PO ma jednak "program" - to wyhodowanie nowego Cyby...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wiele wskazuje na to, że prowokacja pod nazwą "obywatele rp"(jakoś nie mogę użyć dużych liter do tego ścieku ludzkiego), przygotowana jest przez obcych oficerów prowadzących za obce pieniądze. To co wyczyniali ogłupieni przez bezzębnego odwiecznego prowokatora Kasprzaka czy Kasprzyka 10 maja nosi już cechy zaplanowanej akcji przez wyszkolonych ludzi. Zero spontaniczności. Były białe róże, gromada osiłków oraz grupa licząca na to, że sprowokuje lincz na sobie. Przypomnę, że część "obywateli" wmieszała się w tłum manifestantów i dopiero na sygnał zaczęła "zadymę" wewnątrz tłumu. Każde rozwiązanie było dobre dla prowokatorów. Albo dostana w zęby i "Europa" będzie miała powód do protestów i sankcji, albo spowodują zamieszanie, w którym ktoś zostanie zdeptany, przypadkowo pobity czy raniony. Atak na Pana Adama Borowskiego jest dowodem nie tylko zdziczenia tych ludzi, ale i celu który przyświeca ich mocodawcom. Efektem rozchwiania nastrojów ma być wyhodowania nowego Cyby czy Cybów.

O planowanych działaniach świadczy me(n)dialny parasol nad "obywatelami", szczególnie w TVN-ie. Tony kłamstw wylewające się z ekranu ogłupiacza 24 godziny na dobę, ma przekonać Polaków, że rzeczywistość jest inna niż ją widzą realne. Dlatego tabuny "autorytetów", "tfurców" czy artystów płci obojga albo nawet trojga, wrzeszczą o "państwie PiS", pozwalają sobie na nazywanie rządzących - "bolszewią". Wczoraj chyba, paniulka- łżennikarka porównała Jarosława Kaczyńskiego do...Hitlera!!! A wiadomo przecież jak należy rozprawiać się z "faszystami". To co wyczyniają "totalni", me(n)dia i elyta III RP ma przygotować Polaków na nowy...Smoleńsk?! Ma tak otumanić i zagłuszyć sumienia, by nawet fizyczny atak na liderów PiS znalazł usprawiedliwienie. Jak Smoleńsk! Dlatego po bolszewicku odwraca się znaczenie pojęć, złodziei mianuje "obrońcami demokracji", a wolne wreszcie i suwerenne władze pozwala porównać z hitlerowcami. I jakie znaczenie ma przy tym wzrost gospodarczy, rosnące rankingi Polski, czy zamożność zwykłych ludzi?

A a pytam rządzących - dlaczego jesteście tak łagodni w swych działaniach? Po co jest tzw. Rada Mediów Narodowych? Czemu bierna jest KRRiTV?! Panie Czabański! Panie premierze Gliński! Pani Elżbieto Kruk! Pani Lichocka! Na co czekacie? Jakiego dowodu potrzeba jeszcze by odebrać koncesję polskojęzycznemu ściekowi - TVN-owi? Przecież nawet dzieci wiedzą, że stację tę odkupili od amerykańskich Żydów - rosyjscy "biznesmeni"! Umiecie kłócić się z prezesem Kurskim, potraficie gromić dziennikarzy TVP, a wobec TVN-u jakoś odwaga zanika.Nie da się przeprowadzić repolonizacji gospodarki ani osądzić zPOdziei reprywatyzacyjnych w całym kraju, bez medialnej przewagi. Wszystkie narzędzia są w waszych rekach. Oby za chwilę nie było za późno.

I na koniec - to co wygaduje Gregor i jego PO-kolesie nie nadaje się do analizy. A raczej nadaje się - ale psychiatrycznej. Kiedy Halicki albo inny Grabiec z poważną miną wygadują, że to PO-mafii zatrzymała fale "uchodźców" do Polski, widać wyraźnie jaki mają "program". Ta sitwa musi mieć dostęp do koryta publicznych pieniędzy bo inaczej zdechnie. Dlatego funduje pomysł "13-tej" emerytury, 500plus na każde dziecko itd. To się nie nadaje do dyskusji. Za chwilę obiecają wszystkim bezpłatne loty na Księżyc, obniżenie wieku emerytalnego do 25 lat, skrócenie roku szkolnego uczniów do dwóch miesięcy i wydłużenia wakacji. Słowem będzie radość, szczęście i wieczne świętowanie- "koko, koko euro spoko". Ale to już było...pamiętacie Państwo "fundusze emerytalne" i wakacje pod palmami dla emerytów? To robili ci sami aferałowie z KLD i UW, którzy teraz są w PO-sitwie. Albo "sukcesy" inwestycji przez Euro 20102, które są realizowane do dziś. I tysiące zbankrutowanych polskich firm, miliardy ukradzionych Polakom pieniędzy, szemrane spółki PO-kolesi, ustawione przetargi. Tak nie uda się "totalnym" wrócić do władzy. Pozostaje im przemoc i prowokacje. Dlatego wzywam ludzi odpowiedzialnych za kontrole me(n)diów - działąjcie! Wzorujcie się na policji i ministrze Błaszczaku. Profesjonalizm i zdecydowanie. Oraz zero tolerancji dla 'obywateli" łamiących prawo...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

Dobre pytania zadałeś, ja również zastanawiam się nad wyjątkową łagodnością rządzących. Ktoś również sprowokował kłótnie w mediach prawicowych, które to niby popierają PiS. Ciekawe kto, jacy oficerowie prowadzący? I jakie kwity mają?

Ja raczej zalecam rządzącym, aby wzorowali się na prezydencie Erdoganie, no może nie dosłownie, ale niektóre rozwiązania nadają się do przeniesienia na nasz grunt, chociażby te w zakresie sądownictwa!

Pani premier i ministrowie do roboty, nie czekajcie na samorealizację powiedzenia "kto mieczem wojuje od miecza ginie". Nie zapominajcie, że miecz jest obusieczny.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1539829