Jeszcze 19 dni a PO-szuści łżą jak zwykle...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Byli już na szczęście prezydĘci III RP czyli państwa z dykty śmiało przesunęli jeszcze dalej granicę kompromitacji i obciachu. A startują przecież w dyscyplinie, w której roi się od idoli "elyty", Nie ma dnia by Kopacz-ka, Mucha, Pitetra, Kidawa, HGW czy (przepraszam za slowo) - Katarasińska - niszczą resztki powagi i reputacji polskich instytucji i urzędów. Ale Wałęsa i Komorowski w czasie pobytu w Ameryce, jak przystało na "autotytety" buractwa i głupoty, wzięli udział w reklamie portalu - cinkciarz.pl. I tak dobrze, że nie - "rózowa landrynka.pl". Dla łatwo zarobionych pieniędzy ci PO-litycy zrobią z siebie pajaców koncertowo. Tak też było w Ameryce. Cóż dodać...? Wstyd mi, że są jeszcze w Polsce ludzie uznający zwykłych lumpiarzy za "autorytety".

 Wiele wskazuje, że PiS wygra wybory z wynikiem pozwalającym na samodzielne stworzenie rzadu. Byłby to ewenement w państwie z dykty i początek końca III RP. Dlatego me(n)dialni funkcjonariusze są codziennie mobilizowani przez wajchowych do robienia kisielu z mózgów Polsków, oglądających jeszcze programy polskojęzyczne w ogłupiaczu. Obrzydliwa i głupia propaganda rywalizuje w nich z pospolitymi kłamstwami i zamilczeniami. Niewielu juz potrafi patrzeć i słuchać Kraśki, Tadli, "Stokrotki", Liz(s)a, Pochanke, nie mówiąc o Michniku czy (znów przepraszam za słowo) - Blumsztajnie czy Smolarze. Panika i strach, że zwykli ludzie poznają ośmioletni bezmiar pogardy, cynizmu i zlodziejstwa PO i PSL pcha tych "europejczyków" do czynów - oczywiście bezprawnych. Jeśli pozwolimy im to zakłamią i zafałszują wyborcze wyniki. Stąd też dzisiejsze "sondaże" pompują Petru-sitwę czyli mutację PJN-u z 2011 roku, niestety zasobiejszą finansowo. Wbijanie w głowy Polaków, że banda banksterów, nieistniejąca jeszcze trzy miesiące temu, jest "partią polityczną" ma cel jeden - uratować ile się da z PO, a może i stworzyć z PSL-em i SLD - "koalicję strachu"... i przetrwać.Codzienne wahania "sondaży" wskazują na ich celowe fałszowanie, w normalnym społeczeństwie PO-mafia nie może mieć jednego dnia 20% wsparcia, a następnego - 26%, a Petru-cyrk - w poniedziałek - 5% a we wtorek juz 9 %! W tych wrzutach celuje nie-rządowy CBOS (który "przestrzelił" o 25%!!! frekwencję referendalną) oraz jego "transmisyjne pasy" - portale inernetowe - Der Onet.pl i Wirtualna Platforma.pl. Myślę, że PO-szuści poszli po rozum do głów zbyt późno by odwrócić trend. Zamiast sekundować improwizacjom Michała Kamińskiego i jeżdzić Kopacz-owym taborem po Polsce trzeba było zająć się twardym elektoratem PO-sitwy. Przez pyche i bezkarność juz przegrali - tylko jak ta prawda przebije się do nich ? Ale to juz problem śmietnika, na którym się  już niedługo się znajdą...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Modlmy sie, Rozancem do NMP zwycieskiej, Rozancowej, o Laski Ducha Swietego przed 25 pazdziernika i po, Dziekczynnie !!!

Komunistyczno-Masonskie, tz. Liberalne Rzady i spisek agentow NWO i czcicieli szatyna odsuniemy od rzadow w RP ! ! !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1495191

Wszystko, wszystkim ale takie spotkania z wyborcami jakie mial Macierewicz w Chicago to punktow PIS-owi nie dodaja, szkoda bo mogl wytrzymac te kilkanascie dni.Teraz taka weszka jak Niesiolowski ma okazje do kolejnych wscieklych atakow na PIS.

Moje zdanie, to byl wielki blad ktory moze bardzo duzo kosztowac. I nie o takiej koncowce kampani wyborczej chodzilo umiarkowanym wyborcom PIS-u.

A i Kaczynski tez wzorem kampani prezydenckiej powinien mniej sie udzielac. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1495200