Na zachodzie islamiści nadal mordują a Sławku Nowak znów jest prezesem...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Obłęd zachodnich polityków i me(n)diów trwa w najlepsze mimo ostatnich tragedii we Francji i Niemczech. Wczoraj w nocy somalijski "uchodźca" (już z paszportem...norweskim) rzucił się z nożem w centrum Londynu na zagranicznych turystów. Poranił poważnie pięć osób, zamordował starszą Amerykankę. Nożem - w centrum Londynu! Burmistrzem Londynu jest od niedawna muzułmanin. Zgodnie z lewacką tradycją me(n)dialną - "to spontaniczny czyn chorego psychicznie człowieka, a nie akt terroru". Władze brytyjskie, podobnie jak francuskie, niemieckie, belgijskie, szwedzkie itd. cynicznie i z premedytacją okłamują swoich mieszkańców. To przyniesie następne niewinne ofiary i tragedie...jak długo jeszcze ?

Gdy się uda, kłamstwa zastępuje zamilczanie. Nikt nie chce napisać jak w grudniu w londyńskim metrze, oczywiście "chory psycjhicznie", islamista chciał maczetą obciąć głowę współpasażerowi. Krzyczał przy tym, że chce pomścić "swych braci w Syrii". Trafił na 8 lat...do szpitala psychiatrycznego. Nikt nie opisuje codziennych niemal ekscesów i świństw wyczynianych przez "biednych uchodźców" na niemieckich basenach, kąpieliskach czty w parkach. Morderca z Monachium - "chory psychicznie", morderca z Niecei "miał zaburzenia" itd. Przy okazji wychodzą mimochodem informacje wręcz przerażające. O tym, że są dzielnice dużych miast europejskich gdzie obowiązuje szariat wspominać nie trzeba. Okazuje się, że anglielskie miasto Blackburn jest juz muzułmańskie. Na 150 tysięcy mieszkańców 90% stanowią wyznawcy islamu! Szwedzkie władze ujawniły niedawno mapę z zaznaczonymi ponad pięćdziesięcioma enklawami w miastach, do których nie zapuszczają się żadne służby oraz ...policja. Przecież lewaccy mądrale z UE powinni znać instrukcję ISIS, która wyraźnie mówi o werbowaniu do samobójczych zamachów osób omających psychiczne problemy. Ale po co mają się tym zajmować? Lepiej przeciez tropić "faszyzm" w Polsce...ta zabawa źle się skończy...

O "sprawie" TK i kolejnej rozprawie dotyczącej najnowszej ustawy o TK pisać nie chcę - mam, jak tysiące Polaków, odruch wymiotny. W Sejmie trwają poselskie wakacje. Może dlatego "europejscy" posłowie z PO-mafii (np. paniulka PO-maska) i "nowośmiesznej" jak przystało na elytę tropią po korytarzach parlamentu wirtualne...pokemony! Złapani na tym - milkną albo zwiewają. A przecież nie ma powodu. Wszak to gra dla "elyty, inteligentów i europejczyków". Może znają diagnozę lekarzy specjalistów, którzy dzielą populację- na tych mieszczących się w normie czyli posiadających ponad 80 IQ oraz resztę tzn. grających w Pokemon Go...

 I dobra wiadomość na koniec. Sławku Nowak dostał dobrą robotę. Co prawda nie w Polsce ale niedaleko, tuż za granicą. Będzie prezesem dużej państwowej firmy ukraińskiej zajmującej się...budową dróg. Tam nikt nie czepia się drogich zegarków. Od tej wiadomości spokój zapanował w ukraińskim sztabie generalnym. Dowódcy wiedzą, że tam gdzie wejdzie Sławku ze swymi kolesiami, za rok nie tylko nie będzie nowych dróg, ale i stare ktoś "sprywatyzuje". Rosyjskie czołgi utkną na granicy... Ukraińcy przyjęli już Balcerowicza, czyli można spokojnie przewidzieć całkowitą likwidację ich przemysłu w niedługim czasie. Gdyby jeszcze przyjęli Grabarczyka i rzucili go np. na transport morski, albo Zbycha Chlebowskiego na leśnictwo to w ciągu zycia jednego pokolenia Ukraina stałaby się państwem pustynnym...Dobry Boże opanuj nieco swój gniew bo mimo tragedii ludobójstwa dokonanego na Polakach przez OUN - UPA - "nie o zemstę lecz o pamięć wołają ofiary".

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

złoty zegarek

 

a do czego złoty zegarek

z tęsknoty wielkiej aż pieje?...

do tego by drogi na Ukrainie

zbudowali polscy złodzieje!...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1517831

 Witam! Pani Pomaska...Nie wiem ,czy mamy się śmiać,czy płakać...Jak takie ...osły zostały posłami?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1517863

Aby osły mogły zostać pOsłami musiały być spełnione dwa warunki. Pierwszy: barany musiały na nich głosować. Drugi: oszuści liczyli głosy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1517864

Jednak przełamałem się i komentuję, tylko nie wiem po co?!

W zachodniej Europie rozprzestrzenia się wirus tajemniczej choroby psychicznej, która dotyka imigrantów, wyłącznie islamskich. Tak zwana „choroba szalonych imigrantów” przenosi się poprzez szeroko rozumiane narzędzia gospodarstwa domowego – noże, siekiery i maczety. Mam nadzieję, że polski rząd wprowadzi embargo na ostre przedmioty z zachodu. Jak donosi portal niezalezna.pl, wczoraj w Kartagenie (Hiszpania) doszło do następnego ataku na duchownego. Marokańczyk, w wieku około 35 lat, zaatakował w kawiarni zakonnika. Zaczął krzyczeć „powinieneś się mnie bać, bo jestem Arabem”. Złapał za łańcuszek z krzyżykiem chcąc udusić ojca. Pewnie to też skutek "choroby szalonych imigrantów" i tej cholernej poprawności politycznej.

Jeżeli chodzi o "wybitnego" fachowca i specjalisty od budowy dróg to chodzą słuchy, że Ukraińcy zachwycili się jego profesjonalizmem i odpornością na korupcję i dlatego stanie na czele ichniej dyrekcji dróg publicznych. Polscy uczeni politolodzy zachodzą w głowę, czy przeoczyli geniusz delikwenta, czy też Ukraińcy popadli w jakąś traumę, która prowadzi do samounicestwienia. Ja stawiam na to drugie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1517867