwn jst n d przyjęc.                                                               Pwtórzę węc z Cjrwskm :&qt;WSZYSCY WN !&qt;

Verita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1468152

... I co mi się wyświetliło? 

Przede wszystkim afery PO-PSL, które nagłaśnia PiS. Koronna - to "afera taśmowa", gdzie PiS domaga się powołania komisji śledczej. A źródło? - No... oczywiście koszerny portal gazeta.pl., który ma za złe PiS-owi takie dzialanie. Dlaczego? - Bo zbyt dużo "brudów" wyszłoby na jaw, gdyby zajęła się tą aferą sejmowa komisja śledcza.

Jeśli aferą nazywasz między innymi działanie pana Konrada Tomaszewskiego - głównego analityka w Przedsiębiorstwie Lasy Państwowe, który przygotował (rzekomo w konspiracji - jak twierdzili platformersi, a za nią gazeta koszerna) w maju 2007 r. projekt przejęcia wszystkich 23 Parków Narodowych przez Lasy i utworzenia Państwowego Gospodarstwa Przyrodniczego "Lasy i Parki Narodowe", to gratuluję roztropności! 

Jesli były jakieś sprawy sądowe toczące się przeciw ludziom z PiS-u, to żadna nie dotyczyła zdrady stanu czy działania na szkodę polskiej gospodarki.  

Zatem przestań się wygłupiać i robić z siebie niepoważną. 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1468890

konkretnej intencji ten mój wpis,ale biorąc pod uwagę tzw. dynamikę akcji, zastanawiam się, czy kandydatura Pana Dudy na prezydenta( z całym szacunkiem) nie jest za bardzo "przyszłościową", czy wśród PiS-owców nie  ma chętnego , posiadającego na tyle czaryzmy, a jednocześnie na tyle politycznego doświadczenia,by ten największy elektorat, czyli zwykłych Polaków, którym obce są zakulisowe gierki kanapowych partii a najważniejszym zapłacenie rachunków i utrzymanie się na powierzchni życia...pociągnął za sobą....Takiego, który swoją Osobą w sposób naturalny stanowił by przeciwwagę dla.....wiadomo kogo, ALE w mentalności szeregowego Polaka nadal, było nie było,Prezydenta Rzeczpospolitej? Czy po raz kolejny PiS ucieka w przyszłość....w której naprawdę nie będzie co zbierać!!??

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1467988

 

 

Głową Państwa Polskiego jest sowiecki agent, sowiecka ruska patrioszka pseud. ”Litwin” działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego. Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun © Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

zasługi ma kandydat na drugą kadencję, że

ho ho ho...

ho

 

Żaden z pozostałych pretendentów do  Urzędu,

nie dorasta

do pięt

(p)rezydentowi

ruskiemu

dzisiaj, jutro, zawsze.

 

drugiego takiego nie będzie już nigdy.

 

I nie było

takiego gieroja

w przeszłości

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1468019

ktora jak rak od 89 roku drazy Polske, a ktora jest pod ochrana, albo lewactwa, albo PObolszewi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1468062

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/gazoport-kopacz-klamie-jej-kancelaria-klamie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1468063