The day after...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj wieczorem PKW z zacisniętymi zębami ogłosiła zwycięstwo Andrzeja Dudy. Został prezydentem - elektem III RP. Wygrał - bo do świadomości zwykłych Polaków dotarło, że ośmioletnie nie-rządy PO-PSL i Komorowskiego to pic i ekranowy fotomontaż. A także utrwalanie władzy przestępczo - zlodziejskiej sitwy okradającej majątek wspólny. Pomógł mu obywatelski oddolny ruch "wkurzonych" - i tych skupionych wokół Pawła Kukiza i tych co spontanicznie, po ordynarnych fałszerstwach PKW z jesieni, powołali do życia Ruch Kontroli Wyborów. W jednym i drugim środowisku mnóstwo jest ludzi myślących po prostu o uczciwym państwie, uczciwych urzędach, politykach działających na rzecz społeczeństwa. Wielu nie chce uczestniczyć w bieżącej polityce, to patriotyczny wolontariat, obudzony przestępczymi działaniami sitwy. Bez RKW, antysystemowych kandydatów, oddolnych inicjatyw - "Solidarnych 2010", Ruchu im. L. Kaczyńskiego, Klubów "GP", Ruchu Narodowego, Krucjaty Różańcowej itd nie byłoby sukcesu. PKW po prostu po raz kolejny, działając na PO-llityczne zamówienie, sfałszowałaby wyniki wyborów prezydenckich. Gdyby nie było TV Trwam i związanego z nim silnego katolickiego nurtu, TV Republika, "Gazety Polskiej" ,"Wsieci", dziesiątków stron i portali internetowych, sitwa by sie obroniła. Lokalny aparat PiS na pewno by sobie sam nie poradził. Ludzie, którzy od lat tkiwą na "opozycyjnych synekurach" poselskich czy samorządowych, nie mają w sobie energii i ognia by porwać bezpartyjnych do pracy. A takie samorodne talenty ujawniły się szeroko w antysystemowych ugrupowaniech, wśród "wkurzonych" Kukiza, w gronie aktywistów RKW. Tego nie wolno PiS-owi stracić! Nie wolno kalkulować lokalnym działaczom opozycji czy opłaca się otwierać na te antyplatformane ruchy. To konieczność by wygrać jesienią. Jeżeli uda się utrzymać patriotyczną mobilizację to wygramy i odwojujemy parlament.

Pamiętać też trzeba, że 48,5% Polaków zagłosowało za tymi co ich okradają. I nie są to większości beneficjenci złodziejskiego układu PO-PSL, ale właśnie ludzie degradowani do roli niewolników przez ten system. Ludzie mentalnie niesamodzielni, którym ekran ogłupiacza i łżennikarze odebrali zdolność realnego patrzenia na świat. Zaczadzeni odorami kłamstwa, obłudy i telewizyjnego matrixu. Nieudolność Komorowskiego na chwilę odsłoniła prawdziwe oblicza zPOdziei. Wycofanie choćby "projektu emerytalnego" pokazało wyraźnie, że dla Bredzisława i sitwy wszelkie obietnice i dane słowo to tylko me(n)dialny pic. To udowodniło, że ci ludzie nie mają kwalifikacji do kierowania państwem, bo są pozbawieni zasad, oduczeni myślenia o sprawach wspólnych. Ale me(n)dilana zasłona już sie zasuwa. W zamian funkcjonariusze propagandy znów zaczną sączyć jad nienawiści, dzielić, straszyć. Nie łuźmy się, to już sie zaczęło. Nie ma kłamstwa, oszustwa, matactwa czy fałszerstwa, którego mafia nie wykorzysta by utrzymać się przy władzy. Już wczoraj PO-szuści oglosili,że "to nie PO przegrała wybory tylko sztab prezydĘta". Zapomnieli od razu kto zapłacił za jego kampanię,  kto w tym "sztabie " zasiadał. A kto finansowal i aktywizowal tysiące aparatczyków do propagandowych akcji?      A "zamach" na Bredzisława? A bezczelne ataki Li(s)za i innych łżennikarzy na rodzinę Andrzeja Dudy? Dla  sitwy to juz przeszłość.

Mafia PO nie może być opozycją, nie wolno o tym zapomnieć. Mają ograniczony czas by przygotować "wygraną" jesienią. Będą stosować kłasmliwe "wrzuty", szczuć jednych przeciw innym, "ujawniać" ruskich, niemieckich czy eskimoskich agentów w patriotycznych organizacjach. Tylko solidarne, wspólne działanie, jak w ostatnich tygodniach,  następna kilkumiesięczna moblizacja pozwoli ich oderwać od stołków. Jeżeli osiądziemy na laurach, damy sie uspić ułudą zwycięstwa to przegramy.Wygrana bitwa nie świadczy jeszcze o zwycięstwie w całej wojnie. A to przeciez wojna - o Polskę i Polaków o zastąpienie teoretycznej III RP prawdziwą wolną i suwerenną Rzeczpospolitą. Jesteśmy na początku a nie końcu drogi - pamiętajmy...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

na jesieni musimy powiedzieć mat.

"Pamiętać też trzeba, że 48,5% Polaków zagłosowało za tymi co ich okradają. I nie są to większości beneficjenci złodziejskiego układu PO-PSL, ale właśnie ludzie degradowani do roli niewolników przez ten system. Ludzie mentalnie niesamodzielni, którym ekran ogłupiacza i łżennikarze odebrali zdolność realnego patrzenia na świat. Zaczadzeni odorami kłamstwa, obłudy i telewizyjnego matrixu."

To smutne, ale tak jest. Dzisiaj rano jechałem taksówką i kierowca zdradził się, że głosował na Bronko Bula. Trudno podejrzewać go o bycie realnym beneficjentem tych nierządów. Ale sądzę, że większość ludzi nie ma czasu ani sił w codziennej gonitwie o zapewnienie jakiegoś minimum bytowego. A jeśli już znajdą trochę czasu, to trafiają na lekkostrawną papkę serwowaną przez polskojęzyczne me(n)dia.

 

Niestety coś mi się edytor zbuntował i jakoś tak dziwnie wyszło, że cytat wkleił się dwa razy i nie mogę go usunąć.

 

 

 

Pamiętać też trzeba, że 48,5% Polaków zagłosowało za tymi co ich okradają. I nie są to większości beneficjenci złodziejskiego układu PO-PSL, ale właśnie ludzie degradowani do roli niewolników przez ten system. Ludzie mentalnie niesamodzielni, którym ekran ogłupiacza i łżennikarze odebrali zdolność realnego patrzenia na świat. Zaczadzeni odorami kłamstwa, obłudy i telewizyjnego matrixu.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/104288#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Pamiętać też trzeba, że 48,5% Polaków zagłosowało za tymi co ich okradają. I nie są to większości beneficjenci złodziejskiego układu PO-PSL, ale właśnie ludzie degradowani do roli niewolników przez ten system. Ludzie mentalnie niesamodzielni, którym ekran ogłupiacza i łżennikarze odebrali zdolność realnego patrzenia na świat. Zaczadzeni odorami kłamstwa, obłudy i telewizyjnego matrixu.

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/104288#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1481129

A ja właśnie dowiedzialem sie, że moja siostra która notorycznie dla zasady do wyborów nie szła już od bardzo dawna, która na pierwszą ture takze się nie pofatygowała raptem przyznała się do udzialu w drugiej turze i że glosowała na Bronka. No żesz mac, emerytka ledwo koniec z końcem wiążąca, czasem nie wykupujaca lekarstw, tak nie lubi Kaczyńskich że woli starego Bronka od młodego Dudy. Jest zaś stałą oglądaczką TVP i TVN, więc zdanie o totalnym ogłupieniu spoleczeństwa jest jak najbardziej uzasadnione. Tylko jak takich ludzi zmienic?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1481169

jezeli nie posiada, to moja rada, trzeba kupic siostrze komputer, albo laptopa, nawet uzywany zrobi swoje...

przeciez to kilka zlotych, zaden majatek...

i zapewno siostra szybko zmieni zdanie..., gdy zacznie regularnie czytac Niepoprawnych, a kto wie ?

moze nawet sama zacznie tutaj popisywac...prosze jej nadac nicka, oglosic wszem i wobec, ze to Panska siostra,

bedziemy na poczatku wyrozumiali...calkiem proste rozwiazanie i nie trzeba komplikowac...

a ze jak czytamy szanowna siostra jest emerytka, to moze i nawet kilka swoich kolezanek, czy tez kolegow

zarazi nowym politycznym swiatopogladem i wowczas bedzie dopiero wygrana...

do jesieni jeszcze troche czasu...cierpliwocia, a nie sila...

perswazja, a nie agresja, nawet jezeli wyplywa jedynie z irytacji...

a jezeli nie potrafi na komputerze, to trzeba troche nauczyc, ilez to roboty ???

wystarczy, ze obsluzy proste czynnosci, to nie jest nic trudnego...

A wiec to jest odpowiedz, jak takich ludzi zmienic...

szczegolnie, gdy to jest siostra...juz chocby z rodzinnych koligacji i milosci do siostry...,

ze o Rzeczpospolitej nie wspomne

pzdr.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

chris

#1481176

Witam! Przez ostatnie dni spalem pare godzin Glowa peka, ale bylo warto! Mamy Polskiego Prezydenta! A jest nim Pan DR. Andrzej Duda! Prawie sasiad! Ten Pan ,bedzie nas wspomagal,bedzie czuwal nad Polska! 100 lat i 500 dla zony i corki! Malopolska dziekuje!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1481190

Dlaczego "The day after" a nie po polsku, jak jest cel i sens "wtryniania" angielskich zwrotów i słow w Polskie teksty, czy to jest patriotyzm? Proszę posłuchać jak pięknie po polsku mówi prof. Andrzej Nowak lub prezes Jarosław Kaczyński.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1481196

Panie Romanie niech sie Pan Tak nie egzaltuje! Cieszymy sie ze zwyciestwa Pana A. Dudy! A Pan literowke!? Padamy z niewyspania! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1481201

Też się cieszę ale piszę po polsku. Panie Roninie, ja piszę na klawiaturze bez polskich czcionek, aby móc pisać poprawnie, musiałem wprowadzić do komputera specjalny program pozwalający mi wpisywanie wszystkich liter z  polskiego alfabetu. Jeżeli na przykład chcę wpisać literę "ó", muszę przycisnąć klawisz "Alt" a następnie klawisz z literą "o", wpisuje się wtedy litera "ó", jeżeli się spieszę i zbyt słabo przycisnę klawisz "Alt", zamiast "ó" wpsze się "o" i  za taką literókę zwraca mi Pan uwagę. Mieszkam za granicą 47 lat i pomimo tego rzadko zdarza mi się strzelić byka a zdarza się to dosyć często blogerom i redaktorom mieszkającym w Polsce. Zauważyłem takiego byka dzisiaj w tytule wpisu na "niepoprawnych". Nie pisze się "zagranicą" a za granicą, pisze się natomiast zagranica ( bez rozdzielenia).

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1481203

Wielki szacunek dla Panskich wypowiedzi! Nie jestem lowca znajomosci! Widzialem Panskie Pro Polskie wypowiredzi,wiec sie zainteresowalem! Klaniam sie Panu! W przyszlym roku zaplanowany Nowy Jork na rocznice slubu! Klaniamy sie Panstwu! Mielismy sp. Ciocie zakonne! Dziekuje!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1481252

doooooobra,  czytamy NAZAJUTRZ i po klopocie...

pzdr ;-)

ps. masz racje i cala racje :-)

wymCknElo mu sie i to wszystko...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1481375