Czy pyton przyłączy się do "obrony sądów i konstytucji"...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dzisiejsza rocznica 550-lecia polskiego parlamentaryzmu stała się dla "totalnych" okazją do okazania swego "protestu". Przeciw czemu wiedzą już tylko lemingi zapatrzone w TVN-owski przekaz. Bo bojkot posiedzenia Zgromadzenia Narodowego oraz pana prezydenta, o zagranicznych oficjelach nie wspominając, pokazuje bezmiar głupoty i zapiekłej nienawiści "totalnych" do realnej rzeczywistości. No bo jak to ? Oni, "wybrańcy narodu", elyta III RP są dziś nic nie znaczącą opozycja a rząd Zjednoczonej Prawicy zdobywa nowe punkty w kraju i zagranicą. Organizowanie groteskowego happeningu na Krakowskim Przedmieściu w towarzystwie "czarnych feministek", UBywateli RP, szKODników, tęczowych dewiantów i odmóżdżonych celebrytów - moim zdaniem nie przybliża PO, N i PSL do przekonania Polaków by zostawili PiS i znów im uwierzyli. Twarzą dzisiejszego "protestu" był Komorowski drzemiący spokojnie w pierwszym rządzie. Ale to nie dziwi - po co miał słuchać tych samych co zwykle komunałów w wykonaniu Gregora, Zdradka, Buzka itd...

"Obrona sądów" i wrzask "totalnej " tłuszczy powoduje tylko szybsze ujawnianie skrywanych dotąd starannie wstydliwych tajemnic przedstawicieli "nadzwyczajnej kasty". Mianowany tymczasowym następcą paniulki Gersdorf - pan "sędzia" Iwulski dźwiga na barkach bagaż współpracy z WSW, różne specjalistyczne kursy w służbach PRL-u, działalność w ZSMP i PZPR. Nieźle jak na prezesa wszystkich polskich sędziów. I to 28 lat po słynnej już "transformacji ustrojowej", dokonanej wspólnie przez "czerwonych" z "różowymi" by nadal było tak jak było. Okazuje się, że SN to stado dawnych peerelowskich sędziów - aparatczyków, którzy sterowali wymiarem sprawiedliwości III RP. Stąd furia "totalnych", stąd spędy lemingów ze świecami w całym kraju. Prawdziwie niezawisłe sądy to koniec politycznych projektów - PO czy N - stworzonych sztucznie w laboratoriach byłych oficerów WSI z towarzyszem Dukaczewskim na czele...

Wczorajszy szczyt NATO w Brukseli zapisze się dwoma wydarzeniami. Po pierwsze - pan prezydent Trump powiedział głośno to co inni powtarzają od lat po cichu. Niemcy są krajem, który ściśle współpracując z Rosją i pompując do państwa Putina miliardy nie swoich dolarów, umożliwiają zbrojenie się Rosji. Z drugiej strony cwana Frau Angela ogranicza niemieckie wydatki na zbrojenia, przerzucając ciężar wydatków obronnych NATO w Europie - na USA. Pan prezydent Trump ogłosił, że nie będzie dalszej zgody Amerykanów na ponoszenie wysiłków obronnych dla kraju, który poprzez kontrakty z Rosją (np. Nord Stream II) faktycznie niszczy jedność NATO. Dodać wypada, że po 2004 roku  Niemcy zalały środkowo- wschodnią Europę niepotrzebnym już u siebie chłamem - starymi autami, żywnością gorszej jakości, tanimi ubraniami. W zamian wymusiły zniszczenie rodzimych fabryk i zakładów przemysłowych - co w Polsce uczynili kolesie z UW, PO, SLD i PSL. Doprowadziło to cały region do roli lennego kondominium, gdzie miały pozostać już tylko markety i montownie obcych firm. Na szczęście otrzeźwienie przyszło w 2015 roku...I po drugie - twarzą obecnego Zachodu kontynentu - konsekwentnie niszczącego tradycje chrześcijańskie, kulturę i narodowe tożsamości - stał się pijanica Juncker, który wczoraj zataczał się na oczach całego świata. Śmiano się z pijackich wyczynów Jelcyna czy Kwaśniewskiego a tu proszę - "filipińska choroba goleni prawej" nazywana w Brukseli "rwą kulszową" dotarła i na zachód No ale Jaki eurokołchoz taki i lider...

I na koniec - TW Bolek po pismach do muzycznych celebrytów dostał dziś cios w szczękę. IPN umorzył bowiem postępowanie w sprawie podrabiania przez SB dokumentów podpisywanych przez Wałęsę. Co oznacza po prostu, że IPN podtrzymał swoje zdanie z ubiegłego roku, gdzie ponad wszelka wątpliwość udowodnił autentyczność podpisów Wałęsy na donosach i pokwitowaniach odbiory pieniędzy od SB, za swe judaszowe działania. Oczywiście TVN czy GWno nie powiedzą o tym ani słowa, epatując lemingi sprawą pytona, którego jak powszechnie wiadomo wpuścił nocą do Wisły Pan Antoni w towarzystwie pana Misiewicza, by pożarł opalających się -  Gregora, Ryśka Swetru a może i otłuszczonego Borusewicza w dodatku. Natomiast pytony też swój "honor mają" tak więc paniulki Lubnauer, Schlewsig- Wielgus, kolesie Misiło, NItras czy Szczerba mogą kapać się spokojnie - ich żaden pyton, krokodyl czy nawet stado piranii nie ruszy...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

UWAGA

 

Podobno Pyton jest w Kaliszu

Vote up!
7
Vote down!
0
#1568162

173 kilogramy intelektu, ikona PO.

Właśnie usnął oczarowany pierdoleniem bez sensu swoich koleżanek i kolegów.

Skansen. Dinozaury. To się nie wróci.

Trzymajmy rękę na pulsie i głosujmy.

Nigdy więcej PO u władzy.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1568167

W akcji uczestniczy 200-tu komandosów uzbrojonych w gogle, UZI i kamizelki kewlarowe, oraz 4 czołgi, 5 helikopterów, 2 łodzie podwodne o napędzie atomowym, moździerz i wyrzutnia rakiet przeciwlotniczych.

Ps. Pyton ma na imię Monty.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1568211

Pyton znaleziony, za to zgubił sie poseł Nitras

ciekawe

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1568261

Kiszczak, Jaruzelski, Dukaczewski i ich przełożeni w Moskwie dobrze to przemyśleli, żeby coś takiego dopiero po 30 latach wyszło, że prezes SN Iwulski służył w zbrodniczej komunistycznej służby i który skłamał w swoim oświadczeniu lustracyjnym temu debilowi Strzemboszowi.

Całe lata ’80 należał i awansował w WSW (następca po zbrodniczej sowieckiej Informacji Wojskowe równie zbrodnicza służba komunistyczna).

To jest news – na całą Galaktykę i dalej Poza Drogę Mleczną – proszę ciemnych mas wyborczych.

 

W Sądzie Najwyższym orzeka 120 sędziów. Kto wyjaśni ludziom, po co w polskim SN jest aż 120 sędziów?

W 10x większym państwie jakim jest USA, Sąd Najwyższy liczy 9 dziewięciu!) sędziów, sędziego mianuje prezydent i wcale nie musi on być prawnikiem a USA funkcjonuje bez porównania lepiej. A tutaj aż 120 z papierami po "Duraczówce", dziadkami w PPR/GL/AL/IW/SB/PZPR pobiera pensyjki po 30 000 zł miesięcznie gnojąc naród.

W 2016 wydatki Sądu Najwyższego wyniosły 96,4 mln zł, a dochody 0,5 mln zł. Przeciętne zatrudnienie w części 04 w przeliczeniu na pełne etaty wyniosło 368 osób, a średnie miesięczne wynagrodzenie brutto 12 074 zł (w tym sędziów 26 016 zł). W ustawie budżetowej na 2017 wydatki Sądu Najwyższego zaplanowano w wysokości 106,9 mln zł, a dochody 0,3 mln zł.

A prezes SN Iwulski jest zbrodniarzem komunistycznym, który skłamał w swoim oświadczeniu lustracyjnym (Sędzia Iwulski był w PZPR, jego żona w SB a ojciec i matka w KWMO Wrocław Psie-Pole.).

Całe lata ’80 należał i awansował w WSW (zbrodnicza służba komunistyczna o czym ten idiota Strzembosz nie wiedział!).

To jest news – na całą Galaktykę i dalej Poza Drogę Mleczną – proszę ciemnych mas wyborczych.

Przykład 1:

Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 65 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 600 000 zł.

ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany aktualnie czas życia równy 9 lat po 12 miesięcy i wychodzi 5 556 zł/mies.

Przykład 2:

Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 70 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 680 000 zł.

ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany czas życia 4 lata po 12 miesięcy i wychodzi 14 167 zł/mies.

Przykład 3:

Prezes zarządu państwowej spółki pracował do 73 roku życia i zgromadził na koncie ZUS 740 000 zł.

ZUS dzieli te pieniądze na spodziewany czas życia 1 rok czyli 12 miesięcy i wychodzi 61 667 zł/mies.

Konkluzja:

Jebany prezes zarządu państwowej spółki żyje na komunistycznym Wilanowie w Warszawie do 98 roku życia (w Wilanowie średnia życia mężczyzn jest o 16! (szesnaście) lat dłuższa niż na Pradze Północ!) i kosztuje młodych pracowników (z których to składek ma emeryturę) 18 500 000 zł. Przez 25 lat 100 młodych ludzi z najniższą krajową składa się swoimi składkami co miesiąc na to ścierwo.

Rozumiecie już coś z tego szanowni matołkowie?

To dobrze. To tak dla waszego dobra.

P.S. Zamiast prezesa zarządu państwowej spółki podstawcie sobie sędziego choć on nie płaci żadnego ZUSu a żyje jeszcze lepiej. Pokazano tu metodę stosowaną przez ZUS wobec biednych idiotów rabowanych na masową skalę.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

panMarek

#1568517